Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3217
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1399 - 11:14 |

فال روزانه: ۲۳ اردیبهشت‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۳ اردیبهشت‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۳ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سعی کنید اگر در مسیر زندگیتان با هر مشکلی مواجه شدید بلافاصله آن را برای خود به فرصت تبدیل کنید. مشکلاتی که در رابطه عاطفیتان وجود دارند و باعث نگرانی شما شده اند به احتمال خیلی زیاد به صورت خودبخود برطرف خواهند شد. اگر مشکلاتتان کمی سمج باشند هم نهایتا تا اواخر تیر ماه برطرف خواهند شد. مرتفع شدن مشکلاتتان در تیر ماه تنها به مسائل عاطفی محدود نمی‌شود و خیلی از مشکلات دیگرتان نیز به سرعت از میان خواهند رفت. بعد از حل شدن مشکلاتتان سعی کنید گذشته را فراموش کرده و هر کاری از دستتان بر می‌آید را انجام دهید تا هم زندگی شخصی و هم فعالیت‌های حرفه ایتان در تعادل با یکدیگر و همراه با موفقیت پیش بروند. اگر موفق شوید این کار را انجام دهید این سال از زندگیتان می‌تواند تبدیل به یکی از شیرین‌ترین سال‌های عمرتان شود.

متولدین فروردین

ممکن است فرصتی برای یک سفر کاری همراه با یکی از شرکا یا همکارانتان برای شما فراهم شده باشد. هر سفری که امروز آغاز شود و یا حتی اگر تنها برای انجام آن برنامه ریزی کنید برای شما همراه با موفقیت خواهد بود و نتایجی که انتظار دارید را از آن به دست خواهید آورد. اگر برای هر کار دیگری هم دارید برنامه ریزی می‌کنید این کار حس هیجان و امید به آینده و موفقیت را در شما زنده خواهد کرد. امروز روابط عاطفی شما بسیار گرم، صمیمانه و همراه با یکدلی خواهند بود، نهایت استفاده را از این وضعیت ببرید. حتی اگر نگران این هستید که چیزی در میان باشد که می‌تواند باعث احساس تردید نسبت به عشقتان شود، کنار گذاشتن این تردید‌ها و نگرانی‌ها رابطه تان را محکمتر خواهد ساخت.

متولدین اردیبهشت

پیدا کردن یک راه حل برای نیاز‌های تامین نشده شما برای رسیدن شما به احساس رضایت خاطر کافی نخواهد بود. شما به دنبال چیزی بیش از آن هستید و حاضرید در این راه با هر مانعی مواجه شوید تا به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا کنید. اگر خیلی عجله به خرج ندهید ترکیب نیاز‌ها و اراده محکم شما می‌تواند شما را به آنچه که می‌خواهید برساند. سعی نکنید کسی که دوست دارید را تحت فشار قرار دهید، چرا که این کار تنها باعث ایجاد حساسیت و عصبانی شدن او خواهد شد و بجای عشق تخم نفرت را در دل او خواهد کاشت. بهترین راه برای رسیدن به شادی و سعادت بیان احساساتتان همراه با انعطاف پذیری و آرامش خواهد بود.

متولدین خرداد

امروز یکی از آن فرصت‌های تکرار نشدنی برای عمیق‌تر کردن رابطه عاطفیتان با استفاده از جذابیت و زیرکی خود خواهید داشت. ولی شوخی‌های بیش از حدی که برای مخفی کردن حس نگرانیتان می‌کنید تنها باعث بدتر شدن اوضاعتان خواهد شد. بهترین روش برای رسیدن به نتیجه مطلوب ایجاد حس راحتی و آرامش در خودتان و در طرف مقابلتان است. امروز ممکن است از شما دعوت شود تا در یک فعالیت گروهی شرکت کنید، حتما از این دعوت نامه استقبال کنید. این فرصتی فوق العاده برای به کار گرفتن خلاقیتتان و استفاده از انرژی زیادی است که در وجود خود احساس می‌کنید. در پایان روز بعد از این همه فعالیت با خیال راحت به خواب رفته و همچون کودکی خواهید خوابید.

متولدین تیر

بیان به موقع احساساتتان و مورد بحث قرار دادن آن‌ها در زمان مناسب باعث می‌شود احترام شما در میان اطرافیانتان حفظ شده و حتی بیشتر هم بشود. با این حال باید با احتیاط رفتار کنید تا مبادا با خشمگین کردن دوستان و نزدیکانتان مخالفت آن‌ها را برانگیزید. اگر زیاده روی کنید چیز‌های ارزشمندی را برای بحث‌های غیر ضروری از دست خواهید داد. خوشبختانه حفظ کنترل اوضاع و تعادل آنقدر‌ها هم که به نظر می‌رسد کار دشوار و پیچیده‌ای نیست. اگر قرار است مهمان‌هایی به خانه تان بیایند وقتتان را آنقدر صرف تمیز کردن و زیبا سازی و تغییر دکوراسیون در منزلتان نکنید که خسته شوید و نایی برای استقبال و پذیرایی از مهمانانتان با روی باز نداشته باشید.

متولدین مرداد

امروز شاید بخواهید وقتتان را با دوستان و اطرافیانتان گذرانده و حسابی خوشگذرانی کنید. این کار شاید به کمی خرید و آماده سازی مثل خرید لباس برای خودتان یا زیباتر کردن منزلتان نیاز داشته باشد. اگر زیاده روی نکنید این کار هیچ اشکالی ندارد و حتی گاهی اوقات ضروری هم هست، فقط حواستان به جیبتان هم باشد. یکی از دوستانتان که مدتی است خبری از او ندارید هم با شما تماس خواهد گرفت و یک مکالمه طولانی مدت و پر از درد دل خواهید داشت. حواستان به رفتار‌هایی که با جنس مخالف می‌کنید باشد تا مبادا کاری کنید که برای کسی سوء تفاهمی ایجاد شود. اگر احساس می‌کنید رابطه عاطفیتان رو به افول است کمی برای حفظ آن تلاش کنید، مطمئن باشید بی نتیجه نخواهد بود.

متولدین شهریور

امروز از طریق یکی از دوستان و یا همکارانتان شانس به دست آوردن درآمدی هرچند اندک از طریق کار کردن در خانه برای شما فراهم خواهد شد. یکی از نزدیکانتان به خانه تان خواهد آمد تا در انجام کار‌های امروزتان به شما کمک کند و ساعات خوبی را با هم خواهید گذراند. امروز یکی از آن روز‌های هیجان انگیز، شلوغ و پرکار است که تمام روز کاری برای انجام دادن خواهید داشت. احساسات بیان نشده شما روابط عاطفیتان را به گونه‌ای که انتظارش را ندارید تحت تأثیر قرار خواهد داد. شاید برای اجتناب از ایجاد تنش در رابطه تان سعی در کتمان احساسات خود داشته باشید، ولی نتیجه‌ای که از گفتن آن‌ها به دست خواهید آورد بسیار موثر خواهد بود.

متولدین مهر

شاید در آغاز امروز کمی بی حوصله باشید، ولی کمی گپ زدن با یکی از دوستان نزدیکتان برای عوض کردن حال و هوایتان کافی خواهد بود و حوصله تان سر جایش خواهد آمد. امروز هر نوع رابطه‌ای می‌تواند در بهترین حالت ممکن خو باشد، به شرط آن که شجاع باشید و احساسات خود را به زبان بیاورید، تا طرف مقابلتان هم جسارت این را داشته باشد همین کار را انجام دهد. متاسفانه رضایت پایدار بدون داشتن نیت صادقانه و سخت کوشی به دست نخواهد آمد و تنها خواستن برای به دست آوردن کافی نیست. پس اگر هدفی در سر دارید به جای این که در انتظار تحقق آن یکجا بنشینید برای آن برنامه ریزی کنید و هر کاری که از دستتان بر می‌آید انجام دهید.

متولدین آبان

امروز فرصت‌هایی برای کسب درآمد برایتان پیش خواهد آمد که باید تلاش کنید نهایت استفاده را از آن‌ها ببرید. اگر بهترین کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید مورد تشویق و تایید دیگران نیز قرار خواهید گرفت. امروز شما آمادگی کامل دارید تا بی آن که نگران نتیجه رفتارتان باشید در زمینه روابط عاطفی دست به ریسکی بزرگ بزنید و احساساتی که در دل دارید را با شجاعت تمام به زبان بیاورید. ولی متأسفانه به نظر می‌رسد که طرف مقابلتان برنامه‌ای کاملا متفاوت دارد و اصلا حواسش به این چیز‌ها نیست. به جای این که دلخور شوید سعی کنید خودتان را با وضعیت پیش آمده هماهنگ کنید و به جای آن که تنها به دنبال رضایت شخصی باشید دیگران و اولویت هایشان را هم در نظر بگیرید.

متولدین آذر

امروز بیرون رفتن از خانه و شرکت کردن در فعالیت‌های گروهی بسیار جذاب به نظر می‌رسد، به ویژه گروه‌هایی که در رابطه با ورزش و فعالیت‌های جسمانی شکل گرفته باشند. این مسئله امروز را تبدیل به روزی فوق العاده برای رفتن به پیک نیک یا کوه نوردی به صورت گروهی، یا شرکت در کلاس‌های ورزش می‌کند. با خیال راحت به روح ماجراجوی خود اجازه بدهید آزاد باشد. شما این توانایی ذاتی را دارید که در دل تاریکی نور عشق و مهربانیتان را افروخته و از اتفاقات پیش آمده تجربه‌ای با معنا بسازید. کار‌های هوشمندانه شما تنش‌های عاطفی چند هفته اخیر را رو به حل شدن پیش خواهد برد؛ به شرط آن که توانایی خود را باور داشته باشید.

متولدین دی

امروز پروژه جدیدی به شما پیشنهاد خواهد شد که مدت هاست در انتظار آن بوده اید و شور و اشتیاق زیادی نسبت به انجام آن در خود احساس می‌کنید؛ دیگر منتظر چه هستید؟! با وجود این که احساسات شدید عاطفی شما امروز بیش از هر زمان دیگری هستند، تمایلی ندارید که در مورد آن‌ها و آنچه دلتان می‌خواهد با دوستانتان صحبت کنید. این مقاومت درونی شما نشان دهنده این است که هنوز آمادگی کافی ندارید که نیاز‌ها و احساسات خود نسبت به کسی که دوست دارید را بیان کنید. با وجود این که خودتان فکر می‌کنید که این کار شما را قدرتمندتر نشان خواهد داد، بروز احساسات و عواطف و نیازهایتان نشان دهنده شجاعت شما خواهد بود.

متولدین بهمن

محدود کردن روابط حرفه‌ای به محل کارتان برخوردی کاملا قابل درک است، ولی ناگهان موقعیتی برای فراتر رفتن در روابط کاریتان ممکن است برای شما پیش بیاید که جذاب و غیر قابل اجتناب به نظر می‌رسد. اگر طرف مقابلتان نیز در برقراری این ارتباط به اندازه شما مشتاق به نظر می‌رسد هیچ اشکالی ندارد که با حفظ حد و مرز‌ها روابط خود را دوستانه‌تر کنید. این کار روی رابطه حرفه‌ای شما نیز می‌تواند اثرات مثبتی بگذارد. با دوستانی که دور از شما زندگی می‌کنند و چند وقتی است از آن‌ها بیخبر هستید ارتباط برقرار کنید، این تماس می‌تواند فرصت‌های خوبی برای یک سفر و یا شرکت در یک سمینار را برای شما فراهم کند.

متولدین اسفند

امروز ذهنتان درگیر خرید چیزی گرانبها مثل یک قطعه جواهر، مبلمان منزل یا کاری هنری شده است که شما را به شدت وسوسه می‌کند. تمنایی شدید در وجودتان شما را به خرید و تصاحب چیزی زیبا ترغیب می‌کند و ممکن است باعث رفتاری غیر منطقی از شما مثل خرج کردن تمام باقی مانده بودجه این ماهتان شود بی آن که به چیزی که م یخرید هیچ نیازی داشته باشید. دقت کنید که این جاذبه می‌تواند تنها هوسی گذرا باشد و پس از مدت کوتاهی آنچه به دست آورده اید جذابیت خود را از دست خواهد داد. یادتان باشد که ارزش شما به اشیای گرانبهایی که دارید نیست و احساسی که تأثیر گذار بودن در زندگی اطرافیانتان در شما ایجاد می‌کند از هر چیزی که با پول می‌توان خرید با ارزش‌تر است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.