Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3642
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 23 خرداد 1399 - 12:40 |

فال روزانه: ۲۳ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۳ خردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی ۲۳ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال خانواده شما برایتان از اهمیت و اولویت بالاتری نسبت به دوستانتان برخوردار خواهند بود و ترجیح می‌دهید انرژی خود را صرف محکم‌تر کردن ریشه‌های روابط خانوادگی خود کنید. امسال شما به طور کلی به ریشه‌ها و پایه‌ها اهمیت زیادی می‌دهید و این به شما کمک خواهد کرد که رشد بهتری داشته باشید و موقعیت‌های بیشتری برایتان به وجود بیایند. شاید کار‌ها در آغاز سال خیلی آرام پیش بروند، ولی اگر کمی صبوری کنید با آغاز پاییز اوضاع رو به بهبود خواهد رفت و نتایج زحماتی که این چند وقت می‌کشید برایتان آشکار خواهند شد. وقتی آهسته، ولی پیوسته پیش بروید نتیج به دست آمده قطعا پایدارتر خواهند بود. چشم هاتان را خوب باز کنید تا با گرمای عشقی که در اوایل زمستان بر سر راهتان قرار خواهد گرفت گرم‌ترین روز‌های سال را در زمستان امسال تجربه کنید.

متولدین فروردین

امروز در ابتدای وقتی به اهدافتان فکر می‌کنید مسیر مستقیمی را پیش روی خودتان می‌بینید که بدون هیچ گونه پستی و بلندی شما را یکراست به مقصدتان خواهد رساند. با این حال هر چه در طول روز پیش می‌روید می‌بینید که دو راهی‌های زیادی سر راهتان پیدا می‌شوند و انتخاب راهی که باید ادامه دهید برای شما بسیار دشوار خواهد بود. با این حال خوشبختانه شما خیلی راحت با این اوضاع کنار می‌آیید و نمی‌گذارید باعث ناراحتی و نگرانیتان شوند. یادتان باشد که همیشه مسیری که شما را به سوی خواسته هایتان می‌برد از خود مقصدتان مهم‌تر است، پس از راهی که طی می‌کنید نهایت لذت را ببرید و تسلیم موانع و سختی‌ها نشوید.

متولدین اردیبهشت

امروز کمی احساس سرگشتگی می‌کنید و قاطعیت و آسودگی خیال جای خود را به علامت سوال بزرگی داده است. احساس می‌کنید هر راهی را که در پیش می‌گیرید ناگهان در میانه راه به جایی می‌رسد که معلوم نیست به کجا خواهد رسید. شاید این تردید با هیجان همراه باشد، ولی شما ترجیح می‌دهید در مسیری گام بردارید که آن را می‌شناسید و می‌دانید به کجا ختم خواهد شد. با این حال باید بپذیرید که در زندگی همه ما مراحلی هستند که نمی‌دانیم راه ما را به کجا دارد می‌برد، پس از ناشناخته‌ها استقبال کنید. شما امروز می‌توانید بی آن که عشقتان لب باز کند خواسته‌ها و نیاز‌های او را درک کنید، به او ثابت کنید که خواسته هایش برایتان اهمیت دارند.

متولدین خرداد

با وجود این که طی چند هفته گذشته کار‌ها با سرعت خیلی زیادی پیش می‌روند و سرتان خیلی شلوغ بوده است، تازه اول کار هستید و باید انتظار بیشتر از این‌ها را داشته باشید، پس کلاهتان را سفت گرفته و با سرعت تمام بدوید، زیرا تا آخر این ماه یک دنیا کار برای انجام دادن دارید. سعی نکنید خودتان را به آن راه بزنید یا از سرعت کار‌ها کم کنید، زیرا به ضررتان خواهد شد. همراه با جریان پیش بروید تا نتایجی فوق العاده به دست بیاورید. حتما وقتی را برای دور هم جمع شدن همراه با دوستانتان کنار بگذارید و با آن‌ها در مورد موضوعات مورد علاقه تان بحث کنید؛ این کار هم به آرامش ذهنتان کمک کرده و هم ارتباط ما با آن‌ها را محکم‌تر خواهد کرد.

متولدین تیر

امروز شما خیلی خوب اطرافیانتان را درک می‌کنید و این موضوع باعث محبوبیت زیاد شما در میان آن‌ها خواهد شد. سعی کنید برای این که در به نتایجی که می‌خواهید دست پیدا کنید دانش و تجربه را با هم همراه کنید، اگر خودتان تحربه کافی را ندارید از افرادی که مجرب و در عین حال مورد اعتمادتان هستند کمک بگیرید. شوخ طبعی و خوش رفتاری را حتما در نظر داشته باشید، زندگی به اندازه کافی جدی هست، لزومی ندارد شما آن را از این که هست برای خودتان و دیگران سخت‌تر کنید. اگر از انتخاب خود در رابطه با شریک زندگیتان مطمئن نیستید به خودتان کمی وقت بدهید و پیش از آن که اطمینان حاصل کنید قدم در راهی که هیچ بازگشتی ندارد نگذارید.

متولدین مرداد

امروز احساس می‌کنید که تعهدات اجتماعیتان بیش از اندازه شما را تحت فشار قرار داده و محدود کرده اند، به همین دلیل هم دنبال راه فراری هستید تا خودتان را نجات دهید. زمان زیادی برای نقشه پردازی ندارید و باید بلافاصله دست به کار شوید، ولی خوشبختانه شما توانایی این را دارید که در چنین موقعیت‌هایی بی آن که هیجان زده شوید اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورید. فقط این را در نظر داشته باشید که برنامه تان را فقط محدود به زمان حال نکنید و چند هفته آینده را در نظر داشته باشید. اگر دوست دارید زبان جدیدی را یاد بگیرید اکنون ذهنتان بسیار آماده است و زمان بسیار مناسبی برای انجام این کار می‌تواند باشد. هر زبان تازه‌ای که یاد بگیرید در‌های دنیای جدیدی به رویتان باز خواهد شد.

متولدین شهریور

راه‌هایی که در حال حاضر در مقابل خود می‌بینید با یکدیگر در تعارض هستند، چرا که نیاز‌های شخصیتان شما را به راهی کشانده و توقعاتی که دیگران از شما دارند نیز شما را به سویی دیگر می‌کشانند. در حالت عادی شما گزینه‌ای پیش رویتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دادید تا راهی را که منطقی‌تر است انتخاب کنید، ولی امروز احساس می‌کنید شاید بتوانید هر دو مسیر را بی آن که فشار زیادی به شما وارد شود طی کنید. اشکالی ندارد اگر این کار را انجام دهید، ولی به محض این که احساس کردید دارید فشاری بی از حد توانتان را تحمل می‌کنید تصمیمتان را گرفته و یکی از این دو راه را انتخاب کنید. البته مسلم است که در این انتخاب باید به تمایل قلبیتان توجه کنید.

متولدین مهر

در حال حاضر احساسات درونی شما از قدرتی بیش از پیش برخوردار هستند و می‌توانید نیاز‌ها و خواسته‌های اطرافیانتان را درک کنید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد که آشنایی هایتان را به دوستی و دوستی هایتان را به پیوند‌هایی عمیق و پایدار تبدیل کنید و حتی رابطه عاشقانه تان را نیز تحت تاثیر قرار داده و بهبود خواهد بخشید. شاید هم دارید رابطه عاطفی گذشته تان را برای همیشه پشت سر می‌گذارید و فکر می‌کنید آماده اید که تجربه تازه‌ای را آغاز کنید. با این حال هنوز کار‌های زیادی باقی مانده اند که پیش از رها شدن کامل از گذشته تان باید انجام دهید. تا فرصت باقیست هر چه سریعتر کار‌های نیمه تمامتان را به انجام برسانید، آینده با آغوشی باز در انتظار شماست.

متولدین آبان

امروز شما خیلی راحت می‌توانید حرف زده و با دیگران ارتباط برقرار کنید و حتی در مورد چیز‌هایی حرف بزنید که در حالت عادی چندان برایتان راحت نیستند. این وضعیت می‌تواند تغییرات جدیدی را در شما و رابطه‌ای که با دوستان و اطرافیانتان دارید ایجاد کند. این ریسک را پذیرفته و آنچه در ذهنتان می‌گذرد را به زبان بیاورید، حتی اگر فکر می‌کنید دیگران انتظار شنیدن چنین حرف‌هایی از جانب شما را ندارند. واکنشی که از افرادی که برایتان مهم هستند دریافت خواهید کرد شما را شگفت زده خواهد کرد. شما قلبی مهربان دارید، ولی یادتان باشد که در مقابل مشکلات و درد‌های دیگران بیش از اندازه احساساتی برخورد نکنید و خودتان را زیادی درگیر چیز‌هایی که به شما ارتباط دارند نکنید.

متولدین آذر

با وجود این که امروز قلبا برای حمایت و کمک به نزدیکان و دوستانتان آماده هستید، کارهایتان ممکن است زیاد با خواسته قلبیتان مطابقت نداشته باشند. در واقع رفتارتان می‌تواند به جای این که گرم و دوستانه باشد خیلی سرد و همراه با بی اعتنایی به نظر برسد. در هر صورت لزومی ندارد حتما علاقه خود به اطرافیانتان را در قالب حمایت از آن‌ها نشان دهید، گاهی ترجیح می‌دهید آن‌ها را تشویق کنید که توانایی‌های درونی خود را یافته و بدون تکیه به دیگران به خواسته هایشان برسند. البته بهتر است این فکر و احساس خود را با آن‌ها در میان گذاشته و کاری کنید که متوجه شوند چقدر برای شما ارزشمند هستند و رفتار شما ناشی از خیر خواهیتان است.

متولدین دی

وقتی نقشه و برنامه مشخصی در دست داشته باشید بیشترین اعتماد به نفس را در رابطه با آینده تان خواهید داشت. شما دوست دارید برای رسیدن به اهدافتان با اولویت‌هایی تثبیت شده و یک استراتژی همراه با سعی و پشتکار پیش بروید. با این حال تعهدات قبلیتان انتخاب هایتان را محدود کرده اند و حاضرید هر کاری کنید تا خودتان را از این قید‌ها و محدودیت‌ها رها کنید. ولی عکس العمل‌های ناگهانی که از روی درماندگی و سردرگمی باشند به شما کمک زیادی نخواهند کرد. برای آماده شدنتان وقت بگذارید و زمانی که همه چیز برای پرواز آماده شد بال هایتان را گشوده و هر چقدر که دلتان می‌خواهد بالا بروید.

متولدین بهمن

امروز شما می‌توانید خیلی خوب با دیگران ارتباط برقرار کرده و با درک احساسات و نیازهایشان آن‌ها را با خود همراه کنید، از این موقعیت بهترین بهه ممکن را ببرید. شما نسبت به توانایی خود در تغییر دادن جهت زندگیتان شور و اشتیاق بسیاری دارید هر چند شاید امروز در این زمینه کار زیادی از دستتان برنیاید. در واقع وضعیت موجود مثل این است که ذهنتان آزاد، ولی دست هایتان بسته باشد. به جای این که با محدودیت‌هایی که برنامه فعلیتان برای شما ایجاد کرده است بجنگید، با چالش‌هایی که در مسیر برایتان پیش می‌آیند مواجه شوید. از این وضعیت ذهنی خود برای برنامه ریزی و تصور آینده تان و تغییراتی که باید برای رسیدن به خواسته هایتان در زندگی خود به وجود بیاورید استفاده کنید.

متولدین اسفند

شما همیشه سعی دارید طوری برخورد کنید که انگار همه کارهایتان بر اساس عقل و منطق است، ولی گاهی مثل امروز به نفعتان است که احساستان را در اولویت قرار دهید. امروز مسائل عاطفی برای شما همچون معمایی پیچیده هستند، زیرا از طرفی نیاز به احساس امنیت و حمایت عاطفی دارید و از طرفی دیگر می‌خواهید استقلال خود را حفظ کنید. خوشبختانه برای شما امکان پذیر است که از هر دوی این‌ها بهره‌مند شوید. ولی بهترین حالت برای شما این است که تا جای ممکن نسبت به طرف مابلتان مقاومت و مخالفت نکنید. در مکالمات خود سعی داشته باشید که بیطرفانه رفتار کنید تا از بروز هر نوع چالش و تنش جلوگیری کنید و نقاط مشترکتان را در نظر بگیرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.