Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 3188
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399 - 12:38 |

فال روزانه: ۲۲ اردیبهشت‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ اردیبهشت‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید در روز تولدتان دلتان بخواهد که از تمام دنیا فاصله گرفته و در عالم خودتان فرو بروید، ولی مطمئن باشید که در ماه‌های آینده دوباره به مرکز توجه باز خواهید گشت و توجه همه را به خودتان جلب خواهید کرد. احتمال این که در خرداد و تیر ماه فرصا‌های کاری فوق العاده‌ای برایتان پیش بیایند و شما را از پیله تنهاییتان بیرون بکشند بسیار زیاد است. این فرصت یکی دو ماهی طول خواهد کشید تا اثراتی از نتیجه‌ای که از آن انتظار دارید را به شما نشان دهد، کمی حوصله و صبوری به خرج دهید. وقتی شروع به شکوفا شدن کنید خواهید درخشید. در شهریور ماه رابطه عاطفی تازه‌ای را آغاز خواهید کرد که تا آذر ماه تمام زندگیتان را تغییر خواهد داد، تنها کاری که باید بکنید این است که خودتان را برای ملاقات با سرنوشت آماده کنید. مطمئن باشید امسال سال خیلی خوبی خواهد بود!

متولدین فروردین

احساس می‌کنید که این روز‌ها به اندازه کافی نمی‌خوابید، ولی همچنان مشتاق به ادامه مسیرتان هستید. شاید مغزتان به اندازه کافی سریع باشد و درست کار کند، ولی متاسفانه بدنتان نمی‌تواند ذهنتان را یاری کند. شما دارید زیادی به خودتان فشار می‌آورید، بهتر است قبل از آن که برنامه تان را حتی از اینی که هست شلوغ‌تر و فشرده‌تر کنید نگاهی به سطح انرژی بدنتان بیندازید. اگر اینطور پیش بروید خیلی زود از ادامه مسیر باز خواهید ماند و توانی برای پیش رفتن نخواهید داشت. هر چیزی به حد تعادل خوب است و این شامل کار و تلاش نیز می‌شود. بدن شما به استراحت بیشتری نیاز دارد. برنامه تان را کی سبک‌تر کنید و سعی کنید امشب زودتر از همیشه به تختخواب بروید. فردا هم برای ادامه راه فرصت خواهید داشت.

متولدین اردیبهشت

شما همچنان منتظر بهترین زمان ممکن برای به زبان آوردن چیزی هستید که مدتی است ذهن شما را به خود مشغول کرده است. این احساس بلاتکلیفی و سردرگمی ممکن است باعث شود ناگهان مکالمه‌ای را آغاز کنید که برایتان بسیار دشوار خواهد بود. اگر حرف هایتان بی هدف و بی سر و ته باشند طرف مقابلتان علاقه خود را به شنیدن حرف هایتان از دست خواهد داد. دست از آسمان و ریسمان بافتن برداشته و حرفتان را صریح، ولی با انتخاب کلمات درست بیان کنید. یادتان باشد شخص مقبالتان را مجبور نکنید بلافاصله جوابتان را بدهد، مهمترین چیز این است که صدایتان شنیده شود و از آنچه در دلتان سنگینی می‌کند رها شوید.

متولدین خرداد

شروع کردن یک پروژه جدید پیش از هر چیزی مستلزم فراهم کردن زمینه لازم است، ولی شما هنوز نتوانسته اید مرحله آماده سازی را پشت سر بگذارید. گزینه‌های پیش رویتان آنقدر زیاد و متفاوت هستند که انتخاب را برای شما بسیار دشوار کرده اند. مسئله اصلی این است که شما فکر می‌کرده اید که نقشه تان هیچ نقصی ندارد، ولی حالا که دست به کار شده اید می‌بینید که خیلی چیز‌ها را در نظر نگرفته بودید. چند هفته‌ای به خودتان فرصت بدهید و همه چیز را با دقت بررسی کرده و اهداف بلند مدت خود را بار دیگر از نظر بگذرانید. تمرکز کردن روی نیاز‌های اصلی و فوریتان آینده شما را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار خواهد داد.

متولدین تیر

امروز افکار این چند وقت اخیرتان را یک بار دیگر از نظر می‌گذرانید و این کار باعث احساس تردید شما به انتخاب‌هایی خواهد شد که این اواخر کرده اید. الان از آن وقت‌هایی است که در خودتان فرو رفته اید و حتی نزدیک‌ترین افراد زندگیتان هم نمی‌توانند به عمق احساسات و احوال متغیرتان پی ببرند. در هر صورت سرکوب کردن احساساتتان اصلا کار عاقلانه‌ای نیست و سلامت روحی روانی شما را به خطر خواهد انداخت. حتی اگر می‌خواهید احساس خود را از دیگران مخفی کنید هم باید حداقل با خودتان صادق باشید و احساساتتان را به خودتان اعتراف کنید. خودآگاهی یکی از کلید‌های اساسی برای داشتن یک زندی سعادتمندانه است.

متولدین مرداد

یک نفر در محل کارتان ممکن است به طور غیر مستقیم خواسته‌ها و انتظاراتی از شما داشته باشد و شما هم نمی‌دانید چطور باید واکنش نشان دهید. شما آنقدر باهوش هستید که بتوانید تشخیص دهید چکار باید بکنید، ولی امروز منطقتان برای در دست گرفتن کنترل اوضاع با شما یاری نمی‌کند. سعی نکنید حرف‌های ناگفته دیگران را تفسیر کنید و سرتان به کارتان باشد، اگر طرف مقابلتان به طور مستقیم از شما کمک خواست آن وقت شاید بتواند فکری به حالش بکنید. در رابطه عاطفی رو به پیشرفتی که این اواخر برایتان اهمیت ویژه‌ای دارد ممکن است مشکلی پیش آمده است. بجای طفره رفتن یک رات به سراغ اصل مطلب رفته و مشکلتان را بیان کنید.

متولدین شهریور

در محل کارتان به طور همزمان دارید به دو جهت متفاوت کشیده می‌شوید و نمی‌توانید از این که چکار باید بکنید و کدام راه را باید در پیش بگیرید اطمینان حاصل کنید. از طرفی تشخیص منطق و احساستان از یکدیگر برایتان امکان پذیر نیست و مطمئن نیستید توجیهاتی که برای خودتان ردیف کرده اید را مغزتان به شما دیکته می‌کند یا قلبتان. خوشبختانه شما برای این انتخاب زمانی بیش از آنچه خودتان فکر می‌کنید دارید و لزومی ندارد بلافاصله تصمیمی با آثار دراز مدت بگیرید. سر فرصت همه جوانب را در نظر گرفته و تصمیم گیری کنید. اجازه ندهید ترس یا خشمتان رابطه عاطفیتان را به راهی بکشاند که هرگز قرار نبوده است در آن گام بردارید، به اعصابتان مسلط باشید.

متولدین مهر

امروز انتظارات دیگران ممکن است در تضاد با نیاز‌های خود شما باشند. متاسفانه اگر نتوانید این نیاز‌های اساسی خود را به دست بیاورید احساس سردرگمی و گمراهی خواهید کرد. به احساسات خود توجه کنید و نیاز‌ها و خواسته‌های خود را نفی نکنید. با نگاهی منطقی به آنچه در اعماقتان دارد می‌گذرد خواهید توانست نتایج مثبت بسیاری به دست بیاورید. از نگرانی خود درباره افکار و قضاوت‌های دیگران کم کرده و کمی به خودتان بپردازید. سری به کمد لباستان بزنید ولباس‌هایی که بیش از شش ماه است استفاده نکرده اید را هر چه سریعتر از آن خارج کرده و به افراد نیازمندی که می‌شناسید ببخشید. این کار انرژی منفی را از خانه تان دور کرده و در نتیجه به نفع هر دوی شماست.

متولدین آبان

امروز انتظارات دیگران ممکن است در تضاد با نیاز‌های خود شما باشند. متاسفانه اگر نتوانید این نیاز‌های اساسی خود را به دست بیاورید احساس سردرگمی و گمراهی خواهید کرد. به احساسات خود توجه کنید و نیاز‌ها و خواسته‌های خود را نفی نکنید. با نگاهی منطقی به آنچه در اعماقتان دارد می‌گذرد خواهید توانست نتایج مثبت بسیاری به دست بیاورید. از نگرانی خود درباره افکار و قضاوت‌های دیگران کم کرده و کمی به خودتان بپردازید. سری به کمد لباستان بزنید ولباس‌هایی که بیش از شش ماه است استفاده نکرده اید را هر چه سریعتر از آن خارج کرده و به افراد نیازمندی که می‌شناسید ببخشید. این کار انرژی منفی را از خانه تان دور کرده و در نتیجه به نفع هر دوی شماست.

متولدین آذر

امروز جدی ماندن در تمام طول روز، حتی اگر وظایف مهمی داشته باشید که باید به انجام برسانید، برای شما کاری دشوار و چالش برانگیز خواهد بود. هرچقدر هم که تلاش کنید از مسیر اصلیتان منحرف نشوید و راه راست را طی کنید، در حال حاضر ذات لذت طلب شما فعال شده است و نیازی که به تفریح و خوشگذرانی احساس می‌کنید را نخواهید توانست سرکوب کنید. پس از مبارزه با آنچه اجتناب ناپذیر است دست بردارید و بجای محدود کردن فعالیت هایتان به مسئولیت‌ها و کار‌های روزمره به روح سرکشتان اجازه بدهید کمی ماجراجویی کند. شاید بتوانید از این حالت خود برای اضافه کردن کمی هیجان به رابطه عاطفیتان استفاده کرده و روح تازه‌ای به آن ببخشید.

متولدین دی

کار‌هایی که در طول هفته باید انجام می‌داده اید و خرده کاری‌هایی از آن‌ها باقی مانده است را تمام کنید تا بتوانید با خیال راحت از آخر هفته تان لذت ببرید. امروز انگار همه به شما و کمک هایتان نیاز دارند و این موضوع باعث نگرانیتان شده و حس می‌کنید باید خودتان را از درگیری‌های احساسی غیر ضروری دور نگه دارید. امروز عکس العمل‌های شما در رابطه عاطفیتان با همیشه فرق دارند و اگر سعی کنید رهبری رابطه را در دست بگیرید همه چیز حتی از آنچه در ابتدا بوده است هم پیچیده‌تر خواهد شد. اگر سعی کنید کمی خودتان را کنار کشیده و به طرف مقابتان اجازه دهید رابطه تان را پیش ببرد و شما تنها نقش حامی او را ایفا کنید مطمئن باشید رابطه تان خیلی جذاب‌تر خواهد شد.

متولدین بهمن

امروز حتی اگر مسئولیت‌های بسیاری در دنیای بیرون در انتظارتان باشند هم، شاید دوست داشته باشید در خانه بمانید و کمی تنها باشید. دوستان و همکاران شما این تمایلی که به تنهایی حس می‌کنید را نشانه‌ای از این که مشکلی در میان است خواهند دانست، ولی آن‌ها کاملا در اشتباه هستند. وقت گذاشتن برای خودتان و مسائل شخصیتان در حال حاضر برای شما بسیار ضروری است، پس نگان آنچه آن‌ها فکر می‌کنند نباشید و با خیال راحت کاری را انجام دهید که خودتان درست می‌دانید. امنیت عاطفی پایه و اساس رشد شما در آینده است، پس آن را دست کم نگرفته و هر کاری برای رسیدن به آن لازم است را انجام دهید.

متولدین اسفند

امروز انجام تعهدات و مسئولیت هایتان برای شما کاری دشوار خواهد بود. با وجود جاه طلبی و تمایل شدیدی که نسبت به رشد و پیشرفت در وجود خود احساس می‌کنید، فرصت‌هایی که برای تفریح و خوشگذرانی به ویژه در بعداز ظهر برایتان به وجود می‌آیند برایتان خیلی جذاب‌تر از سخت کوشی و کار کردن به نظر می‌رسند. عاقلانه‌تر این است که امروز برنامه‌های قبلیتان را کنار گذاشته و بر اساس موقعیت‌هایی که پیش می‌آیند مسیرتان را انتخاب کنید. این کار‌های بی برنامه و از روی نیاز‌های ناگهانی بیش از هر چیز دیگری در زندگی می‌توانند به شما احساس آزادی و خوشبختی بدهند؛ البته به شرط آن که زیاده روی نکنید و تنها گاهی اینطور رفتار کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.