Tuesday, 6 December , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ - 13 جماد أول 1444
شناسه خبر : 5277
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 26 شهریور 1399 - 8:31 |

فال روزانه: ۲۶ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۶ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. عادت به بزرگ‌نمایی نقطه‌ضعف‌های‌تان دارید و این روحیه جلوی پیشرفت شما را گرفته است، در سالی که با تولد شما آغاز شده این روحیه را کنار بگذارید و دست از سرزنش خود بردارید. مهر ماه امسال زمان بسیار حساسی برای شما است و مشکلاتی که در این ماه با آن‌ها روبرو می‌شوید را با درایت و تدبیر پشت سر بگذارید. آبان امسال شرایطی برای خرید کالای موردعلاقه‌تان فراهم می‌شود. در ماه آذر امسال میان آشنایان مشاجره‌ای در می‌گیرد، اما به نفع شما است که در این مشاجره شرکت نکنید. خرداد سالی که از راه می‌رسد زمان موفقیت شما است و در این ماه به موفقیت‌های زیادی دست پیدا می‌کنید و با دوستان تازه‌ای آشنا می‌شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تدبیر و تفکر به پایان برسانید و این سال را به چراغ راهی برای سال‌های بعدی زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

سلامتی خود را دست‌کم گرفته‌اید و با خوردن خوراکی‌های مضر و ناسالم، راه اضافه وزن و بیماری را دنبال می‌کنید، به خاطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و اجازه ندهید رژیم‌غذایی ناسالم و پرخوری، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. احتمال زیادی وجود دارد که دزد به اموال‌تان بزند. دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد.

متولدین اردیبهشت

روز بسیار پرکاری در پیش‌رو دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که به رغم حجم زیاد کارها، انرژی سرشاری دارید و از انجام کار‌های امروز خسته نخواهید شد. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. جادوی عشق و محبت را دست‌کم نگیرید و با اطرافیان مهربان‌تر باشید. فرصت‌هایی که امروز پیش‌روی شما قرار می‌گیرد را از دست ندهید. احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند گذشته به شما توجه ندارد و خبری از عشق و محبت در زندگی تان نیست. اما امروز عشق‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که کاملا در اشتباه بوده‌اید و شما را بیشتر از هر کسی در دنیا دوست دارد.

متولدین خرداد

برای رسیدن به آرامش از مدیتیشن و انجام کار‌های مذهبی کمک بگیرید. خبری غیرمنتظره از عزیز سفرکرده‌تان به دست شما می‌رسد و زمینه شادی و خوشحالی شما و اهل منزل را فراهم می‌کند. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید.

متولدین تیر

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. فرصتی برای مسافرت در پیش دارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.

متولدین مرداد

امروز خنده و شادی از لب‌های شما محو نمی‌شود. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. بین شما و عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای کوچک ایجاد شده و از همسر یا عشق‌زندگی‌تان حسابی دلخور هستید، امروز فرصت خوبی است که این مشاجره را ختم به خیر کنید و اجازه ندهید در آینده مشکلات کوچک، آغازگر مشاجره میان شما و عشق‌زندگی‌تان باشند. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کار‌های امروز مشکلی نخواهید داشت. فرصتی برای مسافرت مهیا می‌شود تا در این مسافرت با دوستان جدیدی آشنا شوید.

متولدین شهریور

با استراحت و تفریح خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. زود قضاوت نکنید و به خاطر داشته باشید که صبر امروز شما، جلوی افسوس آینده را می‌گیرد. اهمیتی به انجام کار‌های منزل نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری اهل خانه را فراهم کرده‌است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و از امروز با مشارکت بیشتر در انجام کار‌های منزل به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. تجربه‌های زیادی در زندگی دارید، این تجربه‌ها را از اطرافیان دریغ نکنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید برای کمک به دیگران انجام دهید. فرصتی پیدا می‌کنید تا گشتی در پارک و خیابان بزنید و به آرامش برسید. مدتی است که کار‌ها بر وفق مرادتان انجام نمی‌شود، اما امروز روز شما است و راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید کار‌ها به پایان خواهد رسید.

متولدین مهر

به منزل یکی از دوستان یا آشنایان دعوت هستید و در این مهمانی حسابی به شما خوش می‌گذرد. از رسیدگی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل‌شده‌اید و این وضعیت باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان به این فکر بیافتد که شما ایشان را مانند گذشته دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت، وقت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید و از امروز به بعد، بیشتر از همیشه به عشق‌زندگی‌تان محبت نمایید. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

متولدین آبان

تنبلی را کنار بگذارید و زودتر از همیشه کار‌های امروز را به پایان برسانید. برای رسیدن به موفقیت، قدر لحظه‌های زندگی خود را بیشتر بدانید. فرصتی که برای فراگیری مهارت‌های جدید در اختیار دارید را به فال‌نیک بگیرید. امروز به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و برای حل این مشکل به‌تن‌هایی کاری از دست‌تان بر نمی‌آید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و مشکل مالی خود را با بزرگان فامیل مطرح کنید و مطمئن باشید که شما را از این گرفتاری مالی بیرون می‌آورند. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. امروز در محل‌کار با فرد بسیار با نفوذی ملاقات خواهید کرد. اهمیت بیشتری به خواسته‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدهید.

متولدین آذر

عاشق شده‌اید و دل و دین خود را به معشوق باخته‌اید، اما عشقی کورکورانه را دنبال نکنید و و اجازه ندهید قلب‌تان جلوی عقل شما را بگیرد و به دام عشقی یک‌طرفه و بی‌سرانجام بیافتید. قصد انجام کاری را دارید، اما امروز همسر یا عشق‌زندگی تان برای انجام این کار ساز مخالف خواهد زد. قصد خرید کالایی را دارید و مدت زیادی است که چشم‌انتظار فرصتی برای خرید این کالا هستید، اما زمان مناسبی را برای خرید انتخاب نکرده‌اید و ممکن است که حساب از دست‌تان در برود و ولخرجی کنید، در نتیجه به نفع شما است که خرید این کالا را به آینده موکول نمایید.

متولدین دی

مشکلی در محل کار یا منزل سد راه شما شده و این وضعیت زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده است. در نتیجه امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و ممکن است که با چیز‌های کوچک و پیش‌پاافتاده دعوا راه بیاندازید. در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب رفتار خود باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود. در محبت و علاقه عشق‌زندگی‌تان شک دارید و فکر می‌کنید که مانند گذشته شما را دوست ندارد، اما امروز اتفاقی می‌افتد و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

متولدین بهمن

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود و بهتر است قسمتی از این پول را برای روز مبادا پس‌انداز کنید. به اعضای منزل قول دا‌ده‌اید که برای گردش و تفریح بیرون بروید، به قول خود وفا کنید و از بودن در کنار اهل منزل لذت ببرید. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرز‌های ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان خودش را به آب و آتش می‌زند تا رفاه و رضایت شما را فراهم کند.

متولدین اسفند

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. با شرایطی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. دیدگاه تازه‌ای به کار و زندگی در پیش بگیرید و افق‌های نگاه‌تان را گسترش دهید. کار‌های زیادی دارید، اما وقت کافی برای انجام این کار‌ها فراهم نمی‌شود. قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار اعضای خانواده حسابی خوش بگذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و بیشتر از همیشه هوای‌تان را دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.