Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6234
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 23 آبان 1399 - 11:16 |

فال روزانه: ۲۳ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۳ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. احساس می‌‌کنید حق خود را از زندگی نگرفته‌اید و اطرافیان قدر زحمت‌های شما را نمی‌دانند. این احساس در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید تغییر می‌کند و روی خوش زندگی را می‌بینید. در این سال اگر می‌خواهید موفق باشید، دیدگاه خود به زندگی را تغییر دهید و مشکلات را بزرگ جلوه ندهید. دی ماه امسال پولی به دست‌تان می‌رسد اما به همان سادگی که این پول به دست شما رسیده، به همان سادگی نیز از دست‌تان خارج می‌شود. غم به دل خود راه ندهید چرا که در طول سال تولدتان فرصت‌های زیادی برای افزایش درآمد پیدا می‌کنید. بهمن امسال فرصتی مهیا می‌شود تا در منزل حسابی استراحت کنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. تیر و مرداد سال آینده زمانی است که به محبوبیت چشمگیری در نزد اطرافیان دست پیدا خواهید کرد و دوستان و آشنایان به شما ثابت می‌کنند که قدرتان تلاش‌های‌تان هستند. لحظه‌های سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را غنیمت بدانید و این سال را به یکی از درخشان‌ترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. نقشه‌ای جدید برای پیشرفت و افزایش درآمد کشیده‌اید، این برنامه را ادامه دهید و مطمئن باشید که راه را درست می‌روید. یکی از اعضای خانواده شما در آستانه ازدواج است و پیوند فرخنده‌ای را به تماشا خواهید نشست. به خاطر داشته باشید که در لحظه‌ها زندگی می‌کنید و نگرانی بیش‌ازحد شما برای آینده بی‌دلیل است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق‌ شما است. مسئولیت‌های جدیدی به شما واگذار خواهد شد. جسارت بیشتری در زندگی به خرج‌دهید و کارها را با شور و اشتیاق دنبال کنید.

متولدین اردیبهشت

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهای‌تان برسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. مشکل مالی که گرفتار آن هستید را به کمک یکی از دوستان که وضع مالی مناسبی دارد حل کنید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. همسر یا یکی از دوستان نزدیک، امروز با تقدیم هدیه‌ای محبت خود را به شما ثابت می‌کند. به مشکلی برخورد کرده‌اید و یکی از دوستان به شما قول داده که برای حل این مشکل به کمک‌تان می‌آید، اما روی کمک این دوست حساب باز نکنید چرا که قادر به حل مشکل شما نیست و مجبور می‌شوید به‌تنهایی آستین بالا بزنید و این مشکل را یکه‌وتنها حل کنید. وقت‌کشی را کنار بگذارید و قدر لحظه‌های‌تان را بدانید.

متولدین خرداد

احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از دوستان نزدیک‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این سوء‌تفاهم به دلخوری و ناراحتی بکشد و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و سوء‌تفاهمی که ایجاد شده را از دل ایشان بیرون نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. هرگز روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نکرده‌اید و بر این باور هستید که دوستان‌ شما در روزهای سختی و گرفتاری دست‌تان را نمی‌گیرند، اما کاملا در اشتباه هستید و برای حل مشکلات با خیال راحت می‌توانید روی کمک دوستان و آشنایان حساب‌ باز کنید. قرار است مهمان مهمی را به منزل دعوت کنید، اما روز خوبی را برای پذیرایی از این مهمان انتخاب نکرده‌اید. راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید کارهای روزانه را به پایان خواهید برد. رازی نهفته در سینه دارید و نمی‌خواهید این راز برملا شود، اما احتمال زیادی وجود دارد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به این راز مگو پی‌ببرد، در نتیجه از آنجایی که بعضی از رازها بهتر است برای همیشه سر به‌ مهر باقی بماند، روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید و تمهیداتی به کار ببندید تا این راز برای همیشه در سینه شما پنهان شود.

متولدین تیر

دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. نگرانی‌های خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل نکنید. یکی از همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها برای شما نقشه‌های شومی کشیده و به نفع شما است که امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در منزل بنشینید و با استراحت و تفریح، انرژی کسب کنید.

متولدین مرداد

محبت دوستان و آشنایان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از رفقای قدیمی کمک بگیرید. پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما این پیشنهاد به‌غیر از ضرر چیزی برای شما نخواهد داشت. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد و باید فرصتی از امروز را به پذیرایی از این مهمان اختصاص دهید. عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است. انسان پرتلاشی هستید اما تعادل میان کار و زندگی را رعایت نمی‌‌کنید، اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد میان شما و خانواده‌تان فاصله بیاندازد. اجازه ندهید خستگی و کسالت بر شما غلبه کند.

متولدین شهریور

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روزهای آینده کنید. یکی از آرزوهای دیرینه‌‌تان امروز برآورده می‌شود. مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده‌ امروز سر شما کلاه نگذارد. فردی عاشق شما شده و امروز عشق بی‌پایانش را به شما ابراز خواهد کرد. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. خبر خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند.

متولدین مهر

روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و سرگرمی‌های زیادی انتظار شما را می‌کشد. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. کالای گران‌بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که از همیشه عاشق‌تر شده‌اید، این احساس را مغتنم بدانید و روزی عاشقانه و سرشار از محبت را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه کنید. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیم حساسی، جوانب مختلف این تصمیم را دوباره بررسی نمایید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. روزی سرشار از لحظه‌های ناب عاشقی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین آبان

با ورزش و تحرک همیشه جوان و شاداب باقی بمانید. پولی که از کسی قرض گرفته‌اید را امروز به هر قیمتی که شده بازپس دهید. امروز زمان مناسبی است تا پرده از عشق خود به معشوق بردارید و راز دل‌تان را عیان نمایید. مشغله‌های کاری زیادی دارید و از رسیدگی به اعضای خانواده و همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل می‌شوید. مشکلاتی که در پیش دارید را با مشورت با بزرگ‌ترهای خانواده حل کنید. قرار است کاری را برای پدر، مادر یا بزرگان فامیل انجام دهید، اما امروز فرصت لازم را پیدا نخواهید کرد. احتمال اختلاف نظر شما با فردی وجود دارد.

متولدین آذر

خطری شما را تهدید می‌کند و بهتر است که امروز در حد امکان منزل را ترک نکنید. به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت هستید، اما در این مهمانی به شما خوش نمی‌گذرد و با مهمانی کسل‌کننده‌ای طرف هستید که خاطره‌ بدی را در ذهن‌تان ماندگار می‌کند. نظرهای خود را به دیگران تحمیل می‌کنید و اجازه نمی‌دهید اعضای خانواده برای زندگی خودشان تصمیم بگیرند، امروز زمان مناسبی است تا این روحیه را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. تصمیم‌های مالی را به آینده موکول کنید و امروز دست از هرگونه معامله‌ای بکشید. اتفاق ناخوشایندی در محل‌‌کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. دوست‌های ناباب زیادی دارید و بیشتر وقت خود را به رفیق‌بازی تلف می کنید، قبل از اینکه دوستی با افراد ناباب، آبروی شما را لکه‌دار کند، این وضعیت را خاتمه دهید و دور دوستان ناباب را خط بکشید. در مرحله حساسی از زندگی به سر می‌برید و اگر دست از کار و تلاش بکشید و ناامید شوید، زحمت‌های شما به باد خواهد رفت. در نتیجه در مقابل سختی‌ها کمر خم نکنید و با جدیت بیشتری به کار و تلاش ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت و پیشرفت ندارید.

متولدین دی

به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است. خرید ضروری برای منزل یا محل‌کار باید انجام دهید و این خرید وضعیت مالی‌تان را ضعیف خواهد کرد اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده پول قابل‌ملاحظه‌ای به دست‌تان می‌رسد. روز خوبی را در پیش دارید و کارها راحت‌تر از چیزی که فکر می‌کنید انجام خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است. به فکر گسترش درآمد خود هستید، اما فراموش کرده‌اید که راه افزایش درآمد از میان تخصص و مهارت‌های جدید می‌گذرد. در نتیجه امروز زمان مناسبی است که فکری برای فراگیری مهارت‌های جدید بردارید و با افزایش تخصص‌های خود، درهای بیشتری به روی موفقیت و پیشرفت باز کنید. اجازه ندهید انجام کارهای غیرضروری، وقت‌ باارزش‌تان را هدر بدهد. در اولین فرصت وقتی برای هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید.

متولدین بهمن

یکی از بزرگ‌ترهای خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. فرصتی برای بودن در کنار اعضای خانواده فراهم می‌شود. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. تنهایی و خلوت را به حضور در میان جمع و مهمانی‌های خانوادگی ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است، چرا که فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید و شرایطی دست می‌دهد تا حسابی استراحت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به وفاداری شما مشکوک شده است.

متولدین اسفند

امروز خنده و شادی از لب‌های شما محو نمی‌شود. به لحاظ مالی روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است که مواظب خرج‌های‌تان باشید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. انسان هنرمندی هستید اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. عمر خود را بیهوده تلف نکنید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.