Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5294
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399 - 8:33 |

فال روزانه: ۲۷ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۷ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در آبان ماه امسال بیشتر از همیشه به فکر همسر یا عشق‌زندگی تان باشید و مانند پروانه دور ایشان بچرخید. آذر ماه امسال با کار‌های زیادی روبرو خواهید شد، از زیر بار این کار‌ها شانه خالی نکنید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. بهار سال آینده فرصت‌های زیادی برای بودن در کنار اعضای خانواده و دوستان پیدا می‌کنید و اتفاق بسیار فرخنده‌ای در مرداد سال آینده برای شما رخ خواهد داد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و صفا به پایان برسانید و این سال را به سالی سرشار از لحظه‌های خاطره‌انگیز تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

اعمال‌نظر‌های خودخواهانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه دهید تا طبق میل خودشان زندگی کنند. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. خودتان را غرق کار کرده‌اید و حالی از اعضای خانواده نمی‌پرسید، از امروز وقت بیشتری برای اهل منزل کنار بگذارید و بیشتر از گذشته احوال‌پرس اعضای خانواده باشید. اهل گفتگو و هم‌صحبتی با اطرافیان نیستید و سکوت را به گفتگو‌های بیهوده ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه کم و گزینه بگویید و از اظهار نظر‌های مفید و سودمند در میان جمع غافل نشوید. فردی که بدخواه شما است امروز می‌خواهد رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خراب کند.

متولدین اردیبهشت

پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بیش‌ازحد تحت‌فشار گذاشته‌اید و این رفتار زمینه دلخوری وی را فراهم کرده‌است. اعضای خانواده امروز به شما ثابت می‌کنند که قدردان زحمت‌های‌تان هستند. مدتی است که به خودتان قول داده‌اید پس از انجام کار‌های روزانه، استراحت کنید و به تفریح موردعلاقه‌تان بپردازید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود و کار غیرمنتظره‌ای پیش‌می آید که مجبور می‌شوید وقت زیادی به انجام این کار اختصاص دهید. سوء‌تفاهمی پیش‌پاافتاده امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

متولدین خرداد

کار‌ها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. منفعتی در کار‌های شما ایجاد می‌شود و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. بین شما و عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای کوچک ایجاد شده و از همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلخور هستید، امروز فرصت خوبی است که این مشاجره را ختم به خیر کنید و اجازه ندهید در آینده مشکلات کوچک، آغازگر مشاجره میان شما و عشق‌زندگی‌تان باشند. تمرکز بیشتری به انجام کار‌ها اختصاص دهید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید.

متولدین تیر

از اعتمادبه‌نفس و انرژی سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در کار‌های امروز موفق خواهید بود. قدر زحمت‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بدانید و محبت خود را از ایشان دریغ نکنید.

متولدین مرداد

زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. سفری کوتاه در پیش دارید و در این سفر لحظه‌های شادی را تجربه خواهید کرد. این سفر را مغتنم بدانید و برای مدتی هم که شده از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید و به جسم و ذهن‌تان استراحت بدهید. نظر‌های خود را به دیگران تحمیل نکنید و اجازه دهید که اعضای خانواده سرنوشت خودشان را در اختیار بگیرند. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار خاصی می‌کند تا زمینه خوشنودی شما را فراهم نماید.

متولدین شهریور

اهل انجام به‌موقع کار‌ها نیستید و این روحیه باعث شده تا سبک‌زندگی شما اطرافیان را ناراحت کند. ایده خلاقانه‌ای که در سر دارید را اجرا کنید و درآمد‌تان را افزایش دهید. اتفاق جالب و سرگرم‌کننده‌ای انتظار شما را می‌کشد. نگرانی‌ها را کنار بگذارید و با بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان به آرامش خاطر برسید. کاری که به آن مشغول هستید را ادامه دهید و مطمئن باشید که در نهایت مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان عشقی گرم و آتشین را نثار شما خواهد کرد.

متولدین مهر

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. ایده جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی شما می‌کند. اجازه ندهید یکنواختی زندگی زمینه افسردگی شما را فراهم کند.

متولدین آبان

به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. ولخرجی و خرید‌های غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایده‌های بکری برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. یکی از دوستان نزدیک شما امروز از در دشمنی وارد می‌شود و روحیه‌تان را خراب می‌کند. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. تصمیم‌های عجولانه نگیرید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است.

متولدین آذر

امروز با مشکل مالی روبرو خواهید شد و به تنهایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و در آینده ثبات مالی‌تان را بهبود بخشید. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آب در دل همسر یا عشق‌زندگی‌تان تکان نخورد. تلاش بیشتری به خرج دهید و جدی‌تر از همیشه کار کنید. علاقه‌ای به تنهایی و خلوت دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حوصله کار ندارد و بهتر است که به وی سخت‌نگیرید و اجازه دهید استراحت کند.

متولدین دی

فرصت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آرامش برسید. برای افزایش درآمد به نصیحت افراد خلاق و نوآور توجه کنید. احترام بیشتری در رفتار خود با همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. از شرایط کاری که به آن مشغول هستید، رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می‌گردید، امروز بهترین فرصت است تا سراغ کار جدیدی را بگیرید و مطمئن باشید فرصت مناسبی برای شغل و حرفه‌ای تازه و جدید پیدا خواهید کرد. دوستان خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید و رفقای ناباب را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری زمینه دلخوری شما را فراهم می‌کند.

متولدین بهمن

مشکل مالی بزرگی دارید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به غیر از اینکه برای حل این مشکل از پس‌انداز خود کمک بگیرید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده با پس‌انداز بیشتر، شرایط مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. احساس می‌کنید که اطرافیان رفتار مناسبی با شما ندارند و از این وضعیت ناراحت هستید، اما به خاطر داشته باشید که رفتار نامناسب دیگران، درواقع آینه‌ای از رفتار شما است و از آنجایی که شما با اطرافیان رفتار ناپسندی دارید، دیگران نیز به شما احترام نمی‌گذارند. در نتیجه اگر به دنبال آبرو و احترام بیشتری می‌گردید، از امروز احترام بیشتری برای اطرافیان قائل شوید و مطمئن باشید که ایشان نیز احترام شما را همیشه حفظ خواهند کرد. زمانی برای استراحت و خلوت پیدا می‌کنید. احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از حرف‌های شما ناراحت شود.

متولدین اسفند

فرصتی پیدا می‌کنید تا با ورزش و تحرک، سلامت‌تان را تضمین نمایید. عازم مسافرت هستید و بار سفر بسته‌اید، اما مواظب باشید چرا که احتمال دارد یکی از کالا‌های باارزش شما در این مسافرت گم شود. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. روز خوبی برای پیشرفت در کار و تحصیل انتظار شما را می‌کشد. تلاش بیشتری به خرج دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت ندارید. اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کشی می‌شناسند که لحظه‌ای از کار و تلاش برای خانواده دست بر نمی‌دارد، این روحیه از دید همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان نخواهد ماند و امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.