Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4218
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 تیر 1399 - 10:04 |

فال روزانه: ۲۲ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید رابطه بهتری با دوستان و آشنایان برقرار کنید. ماه مهر و آبان امسال، ماه‌های شلوغی برای شما به حساب می‌آیند و در این ماه‌ها بیشتر از همیشه باید تلاش کنید. در ماه آذر یا دی امسال با مشکلات کوچکی روبرو می‌شوید، اجازه ندهید این مشکلات قطار موفقیت شما را از مسیر خارج کند. بهمن ماه سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید، زمان استراحت شما فرا می‌رسد، در این ماه حسابی خستگی در کنید و آماده کار و تلاش بیشتر باشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و تلاش، به سالی تبدیل کنید که در کنار دستاورد‌های چشمگیر در زمینه کار و حرفه‌ای که به آن مشغول هستید، دوستان و رفقای بیشتری پیدا کنید.

متولدین فروردین

روز را با سلامتی و نشاط به پایان خواهید رساند. اوضاع مالی خوبی دارید و از مال دنیا بی‌نیاز هستید، اما به خاطر داشته باشید که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد و برای اینکه ثبات مالی‌تان را در آینده تضمین کنید، از امروز پولی کنار بگذارید و همیشه به فکر روز مبادا باشید. اهل منزل شرایطی آرامش‌بخش را برای شما در خانه فراهم کرده‌اند، از این شرایط استفاده کنید و به آرامش برسید. بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین اردیبهشت

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی ناسالم و پرخطر را کنار بگذارید. روز خوبی را در پیش دارید و به رغم‌اینکه انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان می‌رسد. اعضای خانواده امروز دردسر‌های زیادی برای شما درست می‌کنند. با محبت و انسان‌دوستی، دامنه دوستان‌تان را افزایش دهید. چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌قدوبالا روشن خواهد شد. قصد مسافرت دارید، اما در لحظه آخر از این سفر پشیمان خواهید شد. به فردی که از شما درخواست کمک دارد، پاسخ مثبت بدهید.

متولدین خرداد

زندگی را سخت نگیرید و کاری انجام دهید که آرامش‌خاطر شما را به دنبال داشته باشد. مشکل مالی که امروز سر راه‌تان قرار گرفته را به کمک پس‌اندازی که قبلا کنار گذاشته‌اید، حل نمایید. یکی از آشنایان که تاکنون رابطه خوبی با ایشان داشته‌اید امروز با شما سر ناسازگاری خواهد داشت. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید.

متولدین تیر

با انجام کار‌هایی که روحیه‌تان را تقویت می‌کند، انگیزه پیدا کنید و کسالت را کنار بگذارید. حسادت، عصبانیت، شک و تردید و حرص و آز به عنوان صفت‌های منفی شما شناخته می‌شوند و برای رسیدن به زندگی سالم از این صفت‌ها دوری کنید. کار‌های امروز را به تنهایی انجام ندهید و از اعضای خانواده کمک بگیرید. عشق بی‌پایان خود را نثار همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنید و مطمئن باشید که عشق شما یک‌طرفه نمی‌ماند و پذیرای محبت ایشان خواهید بود. به خاطر داشته‌باشید که راه مردم‌داری از میان احترام به دیگران می‌گذرد.

متولدین مرداد

امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید. قرار است به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید، اما احتمال ولخرجی شما وجود دارد. یکی از اعضای خانواده گرفتار مشکلی شده و به کمک شما نیاز دارد، در اولین فرصت به کمک این فرد بشتابید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای حل مشکلات وی انجام دهید. با عشق و محبت زندگی را به کام خود و اطرافیان شیرین نمایید. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید.

متولدین شهریور

با انرژی و نشاط از رختخواب بلند شده‌اید و این انرژی را تا انتهای روز حفظ خواهید کرد. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. یکی از اعضای خانواده یا اطرافیان استعداد زیادی دارد و آینده درخشانی را پیش‌روی وی می‌بینید، اما شرایط پیشرفت برای این فرد مهیا نیست و تاکنون به دستاورد چندانی نرسیده‌است، در اولین فرصت مسیر را برای موفقیت این فرد مهیا کنید و مطمئن باشید کمکی که امروز به ایشان می‌کنید را فراموش نخواهد کرد و در آینده دست شما را خواهد گرفت.

متولدین مهر

خبر فرخنده‌ای در راه است. احساس سردرگمی می‌کنید و مدت زیادی است که روی شادی و لبخند را ندیده‌اید، اجازه ندهید این وضعیت زمینه افسردگی و ناراحتی شما را فراهم کند و از امروز تصمیم بگیرید که به جای فکر کردن به چیز‌های منفی و ناراحت‌کننده، خوشی‌های زندگی را ببینید و تا می‌توانید از حاشیه‌های منفی و ناراحت‌کننده دور بمانید. عشقی که در دل دارید را با معشوق درمیان بگذارید و مطمئن باشید که امروز جواب مثبت خواهید گرفت. یکی از دوستان امروز از شما تقاضایی دارد که انجام این تقاضا خارج از عهده‌تان است. به همراه همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد خرید دارید، اما مواظب باشید که ولخرجی نکنید. سری به بزرگان خانواده بزنید و به آن‌ها ثابت نمایید که همیشه به یادشان هستید.

متولدین آبان

امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، نصیحت‌های مهمی را با شما درمیان می‌گذارد. در انجام کار‌های منزل مشارکت بیشتری داشته باشید. سفر کوچکی در پیش دارید و در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت. امروز خبر‌های خوشی از یکی از کار‌های مهمی که مشغول انجام آن هستید به گوش شما می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد. دوست بسیار عزیز و صمیمی را ملاقات می‌کنید و دیدارهای‌تان تازه خواهد شد.

متولدین آذر

فرصتی برای ورزش و تحرک پیدا می‌کنید، به لطف این فرصت، انرژی بیشتری پیدا کنید و با ورزش، سلامت خود را تضمین نمایید. فردی از شما درخواست پول دارد، اما این فرد بدحساب است و به صلاح شما است که پولی به او ندهید. فرصتی برای خرید پیدا می‌کنید تا با خرید کالا‌های موردعلاقه‌تان، روحیه بهتری پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز ثابت می‌کند که برای حل مشکلات لحظه‌ای شما را تنها نمی‌گذارد. فرصتی دست می‌دهد تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین دی

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهای‌تان برسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. امروز سودی را در کسب‌و‌کار خود تجربه خواهید کرد. بیش‌از‌حد نگران سلامتی اعضای خانواده نباشید. همسر یا عشق زندگی‌تان امروز کار نادرستی انجام می‌دهد و شما را حسابی ناراحت می‌کند، اما مدتی بعد متوجه می‌شوید که این کار به نظر شما نادرست بوده و اشتباه می‌کردید.

متولدین بهمن

اجازه ندهید مشکلات شما را افسرده و ناراحت کند. موقعیت کاری جدیدی پیدا می‌کنید و این شغل افزایش درآمد و رفاه شما را به دنبال دارد. غصه گذشته‌ها را نخورید و مطمئن باشید که آینده شادی و شادکامی را برای شما رقم خواهد زد. بر خلاف روز‌های گذشته که ایام به کام شما نبود، امروز کار‌ها بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

متولدین اسفند

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. یکی از دوستان قدیمی امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد کرد. در محل‌کار یا منزل به مشکلی بر می‌خورید و این مشکل زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. وقت با ارزش خود را با خوش‌گذرانی با دوستان و رفقا تلف نکنید. به اندازه‌ای که به کار اهمیت می‌دهید، به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه نمی‌کنید. امروز این شرایط را تغییر دهید و بیشتر به فکر عشق‌زندگی‌تان باشید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.