Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2769
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 25 فروردین 1399 - 11:27 |

فال روزانه: ۲۵ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۵ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز شده، بیشتر از همیشه روی اطرافیان حساب باز کنید و گره کارهای خود را به کمک دوستان و آشنایان باز کنید. در تابستان امسال با دوستان جدیدی آشنا می‌شوید و فرصت‌های تازه‌ای برای موفقیت و پیشرفت پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. پاییز امسال بیشتر از همیشه مواظب باشید چرا که احتمال دخالت فردی در کارهای شما وجود دارد. مهر ماهی که از راه می‌رسد، زمان عاشقی شما است و در این ماه فرصتی برای تجربه عشقی آتشین را تجربه خواهید کرد. دی ماه امسال با تغییری مهم و چشمگیری روبرو خواهید شد، از این تغییر هراسی نداشته باشید و مطمئن باشید که دستاورد چشمگیری را در زندگی شما به دنبال خواهد داشت. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با کار و تلاش به یکی از بهترین‌ سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. مشاجره‌ای که با کسی دارید امروز ختم به خیر می‌شود و با این فرد آشتی خواهید کرد. به فکر شکار لحظه‌ها باشید و فرصت‌های امروز را به شرایطی برای افزایش درآمد تبدیل نمایید. خبری فرخنده و غیرمنتظره به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظات شادی را برای اهل منزل به ارمغان بیاورید. عشق و محبت سرشاری که دارید را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید. روز خوبی را برای مشارکت و فعالیت‌های تجاری آغاز کرده‌اید. با بودن در کنار اعضای خانواده از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید.

متولدین اردیبهشت

اجازه ندهید کار و تلاش، شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خودتان غافل کند. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند. به یاد خاطره‌های خوش دوران کودکی خواهید افتاد. احتمال سوء‌برداشت شما از صحبت یا رفتار همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. امروز اوضاع بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. به خاطر داشته‌باشید که راه مردم‌داری از میان احترام به دیگران می‌گذرد.

متولدین خرداد

امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، نصیحت‌های مهمی را با شما درمیان می‌گذارد. با سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت راهی برای افزایش درآمد خود پیدا کنید. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. دستاورد چندانی در زندگی‌ ندارید و به فکر موفقیت‌های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه‌و‌چاه موفقیت را از آنها جویا شوید. امروز به صورت کاملا اتفاقی چشم‌تان به چیز قدیمی و خاطره‌انگیزی می‌افتد که مدت‌ها است آن را ندیده‌اید، این چیز را در گوشه‌ای امن و مطمئن قرار دهید و حسابی مواظب‌ آن باشید تا دوباره گم نشود. فرصتی مناسب برای عاشقی در پیش دارید و روزی سرشار از لحظه‌های عاشقانه را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری نمایید.

متولدین تیر

امروز با حجم زیادی از کارها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. امروز بخت با شما یار است و وام یا پولی به دست‌تان می‌رسد. سفری تفریحی را در پیش دارید و در این سفر اتفاق‌های فرخنده‌ای برای شما رخ خواهد داد و خاطره‌ای جذابی را از این سفر به یادگار خواهید برد. فرصتی پیدا می‌کنید تا استعداد‌های درخشان خود را به اطرافیان اثبات نمایید. یکی از همکاران یا اعضای منزل سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و مجبور می‌شوید زمان زیادی را به صحبت‌های این فرد گوش فرا دهید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین مرداد

اگر به فکر حفظ سلامت خودتان هستید از امروز بیشتر ورزش کنید. از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. امروز از فردی که سن‌و‌سال کمتری نسبت به شما دارد، درس مهمی را خواهید آموخت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. انسان مهربانی هستید و توجه زیادی به اطرافیان دارید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما مواظب باشید که اطرافیان از مهربانی شما سوء‌استفاده نکنند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چشم از شما برنمی‌دارد و مانند پروانه دورتان می‌چرخد، به فکر جبران این رفتار باشید و توجه بیشتری به عشق‌زندگی‌تان معطوف کنید.

متولدین شهریور

روز را با انرژی سرشاری آغاز کرده‌اید، اما فشارهای کاری ممکن است زمینه ناراحتی‌ شما را فراهم کند. یکی از اعضای خانواده که به احتمال زیاد خواهرتان است امروز از در کمک و یاری وارد می‌شود و برای حل مشکلات به شما کمک می‌کند. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان امروز بدون هدف و نیت قبلی،‌ کار ناپسندی را انجام می‌دهد و شما را ناراحت خواهد کرد.

متولدین مهر

برای حل مشکلات امروزوفردا نکنید و هرچه سریع‌تر فکری به حال مشکلات خود بردارید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. فرصتی مناسب فراهم می‌شود تا به دنبال یکی از هدف‌‌های دیرینه‌تان بروید. برای حل مشکلات از یکی از دوستان نزدیک خود کمک بگیرید.

متولدین آبان

به اطرافیان قول‌هایی ندهید که بعدا از انجام این قول‌ها ناتوان باشید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. هدیه غیرمنتظره‌ای را از یکی از دوستان یا آشنایان دریافت خواهید کرد. امروز فرصتی مهیا می‌شود تا استعدادهای خود را شکوفا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌ای تدارک دیده تا حسابی شما را شگفت‌زده کند.

متولدین آذر

فراموش نکنید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. یکی از رفقای قدیمی امروز به کمک مالی شما نیاز دارد. رابطه پنهانی که دارید را کنار بگذارید. قدر زمان را نمی‌دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کارهای زیادی دارد و فرصتی برای شما پیدا نمی‌کند.

متولدین دی

امروز اوقات فراغت زیادی پیدا می‌کنید تا با استراحت و تفریح، خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی‌رسد و فکر کارهای غیرقانونی را از سر بیرون کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند مهر و محبت شما است.

متولدین بهمن

به اندازه کافی انرژی ندارید و کم‌روحیه هستید، این شرایط ممکن است زمینه ناراحتی شما را فراهم کند. احتمال سرقت یکی از اموال با ارزش شما وجود دارد. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. برای حل مشکلات امروز از اطرافیان کمک بگیرید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آنها را فراهم کرده‌است. عشق‌زندگی‌تان روزی همراه عشق و محبت را برای شما رقم خواهد زد.

متولدین اسفند

اجازه ندهید حجم زیاد کارهای امروز شما را نگران و مضطرب کند. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. قرار است به همراه دوستان و آشنایان دورهم جمع‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه نمایید، این موقعیت را مغتنم بدانید و تا می‌توانید با رفقا و دوستان قدیمی خوش بگذرانید. فرد هوسرانی امروز با شما از در عشق و عاشقی وارد می‌شود و مواظب باشید که به دام این فرد نیافتید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.