Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4735
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 26 مرداد 1399 - 8:59 |

فال روزانه: ۲۶ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۶ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. توانمندی‌های زیادی دارید، اما اهل به رخ کشیدن استعداد‌های‌تان نیستید و این وضعیت باعث شده اطرافیان از توانمندی‌های شما بی‌خبر باشند. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصتی پیدا می‌کنید تا مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید و به آن‌ها ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. در شهریور ماه امسال میان شما و یکی از آشنایان اختلاف نظر پیش می‌آید، این اختلاف نظر را جدی نگیرید و اجازه ندهید رابطه شما و این فرد بر سر چیز‌های پیش‌پاافتاده خراب شود. دی ماه که از راه می‌رسد با ایده‌ای بکر روبرو می‌شوید. این ایده را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. بهمن ماه امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه فرصتی برای عشق و عاشقی پیدا می‌کنید. در ماه اردیبهشت سال آینده کار خیری برای کسی انجام می‌دهید، اما این فرد برداشت نادرستی از کار شما خواهد داشت. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان مناسبی برای پیشرفت و موفقیت است، در نتیجه به فکر شکار لحظه‌ها باشید و سال تولدتان را با دستاور‌های چشمگیری به پایان برسانید.

متولدین فروردین

فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. به سینه فردی که می‌خواهد از شما پول قرض کند، دست رد بزنید. دخالت‌های بی‌جا در امور همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کار‌های روزانه را به پایان خواهید برد.

متولدین اردیبهشت

امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما می‌رسد. فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار شما لذت می‌برند. قصد خرید دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رازی مگو را با شما درمیان می‌گذارد. احساس می‌کنید زمان متوقف شده و روز طولانی و خسته‌کننده‌ای را در پیش رو دارید، در چنین شرایطی سرتان را به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان بند و کنید و مجالی برای کسالت و بی‌حوصلگی باقی نگذارید.

متولدین خرداد

مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. کار‌های زیادی را امروز باید انجام دهید، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. معامله مهمی در پیش‌رو دارید و از این معامله سود سرشاری خواهید برد. آگاهی و دانشی که دارید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند. دلباخته دلداری هستید، اما این عشق یک‌طرفه است و از چنین عشقی تنها سوزوگدازعاشقی نصیب‌تان خواهد شد.

متولدین تیر

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اثبات نمایید. مهمانی خودمانی و کوچکی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

متولدین مرداد

پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست‌تان می‌رسد. فردی که ضرری به شما وارد کرده، امروز پشیمانی‌اش را اعلام می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ناخوش‌احوال خواهد شد.

متولدین شهریور

انسان نامنظم و شلوغی هستید و ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست. فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز از در نصیحت وارد می‌شود. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

متولدین مهر

چشم از سلامت خود برندارید و بیشتر از همیشه مواظب وجود نازنین‌تان باشید. مدتی پیش پول خود را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده بودید و تاکنون سود چشمگیری از این سرمایه‌گذاری روانه حساب‌های بانکی‌تان نشده‌است. اما امروز سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و از این سرمایه‌گذاری سود قابل‌توجهی را به جیب خواهید زد. خبر مسرت‌بخش و غیرمنتظره‌ای به دست شما می‌رسد. تا جایی که می‌توانید روزی بدون حاشیه را در پیش بگیرید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که از دل و جان ایشان را دوست دارید.

متولدین آبان

از احترام به دیگران غافل نشوید و با اطرافیان مهربان باشید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. روحیه صرفه‌جویانه‌ای که دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی تاکنون از پس‌انداز و صرفه‌جویی ضرر نکرده‌است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از هر فرصتی برای کمک بهره می‌گیرد. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید.

متولدین آذر

تصمیم مهمی را امروز باید اتخاذ کنید و این وضعیت شما را مضطرب و نگران کرده‌است. خرج غیرمترقبه‌ای امروز روی دست شما گذاشته می‌شود. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده‌است، امروز عشق‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که از این مشاجره چیزی به دل نگرفته و از شما دلخور نیست.

متولدین دی

روز بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصت‌های زیادی برای تفریح و شادی پیدا خواهید کرد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد. امروز اگر مواظب نباشید، پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را از دست می‌دهید. اهل منزل شرایطی آرامش‌بخش را برای شما در خانه فراهم کرده‌اند، از این شرایط استفاده کنید و به آرامش برسید. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار اعضای خانواده بنشینید و به حرف‌های شان گوش فرا دهید.

متولدین بهمن

احساس اعتماد‌به‌نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مشکلات را کوچک و ناچیز خواهید دید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد. اجازه ندهید که همسر یا عشق زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی‌کنید. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید.

متولدین اسفند

بعدازظهر امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. با فرصت مناسبی برای افزایش درآمد و سود بیشتر روبرو خواهید شد. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.