Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 7320
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 دی 1399 - 9:18 |

فال روزانه: ۲۲ دی‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ دی‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

متولدین فروردین

امروز باید تلاش خود را به حداکثر برسانید، تا جایی که می توانید به افراد تنها کمک کنید، تلاش گروهی نتیجه بهتری از تلاش فردی خواهد داشت، امروز باید ذهن خود را پاکسازی کنید، گاهی اوقات بهتر است که با صدای بلند نظر خود را بگویید، اجازه ندهید دیگران از شما نقطه ضعفی پیدا کنند.
همیشه افرادی هستند که قدر شما را می دانند، تا زمانی که دیر نشده است با دوستانتان تماس بگیرید و از آنها دلجویی کنید، زندگی شما به شدت در حال تغییر است، کسی موفق می شود که بتواند با تغییر های زندگی، خودش را سازگار کند، اگر بخواهید بیش از حد تقصیر خود را گردن دیگران بیندازید، به هیچ جا نمی رسید، یاد بگیرید که با کودکانتان بهتر رفتار کنید، به احساس قلبی خود اطمینان داشته باشید.

متولدین اردیبهشت

امروز باید تا جایی که می توانید همکاری داشته باشید، انرژی شما در سطوح مختلفی قرار گرفته است، سعی کنید خودتان را بهتر بشناسید، بیش از حد از مشکلات زندگی گله و شکایت نکنید، همیشه آرام و تدریجی پیش بروید، دیگران نمی توانند سرعت زندگی شما را متعادل کنند؛ به شرطی که به آنها اجازه بدهید به شما کمک کنند.
همه انسان ها می توانند دوباره از نو شروع کنند، سعی کنید که همیشه اتحاد داشته باشید، قدرت درونی خود را در سطح بالا نگهدارید، بیش از حد به هرکسی اعتماد نکنید، روابط خود را با همکارانتان بهبود ببخشید.
بیش از حد از چیزی احساس پشیمانی ابراز نکنید، با همکارانتان روابط بهتری را برقرار کنید و به ندای قلب خود گوش دهید، امروز می توانید با افراد جدیدی مواجه شوید که تغییراتی را در زندگی شما ایجاد می کنند، سعی کنید که همیشه از لحظات خود استفاده کنید، قدر نعمت های زندگی را بدانید و همیشه شکرگزار آنها باشید. روزهای سخت به زودی به پایان می رسند.

متولدین خرداد

همه در زندگی اشتباه می کنند، پس نباید خودتان را سرزنش کنید. امروز باید یاد بگیرید که جزئیات مهم را در نظر داشته باشید. دیگران را فراموش نکنید، مسئولیت پذیری خود را در سطح بالا نگه دارید، در مورد اتفاقات زندگی نگران نباشید، اگر لازم است عذرخواهی کنید.
توجه و تمرکز خود را در سطح بالا نگه دارید، خودتان را مشغول به انجام کاری کنید و فراموش نکنید که شما ما انسان قدرتمندی هستید، تا زمانی که برنامه ریزی و آرامش نداشته باشید، هیچ کار شما به خوبی انجام نمی شود، گرما و محبت خود را به دیگران ابراز کنید.
زمان بیشتری را در کنار خانواده سپری کنید، نگرانی هایتان را دور بریزید، منتظر کمک دیگران نباشید، به آنچه که هستید اعتماد کنید، بیش از حد عقاید مذهبی خود را به دیگران تحمیل نکنید و اجازه دهید که هر کس برای خودش زندگی کند.

متولدین تیر

در برابر اجبار دیگران مقاومت کنید، کمی تفکرات خود را عمیق تر کنید، سعی کنید به ذهن ناخودآگاه خود متصل شوید، بیش از حد نگران نباشید، افرادی هستند که مدام دور و بر شما می چرخند و انتظار محبت از شما دارند، گاهی اوقات درد و دل کردن با یک دوست، شما را آرام می کند اما بعداً باعث پشیمانی می شود.
سعی کنید که همیشه حال اطرافیانتان را جویا شوید، مطمئن باشید که لذت های زیادی از زندگی در انتظار شما خواهد بود، اتفاقات غیرقابل پیش بینی برای شما رخ می دهد، پس سعی کنید که همیشه در هر کاری حرفه ای رفتار کنید، ذهن خود را پاک سازی کنید.
به دنبال یک سرمایه گذاری باشید، از انجام کارهای بزرگ نترسید، حس شوخ طبعی را در خودتان افزایش دهید، کلافگی را از خودتان دور کنید، مدیتیشن می تواند ذهن شما را آرام کند.

متولدین مرداد

امروز روز عالی برای شماست تا بتوانید با یکی از دوستانتان در مورد مشکلی که دارید صحبت کنید و از او کمک بگیرید، امروز باید حس شادی و نشاط را در خودتان ایجاد کنید، بیش از حد در برابر دیگران جبهه نگیرید، همیشه با برنامه ریزی پیش بروید، هیچ کس نمی تواند شما را وادار به انجام کاری کند.
همیشه شانس های زندگی را غنیمت بشمارید، اگر روی کارتان تمرکز داشته باشید، به نتایج عالی می رسید، احساس می کنید که زندگی برایتان سخت شده است، احتمال ابتلا به آسم و آلرژی وجود دارد، قبل از هر کاری خوب فکر کنید و بعد دست به عمل بزنید.
امروز باید واقعیت های زندگی را در نظر بگیرید، بیش از حد در وهم و خیال نباشید، خوش شانسی شما در سطح بالایی قرار گرفته است، یاد بگیرید که همیشه اتفاقات غیرقابل پیش بینی را بیش از حد برای خودتان سخت نکنید، همزمان با جریان زندگی پیش بروید.

متولدین شهریور

تمیز کردن و مرتب کردن محیط خانه باعث پاک سازی ذهن می شود، خودتان را از شر اتفاقات بد خلاص کنید، سعی کنید که همیشه با مسائل به سادگی روبرو شوید، بیش از حد کُند عمل می کنید، برای خودتان زمان بگذارید، همیشه طبق چارچوب رفتاری خودتان با دیگران رفتار کنید و اجازه ندهید که کسی استانداردهای شما را به هم بریزد.
بی نظمی های زندگی را مرتب کنید، اگر از مشکلی رنج می برید، هر چه سریع تر به پزشک مراجعه کنید و این کار را به تعویق نیندازید، حس شادی و نشاط را در خودتان افزایش دهید، به دنبال انجام کارهای بزرگ باشید.
در مورد خاطرات تلخ گذشته با کسی صحبت نکنید، حسادت را در خودتان از بین ببرید، عشق خود را به دیگران نشان دهید، امروز می توانید وارد یک کار و پروژه مهم شوید.

متولدین مهر

گاهی اوقات باید دوباره به عقب نگاه کنید و ببینید که احساس واقعی شما نسبت به اطرافیانتان چیست، بیش از هر چیز را ساده نگیرید، امروز زمان مناسبی است تا با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید، نگرانی و اضطراب وضعیت شما را به هم می ریزد.
هیچ کس نمی تواند شما را از چیزی که می خواهید دور کند. همیشه شنونده خوبی باشید، در هرکاری به تدریج عمل کنید، رفتار مناسب داشته باشید، سعی کنید مسیر ساده و مشخصی را در پیش بگیرید.
هارمونی و هماهنگی را در زندگی ایجاد کنید، بیش از حد شتاب زده عمل نکنید، زیرا کارهایتان به هم می ریزد. تمایلات خود را خیلی سنجیده انتخاب کنید، امروز می توانید با افراد جدیدی آشنا شوید اما مراقب باشید که خیلی زود به آنها اعتماد نکنید، زیرا احتمال پشیمانی وجود دارد، علائم بیماری را در خودتان بررسی کنید و اگر لازم بود سریعاً برای پیشگیری از مشکلات بعدی، به پزشک مراجعه کنید.

متولدین آبان

امروز باید توجه حداکثری را روی خودتان اختصاص دهید، بیش از حد تحت امر و نهی دیگران نباشید، برای خودتان تصمیم بگیرید و زندگی کنید، مسائل را برای خودتان سخت و پیچیده نکنید، به دنبال سرگرمی ها باشید.
جزئیات کوچک را هم در نظر بگیرید، امروز می توانید از اطرافیانتان عشق بگیرید، اتفاقات خوبی در راه است که از بابت آنها احساس خوشحالی می کنید، داستان زندگی خود را برای کسی تعریف نکنید، زیرا ممکن است بعداً بر علیه شما استفاده کنند.
امروز می توانید به نتایج موفقیت آمیزی برسید، سعی کنید که همیشه برای تخصصی که دارید اطلاعات خود را افزایش دهید، جر و بحث اضافه با دیگران باعث می شود که فقط خودتان آسیب ببینید، سعی کنید که همیشه متواضع رفتار کنید و همیشه خوش بینانه به آینده نگاه کنید.

متولدین آذر

امروز باید از همه قدرت درونی خود استفاده کنید، شاید شرایط برای شما به شدت سخت شده باشد اما خوشبختانه در مرحله خوبی از زندگی هستید، روی افزایش اعتماد به نفس خود تمرکز کنید و قدرتمندی را در خودتان بالا ببرید، تصمیمات سخت را با مشورت دیگران انجام دهید.
بیش از حد دیگران را به چالش نکشید، برای درخواست کمک خجالت نکشید، امروز می توانید از دیگران حمایت کنید، امروز ممکن است اضطراب و استرس زیادی به شما غلبه کرده باشد، صبر و شجاعت را در خودتان افزایش دهید، سعی کنید با همسرتان رفتار بهتری داشته باشید.
به دنبال هیجان در زندگی بگردید، مطمئن باشید برای هر مشکل یک راه حل مناسب وجود دارد، پس ناامید نشوید، امروز در جای درستی از زندگی ایستاده اید، فشار کاری باعث شده است که روحیه تان به هم بریزد اما خوشبختانه می توانید از پس آن هم بر بیایید.

متولدین دی

به کشف جهان اطراف خود بپردازید، بیش از حد در یک نقطه ساکن نباشید، امروز می توانید به جواب های مهم ذهنی خود برسید، هدفمند زندگی کنید و اطلاعات خود را در هر زمینه ای مخصوصاً شغلتان، در سطح بالا نگه دارید، گوش دادن به موسیقی و مشاهده آثار هنری باعث می شود که ذهن شما نسبت به جهان و کائنات باز شود.
امروز می توانید فهم خوبی از محیط اطراف پیدا کنید، وظایف خود را به دوش دیگران نیندازید، ذهن شما به شدت برای تجزیه تحلیل و برنامه ریزی آماده است، امروز باید تحرک بدنی خود را افزایش دهید.، بیش از حد تنبل نباشید.
اتفاقات مهم زندگی را نادیده نگیرید، به خودتان عشق بورزید، یاد بگیرید که چگونه با برنامه ریزی پیش بروید، همان قدر که به جسمتان اهمیت می دهید، باید به فکر روحیه و ذهنتان هم باشید، بیش از حد به دیگران تکیه نکنید، زیرا ممکن است از این کارتان پشیمان شوید.

متولدین بهمن

امروز باید به دنبال راه چاره ای برای خلاص شدن از سردرد باشید. درمان های خانگی احتمالاً کمک کننده خواهند بود، در نهایت به هدف خود می رسید، حس شادی و نشاط را در خودتان در سطح بالا نگه دارید، نگران مسئولیت های سخت نباشید، خوشبختانه توانایی این را دارید که از پس همه آنها بر بیایید. امروز باید نیازهای خود را شفاف و واضح بیان کنید.
هیچ کاری را به تأخیر نیندازید، عشق و محبت را به خودتان و اطرافیان هدیه کنید، مراقب ریسک ها و خطرات زندگی باشید، احتمال تصادف وجود دارد اما اگر کمی دقت کنید خطر برطرف خواهد شد، بیش از حد عجولانه تصمیم نگیرید.
ایده های خود را به دیگران اعلام کنید، با دقت هرچه تمام تر به انجام کارها بپردازید، از حرف زدن نترسید و مطمئن باشید دیگران به شما اعتماد دارند.

متولدین اسفند

یاد بگیرید که چگونه از تک تک لحظات خود استفاده کنید، حس شجاعت را در خودتان بالا ببرید، فقط اقدام کنید و کارها را پشت سر هم تلنبار نکنید، امروز باید بتوانید وارد یک تیم کاری شوید و از حمایت آنها برخوردار گردید، تفاوت خود را با دیگران در نظر بگیرید.
برای آنچه که می خواهید آماده باشید، زیرا احتمال رسیدن به آرزوها برایتان وجود دارد، طرز تفکر شما تغییر می کند و همین عاملی برای رشدتان خواهد بود، امروز می توانید از لحاظ جسمی ریکاوری شوید.
اگر کمی استراحت کنید، همه چیز بهبود پیدا می کند، یاد بگیرید که چگونه به خطرات زندگی غلبه کنید، به حس خود اعتماد داشته باشید، اگر احساس بیماری دارید، هر چه سریعتر برای درمان اقدام کنید. اشتباهات دیگران را نادیده بگیرید و بیش از حد سختگیر نباشید. حس انسان دوستانه را در خودتان افزایش دهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.