Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6830
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 25 آذر 1399 - 9:28 |

فال روزانه: ۲۵ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۵ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید بیشتر از همیشه به کار و تلاش فکر کنید و این سال را با برنامه‌ریزی و نظم بیشتری دنبال نمایید. کار‌های پیش‌پاافتاده را در این سال کنار بگذارید و با انجام کار‌های مهم و آینده‌دار زندگی‌تان را دگرگون کنید. در این سال فرصتی برای شما فراهم می‌شود تا به یکی از رویاهای دیرینه‌تان جامه عمل بپوشانید. این فرصت را به هر قیمتی که شده از دست ندهید و رویا‌ها‌ی خود را دنبال کنید. در ماه اسفند امسال از جایی که فکرش را نمی‌کنید پولی به دست‌تان می‌رسد، به نفع شما است که تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را پس‌انداز کنید. فروردین سالی که از راه می‌رسد میان شما و یکی از دوستان نزدیک‌تان مشاجره‌ای ایجاد می‌شود. اجازه ندهید این مشاجره دلخوری زیادی میان شما و این فرد بوجود بیاورد و در اولین فرصت کدورت میان خود و این فرد را به صلح و صفا تبدیل کنید. یکی از دوستان یا آشنایان در مرداد سال آینده به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید و مطمئن باشید کمک‌هایی که به این فرد می‌کنید بی‌پاسخ نخواهد ماند. مهر ماه سالی که از راه می‌رسد زمان موفقیت شما است و در این ماه به دستاورد چشمگیری در زندگی دست پیدا خواهید کرد. سال تولدتان را با کار و تلاش شبانه‌روزی به یکی از درخشان‌ترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. یکی از اعضای خانواده نیازمند مشورت با شما است. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تن‌هایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌وتن‌ها حل کنید. احتمال زیادی وجود دارد که حواس شما به انجام کار‌های غیرضروری پرت شود و از کار‌های مهمی که پیش‌رو دارید، عقب بیافتید. وقت با ارزش خود را با خوش‌گذرانی با دوستان و رفقا تلف نکنید. مدتی است که احساس می‌کنید کار‌ها آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و از روند انجام کار‌ها رضایت ندارید، امروز ورق بر می‌گردد و کار‌های روزانه راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام خواهد شد.

متولدین اردیبهشت

بعدازظهر امروز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و خودتان را برای روز‌های آینده آماده کنید. اگر امروز شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، حتما ضرر خواهید کرد. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. یکی از دوستان که غم‌خوار شما است امروز به دیدارتان می‌آید. فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید. اهمیت زیادی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از محبت و عشق‌ورزی به ایشان غافل نمی‌شوید، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که ایشان نیز علاقه بی‌پایانی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و خوشنود است.

متولدین خرداد

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و امروز به فردی برخورد خواهید کرد و رفتار و گفتار این فرد شما را ناراحت و آزرده می‌کند، نگذارید رفتار این فرد روز شما را خراب کند و از کنار این رفتار ناپسند بگذرید و روز را به خوبی به پایان برسانید. به خودتان قول بدهید که نگرانی‌های بی‌مورد را کنار بگذارید. احتمال زیادی وجود دارد که ضرری را متحمل شوید. اعضای خانواده توقع‌های بی‌جایی از شما دارند، امروز با آن‌ها صحبت کنید و با درمیان گذاشتن شرایط خود، از آن‌ها درخواست نمایید که توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارند. احساسات خود را کنترل کنید و از روابط پنهانی و بی‌ثمر دوری بگیرید. فرصتی پیدا می‌کنید تا مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید. کار‌ها را جدی بگیرید و اجازه ندهید کسی اشتباه‌های شما را گوشزد کند. به‌رغم کار‌های زیادی که دارید، فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید. اجازه ندهید فشار‌های کاری فاصله‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی تان ایجاد کند. غصه‌ای که مدت‌ها است شما را ناراحت کرده امروز از بین می‌رود.

متولدین تیر

فراموش کرده‌اید که زندگی در کنار شادی، غم‌های زیادی هم دارد و باید پذیرای غم و شادی باشید. یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز تنهایی‌تان به پایان می‌رسد و عشقی گرم و آتشین را تجربه می‌کنید. اما بهتر است بی‌گدار به آب نزنید و جوانب مختلف این عشق را بررسی نمایید. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا کار دشواری که مدت‌ها است انجام آن را به تعویق انداخته‌اید به سرانجام برسانید.

متولدین مرداد

سفری در پیش دارید، اما به صلاح شما است که این سفر را به تعویق بیاندازید. روز شلوغی را در پیش دارید و حجم زیاد کار‌ها شما را خسته و کوفته خواهد کرد، اما اجازه ندهید کمرتان زیر بار کار‌های روزانه خم شود و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر را برای انجام کار‌های شلوغ امروز در پیش بگیرید. کار مهمی در پیش دارید، اما این کار به پول زیادی نیاز دارد و قادر به تامین سرمایه نخواهید بود. توجه ویژه‌ای در انجام کار‌ها ندارید و این وضعیت نارضایتی همکاران یا اهل منزل را به دنبال داشته است، ادامه این شرایط شما را به لحاظ کاری در وضعیت نامطلوبی قرار می‌دهد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با تمرکز بیشتر به انجام کار‌ها مشغول شوید و به‌گونه‌ای کار کنید که مو لای درز کار‌های شما نرود. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز خاطره‌ای عاشقانه را در ذهن شما ماندگار خواهد کرد.

متولدین شهریور

با خوردن خوراکی‌های ناسالم سلامتی خود را به خطر نیاندازید. اطلاعات شخصی خود را با هر کس و ناکسی درمیان نگذارید. با حس و حال تازه‌ای از عاشقی روبرو خواهید شد. روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد. رویکردی سختگیرانه به زندگی دارید و لحظه‌ای از فکر به مشکلات فارغ نیستید، امروز با تغییر این رویکرد جلوی افسردگی خود را بگیرید و زندگی را دوست بدارید.

متولدین مهر

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. یکی از اعضای خانواده امروز شرایط افزایش درآمد شما را فراهم می‌کند. خلاقیت زیادی دارید، اما توانمندی‌های خود را به رخ اطرافیان نمی‌کشید و این قضیه باعث شده تا به رغم توانمندی‌های زیاد، دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و امروز فرصتی دست می‌دهد تا خلاقیت و استعداد خود را به اطرافیان ثابت کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و به اطرافیان نشان دهید که چند مرده حلاج هستید. اطرافیان شما را به‌عنوان فرد مسئولیت پذیری می‌شناسند که از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرد. به همین دلیل امروز یکی از آشنایان که گرفتار مشکلی است، از شما درخواست کمک می‌کند. دست رد به سینه این فرد نزنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را برای حل مشکل ایشان انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخوش‌احوال است و به پرستاری شما نیاز دارد.

متولدین آبان

به خاطر داشته باشید که بی‌احترامی به اطرافیان شما را به فرد منفوری تبدیل خواهد کرد. کار پسندیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. تفریح و سرگرمی بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و موفقیت باشید. برنامه‌ای دقیق و حساب‌شده برای موفقیت‌های بیشتر ترسیم نمایید. احترام بیشتری به پدر و مادر و بزرگان فامیل بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تنها بگذارید وبیش‌از‌حد به ایشان سخت نگیرید. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید.

متولدین آذر

در قضاوت‌های خود شرایط افراد را در نظر نمی‌گیرید و این رویکرد باعث شده تا اطرافیان زیر تیغ تیز و ناعادلانه قضاوت‌های شما قرار بگیرند. قبل از اینکه این رویکرد ناراحتی اطرافیان را به دنبال داشته باشد، قضاوت‌های ناعادلانه را کنار بگذارید و قبل از هرگونه اظهار نظری در خصوص رفتار دیگران، شرایط آن‌ها را در نظر بگیرید. تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید و احتمال اشتباه شما در این تصمیم وجود دارد، در نتیجه حواس‌تان را حسابی جمع کنید و پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، تصمیمی بگیرید که خیر و صلاح شما و اطرافیان را تضمین کند. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. معامله مهمی را در پیش دارید و به نفع شما است که قبل از هرگونه معامله‌ای، یک‌بار دیگر شرایط این معامله را بررسی نمایید. تاکنون کسی قدردان زحمت‌های شما نبوده، اما امروز ورق بر می‌گردد و اطرافیان به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین دی

قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند مشورت نمایید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. صداقت بیشتری در رفتار و گفتار به خرج دهید. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود آغاز کرده‌اید و برنامه‌هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید. عازم سفر هستید، اما احتمال زیادی وجود دارد که لوازم مورد نیاز سفر را فراموش کنید، در نتیجه قبل از اینکه بار سفر ببندید، یک بار دیگر تمام لوازم موردنیاز را بررسی کنید و مواظب باشید که چیزی را از قلم نیاندازید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به فکر زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته افتاده و شما را مهمان روزی سرشار از عاشقی می‌کند.

متولدین بهمن

روز را با ناراحتی و اضطراب آغاز کرده‌اید. به چیز‌های مثبت زندگی فکر کنید و نیمه پر لیوان را ببینید. پولی که برای انجام کار مهمی نیاز دارید امروز فراهم می‌شود. روزی عاشقانه را در پیش دارید و بوی خوش عشق را در هوا احساس می‌کنید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و امروز را با عشق و محبت به پایان برسانید. اوضاع مالی‌تان بهبود پیدا می‌کند و شاهد افزایش درآمدی خواهید بود. دوستان ناباب را کنار بگذارید و با نشست‌و‌برخاست با افراد صالح و درستکار، آینده خود را تضمین نمایید.

متولدین اسفند

کار مهمی را باید انجام دهید و موعد این کار سر رسیده‌است، اما کسالت دارید و قادر به پایان این کار مهم نیستید، این وضعیت زمینه نگرانی شما را فراهم کرده، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که زودتر از چیزی که فکرش را بکنید سلامت خود را بدست می‌آورید و فرصتی پیدا می‌کنید تا این کار ناتمام را به پایان برسانید. احتمال دارد که ولخرجی کنید و بیشتر از دخل‌تان، خرج نمایید. روز خوبی است تا دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و برای تفریح و گردش بیرون بروید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. خوش‌گذرانی و شب‌نشینی‌های طولانی مدت را کنار بگذارید و بیشتر به فکر کار و زندگی باشید. مهمان ناخوانده‌ای در راه منزل شما است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.