Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4677
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 مرداد 1399 - 12:20 |

فال روزانه: ۲۲ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. ایده‌های زیادی در سر دارید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصتی پیدا می‌کنید تا یکی از مهم‌ترین ایده‌های‌تان را اجرا کنید. در ماه‌های مهر و آبان امسال با کار‌های زیادی روبرو می‌شوید، اما اجازه ندهید این کار‌ها شما را خسته کند و تنها کار‌های مهم و ضروری را انجام دهید. در ماه آذر امسال میان شما و اطرافیان اختلاف نظری ایجاد می‌شود، راه خودتان را بروید و مطمئن باشید که بهترین تصمیم را اتخاذ خواهید کرد. اردیبهشت سال آینده حساس‌ترین ماه سال تولدت شما است و در این ماه کار مهمی را آغاز خواهید کرد. در سالی که با تولدتان آغاز شده با فرصت‌های زیادی برای موفقیت روبرو می‌شوید، این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و سال تولدتان را به یکی از بهترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

روز حساسی را در پیش دارید و تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید، اجازه ندهید این شرایط شما را نگران کند و تصمیم نادرستی بگیرید. با فرصت چشم‌گیر و وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد روبرو می‌شوید، اما قبل از اینکه پول و ثروت خود که با هزارویک زحمت بدست آورده‌اید را برای انجام این کار سرمایه‌گذاری کنید، با افرادی که سابقه و تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و پول خود را در کاری سرمایه‌گذاری کنید که سود تضمین‌شده‌ای داشته باشد. روز خوبی برای عقد قرارداد و تجارت نیست و کار‌های مالی را به روز‌های آینده موکول کنید.

متولدین اردیبهشت

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و کار‌ها را با بی‌دقتی انجام می‌دهد، در چنین شرایطی به کمک عشق‌زندگی‌تان بشتابید و به ایشان ثابت کنید که در سختی‌ها و شادی‌های زندگی همیشه کنارش هستید. به خودتان قول بدهید که کمتر سخن بگویید و پرحرفی را کنار بگذارید. از محلی که در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اید امروز ضرری متحمل خواهید شد. فردی که شناخت زیادی از ایشان ندارید، امروز قصد دارد تا میان شما و همسر یا عشق‌زندگی تان را خراب کند و رابطه عاشقانه‌ای که دارید را به رابطه‌ای سرشار از قهر و نفرت تبدیل نماید. قبل از اینکه این فرد به نیت شوم خود برسد، ایشان را شناسایی کنید و به وی ثابت نمایید که هیچ کسی توانایی ایجاد جدایی میان شما و عشق‌زندگی‌تان را ندارد.

متولدین خرداد

رسیدگی به سلامت خود را در اولویت اول کار‌های روزانه قرار دهید. پولی برای سرمایه‌گذاری کنار گذاشته‌اید و به دنبال راهی برای افزایش درآمد خود هستید، به صلاح شما نیست که این پول را به گردش نیاندازید و در اولین فرصت پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، سرمایه‌تان را به گردش بیاندازید و مطمئن باشید که از این سرمایه‌گذاری، سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی که مدتی است خبری از ایشان ندارید، امروز بعدازظهر با شما تماس می‌گیرد و خاطره‌های خوش گذشته را زنده می‌کند. قولی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان داده‌اید، اما امروز از عهده انجام این قول بر نخواهید آمد. خستگی نمی‌شناسید و امروز احساس می‌کنید که شکست‌ناپذیر شده‌اید، این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و کار دشواری که مدتی است مشغول انجام آن هستید را به پایان برسانید.

متولدین تیر

دست‌تان را به زانوی خودتان بگیرید و مشکلات را حل کنید. به خاطر داشته باشید که راه افزایش پول و ثروت از میان صرفه‌جویی و پس‌انداز می‌گذرد. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را به تفریح و ورزش اختصاص دهید، اما این فرصت فراهم نمی‌شود و مجبور به انجام کار‌های غیرمنتظره خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دست‌گل به آب می‌دهد و نقشه‌های مهمی که کشیده‌اید را نقش برآب می‌کند، این اتفاق را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و از این اشتباه چشم‌پوشی کنید.

متولدین مرداد

روز خوبی برای معامله و تجارت نیست و به صلاح شما است که هرگونه کار مالی را به آینده موکول کنید. انسان مردم‌داری هستید و اطرافیان را به خود جذب می‌کنید، امروز از این روحیه برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر استفاده کنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه کنید. مشکلی در انجام کار‌های روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات موردعلاقه‌تان برسید. امروز از آن روز‌ها است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر از همیشه عاشق شما است.

متولدین شهریور

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. انسان پرحرفی هستید و وقت خود را با صحبت‌های بی‌فایده، تلف می‌کنید. امروز زمان مناسبی است که این روحیه را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بی‌توجهی‌های شما به ایشان خسته و افسرده شده است. تغییری را در محل‌کار یا منزل باید انجام دهید، این تغییر را به فال نیک بگیرید.

متولدین مهر

شخصیت جذابی دارید و اطرافیان شما را به عنوان فرد محبوب و مردم‌داری می‌شناسند، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و اطرافیان برای حل مشکلاتی که با آن‌ها دست‌به‌گریبان هستید، دست یاری به سمت شما دراز می‌کنند. یکی از اعضای خانواده امروز روش سودمندی را برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد. اعضای خانواده امروز دخالت‌های بی‌جایی در امروز شخصی شما می‌کنند.

متولدین آبان

وعده و وعید‌های پوشالی را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که سر قول‌های‌تان می‌مانید. روحیه پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. فرصتی برای ابراز عشق به همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیدا می‌کنید. پیشنهاد‌ی برای افزایش درآمد به شما می‌شود، اما قبل از هر گونه اقدامی، جوانب مختلف این پیشنهاد را کاملا بررسی نمایید. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آن‌ها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد. سوء‌تفاهمی پیش‌پاافتاده امروز میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد می‌شود.

متولدین آذر

زود قضاوت نکنید و به خاطر داشته باشید که صبر امروز شما، جلوی افسوس آینده را می‌گیرد. فردی که اعتماد زیادی به ایشان دارید امروز به شما ثابت می‌کند که لیاقت اعتماد‌تان را ندارد. به لحاظ کاری روز خوبی انتظار شما را می‌کشد و به موفقیت دست پیدا می‌کنید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. در شادی و خوشحالی همسر یا عشق‌زندگی‌تان سهیم شوید. یکی از آشنایان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به یاد‌تان است.

متولدین دی

از چیزی ترس و هراس نداشته باشید و نگذارید این احساس‌ها راه موفقیت شما را سد کنند. نصیحت افرادی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارند را آویزه گوش کنید. سودسرشاری از منبع پولی که پیش از این سرمایه‌گذاری کرده‌اید روانه حساب بانکی‌تان می‌شود. میان شما و یکی از اعضای خانواده، امروز مشاجره‌ای در می‌گیرد. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و با مشکلی مواجه نخواهید شد.

متولدین بهمن

در محل‌کار یا منزل امروز به مشکلی بر می‌خورید، اما این مشکل برای شما دردسر زیادی درست نمی‌کند و اعضای خانواده یا همکاران برای حل این مشکل به شما کمک می‌کنند. رویکردی جسورانه‌ای به زندگی داشته باشید و از ریسک و خطر نترسید. یکی از اعضای منزل امروز در بستر بیماری افتاده و تمام تلاش خود را برای سلامتی ایشان انجام دهید.

متولدین اسفند

انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت اطرافیان را ندارید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد چشم‌تنگ و بدخواهی تبدیل کند، حسادت را کنار بگذارید و با رفتار و گفتار خود به اطرافیان ثابت نمایید که از موفقیت‌های آن‌ها لذت می‌برید. یکی از آشنایان شما در بستر بیماری است و باید در اولین فرصت به عیادت وی بروید. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.