Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 5238
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 23 شهریور 1399 - 8:18 |

فال روزانه: ۲۳ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۳ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصتی دست می‌دهد تا با دوستان بیشتری آشنا شوید و دامنه رفقای‌تان را گسترش دهید. رشته زندگی را گم کرده‌اید و در سال‌های عمرتان سرگردان بوده‌اید، سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این وضعیت تغییر خواهد کرد و در این سال تکلیف‌تان با خودتان روشن خواهد شد و شرایطی مهیا می‌شود تا زندگی هدف‌مندی را دنبال کنید. آبان ماه امسال یکی از ماه‌های شلوغ سال تولدتان است و در این ماه کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار می‌شود. در دی ماه امسال فرصتی مهیا می‌شود تا با انجام کار بزرگی در منزل، حال و هوای خود و اعضای خانواده را بهتر کنید. خرداد ماه سال آینده زمان درخشیدن شما است و در این ماه مزد تلاش‌هایی که کشیده‌اید را خواهید گرفت. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی بگیرید و با برنامه‌ریزی و پشتکار این سال را به الگویی درخشان برای سال‌های آینده تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. ولخرجی را کنار بگذارید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بردارید. برای حضور در جلسه‌کاری مهم یا مهمانی رسمی دعوت هستید و در این مراسم شرایطی برای آشنایی با افراد بانفوذی را پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کنید قدر‌تان را می‌داند و از لحظه‌لحظه بودن در کنارتان لذت می‌برد. امروز وقت کم می‌آورید و فرصتی برای استراحت و تفریح نخواهید داشت.

متولدین اردیبهشت

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. انسان منطقی هستید و به جای اینکه از روی احساسات تصمیم بگیرید، برای تصمیم‌های مهم زندگی از عقل و منطق کمک می‌گیرید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و با درایت و تدبیر، بهترین تصمیم را برای مشکلی که با آن روبرو می‌شوید اتخاذ نمایید. فرصتی دست می‌دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین خرداد

اهل خنده و شادی نیستید و این روحیه زمینه افسردگی شما را فراهم کرده است، امروز زمان مناسبی است تا با خنده، درمانی برای افسردگی‌های خود پیدا کنید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. هدیه غیرمنتظره‌ای را از یکی از دوستان یا آشنایان دریافت خواهید کرد. عشق و محبت خود را به زبان بیاورید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که دوستش دارید. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید.

متولدین تیر

اجازه ندهید کمرتان زیر بار مشکلات خم شود و با انجام کار‌های موردعلاقه‌تان، آرامش لازم برای مواجهه با مشکلات را بدست آورید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. کالای گران‌بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. همسر یا عشق‌زندگی تان توانایی‌های‌تان را باور ندارد و شما را دست‌کم می‌گیرد. برای این سوء‌برداشت فکری بردارید و توانمندی‌های خود را به رخ وی بکشید. نظر‌های خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. روز خوبی را برای خرید در پیش‌رو دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید.

متولدین مرداد

کار‌ها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. معامله‌ای سودآور انتظار شما را می‌کشد. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید. در انتهای روز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. اعضای خانواده و به‌خصوص پدر و مادر شما، اهمیت زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌دهند و امروز علاقه و محبت خود را به ایشان ثابت می‌کنند.

متولدین شهریور

روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. امروز یکی از اعضای خانواده به کمک شما می‌آید و از این کمک، سود خوبی روانه جیب‌تان می‌شود. این شرایط را به خاطر داشته باشید و در اولین فرصتی کمک این فرد را تلافی کنید. احتمال آشنایی شما با یاری خوش‌قدوبالا وجود دارد، این آشنایی زمینه عشقی سوزان و آتشین را فراهم خواهد کرد. با تمام وجود پذیرای این عشق باشید و بدانید که با عشقی جاودان و ماندگار سروکار خواهید داشت. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام تفریح‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. فرد غریبه‌ای سر راه شما قرار می‌گیرد و قصد آزار و اذیت‌تان را دارد.

متولدین مهر

روزی همراه با سلامت و نشاط را سپری خواهید کرد و روی بیماری و ناخوش‌احوالی را نخواهید دید. اطرافیان امروز به کمک شما می‌آیند و از بودن در کنار آن‌ها روحیه خواهید گرفت. خرج‌های زندگی شما به مقدار غیرمنتظره‌ای افزایش پیدا می‌کند و امروز شرایط مالی خوبی را تجربه نمی‌کنید. به اعضای خانواده ثابت نمایید که همیشه پشتیبان آن‌ها هستید. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید. به مجلس عروسی یا مهمانی مهمی دعوت شده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت، اما مواظب باشید که در خورد و خوراک زیاده‌روی نکنید و به رژیم‌غذایی‌تان پایبند باشید.

متولدین آبان

فرصت بیشتری در کنار اعضای خانواده سپری کنید و به آرامش برسید. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای هدیه بخرید و محبت خود را به وی ثابت نمایید. امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین آذر

امروز بیشتر از همیشه احساس شادابی و نشاط خواهید کرد. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره‌های خوش گذشته بگویید. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از اعضای خانواده کمک بگیرید. روزی عاشقانه را سپری خواهید کرد و خاطره‌های خوش امروز برای همیشه در ذهن‌تان ماندگار خواهد شد.

متولدین دی

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. به لحاظ مالی پولی به دست‌تان می‌رسد تا مشکلات مالی‌تان را خاتمه دهید. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. اگر مواظب گذشت زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد. به خاطر داشته باشید که جلوی ضرر را هر زمان که بگیرید استفاده است و با این رویکرد از امروز به گونه‌ای زندگی کنید تا در آینده با دستاورد‌های بیشتری روبرو شوید.

متولدین بهمن

از نبود اعتمادبه‌نفس در زندگی رنج می‌برید و فرصت‌ها را یکی پس از دیگری از دست می‌دهید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز فکری به حال افزایش اعتماد‌به‌نفس خود بردارید و قدر موقعیت‌های زندگی را بیشتر بدانید. قدر پول و سرمایه خود را بدانید و ولخرجی نکنید. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان دعوت هستید و در این مهمانی حسابی به شما خوش می‌گذرد. خبری خوش و فرخنده به دست‌تان خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوشی از عشق دیرین‌تان را زنده می‌کند. برنامه‌ای دقیق و کارآمد برای موفقیت و شادکامی آماده کنید.

متولدین اسفند

فکری به حال افزایش مهارت‌ها و دانش خود بردارید. یکی از اطرافیان به شما کمک می‌کند و شرایط افزایش درآمد‌تان را مهیا خواهد کرد. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. مشکلی در میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این مشکل باید پادرمیانی کنید. تند و بی‌پرده سخن می‌گویید و به‌رغم این که حرف‌های منطقی و درستی می‌زنید، اما لحن کلام تندی که دارید زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده است. در نتیجه از امروز با ملایمت بیشتری صحبت کنید و چیزی نگویید که بعد‌ها از گفتن آن پشیمان شوید. انسان عاشق‌پیشه‌ای هستید و از اولین روزی که چشم‌تان به جمال عشق‌زندگی‌تان روشن شده تاکنون حتی ذره‌ای از عشق شما به ایشان کاسته نشده است، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که عشق‌زندگی تان نیز مانند شما روز‌به‌روز بیشتر عاشق شما می‌شود. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.