Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5696
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 مهر 1399 - 9:15 |

فال روزانه: ۲۲ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود با فرصت‌های زیادی برای آشنایی با افراد و مکان‌های جدید روبرو خواهید شد. انسان خونگرم و مهربانی هستید، به کمک این روحیه دوستی‌های‌تان را تقویت کنید و دامنه رفقای‌تان را افزایش دهید. بهمن ماه امسال فرصتی برای مسافرتی خاطره‌انگیز فراهم خواهد شد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. فروردین سال آینده را با احتیاط پشت‌سر بگذارید چرا که در این ماه خطری در کمین شما و اعضای خانواده‌تان نشسته است. تیر ماه سالی که از راه می‌رسد زمان استراحت شما است و این ماه را با آسودگی سپری کنید چرا که در ماه‌های آتی حسابی سرتان شلوغ خواهد شد. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را با خوشی به پایان خواهید رساند و به رغم این که در این سال با فراز و فرود‌هایی روبرو می‌شوید، دوستان و آشنایان هرگز شما را تنها نخواهند گذاشت.

متولدین فروردین

اگر به فکر حفظ سلامت خودتان هستید از امروز بیشتر ورزش کنید. یکی از اطرافیان در بستر بیماری است و به کمک شما نیاز دارد. بیش‌از‌حد به دغدغه‌های مالی فکر نکنید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. انجام کار مهمی که نیازمند هزینه زیادی است را به آینده موکول نمایید.

متولدین اردیبهشت

فضولی‌های بیش‌ا‌ز‌حد و نابجا را کنار بگذارید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید، امروز به شما بازپس داده می‌شود. وعده‌و‌وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه‌ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. همسر یا عشق‌زندگی تان توانایی‌های‌تان را باور ندارد و شما را دست‌کم می‌گیرد. برای این سوء‌برداشت فکری بردارید و توانمندی‌های خود را به رخ وی بکشید. نظر‌های خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. امروز احتمال موفقیت شما در انجام کار‌ها بیشتر از همیشه است. علاقه‌ای به تنهایی و خلوت دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی با خودتان خلوت کنید.

متولدین خرداد

قرار است به همراه دوستان و آشنایان قدیمی تفریح کنید و حسابی خوش بگذرانید، اما مواظب باشید این دورهمی خرج‌های زیادی روی دست‌تان نگذارد و امروز بیشتر از همیشه ولخرجی نکنید. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید.

متولدین تیر

به پندواندرز افراد باتجربه گوش جان فرا دهید. خرید ضروری برای منزل یا محل‌کار باید انجام دهید و این خرید وضعیت مالی‌تان را ضعیف خواهد کرد، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده پول قابل‌ملاحظه‌ای به دست‌تان می‌رسد. با کار بیش‌از‌حد، زمینه دلخوری همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم نکنید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید و فکر‌های نوآورانه‌ای به ذهن‌تان رسیده است، امروز بهترین زمان برای نوآوری است و مطمئن باشید نوآوری که به فکر انجام آن هستید، راه شما را برای موفقیت و پیشرفت فراهم خواهد کرد.

متولدین مرداد

با انجام کار‌های هیجان‌انگیز و مسرت بخش، فکر‌های ناراحت‌کننده را از سرتان بیرون کنید. با چندین فرصت جدید برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید و قبل از هرگونه تصمیم‌گیری، شرایط این فرصت‌ها را دوباره بررسی نمایید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید، اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه هر چه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی بردارید و به فکر حفظ آبروی‌تان باشید. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک درون‌تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته، روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید.

متولدین شهریور

امروز فرد بسیار بانفوذی که ارتباطات گسترده‌ای دارد با شما آشنا خواهد شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده برای حل مشکلات روی آشنایی با این فرد حساب باز کنید. مشغول انجام کار مهمی هستید، اما این کار به دلیل نداشتن سرمایه کافی به ثمر نخواهد نشست. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کرده که همیشه پشتوانه شما در حل مشکلات است، در اولین فرصت بابت این روحیه از ایشان تشکر کنید و شما نیز پشت و پناه ایشان در رویارویی با مشکلات باشید. به این فکر هستید که بعدازظهر امروز را به تفریح و استراحت اختصاص دهید، اما با کار‌های زیادی روبرو خواهید شد و نقشه‌های‌تان نقش برآب می‌شود.

متولدین مهر

روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد یکی از کالا‌های باارزش خود را گم کنید. خبری خوشحال‌کننده امروز به دست شما خواهد رسید. دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز ملاقات خواهید کرد. اوضاع بر وفق مرادتان پیش نمی‌رود و کار‌ها به خوبی انجام نمی‌شود. اهمیت زیادی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از محبت و عشق‌ورزی به ایشان غافل نمی‌شوید، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که ایشان نیز علاقه بی‌پایانی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و خوشنود است.

متولدین آبان

گرفتار بیماری مزمنی هستید، اما این بیماری بهبود پیدا می‌کند. یکی از دوستان قدیمی امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد کرد. غم و غصه‌های زندگی را با حضور در کنار اعضای خانواده فراموش کنید. انسان دمدمی مزاجی هستید و دائم نظرهای‌تان را تغییر می‌دهید، این روحیه زمینه دلخوری و ناراحتی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم کرده و مانند سابق روی حرف‌های شما حساب باز نمی‌کند. در نتیجه در اولین فرصت این روحیه را تغییر دهید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید که اگر سرتان برود، حرف‌تان نخواهد رفت. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را بررسی نمایید. امروز فرصتی دست می‌دهد تا کار جدید و خلاقانه‌ای را انجام دهید.

متولدین آذر

روز حساسی را در پیش دارید و به صلاح‌تان است که بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی وجود دارد که مرتکب اشتباه بزرگی شوید. سری به بزرگان فامیل بزنید و از آن‌ها دلجویی کنید. عشقی گرم و آتشین در انتظار شما است. شرایطی مهیا می‌شود تا در محل کار به پیشرفت مهمی نائل شوید. سفری غیر منتظره در پیش دارید و این سفر برنامه‌هایی که از پیش آماده کرده‌اید را حسابی به هم می‌ریزد.

متولدین دی

اعضای خانواده برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده‌اند و روز خوبی انتظار‌تان را می‌کشد. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی برای انجام‌دادن دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که کار‌های امروز به خوبی و خوشی انجام می‌شود و فرصتی پیدا می‌کنید تا در انتهای روز، قدری خستگی در کنید و استراحت نمایید. یکی از دوستان که علاقه زیادی به شما دارد امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد تا با تقدیم این هدیه، دوستی خود را به شما ثابت کند. قدر این دوست را بدانید و در اولین فرصت به فکر جبران این محبت باشید. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین بهمن

اطرافیان مجذوب اخلاق گرم و روحیه مردم‌دار شما هستند، از این روحیه برای جذب دوستان بیشتر بهره بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. یکی از اطرافیان فرزندی به دنیا آورده و امروز به جشن و سروری برای این نورسیده دعوت شده‌اید. انسان جذابی هستید و مهره‌مار دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان به‌سرعت مجذوب شما شوند. در نتیجه مواظب باشید که در دام هوا و هوس گرفتار نشوید و جذابیت بیش‌از‌حد، کار دست‌تان ندهد. سردرگم هستید و احساس می‌کنید خلاقیت خود را از دست داده‌اید، اما به خودتان سخت نگیرید و با کمی استراحت، روحیه بهتری پیدا کنید. مشاجره‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید به صلح و صفا تبدیل خواهد شد.

متولدین اسفند

بیش‌ازحد به خواسته‌های دل‌تان اهمیت می‌دهید و انسان هوس‌بازی هستید، اگر مواظب این روحیه نباشید، امروز کار دست خودتان می‌دهید. به لحاظ مالی روز بسیار خوبی را در پیش‌رو دارید و اگر حواس‌تان را حسابی جمع کنید، در معامله‌ها پول خوبی به جیب می‌زنید، از این وضعیت درس بگیرید و در آینده زمینه افزایش درآمد و سود را فراهم نمایید. با تقدیم هدیه‌ای به عشق‌زندگی‌تان به ایشان ثابت کنید که همیشه به فکرش هستید. غصه‌ای که به جان شما نشسته، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود. وقفه‌ای در انجام کار مهمی که به آن مشغول هستید ایجاد خواهد شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.