Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4693
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 23 مرداد 1399 - 14:07 |

فال روزانه: ۲۳ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۳ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان اهمیتی به فراگیری مهارت‌های جدید نداده‌اید و این وضعیت دامنه دستاوردهای‌تان را کوچک کرده است. در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید این رویکرد را تغییر دهید و با فراگیری مهارت‌های جدید، در‌های موفقیت را باز کنید. پاییز امسال به سختی سپری می‌شود و با اتفاق هیجان‌انگیز و فرخنده‌ای روبرو نخواهید شد. در ماه آبان با مشکلی روبرو می‌شوید و بهتر است که از هم‌اکنون خودتان را آماده کنید. دی ماه امسال زمان شادی و تفریح شما است و در این ماه شرایط برای شادکامی و خوشی شما و اعضای خانواده فراهم می‌شود. در اردیبهشت ماه سال آینده منتظر اتفاق خوشحال‌کننده و غیر منتظره‌ای باشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی بگیرید و در این سال با تلاش بیشتر، آینده‌ای روشن برای خود و اعضای خانواده رقم بزنید.

متولدین فروردین

انسان آرامی هستید و همیشه از حاشیه‌ها دوری می‌گیرید، این رویکرد امروز به کمک شما می‌آید و به رغم اینکه مشکلات زیادی در اطراف‌تان وجود دارد، آرامش‌تان را حفظ خواهید کرد. به فکر افزایش درآمد هستید، اما بی‌گدار به آب نزنید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف تندی از زبان شما بیرون بیاید و این حرف زمینه ناراحتی اهل منزل را فراهم کند، با این حساب امروز بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان از شما دلخور شوند.

متولدین اردیبهشت

انسان زودرنجی هستید و با کوچک‌ترین ناراحتی از کوره در می‌روید، قبل از اینکه این روحیه کار دست شما بدهد، تصمیم بگیرید که به جای عصبانی‌شدن، صبر در پیش بگیرید و اجازه ندهید عصبانیت‌های زودگذر زمینه دلخوری و ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. کاری که نباید انجام دهید را انجام داده‌اید و خلافی را مرتکب شده‌اید، اما از انجام این کار خلاف پشیمان هستید و به دنبال فرصتی برای جبران این کار می‌گردید، امروز این فرصت مهیا می‌شود تا این کار ناپسند را جبران نمایید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به خودتان قول بدهید که در آینده هرگز مشکلات گذشته را تکرار نکنید. حادثه‌ای در کمین شما است و بهتر است که بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید.

متولدین خرداد

راهی سفری دورودراز هستید و در این سفر خطر‌های زیادی سلامت شما را تهدید می‌کند، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این سفر را به آینده موکول نمایید. روز شلوغی را در پیش دارید و حجم زیاد کار‌ها شما را خسته و کوفته خواهد کرد، اما اجازه ندهید کمرتان زیر بار کار‌های روزانه خم شود و روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر را برای انجام کار‌های شلوغ امروز در پیش بگیرید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید.

متولدین تیر

اگر به دنبال افزایش روحیه هستید، فکری به حال سرووضع‌تان بردارید. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. یکی از دوستان به کمک شما نیاز دارد و امروز هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید. برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای هدیه بخرید و محبت خود را به وی ثابت نمایید. کار‌های امروز را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید.

متولدین مرداد

هزینه‌ای غیرمنتظره پیش روی شما قرار می‌گیرد. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. حریف کار‌ها نیستید و امروز هزارویک کار عقب‌افتاده دارید، به همین دلیل انتظار دارید که اطرافیان برای کمک به شما آستین بالا بزنند، اما اطرافیان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید درگیر کار‌های خودشان هستند و فرصتی برای کمک به شما ندارند، در نتیجه آستین بالا بزنید و کار‌ها را به‌تن‌هایی انجام دهید و در برابر حجم زیاد کار‌ها خم به ابروی خود نیاورید.

متولدین شهریور

حسابی خسته شده‌اید و حوصله ندارید، امروز به خودتان مرخصی بدهید و تا می‌توانید استراحت کنید. بر اعصاب خود مسلط باشید و کاری نکنید که زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند. اجازه ندهید ناراحتی‌های امروز، مشکلات بیشتری برای شما ایجاد کند. بر سر دوراهی گیر کرده‌اید و تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید، برای چنین تصمیم مهمی با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، مشورت کنید. دوستان و رفقای بسیار خوبی دارید و همیشه در مشکلات و سختی‌ها دست شما را گرفته‌اند، قدر این دوستان خوب را بدانید و به آن‌ها ثابت کنید که در شرایط سخت و دشوار، دوستان قدیمی‌تان را تنها نخواهید گذاشت.

متولدین مهر

امروز یکی از اعضای خانواده به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهد کرد، این موفقیت را از صمیم قلب به ایشان تبریک بگویید و برای وی آرزوی موفقیت‌های بیشتری داشته باشید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. کم‌محلی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید و از در احترام و محبت با ایشان وارد شوید. اسرار دل‌تان را پیش هر کسی افشا نکنید و رازدار باشید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید.

متولدین آبان

منفی‌بافی را کنار بگذارید و نیمه پر لیوان را ببینید. پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان از بین می‌رود. امروز به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید، در این مراسم با افراد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده روی کمک این افراد بانفوذ حساب کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا کمی از کار فاصله بگیرید و گشتی در طبیعت بزنید. مشکلی در انجام کار‌های روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات موردعلاقه‌تان برسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد.

متولدین آذر

اهل انجام کار‌های خیر و انسان‌دوستانه نیستید، اما ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و اگر به دنبال آرامش قلبی می‌گردید، امروز زمان مناسبی است تا با شرکت در کار‌های انسان‌دوستانه، به آرامش ذهنی و قلبی برسید. هزینه‌ای برای تعمیر یکی از لوازم منزل یا محل‌کار باید کنار بگذارید. یادی از خاطره‌های خوش گذشته خواهید کرد. مهارت‌های زیادی دارید و انسان خبره و کاربلدی هستید، امروز شرایطی فراهم می‌شود تا مهارت‌های خود را به رخ اطرافیان بکشید و به آشنایان ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. یکی از اعضای خانواده یا آشنایان به کمک شما نیاز دارد.

متولدین دی

کوته‌فکری را کنار بگذارید و افق‌های دیدتان را گسترش دهید. انسان خوش‌گذرانی هستید و از هر فرصتی برای تفریح و ولخرجی استفاده می‌کنید، ادامه این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ مالی به مخمصه می‌اندازد، بلکه دستاوردی در زندگی نیز نخواهید داشت. در نتیجه خوش‌گذارنی را کنار بگذارید و از امروز زندگی را جدی‌تر بگیرید و بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز روز عاشقی‌تان است و طعم عشقی گرم و پرحرارت را خواهید چشید.

متولدین بهمن

بیماری که به آن گرفتار هستید رو به بهبود خواهد گذاشت. مشکل مالی دارید و برای حل این مشکل از اعضای خانواده کمک بگیرید. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. مسافرتی را در پیش‌رو دارید و در این مسافرت تجربه‌های زیادی بدست می‌آورید و دید بهتری نسبت به زندگی پیدا خواهید کرد.

متولدین اسفند

امروز قرار است برای انجام کاری بیرون بروید و در بیرون از منزل چشم‌تان به جمال محبوبی خوش قدوبالا روشن می‌شود و در اولین نگاه دل می‌بازید. این عشق را جدی بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین طرف هستید. قصد انجام کار جدید یا مشارکتی را دارید، اما شرط عقل این است که بی‌گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه مشارکتی، جوانب کار را بررسی کنید و جلوی ضرر‌های احتمالی را بگیرید. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و وقت خود را تلف نکنید.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.