Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6797
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 24 آذر 1399 - 10:08 |

فال روزانه: ۲۴ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۴ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. از کاری که به آن مشغول هستید رضایت ندارید و تاکنون فرصتی برای تغییر شغل پیدا نکرده‌اید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود به این فرصت دست پیدا می‌کنید، این شرایط را جدی بگیرید و با تغییر شغل، تحول اساسی در زندگی خود ایجاد نمایید. ماه‌های آذر و دی امسال را با حساسیت بیشتری پشت‌سر بگذارید و مطمئن باشید تصمیم‌هایی که در این ماه‌ها اتخاذ می‌کنید، تاثیر زیادی روی زندگی شما در تابستان آینده خواهد گذاشت. در ماه‌های اسفند و فروردین با دوستان جدیدی آشنا خواهید شد، قبل از اینکه شناخت کاملی از این افراد پیدا نکردید، آن‌ها را به جمع زندگی‌تان راه ندهید. اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد را به تنهایی اختصاص دهید و در این ماه از دوستان و آشنایان کنار‌ه‌گیری کنید تا فرصتی برای تفکر و برنامه‌ریزی‌های آینده زندگی خود داشته باشید. مرداد سال آینده زمان خوش‌گذرانی و تفریح شما است و در این ماه ایام به کام‌تان خواهد بود. مهر ماه سالی که از راه می‌رسدزمانی است که در کار و حرفه‌ای که به آن مشغول هستید به موفقیت مهمی دست پیدا کنید، این موفقیت را به فال نیک بگیرید و زمینه دستاورد‌های بیشتری را فراهم کنید. توجه بیشتری به تصمیم‌های مهم زندگی خود بگیرید و سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به سالی سرشار از دستاورد‌های چشمگیر تبدیل نمایید تا این سال به سالی درخشان در کارنامه زندگی‌تان اضافه شود.

متولدین فروردین

شور و نشاط زیادی دارید و به لطف این احساس، کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. مواظب رفتار و گفتارتان باشید و حرفی نزنید که زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. انسان زحمت‌کشی هستید و تلاش‌های زیادی در زندگی انجام داده‌اید، اما مزد زحمت‌های خود را نگرفته‌اید و این وضعیت زمینه افسردگی و ناامیدی شما را فراهم کرده است. غم به دل خود راه ندهید چرا که این شرایط ادامه پیدا نمی‌کند و زودتر از چیزی که فکرش را بکنید اطرافیان متوجه زحمت‌های شما خواهند شد. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. فرصتی دست می‌دهد تا با حضور در کنار دوستان و آشنایان، اضطراب و نگرانی‌ها را فراموش کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان دائم به کارهای‌تان سرک می‌کشد و این وضعیت زمینه دلخوری‌تان را فراهم کرده‌است.

متولدین اردیبهشت

یکی از اطرافیان در بستر بیماری است و به کمک شما نیاز دارد. بیش‌از‌حد به دغدغه‌های مالی فکر نکنید. کار‌ها را زودتر از همیشه به پایان برسانید و فرصتی را برای استراحت کنار بگذارید. امروزوفردا کردن را کنار بگذارید و کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین روز‌های زندگی شما تبدیل کند، این وضعیت را مغتنم بدانید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که شما نیز از بودن در کنار وی و هم‌صحبتی با ایشان لذت می‌برید.

متولدین خرداد

اهل ورزش و تفریح هستید و امروز فرصت لازم برای کار‌های موردعلاقه‌تان را پیدا می‌کنید. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. قرار است تغییراتی را در منزل یا محل‌کار انجام دهید، امروز زمان مساعدی برای این تغییر است و با انجام این تغییرات، روحیه‌تان را بهبود بخشید و حال‌و‌هوای تازه‌ای پیدا کنید. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. رویاپردازی را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که با خواب‌و‌خیال به جایی نمی‌رسید. در عوض از امروز به خودتان قول بدهید که زندگی را جدی بگیرید و با کار و تلاش آینده‌ای درخشان را برای خود رقم بزنید.

متولدین تیر

امروز بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران‌قیمتی را دارید، اما برای خرید شک کرده‌اید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز باخیال جمع خریدی که مد نظرتان است را انجام دهید و مطمئن باشید از این خرید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. یکی از اعضای خانواده که به احتمال زیاد خواهرتان است امروز از در کمک و یاری وارد می‌شود و برای حل مشکلات به شما کمک می‌کند. تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته باشید و زود از کوره در نروید. روزی عاشقانه را در پیش دارید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر شما را دوست دارد. از هر فرصتی برای افزایش دانش و مهارت خود بهره بگیرید.

متولدین مرداد

با انجام کار‌های سرگرم‌کننده و نشاط‌آور، اضطراب و نگرانی را خاتمه دهید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد. روابط پنهانی که با فردی دارید کنار بگذارید و بیشتر به فکر آبروی خود باشید. با مشکلی روبرو خواهید شد و به‌تن‌هایی کاری از دست‌تان برای حل این مشکل بر نمی‌آید، اجازه ندهید این مشکل شما را از پا در بیاورد و برای حل آن از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. شخصیت جذابی دارید و امروز به لطف این روحیه، دوستان تازه‌ای پیدا خواهید کرد.

متولدین شهریور

حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را آغاز کرده‌اید و با اتفاق‌های فرخنده‌ای در محل‌کار روبرو خواهید شد، از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید و زمینه پیشرفت‌های شغلی خود را فراهم کنید. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. روز شلوغی را سپری می‌کنید و فرصتی برای استراحت و تفریح فراهم نمی‌شود. بر این باور هستید که باید همیشه در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید، اما گاهی اوقات بهتر است که عشق‌زندگی تان را تنها بگذارید امروز از همین مواقع است و بیشتر از حد مزاحم عشق‌زندگی‌تان نشوید و بگذارید از تنهایی لذت ببرد.

متولدین مهر

مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید را به کمک اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز کرده‌اید و امروز پولی به دست شما خواهد رسید. به یاد خاطره‌های خوش دوران کودکی خواهید افتاد. امروز احتمال عاشق‌شدن شما بسیار است، اما با عشق ماندگاری طرف نخواهید بود. مشکلاتی که در پیش دارید را با مشورت با بزرگ‌تر‌های خانواده حل کنید. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت. ممکن است بین شما و فردی مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین آبان

انسان آرامی هستید و همیشه از حاشیه‌ها دوری می‌گیرید، این رویکرد امروز به کمک شما می‌آید و به رغم اینکه مشکلات زیادی در اطراف‌تان وجود دارد، آرامش‌تان را حفظ خواهید کرد. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان خواهد رسید، اما بیشتر این پول را باید خرج زندگی کنید و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌ماند. ممکن است میان شما و فردی جروبحثی ایجاد شود و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را در طول روز فراهم کند، این جروبحث ارزش ناراحتی شما را ندارد و تا می‌توانید روزی بدون حاشیه را ادامه دهید و آغازگر مشاجره‌ای نباشید. امروز از خواب که بلند شده‌اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید. این احساس را پیش خودتان نگذارید و در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان شب‌و‌روزی عاشقانه را سپری نمایید. شرایطی برای آشنایی شما با فردی سرشناس و مهم فراهم می‌شود. تا می‌توانید دانش و مهارت‌های جدید فرا بگیرید.

متولدین آذر

یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند. حادثه‌ای در کمین شما است و بهتر است امروز بیشتر مواظب سلامت خود باشید. سودسرشاری از منبع پولی که پیش از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. با خرید هدیه‌ای عشق خود را به همسر یا عشق‌زندگی تان ثابت کنید. زحمات شما امروز به بار می‌نشیند و شاهد پیشرفتی در کار خواهید بود. فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و از عشق و محبت سخن بگویید. برای اطرافیان اهمیت بیشتری قائل شوید و به آن‌ها محبت کنید.

متولدین دی

تحت فشار‌های زندگی قرار نگیرید و اجازه ندهید روزگار به شما سخت بگیرد. قرار است به همراه اعضای خانواده یا دوستان و آشنایان بیرون بروید و حسابی خوش‌بگذرانید، اما اگر مواظب نباشید حساب و کتاب خرج امروز از دست‌تان خارج می‌شود و هزینه زیادی روی دست‌تان گذاشته خواهد شد. نقشه‌های مهمی که برای کار و پیشرفت کشیده‌اید را با هر کس درمیان نگذارید و رازنگه‌داری پیشه کنید. فراموش کرده‌اید که وقت طلا است و اهمیتی به گذر زمان نمی‌دهید، این وضعیت شما را از رقبا عقب انداخته و جلوی پیشرفت شما را گرفته‌است. امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و با مدیریت‌زمان و برنامه‌ریزی، قدر لحظه‌های با ارزش زندگی خود را بدانید و به بهترین استفاده را از عمر خود ببرید. قدر لحظه‌های زندگی را بدانید و اجازه ندهید گذر عمر شما را غافلگیر کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دست‌گل به آب می‌دهد و نقشه‌های مهمی که کشیده‌اید را نقش برآب می‌کند، این اتفاق را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و از این اشتباه چشم‌پوشی کنید.

متولدین بهمن

به فکر سلامتی تان باشید و مقداری استراحت کنید. فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و زمینه افزایش درآمدتان را فراهم کنید. نصیت‌های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید. یکی از آشنایان در دل گرو عشق شما دارد و امروز این عشق پنهانی را برملا خواهد کرد. به لحاظ کاری با مشکلی روبرو خواهید شد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و برای حل این مشکل از هوش و استعداد خود کمک بگیرید. به فکر خرید کالایی افتاده‌اید و امروز بهترین زمان برای خرید این کالا است، این خرید را انجام دهید و از کالایی که خریداری می‌کنید کمال استفاده را ببرید. خبر خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند.

متولدین اسفند

اعضای خانواده امروز ساز مخالف می‌زنند و اعصاب‌تان را به هم می‌ریزند. کنترل اعصاب خود را در اختیار بگیرید و با چیز‌های پیش‌پا‌افتاده از کوره در نروید. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. ذهن‌تان را مشغول مشکلات کاری نکنید و امروز به خودتان استراحت دهید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید و فکر‌های نوآورانه‌ای به ذهن‌تان رسیده است، امروز بهترین زمان برای نوآوری است و مطمئن باشید نوآوری که به فکر انجام آن هستید، راه شما را برای موفقیت و پیشرفت فراهم خواهد کرد. فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریح یا ورزش موردعلاقه‌تان بپردازید. احتمال دارد که پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل بیمار شود، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه مواظب بزرگ‌تر‌های خانواده باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به یکی از بهترین روز‌های زندگی شما تبدیل کند، محبت ایشان را بی‌پاسخ نگذارید و به وی ثابت نمایید که در عشق و عاشقی چیزی از ایشان کم ندارید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.