Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4745
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 27 مرداد 1399 - 8:30 |

فال روزانه: ۲۷ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۷ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اهمیت زیادی به کار و پیشرفت می‌دهید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید این رویکرد را ادامه دهید و مطمئن باشید که موفقیت چشمگیری در انتظار شما است. با این موقعیت در ماه‌های شهریور یا مهر امسال روبرو می‌شوید، در نتیجه بهتر است که حواس‌تان را حسابی جمع کنید و به فکر شکار فرصت‌ها باشید. در پاییز امسال میان شما و یکی از دوستان مشاجره‌ای ایجاد می‌شود، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشاجره ختم به خیر خواهد شد. دی ماه امسال دوستان و آشنایان به کمک می‌آیند و شرایط را برای خوشی و شادکامی شما فراهم می‌کنند. بهمن ماهی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و در این ماه با عشقی گرم و پرحرارت روبرو خواهید شد. اردیبهشت سال آینده که از راه رسید، یکی از دوستان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، دست این دوست را بگیرید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی بگیرید و با بهره‌گرفتن از فرصت‌هایی که پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، این سال را به یکی از بهترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

با شرکت در کار‌های خیر و انسان‌دوستانه به آرامش ذهنی و قلبی برسید. روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز کرده‌اید و امروز پولی به دست شما خواهد رسید. اعضای خانواده از ولخرجی‌های شما به تنگ‌آمده‌اند و ادامه این وضعیت به نفع شما نیست. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نقشه‌های عاشقانه‌ای برای شما در سر دارد و می‌خواهد شما را مهمان عشقی گرم و آتشین کند. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و شب و روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه نمایید. فرصت فراغت امروز را به انجام کار‌های خلاقانه اختصاص دهید.

متولدین اردیبهشت

نگاه‌تان را به زندگی تغییر دهید و رویکردی مثبت به زندگی درپیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان اعتماد‌به‌نفس می‌گذرد. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. امروز به غیر از عشق و محبت چیز دیگری از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید. کار مهمی که تاکنون آغاز نکرده‌اید را امروز شروع کنید. کار‌ها را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی از روز را برای خودتان کنار بگذارید.

متولدین خرداد

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. به سینه فردی که از شما تقاضای پول دارد دست رد بزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بیش‌ازحد تحت‌فشار گذاشته‌اید و این رفتار زمینه دلخوری وی را فراهم کرده‌است. به لحاظ کاری با رقبای زیادی طرف هستید، اما به این رقبا میدان ندهید و برای موفقیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. قرار است کاری را برای پدر، مادر یا بزرگان فامیل انجام دهید، اما امروز فرصت لازم را پیدا نخواهید کرد.

متولدین تیر

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مشکلات خم شود و با انجام کار‌های موردعلاقه‌تان، آرامش لازم برای مواجهه با مشکلات را بدست آورید. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. خبری خوشحال‌کننده امروز به دست شما خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را غرق در محبت و مهربانی می‌کند. مزد زحمت‌های خود را در زندگی دریافت نکرده‌اید و حسابی افسرده‌شده‌اید. کار‌ها را در موعد مقرر انجام دهید و کار‌های مهم را به فردا واگذار نکنید.

متولدین مرداد

اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. یکی از اطرافیان فرزندی به دنیا آورده و امروز به جشن و سروری برای این نورسیده دعوت شده‌اید. خلاقیت‌های خود را دست‌کم نگیرید و کار نوآورانه‌ای که مدت‌ها است به فکر انجام آن هستید را آغاز نمایید. برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر، جلوی اتلاف‌وقت را بگیرید. میان حضور در محل‌کار و رسیدگی به اعضای خانواده تعادل برقرار کنید.

متولدین شهریور

احساس می‌کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌نکردن نهفته است، در نتیجه از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و با استمرار در ورزش و تحرک، جلوی ضعف و خستگی را بگیرید. مشکلات مالی زیادی دارید و این وضعیت باعث شده تا تمرکزتان را از دست بدهید. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و به غیر از رنگ عشق، رنگ دیگری نمی‌بینید. این احساس را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و خاطره عاشقانه امروز را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین مهر

انسان مشکوکی هستید و به زمین و زمان شک دارید، این روحیه امروز شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. با فرصتی برای افزایش و درآمد روبرو خواهید شد. امروز بعدازظهر فرصتی برای بودن در کنار دوستان و آشنایان فراهم می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از عشق برای شما چیزی کم نخواهد گذاشت. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کار‌های امروز مشکلی نخواهید داشت. سفری در راه دارید، اما به نفع شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید. روز خوبی را در پیش دارید و امروز کالای مهمی به دست‌تان می‌رسد و از این وضعیت حسابی شاد و خوشحال خواهید شد.

متولدین آبان

یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. عشقی غیرمنتظره انتظار شما را می‌کشد و امروز چشم‌تان به محبوبی می‌افتد و عاشق می‌شوید، اما مواظب این عشق باشید چرا که با عشقی ماندگار روبرو نیستید و آتش این عشق زودتر از چیزی که فکر کنید در دل‌تان خاکستر می‌شود. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید.

متولدین آذر

با تماس با دوستان قدیمی، دلتنگی‌های‌تان را به پایان برسانید. تا می‌توانید به اطرافیان عشق بورزید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش‌رو دارید. فرصتی برای انجام کار‌های خیرخواهانه و مذهبی پیدا می‌کنید. روزی سرشار از لحظه‌های ناب عاشقی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین دی

قدر پول و سرمایه خود را بدانید و ولخرجی نکنید. روز خوبی برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیست و باید از ایشان در بستر بیماری پرستاری کنید. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین بهمن

انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. یکی از اعضای منزل نیازمند کمک مالی شما است. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و چشم‌تان به به جمال دلبری خوش‌قدوبالا می‌افتد و عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد. به فکر انجام کار مهمی افتاده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید برای انجام این کار مهارت ندارید و بهتر است که قبل از بدست آوردن مهارت کافی، فکر این کار را از سرتان بیرون کنید.

متولدین اسفند

حادثه‌ا‌ی بد و ناخوشایندی را در زندگی تجربه کرده‌اید و به‌رغم اینکه مدتی از این حادثه می‌گذرد، اما هنوز هم ناراحت هستید و فکر این حادثه گاه و بیگاه ذهن شما را به خود مشغول می‌کند. ادامه این رویکرد به غیر از افسردگی چیزی برای شما به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت فکری به حال این وضعیت بردارید و به هر قیمتی که شده این حادثه ناخوشایند را فراموش کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.