Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 7404
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 25 دی 1399 - 9:36 |

فال روزانه: ۲۵ دی‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۵ دی‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید از محبت دوستان و آشنایان بی‌نصیب نخواهید ماند. این محبت را پیش خود نگه ندارید و شما نیز محبتی متقابل به اطرافیان داشته باشید و فراموش نکنید که محبت، محبت می‌آورد. در سال تولدتان تمرکز بیشتری در انجام کارها به خرج دهید و این سال را به لحاظ کاری به یکی از درخشا‌ن‌ترین سال‌های زندگی‌تان تبدیل نمایید. در بهار سالی که از راه می‌رسد با کارهای بی‌شماری روبرو خواهید شد،‌ از این کارها هراسی به دل راه ندهید و مطمئن باشید انرژی لازم را پیدا می‌کنید و این کارها را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهید. اردیبهشت ماه سال آینده زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی گرم و فراموش‌نشدنی را خواهید چشید. تابستان سال آینده با موقعیت‌های چشمگیری روبرو خواهید شد، در این فصل به نفع شما است که بیشتر از همیشه به فکر شکار لحظه‌های موقعیت‌ها باشید و اجازه ندهید فرصت‌های زندگی مانند برق و باد از پیش روی شما عبور کند.مرداد سالی که از راه می‌رسد با فرصت‌های زیادی برای استراحت و تفریح روبرو خواهید شد. از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید و خستگی را از تن خود بیرون کنید. اواخر پاییز سال آینده یکی از دوستان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید و به ایشان ثابت نمایید که در لحظه‌های سخت زندگی می‌تواند روی شما حساب باز کند. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید و نتایج درخشان این سال را به کارنامه زندگی‌تان اضافه نمایید.

متولدین فروردین

انسان شجاع و نترسی هستید و از چیزی هراس ندارید، این روحیه امروز برای حل مشکلات به کمک شما می‌‌آید.  پولی که مدتی پیش به کسی قرض‌داده‌اید، امروز بازپرداخت می‌شود و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. رهسپار سفری کوتاه مدت هستید و تجربه‌های خاطره‌انگیزی در این سفر انتظار شما را می‌کشد. لحظه‌ای از محبت و رسیدگی به اعضای خانواده غافل نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. روز خوبی را برای تجارت و معامله‌های کاری آغاز کرده‌اید. سری به دوستان قدیمی بزنید و از هم‌صحبتی با آنها لذت ببرید. اجازه ندهید علاقه‌ای که به تنهایی و خلوت دارید، شما را به فرد منزوی تبدیل کند.

متولدین اردیبهشت

قبل از اینکه زیر بار نگرانی‌ها کمر خم کنید، فکری به حال آرامش‌تان بردارید. امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. انسان دمدمی مزاجی هستید و دائم نظرهای‌تان را تغییر می‌دهید، این روحیه زمینه دلخوری و ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده و مانند سابق روی حرف‌های شما حساب باز نمی‌کند. در نتیجه در اولین فرصت این روحیه را تغییر دهید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید که اگر سرتان برود، حرف‌تان نخواهد رفت. تصمیم‌های احساسی را کنار بگذارید و برای تصمیم‌های مهم زندگی خود از عقل و منطق کمک بگیرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد.

متولدین خرداد

انسان سخاوتمندی هستید، این روحیه را ادامه دهید و لحظه‌ای از حل مشکلات دیگران غافل نشوید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. یکی از دوستان نزدیک شما امروز از در دشمنی وارد می‌شود و روحیه‌تان را خراب می‌کند. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. اتفاق ناخوشایندی در محل‌‌کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. امروز ناخواسته اشتباهی را مرتکب می شوید، مسئولیت این اشتباه را بر عهده بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید.  به فکر انجام کار مهمی افتاده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید برای انجام این کار مهارت ندارید و بهتر است که قبل از بدست آوردن مهارت کافی، فکر این کار را از سرتان بیرون کنید.  احتمال دارد میان شما و فردی مشاجره‌ای در بگیرد.

متولدین تیر

کارهای امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. نصیت‌های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید.   عشق و محبتی که به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را به زبان بیاورید و ایشان را غرق در محبت کنید. با شرکت در دوره‌های آموزشی، فکری به حال افزایش مهارت و توانایی‌های خود بردارید. تمرکز بیشتری به کارهای مهم اختصاص دهید.

متولدین مرداد

دست‌تان را به زانوی خودتان بگیرید و مشکلات را حل کنید. مشکل مالی بزرگی دارید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به‌ غیر از اینکه برای حل این مشکل از پس‌انداز خود کمک بگیرید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده با پس‌انداز بیشتر، شرایط مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند.  قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، نظر اعضای منزل را جویا شوید و با آنها مشورت کنید. تصمیم‌های مهم زندگی را به تنهایی اتخاذ نکنید و نظر اعضای خانواده را جویا شوید.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز محبت‌‌های شما را بدون پاسخ نخواهد گذاشت. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید انجام می‌شود. نگرانی‌ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید.

متولدین شهریور

اعضای خانواده شما را لحظه‌ای به حال خودتان نگذاشته‌اند و در تمام مشکلات زندگی پشتیبان‌تان بوده‌اند، از این رفتار نهایت استفاده را ببرید و به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه حامی و پشتیبان آنها هستید. اطرافیان شما را به عنوان فرد زحمت‌کش و پرتلاشی می‌شناسند که لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر نمی‌دارد، اما به رغم تلاش‌های شبانه‌روزی که انجام‌داده‌اید، دستاورد چشمگیری ندارید و این وضعیت شما را افسرده و نگران کرده‌است. جایی برای نگرانی وجود ندارد و از امروز با تلاش بیشتری زندگی را ادامه دهید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله‌ای ندارید.  یکی از اعضای خانواده که احتمالا برادر شما است، امروز به کمک‌تان نیاز دارد.  شادی‌های خود را با اطرافیان به اشتراک بگذارید و به دوستان و آشنایان ثابت نمایید که از هر فرصتی برای محبت به دیگران بهره می‌گیرید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید و فکرهای نوآورانه‌ای به ذهن‌تان رسیده است، امروز بهترین زمان برای نوآوری است و مطمئن باشید نوآوری که به فکر انجام آن هستید، راه شما را برای موفقیت و پیشرفت فراهم خواهد کرد. امروز زمان برای شما سریع‌تر از همیشه خواهد گذشت.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کاری را برای رضایت و خوشنودی شما انجام می‌دهد.

متولدین مهر

خطری در کمین شما است و امروز بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید. مضطرب و نگران هستید اما نگرانی برای سلامتی‌تان ضرر دارد و غصه‌های خود را با فردی که اعتماد زیادی به وی دارید در میان بگذارید و به نگرانی‌های‌تان خاتمه دهید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. کارهای زیادی در منزل دارید، اما جایی برای نگرنی وجود ندارد چرا که اعضای خانواده به کمک‌تان می‌آیند و کارها سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید.  دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می کنید که از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. به اعضای خانواده قول داده‌اید که فرصتی از امروز را به بودن در کنار آنها اختصاص دهید، اما مشکلی برای‌تان پیش‌ می‌آید و مجبور می‌شوید که حل این مشکل را به بودن در کنار اعضای خانواده اولویت دهید. آتش عشق در وجود همسر یا عشق‌زندگی‌تان زبانه می‌کشد و روزی عاشقانه را در پیش دارید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در کنار عشق‌زندگی‌تان عشقی گرم و پر حرارت را تجربه کنید.

متولدین آبان

 فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان موقعیت شناسی هستید. امروز متوجه خواهید شد کاری که به آن مشغول هستید دامنه پیشرفت زیادی دارد و با تلاش و کوشش می‌توانید به دستاوردهای بیشتری برسید. در نتیجه در اولین فرصت طرح و برنامه جدیدی برای پیشرفت و موفقیت در کارها بریزید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت‌های بیشتر ندارید.    انسان تلاش‌گری هستید اما پاداش‌ زحمت‌های‌تان را نگرفته‌اید، ناامید نشوید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. برای گسترش کسب و کار خود با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید.  امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان رفتار ناپسندی می‌کند و با این رفتار قلب شما را می‌شکند، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

متولدین آذر

اتفاق بسیار هیجان‌انگیزی در زندگی شما رخ خواهد داد، اجازه ندهید این اتفاق بیش‌از‌حد شما را هیجان‌زده کند و به هر قیمتی که شده بر احساسات خود غلبه کنید.  پولی برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید و به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستید، به صلاح شما نیست که این پول را به گردش نیاندازید و در اولین فرصت پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه‌تان را به گردش بیاندازید و مطمئن باشید که از این سرمایه‌گذاری، سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. شرایطی مهیا می‌شود تا بعد از ظهر به همراه دوستان بیرون بروید و حسابی خوش بگذرانید.   اهل گفتگو و هم‌صحبتی با اطرافیان نیستید و سکوت را به گفتگوهای بیهوده ترجیح می‌دهید، این روحیه اشکالی ندارد به شرط اینکه کم و گزینه بگویید و از اظهار نظر‌های مفید و سودمند در میان جمع غافل نشوید. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر دوست‌تان دارد.

متولدین دی

اهل ورزش و تحرک نیستید و این وضعیت سلامت شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه کم‌تحرکی برای شما دردسر درست کند، از امروز فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و اجازه ندهید کسالت و بیماری، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. برای حل مشکلات مالی خود از اعضای خانواده کمک بگیرید. نصیت‌های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید.   یادی از خاطره‌های خوش گذشته خواهید کرد.  وقت‌کشی را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های‌تان را بدانید. کدورت‌ و دلخوری که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد امروز از بین می‌رود.

متولدین بهمن

به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و  بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید.   پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. یکی از اطرافیان احترام زیادی برای شما قائل است و اهمیت زیادی به رفتار و گفتار شما می‌دهد، این وضعیت شما را در نزد ایشان به الگویی از صفات پسندیده تبدیل کرده است. اجازه ندهید این فرد ناامید شود و با ادامه کارهای پسندیده، به الگوی شایسته‌ای برای دیگران تبدیل شوید. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. قدر زمان را نمی‌دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. کارهای زیادی روی سر شما آوار می‌شود و فرصت چندانی برای استراحت دست نمی‌دهد.

متولدین اسفند

ترس و دلهره‌ را کنار بگذارید و با شجاعت زندگی را درپیش بگیرید. پولی به دست شما می‌رسد اما مواظب باشید که پول بادآورده را باد خواهد برد. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آنها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. امروز چشم‌تان به دلبری پری‌چهره می‌افتد و به او دل می‌بازید. با افراد جدیدی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه موفقیت و پیشرفت شما را به دنبال خواهد داشت. در کنار انجام کارهای روزانه فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی در خیابان قدم بزنید و به آینده فکر کنید. نهایت استفاده را از این فرصت ببرید و برای پیشرفت و موفقیت بیشتر نقشه بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما رسیدگی می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.