Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5211
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 شهریور 1399 - 8:26 |

فال روزانه: ۲۲ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. حرف دل‌تان را نمی‌زنید و گفته‌های زیادی در دل دارید، سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن است که سفره دل خود را پیش فردی که سنگ‌صبور شما است باز کنید و راز دل را برملا نمایید. در این سال به لحاظ کار و پیشرفت با فرصت‌های چشمگیری روبرو خواهید شد، از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید. در آبان ماه امسال شرایطی مهیا می‌شود تا بیشتر در کنار دوستان و آشنایان باشید و از هم‌صحبتی آن‌ها لذت ببرید. ماه بهمن را با احتیاط پشت‌سر بگذارید چرا که احتمال زیادی وجود دارد در این ماه وجود نازنین‌تان بیمار شود. خرداد سال آینده زمان درخشیدن شما است و دستاورد‌های شما در این ماه در نظر اطرافیان جلوه خواهد کرد. دوستان شما هرگز در طول زندگی تنهای‌تان نگذاشته‌اند و در ماه‌های تیر و مرداد سال آینده فرصتی فراهم می‌شود تا محبت دوستان را جبران نمایید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به خوبی و خوشی به پایان برسانید و به خاطر داشته باشید تلاش شما در این سال زمینه موفقیت‌تان را در سال‌های آینده زندگی فراهم خواهد کرد.

متولدین فروردین

زندگی را سخت نگیرید و کاری انجام دهید که آرامش‌خاطر شما را به دنبال داشته باشد. با پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد، اما بهتر است که تمام جوانب کار را با دقت بررسی نمایید. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتر از همیشه به فکر آن‌ها هستید. در شادی و خوشحالی همسر یا عشق‌زندگی‌تان سهیم شوید. هدیه‌ا‌ی غافل‌گیرانه دریافت خواهید کرد. مهمانی خودمانی و کوچکی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

متولدین اردیبهشت

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. بیشتر از همیشه به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه کنید. خاطره‌های خوش دوران کودکی در ذهن‌تان زنده شده و روزی سرشار از سرزندگی و شادکامی را در پیش‌رو دارید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید.

متولدین خرداد

اجازه ندهید مشکلات زندگی شما را به زانو درآورد. دعوا‌های پیش‌پاافتاده با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. انسان مهربانی هستید و همیشه به کمک به دیگران فکر می‌کنید، اما در این کار زیاده‌روی می‌کنید و گاهی اواقات به‌رغم اینکه اطرافیان نیازی به کمک شما ندارند به اصرار می‌خواهید به آن‌ها کمک کنید. این وضعیت باعث شده تا اطرافیان به این فکر باشند که شما به جای کمک، قصد فضولی در زندگی آن‌ها را دارید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح نیست و در اولین فرصت این اخلاق را کنار بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به فکر زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته افتاده و شما را مهمان روزی سرشار از عاشقی می‌کند. اگر حواس‌تان را به انجام کار‌ها بند نکنید، امروز اتلاف وقت زیادی خواهید داشت.

متولدین تیر

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و امروز بیشتر از همیشه صبر پیشه نمایید. بدرفتاری با اعضای خانواده را کنار بگذارید و از در دوستی و محبت با اهل منزل وارد شوید. روز بسیار خوبی را برای عاشقی آغاز کرده‌اید و عشقی که در دل دارید را با معشوق خود درمیان بگذارید و مطمئن باشید که ایشان به عشق شما پاسخ مثبت خواهد داد. فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی تنها باشید و با خودتان خلوت کنید.

متولدین مرداد

دعای فردی عابد و سالک پشت سر شما است و امروز از دعای خیر این فرد بی‌نصیب نخواهید ماند. برای حل مشکلات مالی از اندوخته‌ای که پس‌انداز کرده‌اید کمک بگیرید. فراموش نکنید که راز موفقیت در پس‌انداز و صرفه‌جویی نهفته‌است. دوستان و آشنایان برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو هستید به کمک‌تان می‌آیند. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است. وقت با ارزش خود را با خوش‌گذرانی با دوستان و رفقا تلف نکنید. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر دوست‌تان دارد.

متولدین شهریور

برای حل مشکلات امروز از افراد با تجربه کمک بگیرید. آگاهی و دانشی که دارید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند. فردی امروز از شما تقاضایی دارد، اما از انجام آن ناتوان هستید. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. زندگی را به خودتان سخت گرفته‌اید و همیشه عبوس و عصبانی هستید، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و با کنار گذاشتن بداخلاقی و کج‌خلقی، زندگی را به کام خودتان و اطرافیان شیرین کنید.

متولدین مهر

غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. برای مبارزه با بیماری و کسالت از ورزش کمک بگیرید. همفکری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات با وی مشورت کنید. اخبار فرخنده‌ای به دست‌تان می‌رسد، این اخبار را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و اهل منزل را در شادی این اخبار سهیم کنید. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین آبان

زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان راز نهفته‌ای را در سینه دارد و می‌خواهد این راز را امروز با شما درمیان بگذارد، با جان و دل پذیرای این راز باشید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که سنگ‌صبوری برای ایشان هستید. روز خوبی را در پیش دارید و امروز کالای مهمی به دست‌تان می‌رسد و از این وضعیت حسابی شاد و خوشحال خواهید شد.

متولدین آذر

روز شلوغی را در پیش دارید، اما انرژی لازم را پیدا می‌کنید و خسته نخواهید شد. یکی از اعضای خانواده امروز مایه سرشکستگی شما می‌شود. عشقی غیرمنتظره انتظار شما را می‌کشد و امروز چشم‌تان به محبوبی می‌افتد و عاشق می‌شوید، اما مواظب این عشق باشید چرا که با عشقی ماندگار روبرو نیستید و آتش این عشق زودتر از چیزی که فکر کنید در دل‌تان خاکستر می‌شود. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آن‌ها دلجویی نمایید.

متولدین دی

انگیزه زیادی برای انجام کار‌های روزانه دارید، این روحیه را تا پایان روز حفظ کنید. بیشتر از همیشه به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز باشید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. توانایی و مهارت‌های خود را دست‌کم نگیرید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد.

متولدین بهمن

زودرنج نباشید و استقامت بیشتری در حل مشکلات به خرج دهید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. اختلافی میان اعضای خانواده ایجاد شده و برای حل این اختلاف از هوش و ذکاوت خود کمک بگیرید. عشقی گرم و آتشین در انتظار شما است. اگر مواظب گذشت زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد. برای حل مشکلات از بزرگ‌تر‌های خانواده کمک بگیرید.

متولدین اسفند

مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. برنامه‌ای بلندمدت برای موفقیت و پیشرفت طرح کنید. بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید لحظه‌های‌تان هدر رود. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده می‌کند. اشتباهی که در گذشته انجام داده‌اید امروز گریبان شما را می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.