Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3632
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 خرداد 1399 - 12:36 |

فال روزانه: ۲۲ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ خردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما سال فوق العاده‌ای در پیش دارید. اول از همه به موقعیت فعلی و راهی که برای آینده انتخاب کرده اید خوب بیاندیشید، سپس با سخت کوشی و بلند پروازی به راهتان ادامه دهید. خوش شانسی در خانه شما را خواهد زد، اما هنوز برای اعمال تغییرات زود است. فصل تابستان سال زمان خوبی برای انجام کار‌هایی است که به آن‌ها علاقه دارید. سعی کنید وقت تان را با عزیزترین‌های زندگی تان بگذرانید. به زودی خواهید فهمید که در مورد بعضی چیز‌ها قضاوت اشتباه کردید، اما نگران نباشید، همه چیز به آسانی حل می‌شود. در این سال با عشق زندگی تان روز‌های خوبی را خواهید گذراند. یادتان باشد که یک همراه و شریک زندگی خوب، زندگی را برایتان لذت بخش‌تر می‌کند پس از مجردید هر چه زودتر دست به کار شوید.

متولدین فروردین

امروز احساس آزادی می‌کنید، اما اگر می‌خواهید کارهایتان را با سرعت بیشتری پیش ببرید، احتیاج به یک انگیزه دارید پس بهتر است غرور را کنار گذاشته و از دیگران برای همکاری کمک بگیرید. یک قرار ملاقات ترتیب دهید و هدف هایتان را برای دیگران بگویید. امروز غیر ممکن‌ها برایتان ممکن می‌شود اگر قدم هایتان را عاقلانه بردارید. پولی را که مدت هاست به یکی از دوستان تان قرض داده بودید، پس خواهید گرفت. بهتر است آن را برای وسیله‌ای که دوست دارید، خرج کنید تا کمی روحیه تان عوض شود.

متولدین اردیبهشت

از آنجا که شما مدتی کسالت داشته اید، بهتر است این امروز به سلامت خود اهمیت بیشتری دهید. این را بدانید که همیشه احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. با این کار انرژی لازم را برای ادامه مسیر به دست خواهید آورد. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمت تان جذب می‌کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. افرادی که در این روز با شما ارتباط دارند نیز در این خوشبختی سهیم خواهند شد.

متولدین خرداد

اگر به کاری که می‌کنید علاقه داشته باشید، تمرکز و انرژی تان بیشتر خواهد شد. کمی خودتان را تکان دهید و سخت کوش‌تر باشید، اما پای تان را از محدودیت‌ها فراتر نگذارید. شاید ایده‌هایی که در ذهن تان دارید در ابتدا عجیب به نظر آید، اما در آینده‌ای نزدیک به ارزش آن‌ها پی خواهید برد. اگر متاهل هستید از زندگی عاطفی خود نهایت لذت را می‌برید به شرط این که به زندگی خود کمی تنوع دهید. اگر هم مجرد و به دنبال معجزه هستید، با تمام افرادی که در طول روز ملاقات می‌کنید مهربان باشید. در همین ارتباطات است که شریک ایده آل خود را خواهید یافت.

متولدین تیر

شما تصمیم دارید به استقلال برسید به همین دلیل همکاری با شریک کاری خود را قطع می‌کنید. این کار قدمی به سوی موفقیت‌های بیشتر است پس تردید به دل راه ندهید. امروز خانه تان پر از میهمان خواهد شد. آن‌ها خبر‌های خوبی را برای شما به همراه دارند. فقط کافی است به تک تک کلماتی که به زبان می‌آورند دقت کنید تا چیزی را جا نگذارید. آنوقت می‌توانید از مجموع آن‌ها نتیجه گیری و به تصمیم بگیرید. حتی بد نیست ایده تان را با آن‌ها به اشتراک بگذارید تا با مشورت آن‌ها راه‌های بیشتری به رویتان باز شود.

متولدین مرداد

امروز صبح با لبخندی بر لب از خواب بیدار شده اید؟ بله! امروز پر از انرژی خواهید بود، پس بهترین استفاده را از آن کنید، به عنوان مثال به مکان‌هایی که قصد رفتن داشته اید، سری بزنید یا به خرید بروید. اگر اخیرا از دست کسی ناراحت و عصبی شده اید، گذشته را فراموش کرده و او را ببخشید. زندگی کوتاه‌تر از آن است که خود را درگیر مسائل کوچک و بی ارزش کنید. کمی وقت خود را آزاد بگذارید و کاری را که به آن علاقه دارید، انجام دهید. امروز، روز شما است پس نهایت لذت را از آن ببرید. اگر می‌خواهید دیگران را به خود جذب کنید، در ارتباطات خود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

متولدین شهریور

حس ماجراجویی تان گل کرده است. امروز سرشار از انرژی هستید و دوست دارید همه چیز را کشف کنید؛ بنابراین زمان را از دست ندهید و در کوچک‌ترین فرصت، به دنبال علاقمندی هایتان باشید. صحبت و گپ زدن با دوستان و همکاران، ایده‌های جدیدی را به ذهن شما می‌آورد. ذهن تان را از مسائل قدیمی خالی کنید تا جا برای ایده‌های جدید باز شود. شما امروز ارتباطات موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. یادتان باشد هیچ چیز غیر ممکن نیست پس اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده، ناامید نباشید. شما نیز می‌توانید توجه او را جلب کنید.

متولدین مهر

قبول کنید که شما شخصی هستید که زود از کوره در می‌رود. اگر برخی رفتار‌های تند خود را کنار نگذارید، افراد زیادی را از اطرافتان خواهید راند. دوست دارد بر همه چیز کنترل داشته باشد، اما بهتر است گاهی همه چیز را رها کرده و به تقدیر اعتماد کنید. اگر از دست کسی ناراحت و عصبانی هستید، کینه را رها کنید و این بار شرایط را از زاویه دید او بررسی کنید. امروز می‌فهمید که چقدر بخشش و گذشت آسان است. به رابطه عاطفی که در زندگی خود دارید، فکر کنید. شاید لازم باشد ارتباطات قدیمی و آزار دهنده گذشته را به پایان برسانید و به فکر روابطی نو و سالم باشید.

متولدین آبان

شما احساس ناامیدی و شکست می‌کنید. شاید دلیل آن بد رفتاری یکی از دوستان یا اقوام خانواده تان باشد. فکر می‌کنید که او تنها به خود فکر می‌کند و شرایط شما را نادیده می‌گیرد. اما بهتر است به جای سرزنش او، بار دیگر اولویت‌های زندگی خود را تغییر دهید. امروز می‌تواند روز فوق العاده‌ای برایتان باشد به شرط این که بدانید چگونه برنامه ریزی کنید. ممکن است ترافیک سنگین کمی ساعت هایتان را تغییر دهد، اما نگذارید این موضوع مانع از کارهایتان شود. با همه خستگی در انتهای شب از پیشرفت خود خوشنود خواهید بود.

متولدین آذر

امروز خوش شانسی به شما روی خواهد آورد. روزی است که باید به گذشته خود و راهی که سپری کرده اید، نگاهی بیاندازید و درباره راه‌های پیش روی خود نیز فکر کنید. برای موفقیت چه انگیزه‌ای می‌خواهید؟ همه ما به آینده می‌اندیشیم و برای آن برنامه ریزی می‌کنیم، اما شما بیش از آن چه فکرش را بکنید، برای آینده خود تلاش می‌کنید. امروز یکی از نشانه‌های موفقیت تان را خواهید دید. شاید مجبور باشید به دوستان قدیمی و ارتباطاتی که در گذشته داشتید، باز گردید. جای نگرانی نیست. به آن‌ها اعتماد کنید، آن‌ها شما را در ادامه مسیر یاری خواهند کرد.

متولدین دی

برنامه ریزی برای کل هفته را رها کنید، اگر می‌خواهید انرژی فیزیکی و ذهنی لازم را داشته باشید، ذهن تان را خالی کنید و امروز را در آرامش کامل به سر ببرید. به تغذیه خود رسیدگی کنید و به کلاس‌های یوگا بروید یا در خانه کمی مراقبه کنید. با این روش نه تنها سلامت خود را حفظ خواهید کرد بلکه ذهن تان باز شده و خلاقیت تان نیز افزایش می‌یابد. به جزییات زندگ خود با دقت بیشتری نگاه کنید. اگر حواستان پرت موضوعات مختلفی است، امروز زمان مناسبی برای تمرکز روی علاقهمندی هایتان است.

متولدین بهمن

امروز روز خوبی برای شما است. کار‌هایی که غیر ممکن می‌پنداشتید، برایتان ممکن می‌شود. احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمت تان جذب می‌کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. افرادی که در این روز با شما ارتباط دارند نیز در این خوشبختی سهیم خواهند شد. وضع مالی شما بهتر خواهد شد طوری که بدهی‌های گذشته خود را پاک خواهید کرد. وقت آن است با فرد مورد علاقه خود قرار ملاقاتی بگذارید و حرف‌هایی که مدت‌ها است در دل تان مانده را با او مطرح کنید.

متولدین اسفند

در راهی که به سوی هدف تان قدم برداشته اید، موانعی مشاهده می‌کنید و از این که نمی‌توانید از کسی کمک بگیرید، ناراحت و افسرده می‌شوید. یا شاید فکر کنید که لیاقت شما خیلی بیشتر از این‌ها است. ممکن است حتی افرادی که تا به حال دوست شما بودند، در مقابل تان قرار بگیرند، اما نگران نباشید، شرایط همین طور نمی‌ماند. بهتر است برای جلوگیری از این وضعیت، از افراد قابل اعتماد خود کمک بگیرید. در مورد مسائل عاطفی نیز اگر انتظارات خود را کم کنید، بیشتر از رابطه‌های خود لذت خواهید برد.

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.