Friday, 8 December , 2023
امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ - 26 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3238
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1399 - 11:53 |

فال روزانه: ۲۴ اردیبهشت‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۴ اردیبهشت‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۴ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسال شما به احتمال زیاد یکی از فراموش نشدنی‌ترین تولد‌های عمرتان خواهد بود، چرا که شما در مرز رسیدن به یکی از هیجان انگیزترین برهه‌های زمانی در زندگی خود قرار دارید. گذشته خود را رها کنید و خودتان را برای آینده‌ای دلپذیر آماده کنید. اکنون که سال جدیدی در زندگیتان آغاز شده است و گامی جدیدی به سوی آینده خود برداشته اید به روابط موجود در زندگیتان فکر کنید. امسال عشق واقعی در طالعتان قرار گرفته است، ولی برای رسیدن به آن باید صبور باشید و انتظار نداشته باشید دقیقا همان رویا‌هایی که در مورد عشقتان داشته اید به واقعیت بپیوندند، بعضی چیز‌ها در مورد این رابطه تازه ممکن است برای شما غافلگیر کننده باشند. به احتمال زیاد جرقه‌های این رابطه عاشقانه تا پیش از پایان تیر ماه زده خواهند شد. امسال هچنین سال خوبی برای ایجاد تغییر در ظاهر و سبک لباس پوشیدنتان می‌تواند باشد، همین امروز نگاهی به کمد لباستان بیندازید و ببینید چه چیز‌هایی باید تغییر کنند.

متولدین فروردین

دلتان می‌خواهد هر چیزی که به ذهنتان می‌رسد را به زبان بیاورید، ولی بهتر است موضوع بحث هایتان را با دقت انتخاب کنید، زیرا می‌توانند به بحث‌هایی منجر شوند که خودتان هم دلتان نمی‌خواهد. شما از آن دسته افرادی هستید که خودشان را یک پا مغز متفکر می‌دانند و مدام در حال نقشه کشیدن هستند. شاید گاهی زیاده روی کرده باشید و نقشه هایتان درست پیش نرفته باشند، ولی این بار ماجرا فرق می‌کند و ایده‌های خلاقانه تان واقعا نتیجه خواهند داد. شما در حال حاضر بسیار قدرتمند هستید و اگر لازم شود می‌توانید حتی کوه‌ها را هم جابجا کنید. چالش‌های زندگی هستند که آن را جذاب می‌کنند و پشت سر گذاشتن آن‌ها به وجود و زندگی شما معنا می‌بخشد.

متولدین اردیبهشت

انتظار نداشته باشید که دیگران با افکار و ایده هایتان بی هیچ سوال و جوابی موافقت کرده و با شما همراه شوند، بهتر است ابتدا خودتان این جواب‌ها را در درونتان پیدا کنید. امروز شما می‌خواهید بیشترین بهره ممکن را از زمانتان ببرید و در این زمینه خیلی اصرار دارید. شما در آستانه تغییراتی اساسی هستید که علاوه بر خودتان اطرافیانتان و روابطی که با آن‌ها دارید را نیز تحت تاثیر قرار خواهند داد. با وجود این که وسوسه شدیدی شما را به شاخ و برگ دادن به پروژه‌ای که در دست انجام دارید فرا می‌خواند، بهتر است آن را آنقدر بزرگ نکنید که کنترلش از دستتان خارج شده و نتایج مورد نظرتان را به دست نیاورید. پس تا می‌توانید جزئیات اضافه و غیر ضروری را حذف کنید.

متولدین خرداد

پیش از آن که کلمه هایتان را به دقت انتخاب کنید دهانتان را به هیچ عنوان باز نکنید، شما که نمی‌خواهید در دیگران دافعه ایجاد کنید و با حرف هایتان مخالفت شود، می‌خواهید؟! کلام همراه با مهربانی و لبخند شما آرامش همه را حفظ خواهد کرد. خیلی برای ذهن ماجراجوی شما سخت است که روی کار‌های خسته کننده روزانه تمرکز کند، ولی تنها راه منطقی برای رسیدن به مقصدی که در انتظارش هستید این است که با آرامش و روشمند پیش بروید. به عنوان مثال شاید فکر کنید که باید برنامه کاریتان را به طور کلی متحول کنید، ولی ایجاد برخی تغییرات جزئی و منطقی می‌تواند خیلی موثرتر و امکان پذیرتر باشد. برای رسیدن به موفقیت رویاپردازی کافی نیست، باید تلاش کنید.

متولدین تیر

اکنون زمان خوبی برای یافتن خودتان نیست، الان وقت آن است که خودتان را بسازید. مهم نیست که این کار چقدر مشکل می‌تواند باشد، همه چیز به این بستگی دارد که تا چه حد به استعداد‌های خودتان اطمینان داشته باشید. متاسفانه شما به علت ترس از شکست، خیلی بیهوده توانایی‌های خوتان را محدود می‌کنید. به جای این کار چشم هایتان را به هدفتان دوخته و آن را به دست بیاورید. شما به یک قهرمان نیاز ندارید، خودتان قهرمان زندگی خود باشید. در حال حاضر هیچ علاقه‌ای به توجه به انتظارات دیگران از خودتان ندارید و ترجیح می‌دهید بی آن که مسئولیت تازه‌ای بپذیرید و وعده و وعیدی به کسی بدهید به کار‌های خودتان رسیدگی کنید.

متولدین مرداد

شما مردادی‌ها در انجام دادن کار‌ها به صورت انفرادی نیز می‌توانید موفق باشید، به ویژه اگر صبرتان تمام شده باشد و فکر کنید که دیگران دارند دست و پایتان را می‌گیرند و سرعتتان را کم می‌کنند. البته این نیاز فعلی شما به تنهایی بیشتر ناشی از این است که نیاز دارید با کمی استراحت و ریلکس کردن خودتان را شارژ کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که انرژیتان را به دست آورده و حس کنید برای فتح تمام دنیا هم آماده اید. همیشه بیش از یک راه برای برنده شدن در یک نبرد وجود دارد و امروز راه پیروزی شما از آرامش و صبوری می‌گذرد و نه از مجادله! با هر روشی که می‌دانید برای شما جواب می‌دهد به خودتان و ذهنتان اجازه آرامش بدهید.

متولدین شهریور

مسائلی که ذهنتان را درگیر کرده اند حال امروز شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده اند. حتی اگر بتوانید زبانتان را کنترل کنید هم رنگ رخساره خبر می‌دهد از سر ضمیر! پس زیاد به خودتان فشار نیاورید و با کسی که مورد اعتمادتان است راز دلتان را در میان بگذارید تا با روحی سبک و خیالی راحت روزتان را ادامه دهید. شاید امروز ایده‌ها و افکارتان با دیگران زیاد هماهنگی نداشته باشند و به نظر آن‌ها متعصبانه رفتار کنید. به همین دلیل هم بهتر است زیاد با دیگران جر و بحث نکنید. کار‌هایی که در انتظارتان هستند را فراموش نکنید و به ترتیب اهمیت و اولویت به همه آن‌ها رسیدگی کنید تا با خیال راحت آخر هفته خوبی را بگذرانید.

متولدین مهر

امروز زبانتان از تیغ شمشیر هم تیز‌تر است و می‌توانید با کلامتان زخم‌هایی عمیق به قلب کسی که دوست دارید وارد کنید و به احساسات او ضربه بزنید. حرفی نزنید که فردا از گفتن آن پشیمان شوید. ممکن است تفکرات و اعتقادات سیاسیتان روابط اجتماعی شما را تحت تاثیر خود قرار دهند؛ مسلما باور‌ها و ارزش‌های انسان روی روابط او اثری انکارناپذیر دارند و به ویژه اگر بین شما و نزدیکانتان اختلاف نظر وجود داشته باشد این مسائل می‌توانند برایتان مشکل زا شوند. اگر هم بخواهید نظراتتان را مخفی کنید خودتان احساس خوبی نخواهید داشت، بهترین کار این است که در بیان نظراتتان اعتدال داشته باشید و تعصب بیجا از خود نشان ندهید.

متولدین آبان

شرایط در اطرافتان به سرعت دارند تغییر می‌کنند و شما هم باید خودتان را با آن‌ها هماهنگ کنید، ولی نباید اولویت هایتان را فراموش کنید، زیرا اگر آن‌ها را رها کنید با بی نظمی و اغتشاش کامل در کارهایتان مواجه خواهید شد. حتی اگر دچار احساس گیجی و سردرگمی شدید هم بی آن که تمرکز روی هدف و مقصدتان را از دست بدهید به حس درونیتان اعتماد کنید تا راه صحیح را به شما نشان دهد. بخت با شما یار است و حتی با چشمان بسته می‌توانید عملکردی جادویی داشته باشید، فقط باید پیش از هر چیزی به خودتان ایمان داشته باشید. حتما وقتی را برای رسیدن به خودتان و کسب آرامش کنار بگذارید، شما باید بیشتر مواظب خودتان باشید.

متولدین آذر

شما در حال حاضر بسیار خلاق هستید و می‌توانید از سخت‌ترین موقعیت‌ها نیز برای خودتان و حتی اطرافیانتان بهترین فرصت‌ها را بسازید. فقط این را به یاد داشته باشید که پیش از آن که بخواهید به کمک دیگران نیز بروید به درون خودتان رجوع کرده و مسائل شخصیتان را حل کنید. احساس می‌کنید زمانی که برای انجام کاری دارید رو به تمام شدن است و این موضوع شما را وسوسه به این می‌کند که دست به ریسکی غیر ضروری بزنید. این ترس هایتان به احتمال زیاد بیهوده هستند و بهتر است احتیاط کنید تا مبادا قدمی اشتباه برداشته و از مسیر درست خارج شوید. کافی است اراده و اعتماد به نفس داشته باشید تا از پس همه کارهایتان بر بیایید.

متولدین دی

خانواده و دوستانتان از شما می‌خواهند که آنچه قلبتان به شما می‌گوید را دنبال کنید، ولی اگر شک و تردیدی در وجود آن‌ها می‌بینید و اگر شما را به احتیاط بیشتر فرا می‌خوانند تنها به این دلیل است که آن‌ها به فکر شما و خوشبختیتان هستند. معمولا این شما هستید که به دیگران می‌گویید که شاد باشند و زندگی را خیلی جدی نگیرند، ولی اکنون باید این موضوع را به خودتان یادآوری کنید که ما تنها یک بار زندگی می‌کنیم و باید قدر روزهایمان را بدانیم. در مقابله با کسانی که با انتظارات بیش از حد خود شما را آزار می‌دهند سرزنش کردن هیچ فایده‌ای نخواهد داشت و فقط باعث بحث‌های تکراری خواهد شد. بد نیست نگاهی هم به نقش خودتان در ایجاد این وضعیت بیندازید.

متولدین بهمن

امروز کلماتی که به زبان می‌آورید وزن بیشتری دارند و اثرشان بیشتر از همیشه است، پس از آن‌ها با احتیاط بیشتیری استفاده کنید. شاید دلتان نخواهد که زیاد راجع به آن که چه در ذهنتان می‌گذرد حرف بزنید، ولی اگر هوشمندانه رفتار کنید می‌توانید از وضعیت موجود به نفع خودتان استفاده کنید. جریان زندگی فعلا به نفع شما دارد پیش می‌رود پس تا می‌توانید هم برای خودتان و هم دیگران از آن بهره ببرید. وقتی فقط به فکر خودتان نباشید و منافع جمع را در نظر بگیرید همه چیز خیلی بهتر پیش خواهد رفت. برای این که رابطه عاطفیتان را همان طوری که خودتان دوست دارید پیش ببرید ذهنتان را درگیر گذشته نکنید و در زمان حال زندگی کنید.

متولدین اسفند

فکر می‌کنید ارزش شما خیلی بیشتر از آن درآمدی است که در محل کار فعلیتان دارید به دست می‌آورید و در فکر این هستید که چطور می‌توانید در محل کارتان پیشرفت کنید و به هر ترتیبی که شده است وضعیت درآمدتان را بهبود ببخشید. خبر خوب این است که نشانه‌هایی که از کیهان دریافت می‌کنید به این معنا هستند که جاه طلبی هایتان زیاد دور از دسترس نیستند. موفقیت واقعی با داشتن صداقت با خودتان و تسلیم نشدن به خواسته‌های دیگران به دست می‌آید، به شرط آن که مسئولیت هایتان را نادیده نگیرید. شما به فکر بهتر کردن زندگی اطرافیانتان هستید، ولی آن‌ها تا زمانی که کار قابل توجهی برایشان نکنید توجهی به شما نخواهند کرد. خودتان را قربانی نکنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.