Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6313
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 27 آبان 1399 - 9:08 |

فال روزانه: ۲۷ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۷ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. توانایی‌های خودتان را دست‌کم نگیرید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید اهمیت بیشتری برای خود قائل شوید و به خاطر داشته باشید که با سرزنش و خودکم‌بینی راه به جایی نخواهید برد. در ماه دی امسال از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. بهمن ماه امسال با مشکلی روبرو می‌شوید، برای حل این مشکل از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و پای مشورت ریش‌سفید‌های فامیل بنشینید. فروردین سال آینده زمانی است که دل به دریا بزنید و کاری که مدت‌ها است می‌خواهید انجام دهید را آغاز نمایید. مرداد سال آینده زمان شادی و خوش‌گذرانی شما فرا می‌رسد. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌های شادی را در کنار دوستان و اعضای خانواده تجربه نمایید. فکر بکری در ماه مهر سال آینده به ذهن شما می‌رسد، این فکر را جدی بگیرید و مطمئن باشید از انجام آن ضرر نخواهید کرد. آبان سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه تا می‌توانید به اطرافیان عشق بورزید و زندگی را به کام خود و اعضای خانواده شیرین کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با رویکردی متفاوت ادامه دهید و در این سال از چیزی هراس نداشته باشید تا سال تولدتان به سالی چشمگیر در کارنامه زندگی شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

روزی سرشار از خوشی و نشاط را آغاز کرده‌اید و از شادی در پوست خود نمی‌گنجید، این نشاط و شادی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و خاطره خوشی‌های امروز را در ذهن اطرافیان ماندگار کنید. انسان رازنگه‌داری نیستید و اسرار کاری و حرفه‌ای خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه به فردی غیرقابل‌اطمینان در میان دوستان و آشنایان تبدیل شده‌اید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که راز‌های کاری و تجاری خود را با کسی در میان نگذارید و بیشتر از همیشه راز‌نگه‌دار باشید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. احترام بیشتری در رفتار خود با همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید. کاری که مدت‌ها است انجام آن به تعویق افتاده است، امروز با کمک همکاران به پایان می‌رسد. هزینه‌های زندگی شما از چیزی که انتظارش را دارید تجاوز می‌کند.

متولدین اردیبهشت

یکی از بزرگان فامیل در بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت هستید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و با مهمانی کسل‌کننده‌ای طرف هستید که خاطره بدی را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. وضعیت مالی‌تان بهبود پیدا می‌کند و به لحاظ روحی به آرامش می‌رسید. زمان آن فرا رسیده که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و فکری به حال درمان افسردگی‌تان بردارید. کار‌های امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز عشقی پاک و صمیمانه را نثار شما خواهد کرد.

متولدین خرداد

مشکلی سر راه‌تان قرار می‌گیرد و روزتان خراب خواهد شد. بیشتر از همیشه استراحت کنید و نگرانی‌ها را کنار بگذارید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت‌های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید. از شایعه‌پراکنی و گفتن حرف‌های کذب پرهیز کنید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده می‌کند.

متولدین تیر

از حال فروافتادگان غافل نشوید و دست افرادی که نیازمند کمک هستند را بگیرید. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. فرصتی پیدا می‌کنید تا استعداد‌های درخشان خود را به اطرافیان اثبات نمایید. امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حوصله‌تان را ندارد و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد.

متولدین مرداد

اراده و عزم راسخی ندارید و این روحیه زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده است. با فرصت چشم‌گیر و وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید، اما قبل از اینکه پول و ثروت خود که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را برای انجام این کار سرمایه‌گذاری کنید، با افرادی که سابقه و تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و پول خود را در کاری سرمایه‌گذاری کنید که سود تضمین‌شده‌ای داشته باشد. اعضای خانواده را برای تفریح و گردش بیرون ببرید. اجازه دخالت اطرافیان در امور شخصی خود را ندهید. قدر زمان را نمی‌دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کار‌های خودتان باشد. امروز حوصله کسی را ندارید و ترجیح می‌دهید تنها باشید. قرار است برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار مهمی را انجام دهید، اما توان انجام این کار را ندارید و این وضعیت امروز زمینه دلخوری و ناراحتی عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند. در نتیجه قبل از اینکه دلخوری ایشان از شما بالا بگیرد، در اولین فرصت از وی دلجویی کنید و از ایشان درخواست نمایید توقع‌های خود را در حد توان شما پایین بیاورد.

متولدین شهریور

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران‌های‌تان را فراموش کنید. ولخرجی و خرید‌های غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه‌جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش در‌آمد هستید، اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی‌بینید، در این شرایط دست‌روی‌دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه‌کار‌های ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. احساسات خود را کنترل کنید و از روابط پنهانی و بی‌ثمر دوری بگیرید. تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید، اما از آنجایی که انسان احساساتی هستید، بیشتر حواس‌تان را جمع کنید و با عقل و منطق تصمیم بگیرید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین مهر

احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه شاد و با انرژی هستید و هیچ مشکلی در سر راه خود نمی‌بینید، این احساس را غنیمت بدانید و به لطف انرژی و انگیزه‌ای که دارید، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا کنید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. همسر یا یکی از دوستان نزدیک، امروز با تقدیم هدیه‌ای محبت خود را به شما ثابت می‌کند. زحمات شما امروز به بار می‌نشیند و شاهد پیشرفتی در کار خواهید بود. فرصت فراغتی برای انجام کار‌های خیر و انسان‌دوستانه پیدا می‌کنید.

متولدین آبان

امروز مواظب اعصاب خود باشید و از کوره در نروید. از منبعی که فکرش را نمی‌کردید، سود چشمگیری بدست می‌آورید و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. مشکلی که با آن روبرو شوده‌اید را با مهارت و ذکاوت پشت‌سر بگذارید. اهل پشت‌گوش انداختن کار‌ها هستید و کار‌های مهم را سر موعد مقرر انجام نمی‌دهید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت و وموفقیت شما را گرفته، بلکه باعث شده تا اطرافیان شما را به عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت کار‌های عقب‌افتاده را انجام دهید و کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید. راز‌های زیادی را از همسر یا عشق‌زندگی‌تان پنهان کرده‌اید و احتمال زیادی وجود دارد که یکی از این راز‌ها امروز برملا شود و زمینه‌ای برای مشاجره میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد نماید.

متولدین آذر

برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کار‌های خلاقانه مشغول شوید. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این رفتار باعث شده تا اعضای خانواده احساس کنند آن‌گونه که باید و شاید آن‌ها را دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت با رفتار و گفتار خود به اهل منزل ثابت کنید که دوستان‌شان دارید و اهمیت زیادی برای آن‌ها قائل هستید. کار‌های زیادی دارید، اما وقت کافی برای انجام این کار‌ها فراهم نمی‌شود. امروز با فرد مهمی ملاقات می‌کنید و این ملاقات زمینه موفقیت شما را فراهم می‌کند. در اوقات فراغت کاری جدید و خلاقانه انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند فرشته دور سر شما می‌چرخد و چیزی از عشق و محبت برای‌تان کم نمی‌گذارد. این رفتار را پیش خودتان نگذارید و عشق‌بی‌پایان خود را نثار وی کنید.

متولدین دی

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و امروز بیشتر از همیشه صبر پیشه نمایید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت‌های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید. اجازه ندهید کسالت و خستگی به شما غلبه کند و روز را با انرژی و نشاط به پایان برسانید. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خستگی‌ها را از تن شما بیرون خواهد کرد.

متولدین بهمن

روز حساسی را در پیش دارید و به صلاح‌تان است که بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی وجود دارد که مرتکب اشتباه بزرگی شوید. با مشکل مالی روبرو می‌شوید و برای حل این مشکل چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه از پس‌انداز خود کمک بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز تنهایی‌تان به پایان می‌رسد و عشقی گرم و آتشین را تجربه می‌کنید. اما بهتر است بی‌گدار به آب نزنید و جوانب مختلف این عشق را بررسی نمایید. از فرصتی که برای مشارکت در پیش‌رو دارید نهایت استفاده را ببرید. مشکلی که به آن برخورده اید را با تدبیر و درایت پشت‌سر بگذارید.

متولدین اسفند

به خاطر داشته باشید که زندگی همیشه فراز و فرود‌های خاص خودش را دارد و اجازه ندهید، مشکلات روزمره، روز شما را خراب کند. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. اسرار دل‌تان را پیش هر کسی افشا نکنید و رازدار باشید. امروز فرصتی برای انجام کار موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رازی مگو را با شما درمیان می‌گذارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.