Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 1782
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 26 دی 1398 - 8:58 |

فال روزانه: ۲۶ دی‌ماه

محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه، صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه: ۲۶ دی‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید، سال درخشش شما است و در این سال آرزوهای دست‌نیافتنی که تاکنون داشته‌اید در نظر شما کوچک‌ و دست‌یافتنی به نظر می‌رسد. به همین دلیل دی ماه را که اولین ماه از آغاز سال تولدتان است را به برنامه‌ریزی اختصاص دهید و برنامه‌ای در راستای هدف‌های خود تدوین نمایید. موفقیت شما در بهمن ماه شروع می‌شود و در این ماه به بعضی از هدف‌های کوتاه‌مدت خود خواهید رسید. اسفندی که از راه می‌رسد را با صرفه‌جویی و پس‌انداز سپری کنید و تا می‌توانید برای رسیدن به اهدافی که در نظر دارید، اندوخته کنار بگذارید. تیر ماه سال آینده، شلوغ‌ترین ماه در میان ماه‌های سال تولد شما است و در این ماه لحظه‌ای از کار و تلاش دست نکشید. آبان ماه سال آینده در منزل یا محل کار با مشکلاتی روبرو می‌شوید، مسئولیت این مشکلات را تمام‌و‌کمال بر عهده بگیرید و اجازه ندهید مشکلات شما را زمین‌گیر کند. سالی که با تولدتان آغاز‌ کرده‌اید را به سالی متفاوت در سال‌های زندگی‌تان تبدیل کنید تا این سال، سرمشق خوبی برای موفقیت‌های بعدی شما باشد.

متولدین فروردین

دوستی که خاطر شما برای ایشان بسیار عزیز است، امروز به شما سر می‌زند و در این دیدوبازدید راهنمایی‌هایی برای سلامتی بیشتر شما مطرح می‌کند، این اندرزها را آویزه گوش کنید و از امروز قول بدهید که بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. استعدادهای سرشاری دارید و انسان توانمندی هستید، اما همیشه خودتان را دست‌کم‌ می‌گیرید و توانایی‌های‌تان را باور ندارید، این روحیه را کنار بگذارید و از امروز با خودباوری و اعتمادبه‌نفس، به دیگران ثابت کنید که چیزی از همقطاران‌تان کم ندارید. بی‌احتیاطی‌های زیادی در زندگی انجام می‌دهید و مواظب خودتان نیستید، این روحیه باعث شده تا اعضای خانواده و عشق‌زندگی‌تان همیشه نگران شما باشند، در نتیجه به خاطر افرادی که خیر و صلاح شما را می‌خواهند، از امروز به خودتان قول دهید که بی‌احتیاطی را کنار بگذارید و بیشتر مواظب وجود نازنین‌تان باشید. قصد انجام کار جدیدی را دارید و تدارک لازم را برای انجام این کار ندیده‌اید، در نتیجه اگر نمی‌خواهید این کار با شکست روبرو شود، قبل از آغاز این کار، پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهید و کار را به گونه‌ای به پیش ببرید که به مشکلی در انجام آن برنخورید.

متولدین اردیبهشت

سبک‌ زندگی مصرف‌گرایانه‌ای دارید و ولخرجی‌هایی که در گذشته انجام داده‌اید، منابع مالی شما را به پایان رسانده است و امروز آه در بساط ندارید. اجازه ندهید چنین وضعیتی در آینده ادامه پیدا کند و از امروز به بعد مقداری از درآمد خود را کنار بگذارید و اندوخته‌ای برای آینده فراهم کنید. اهل وقت گذراندن در کنار اعضای خانواده نیستید و این روحیه زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم کرده است، از آنجایی که روز خلوتی را شروع کرده‌اید، امروز وقتی برای اهل خانواده کنار بگذارید. امروز سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از آشنایان یا اعضای خانواده ایجاد خواهد شد، در نتیجه سعی کنید تا حد امکان رفتاری در پیش بگیرید که سوء‌تعبیر به دنبال نداشته باشد. مدت‌ها است قصد شراکت با فردی را دارید و تاکنون تصمیم‌خود را عملی نکرده‌اید، امروز زمان بسیار فرخنده‌ای برای شروع شراکت و فعالیت‌های تجاری است، در نتیجه از همین امروز شراکت خود را اعلام کنید و مطمئن باشید که از این شراکت سود خوبی نصیب شما و شریک‌تان خواهد شد. امروز حال و حوصله چندانی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه بی‌حوصلگی شما خواهد شد و برنامه‌هایی برای تفریح و خوشحالی شما تدارک می‌بیند.

متولدین خرداد

روز را با خستگی و کسالت شروع کرده‌اید و از آن روزهایی است که مشکلات بسیار کوچک و جزئی، اعصاب شما را خراب خواهد کرد. کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید و تلنبار شدن کارها، نگرانی بیشتر شما را به دنبال دارد. اجازه ندهید حجم زیاد کارها، شما را از پا بیاندازد و به هر قیمتی که شده، کارهای امروز را به پایان برسانید. مدتی است که از یکی از دوستان قدیمی‌تان خبری ندارید و دل‌تان برای ایشان حسابی تنگ شده است، در اولین فرصت با این دوست قدیمی تماس بگرید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. انسان خلاق و نوآوری هستید و تاکنون کارهای خلاقانه جالبی انجام داده‌اید، اما کسی قدر خلاقیت شما را نمی‌داند و برای این نوآوری‌ها مورد تعریف و تمجید قرار نگرفته‌اید، امروز خلاقیت‌های شما در چشم دیگران جلوه خواهد کرد و آشنایان ثابت می‌کنند که قدر خلاقیت و نوآوری‌ شما را می‌دانند. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع کرده‌اید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید.

متولدین تیر

عازم سفری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما با کوله‌باری از تجربه‌های مفید از این سفر بر می‌گردید و دستاوردهای چشمگیری از این سفر خواهید داشت. امروز قرار است خریدی برای منزل یا محل کار انجام دهید و این خرید، ثبات مالی شما را از بین می‌برد. اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این خرید ضرورت دارد و در آینده‌ای نزدیک پولی به دست شما می‌رسد و جای خالی این خرید را پُر می‌کند. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی شما است و فردی را ملاقات می‌کنید که در نگاه اول دل و دین خود را به این فرد می‌بازید. به لحاظ کاری وضعیت خوبی ندارید و به فکر راه چاره هستید، فراموش نکنید که بهترین راه برای افزایش درآمد، فراگیری تخصص‌های جدید است، در نتیجه از امروز به ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی، مهارت‌های خود را افزایش دهید و درهای تازه‌ای را به روی پیشرفت و موفقیت باز کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید.

متولدین مرداد

امروز با دوستان قدیمی قرار گذاشته‌اید و می‌‌خواهید حسابی خوش بگذرانید، از این دورهمی، خاطرات خوشی در ذهن شما ماندگار می‌شود به شرط اینکه جانب احتیاط را نگه دارید و در خوردن غذا زیاد‌ه‌روی نکنید. اهمیتی به قانون نمی‌دهید و از هر فرصتی برای قانون‌شکنی بهره می‌گیرید، قبل از اینکه این رویکرد کار دست شما بدهد، تصمیم بگیرید که به قانون احترام بگذارید و با رعایت تمام‌ و کمال قانون، زندگی قانون‌مدارانه‌ای را در پیش بگیرید. کارهای مهمی برای انجام دادن در پیش‌رو دارید و روز شلوغی را شروع کره‌اید، در چنین شرایطی کارها را اولویت‌بندی کنید و اجازه ندهید کاری ناتمام باقی بماند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از دنده چپ بلند شده و حال و حوصله ندارد، در این شرایط بهتر است رعایت حال ایشان را بکنید و اجازه دهید گذر زمان، اعصاب عشق‌زندگی‌تان را بهبود بخشد. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و از جایی که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، پول چشمگیری روانه جیب‌تان خواهد شد.

متولدین شهریور

مدتی پیش به کسی پولی قرض داده‌اید و امروز این فرد بدون اینکه از ایشان درخواست کرده‌باشید، پول شما را پس می‌دهد و به لحاظ مالی اوضاع‌تان روبه‌راه می‌شود. نگران آینده هستید و اضطراب و استرس خواب از چشم شما ربوده است، قبل از اینکه این نگرانی‌ها شما را از پا در بیاورد، ریشه این نگرانی‌ها را پیدا کنید و با درمیان گذاشتن دغدغه‌های خود با عشق‌زندگی‌تان یا اعضای خانواده، از آنها کمک بگیرید. روز خوبی است که تخصص‌های خود را در محل کار یا منزل به رخ دیگران بکشید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و به همگان ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. امروز با فردی ملاقات می‌کنید و این فرد راه‌کارهای سازنده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهید، این پیشنهاد‌ها را در گوشه‌ای یادداشت کنید، چرا که در آینده با مشکلی روبرو می‌شوید و برای حل این مشکل باید از این راهکارها بهره بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز خاطره‌های خوش قدیم را در ذهن شما زنده کند و شب‌و‌روزی عاشقانه را برای شما ترتیب دیده است.

متولدین مهر

قدر ورزش و تحرک را نمی‌دانید و کم‌تحرکی شما را به دردسر انداخته است، به همین دلیل پیشنها‌د می‌کنیم از امروز به خودتان قول بدهید که با ورزش و تحرک، سلامت وجود نازنین‌تان را تضمین کنید. با پس‌انداز و صرفه‌جویی غریبه هستید و به جای اینکه به فکر آتیه باشید، از هر موقعیتی برای ولخرجی بهره می‌گیرید، این رویکرد شما را در آینده به مخمصه مالی سختی دچار خواهد کرد. در نتیجه برای جلوگیری از ورشکستگی و مشکلات مالی، با پس‌انداز امروز، آینده‌ خود را تامین کنید. امروز حسابی دل‌ شما گرفته و به لحاظ روحی، حال و حوصله ندارید، در چنین شرایطی پای صحبت دوستان و آشنایان قدیمی بنشینید و با گپ‌و‌گفتگو با رفقای دیرینه، غم‌‌و‌غصه‌ را فراموش کنید. دلباخته کسی هستید و مانند شمع برای عشق دلدارتان می‌سوزید. شاید بهتر باشد بیش‌از‌حد برای این عشق مایه نگذارید چرا که احتمال دارد محبوب‌تان در آینده دل شما را بشکند و تنها و بی‌کس بمانید.

متولدین آبان

احترام پدرومادر و بزرگان فامیل را ندارید و این رویکرد شما را به فردی بی‌ملاحظه در میان اعضای خانواده تبدیل کرده است، اجازه ندید این وضعیت ادامه پیدا کند و فراموش نکنید که احترام پدرومادر واجب است. ثبات‌نظر و عقیده ندارید و در یک چشم به‌هم‌زدن، تغییر موضع می‌دهید و حرف‌های‌تان را عوض می‌کنید. این روحیه شما را به فردی بی‌ثبات و غیرقابل‌اعتماد در بین دوستان و آشنایان تبدیل کرده است. در نتیجه از امروز رفتارتان را عوض کنید و به آشنایان ثابت نمایید که حتی اگر سرتان برود، حرف‌تان نخواهد رفت. مدتی پیش پولی از کسی قرض گرفته‌اید یا اینکه قسط‌های وام‌تان عقب افتاده است، امروز سررسید پرداخت این قصد‌ها یا موعد پس‌دادن قرضی که گرفته‌اید فرا رسیده و پولی برای پرداخت دِین خود ندارید. در چنین شرایطی از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و اجازه ندهید پرداخت‌نکردن قرض‌ها شما را به فردی بدحساب تبدیل کند.

متولدین آذر

یکی از اعضای منزل یا دوستان شما گرفتار مشکلی شده و کاری از دستش برای حل این مشکل بر نمی‌آید، امروز به ایشان قول بدهید که در حل مشکلات وی را تنها نمی‌گذارید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای باز کردن گره مشکلات ایشان انجام خواهید داد. عاشق فردی شده‌اید، اما این فرد خبری از عشق سوزان شما ندارد، اجازه ندهید آتش عشق شما خاکستر شود و امروز عشق خود را به این فرد ابراز کنید. تصمیمی سخت و دشواری در پیش‌رو دارید و مدت‌ها است که اتخاذ این تصمیم را به تعویق انداخته‌اید، امروز زمان خوبی است که تکلیف این تصمیم را روشن کنید و تصمیمی بگیرید که صلاح شما و اعضای خانواده را به دنبال داشته باشد.

متولدین دی

انسان خیرخواهی هستید و لحظه‌ای از فکر دیگران غافل نمی‌شوید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه منافع خودتان را فراموش نکنید و بیش‌از‌حد سرگرم حل مشکلات دیگران نشوید. زندگی راحتی ندارید و مشکلات لحظه‌ای دست از سر شما‌‌ بر نمی‌دارد. برای غلبه بر مشکلات از امروز تصمیم بگیرید که تلاش بیشتری به خرج دهید و با صرفه‌جویی و پس‌انداز، شرایط زندگی را تغییر دهید و مشکلات را یکی‌پس‌از دیگری از سر راه بردارید. اطرافیان شما سلیقه‌های متفاوتی نسبت به شما دارند و این قضیه باعث شده احساس تنهایی کنید، در نتیجه دوستان تازه‌ای پیدا کنید که سلیقه‌های آنها نزدیک‌تر به شما باشد و خودتان را از چنگال تنهایی نجات دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چیزی برای شما کم نمی‌گذارد و محبت‌های ایشان امروز به شما ثابت می‌کند که در دنیا هیچ‌چیزی مهم‌تر از عشق‌زندگی‌تان وجود ندارد. علاقه زیادی به فراگیری علم‌‌و‌دانش دارید و لحظه‌ای از یادگرفتن تخصص‌های جدید فروگذار نمی‌کنید، به این روحیه پروبال بدهید و مطمئن باشید علم‌و‌دانشی که امروز فرا می‌گیرید، در آینده راه‌گشای کار و زندگی شما خواهد بود. روحیه‌ای خجالتی دارید و به دلیل این روحیه در گفتگوها شرکت نمی‌کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی منزوی تبدیل کند، خجالت را کنار بگذارید و با شجاعتِ تمام، نظرهای خود را در جمع به گوش دیگران برسانید. اختلاف‌ نظر زیادی با همسر و عشق‌زندگی‌تان دارید و اگر فکری به حال این وضعیت بر ندارید، رابطه شما و عشق‌زندگی‌تان تیره‌و‌تار خواهد شد.

متولدین بهمن

روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و امروز از زمین و آسمان خبرهای خوش به دست شما می‌رسد و لبخند از روی لب‌های شما پاک نخواهد شد. در منزل به مشکل حساس و مهمی برخورد کرده‌اید و برای حل این مشکل از هوش و تاثیری که بر دیگر اعضای منزل دارید، کمک بگیرید. به لحاظ کاری روز شلوغی را شروع کرده‌اید، اما به اندازه‌ای انرژی و نشاط دارید که حجم کارها در نظر شما کوچک جلوه خواهد داد و به رغم کارهای زیادی که روی هم تلنبار شده است، این کارها را زودتر از همیشه به پایان خواهید رساند. گرمای محبت میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان رو به سردی گذاشته است و عشق شما حلاوت سابق را ندارید، اجازه ندهید وضعیت به همین منوال پیش برود و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و به هر قیمتی که شده آتش عشق را روشن نگه دارید.

متولدین اسفند

علاقه زیادی به حضور در جمع دارید و از هر فرصتی برای خوش‌گذرانی با دوستان و رفقا بهره می‌گیرید، قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را به نابودی بکشاند، امروز با خودتان تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به کار و تلاش بدهید و زندگی را جدی بگیرید. کارهای عقب‌افتاده‌ زیادی در منزل یا محل کار دارید، امروز فرصت خوبی دست می‌دهد تا با خیال‌راحت، کارهای عقب‌افتاده را انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از در ناسازگاری با شما وارد می‌شود، در نتیجه بهتر است امروز تا جایی که می‌توانید زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم نکنید و اجازه ندهید میان شما مشاجره‌ای سر بگیرد. عازم سفری دور و دراز هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما به لحاظ مالی دستاوردهای زیادی در این سفر انتظار شما را می‌کشد و مطمئن باشید سختی‌هایی که در این سفر تحمل می‌کنید، بی‌نتیجه نخواهد ماند.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.