Saturday, 10 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ - 17 جماد أول 1444
شناسه خبر : 2453
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 27 اسفند 1398 - 11:46 |

فال روزانه: ۲۷ اسفندماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۲۷ اسفندماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی‌ بگیرید و در این سال بیشتر از همیشه تلاش کنید و به خاطر داشته باشید هر چیزی که بکارید، همان چیز را درو خواهید کرد. ماه‌های سال تولدتان را بدون اتفاق خاصی ادامه خواهید داد تا اینکه به تیر و مرداد سال آینده برسید. در این ماه‌ها فرصت‌های زیادی برای تفریح و شادی در سر راه‌ شما قرار می‌گیرد. در ماه‌های مهر و آبان سالی که از راه می‌رسد با فرصت‌هایی برای موفقیت روبرو می‌شوید. این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و سال تولدتان به سالی خاص و به یادماندنی در میان سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید و صبر پیشه نمایید. هزینه‌ای غیرمنتظره امروز سر راه شما قرار می‌گیرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال خوبی ندارد و بیمار است و این قضیه زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده. نگرانی‌های کاری را کنار بگذارید و بیشتر به فکر دوستان و اعضای منزل باشید. با فرد مهمی ملاقات می‌کنید و در این دیدار، مواظب رفتار و گفتارتان باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوشی از عشق دیرین‌تان را زنده می‌کند.

متولدین اردیبهشت

سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. روز مناسبی برای صرفه‌جویی در پیش‌روی شما است. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. ایده‌های بکری به ذهن‌تان خطور خواهد کرد. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین خرداد

غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. برای مبارزه با بیماری و کسالت از ورزش کمک بگیرید. معامله‌ مهمی در پیش‌رو دارید و از این معامله سود سرشاری خواهید برد. رابطه میان خود و اعضای خانواده را استحکام بخشید. به جای فکر به گذشته، همیشه آینده را در نظر بگیرید. تلاش‌های شما امروز به بار می‌نشیند. نگرانی‌های خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل نکنید. رازداری در پیش بگیرید و سفره دل‌تان را پیش هر کسی باز نکنید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار است و مجبور هستید وقت خود را به پرستاری از وی بگذرانید.

متولدین تیر

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. حواس‌تان به دخل‌وخرج‌تان باشد. شرایطی برای مهمانی و دورهم جمع‌کردن دوستان و آشنایان مهیا می‌شود. همسر یا زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت‌های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید. کدورتی میان اعضای خانواده وجود دارد و بهتر است که برای حل این کدورت آستین بالا بزنید. گفتار رک و بی‌پرده را کنار بگذارید و اطرافیان را با صحبت‌های خود ناراحت نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد.

متولدین مرداد

کارهای امروز را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. برای رسیدن به موفقیت، قدر لحظه‌های زندگی خود را بیشتر بدانید. از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. پولی که مدت‌ها است اندوخته‌اید امروز برای حل مشکلی به کمک‌تان می‌آید. بیشتر از همیشه به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه کنید. خاطره‌های خوش دوران کودکی در ذهن‌تان زنده شده و روزی سرشار از سرزندگی‌ و شادکامی را در پیش‌رو دارید. کدورتی که میان شما و فردی وجود دارد را به صلح و صفا تبدیل کنید. امروز با فرصت چشمگیری برای آغاز تجارت و مشارکت روبرو می‌شوید. کارهای عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

متولدین شهریور

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. برای حل مشکلات مالی از اطرافیان کمک بگیرید. اعضای خانواده روز خوشی را سپری می‌کنند و برنامه‌ خاصی برای‌تان تدارک دیده‌اند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چیزی برای شما کم نخواهد گذاشت. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد.

متولدین مهر

تنبلی را کنار بگذارید و زودتر از همیشه کارهای امروز را به پایان برسانید. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و اجازه ندهید عمرتان هدر رود. فرصتی که برای فراگیری مهارت‌های جدید در اختیار دارید را به فال‌نیک بگیرید. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. خبری ناراحت‌کننده از جانب یکی از اعضای منزل به دست شما می‌رسد. فرصتی برای انجام کارهای موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود. سنگی در سر راه‌تان قرار دارد و روز را آن‌گونه که انتظار دارید به پایان نخواهید رساند.

متولدین آبان

خرج‌های بی‌مورد را کنار بگذارید و بیشتر مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌ زندگی‌تان باشید. به اطرافیان احترام بیشتری بگذارید و کسی را دلخور نکنید. چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌قدوبالا روشن خواهد شد. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها برای انجام کارها به کمک‌تان می‌آیند. زمانی برای استراحت و خلوت پیدا می‌کنید.

متولدین آذر

عینک بدبینی را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت زندگی را در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان اعتماد‌به‌نفس می‌گذرد. بیشتر از همیشه حواس‌تان به هزینه‌های زندگی باشد و صرفه‌جویی را فراموش نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از هر فرصتی برای کمک بهره می‌گیرد. به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که قدردان زحمت‌های ایشان هستید. نبض بازار را در اختیار دارید و موقعیت‌های سودآور را به خوبی تشخیص می‌دهید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان تمام تلاش‌اش را برای رضایت شما انجام می‌دهد.

متولدین دی

در کنار کار، از استراحت و تفریح غافل نشوید. ایده‌ بکری به ذهن‌تان رسیده، این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. لحظه‌ای از مهربانی و محبت به اطرافیان غافل نشوید. ادب و نزاکت را در رفتار و گفتار خود حفظ کنید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌‌های خوش دوران گذشته را در ذهن‌ شما زنده خواهد کرد.

متولدین بهمن

فراموش نکنید که ترس، دشمن موفقیت است. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. اعمال‌نظرهای مستبدانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ندهید که خودشان برای سرنوشتی که در پیش‌رو دارند تصمیم بگیرند. رهسپار سفر هستید و در این سفر به شما حسابی خوش خواهد گذشت. برای اجرای ایده‌ای که در سر دارید از پدر و مادر یا بزرگان فامیل کمک بگیرید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین اسفند

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و تنبلی را کنار بگذارید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حالی از رفقای قدیمی بپرسید. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید انجام می‌شود. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.