Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3674
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 25 خرداد 1399 - 10:37 |

فال روزانه: ۲۵ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۵ خردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۵ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سالی که پیش رو دارید سالی پر از سلامتی، ثروت و اتفاقات خوب خواهد بود، اما انتظار نداشته باشید که تمام شان را یک جا به دست آورید. کافی است به خودتان کمی زمان دهید تا همه چیز بر وفق مرادتان اتفاق افتد. ماه تیر فرصت‌های شغلی تازه‌ای برایتان فراهم خواهد شد. همان فرصت‌های طلایی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید. سعی کنید تمام تمرکز تان را در آن ماه روی کارتان بگذارید. پس از آنکه در این کار به خوبی پیشرفت کردید، زندگی عاظفی خود را در اولیویت قرار دهید. اواخر سال هم هر دو جنبه زندگی تان نهایت پییشرفت را خواهد کرد و نتایح محبوب تلشا هایتان را خواهید دید.

متولدین فروردین

اتفاقاتی که امروز برایتان می‌افتد، شما را یاد خاطرات دوران کودکی تان می‌اندازد. این خاطرات شما را با خود می‌برد به خانه و محله‌ای که در آن بزرگ شده اید، همان جا که شخصیت تان شکل گرفت. این احساسات هم شادی و هم ناراحتی را با خود به همراه دارند، اما سعی کنید به مرور آن‌ها بسنده کنید و ذهن تان را بیش از این درگیر نکنید. به زودی متوجه می‌شوید فردی که شما به او علاقه دارید، او نیز به شما علاقمند است. پس تردید را کنار بگذارید و راز دلتان را فاش کنید.

متولدین اردیبهشت

شما از ملاقات افرادی لذت می‌برید که اطرافیان تان خیلی آن‌ها را قبول ندارند و رفتارهایشان را غیرعادی می‌شمارند، اما شما نمی‌توانید این شرایط را تغییر دهید. امروز از آن روز‌هایی است که فردی منحصر بفرد را ملاقات می‌کنید. اگر چه تلاقی شما با هم کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما این فرد می‌تواند همان نیمه گمشده شما یا اگر متاهل اید، فرشته نجات تان در مشکلی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنید باشد. فرصتی برایتان فراهم می‌شود تا از عادات رومزه خود دور شوید و کمی خوش بگذرانید. این فرصت ممکن است سفری خارج از کشور باشد.

متولدین خرداد

شما عاشق روش‌های سنتی هستید. دوست دارید هنگام بیماری خودتان را با طب سنتی درمان کنید. امروز کمی احساس کسالت می‌کنید، به همین دلیل کنجکاوی شما نیز بیشتر شده و به دنبال روش‌ها طبیعی بیشتری می‌گردید. جستجو در اینترنت و البته سایت‌های معتبر می‌تواند اطلاعات خوبی در اختیارتان قرار دهد و هر چه زودتر سلامت دوباره را به شما باز گرداند. اگر به فکر ورزش هستید، به دنبال ورزش‌های گروهی باشید، زیرا هیجان و به تبع انگیزه بیشتری به شما می‌دهد و مانند دفعات قبل رهایش نخواهید کرد.

متولدین تیر

همیشه قرار نیست همه چیز در کنترل شما باشد، همه ما گاهی اداره امور از دست مان خارج می‌شود و این طبیعی است. اگر احساس می‌کنید که رابطه عاطفی تان در مسیری جز آنچه شما می‌پسندید پیش می‌رود، نگران نشوید. شاید فکر کنید که هیچ کس شما را به خوبی درک نمی‌کنید، اما خونسرد باشید. شاید بد نباشد این موضوع را خانواده یا اقوام نزدیک تان در میان بگذارید. آن‌ها می‌توانند پیشنهاد‌های خوبی به شما دهند. تا زمانی که شرایط به روال عادی خود بازگردد، آرامش خود را حفظ کنید.

متولدین مرداد

گاهی تمرکز برایتان مشکل می‌شود و امروز یکی از همان روزهاست. این که نمی‌دانید دقیقا چه می‌خواهید، کمی ذهن تان را آشفته کرده است. اگر می‌خواهید یکی از مهمترین تصمیم‌های زندگی تان را بگیرید، اول از همه آرامش داشته باشد سپس به خودتان وقت کافی دهید و تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید تا جای هیچ شک و شبه‌ای باقی نماند. اگر به دنبال شریک زندگی ایده آل تان می‌گردید، کافی است با افراد بیشتری در ارتباط باشید و گفتگو کنید. همین که مکالمه شما آغاز شود، اتفاقات خوبی خواهد افتاد. به جادوی کلمان ایمان داشته باشید.

متولدین شهریور

همه ما گاهی مسیر زندگی تان را گم می‌کنیم و سردرگم می‌شویم. همه ما گاهی تمام انرژی خود را برای رسیدن به آنچه از ته دل می‌خواهیم، به کار می‌گیریم، اما نتیجه چیز دیگری از آب در می‌آید. احساس می‌کنید که دچار پوچی شده اید، اما این هم جزوی طبیعی از زندگی است. اما اجازه ندهید انرژی‌های منفی شما را از هدف هایتان دور کند. جسارت و اراده کلید موفقیت شما در چنین روزی است. جمله «این هم می‌گذرد» را در شرایط سخت فراموش نکنید. از صحبت کردن با دیگران خجالت نکشید. شما تنها در ارتباطات با دیگران است که پیشرفت خواهید کرد.

متولدین مهر

شما توانایی این را دارید که خودتان را با هر شرایطی، حتی سخت‌ترین شرایط هم وفق دهید. امروز بیش از همیشه درگیر هستید و پروژه‌های زیادی روی سرتان ریخته است که احساس ناتوانی و ناامیدی می‌کنید. اما این را بدانید که این شرایط سریع‌تر از آنچه فکرش را بکنید بهبود خواهد یافت. شما در موقعیت‌های بدتر از این هم بوده اید پس به خودتان ایمان داشته باشید و بدون درگیری و بگو مگو با دیگران، به راهتان ادامه دهید. افرادی که در گذشته به آن‌ها کمک کرده اید نیز در این شرایط به یاری تان می‌شتابند.

متولدین آبان

امروز همان روزی است که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید. چند وقتی است ایده‌ای در سر دارید، اما آن را از دیگران پنهان کرده بودید، امروز زمان آن است پرده از این راز بردارید و آن را با دیگران به اشتراک بگذرید. از آنجا که امروز با افراد زیادی سروکار خواهید داشت، بهترین فرصت است سر صحبت را باز کنید، مطمئن باشید که آن‌ها نیز شما را درک خواهند کرد. اگر در روابط عاطفی خود به مشکلی برخورده اید، سعی کنید امروز کمی بیشتر انعطاف پذیر باشید. رابطه‌ای که از دست برود دیگر بازگشتی نخواهد داشت.

متولدین آذر

امروز آنقدر انرژی دارید که احساس می‌کنید در آسمان‌ها در حال پروازید. اگر چه خانواده تان به حضور شما در چنین شرایطی احتیاج دارند، اما ترجیح می‌دهید که تنها باشید و به هدف‌ها و نیاز‌های خودتان رسیدگی کنید. اگر کسی از شما درخواست کرد تا روزتان را در کنار او بگذرانید، با لحنی موربانه متقاعدش کنید که امروز زمانش نیست، اما سعی کنید که در روز‌های آتی جبران کنید. سفری در راه دارید که تجربه‌های خوبی را برایتان به همراه خواهد داشت طوری که پس از بازگشت فرد دیگری خواهید شد.

متولدین دی

از آنجا که یکی دیگر از روز‌های خوب و روشن زندگی تان در راه است، فرصت کشف حقایق بیشتری را پیدا خواهید کرد. این روز‌ها برایتان شیرین و لذت بخش شده است. قدر این آرامش فکری را بدانید و خودتان را از خاطرات تلخ گذشته دور نگه دارید. با فردی ملاقاتی خواهید داشت اگر همه چیز آنطور که شما می‌خواهید پیش نرفت، نگران نشوید. اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، به یکدیگر فرصت بیشتری دهید. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

متولدین بهمن

اگرچه شما فرد مهربان و دلسوزی هستید، اما وقت آن رسیده که کمی هم به خود و زندگی تان فکر کنید و روی هدف‌هایی که در پیش دارید متمرکز شوید. شما بهتر از هر شخص دیگری می‌دانید که برای رسیدن به آرامش چه چیز‌هایی لازم است. فقط اشکال شما اینجاست که مسائل را پیچیده و سخت می‌کنید. اگر کمی ساده‌تر بیاندیشید، ذهن تان نیز در آرامش بیشتری خواهد بود. دوستان مورد اعتماد زیادی در اطراف تان است که می‌توانند گرمابخش زندگی شما باشند، ارتباط تان را با آن‌ها بیشتر کنید.

متولدین اسفند

از همان دقایق اولی که از خواب بیدار می‌شوید، می‌بینید که روز متفاوتی در راه است. مشغله‌های هر روز را ندارید و به جایش مسائل فلسفی ذهن تان را درگیر کرده است. به دنبال جوهر زندگی می‌گردید، اما نمی‌دانید جوابش را چگونه بیابید. شاید صحبت کردن با شریک زندگی تان بتواند کمی از ابهامات ذهنی شما را کم کند. اگر چه فرد عجولی هستید، اما یادتان باشد که فلسفه عجله سرش نمی‌شود. با صبوری به تمام جواب هایتان خواهید رسید. به زودی توسط فردی که به شما علاقه خاصی دارد، سورپرایز خواهید شد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.