Friday, 8 December , 2023
امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ - 26 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6735
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 22 آذر 1399 - 10:42 |

فال روزانه: ۲۲ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۲ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. دل‌مشغولی‌های زیادی در زندگی دارید و در سال تولدتان فرصتی فراهم می‌شود تا به این دل‌مشغولی‌ها خاتمه دهید و تکلیف خود را با زندگی یک‌سره کنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌ا‌ید زندگی را جدی بگیرید و به ایده مهمی که مدت‌ها است در سر دارید جامه عمل بپوشانید. در دی ماه امسال با شرایطی برای پیشرفت در کار‌ها روبرو خواهید شد. از این شرایط بهترین استفاده را ببرید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. فروردین سال آینده بهترین زمان برای استراحت است، در این ماه تفریح و استراحت نمایید، اما مواظب باشید که زیاده‌روی نکنید و آماده ماه‌های پرکار آینده شوید. مرداد ماه سال آینده بخت با شما یار می‌شود و در این ماه با اتفاق‌های فرخنده‌ای روبرو خواهید شد. این فرصت را به فال نیک بگیرید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید. شهریور سالی که از راه می‌رسد به مهمانی‌های زیادی دعوت می‌شوید و فرصت‌های زیادی برای حضور در جمع پیدا می‌کنید. به لطف چنین موقعیتی، رفقای بیشتری پیدا کنید و دوستی خود را با آشنایان و اطرافیان تقویت نمایید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با موقعیت‌های زیادی برای تغییر زندگی خود روبرو خواهید شد. این موقعیت‌ها را به نفع خود استفاده کنید و این سال را به یکی از سال‌های مهم زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

مطمئن باشید ثروت بادآورده را باد می‌برد و برای افزایش درآمد به فکر راه‌های کارآمد و درست باشید. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتر از همیشه به فکر آن‌ها هستید. امروز احساس خواهید کرد که بیشتر از همیشه عاشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شده‌اید. کار مهمی که مشغول انجام آن هستید به بار خواهد نشست و مزد زحمت‌های‌تان را می‌گیرید. اتفاق فرخنده‌ای انتظار شما را می‌کشد و در چند روز آینده سایه همای سعادت روی سر شما خواهد افتاد.

متولدین اردیبهشت

حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. امروز خرج غیرمنتظره‌ای روی دست شما قرار می‌گیرد. بیشتر از همیشه به فکر اعضای خانواده باشید و به اندازه‌ای به آن‌ها رسیدگی کنید تا جایی برای گله و شکایت باقی نماند. احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. مشکلی که به آن برخورده اید را با تدبیر و درایت پشت‌سر بگذارید. اوضاع بر وفق مراد شما خواهد بود اگر عجله را کنار بگذارید و سهل‌انگاری نکنید.

متولدین خرداد

کار‌های زیادی را باید انجام دهید و سرتان حسابی شلوغ است، اما ناراحت و نگران نباشید چرا که به اندازه کافی انرژی برای انجام کار‌های روزانه بدست خواهید آورد و تمام کار‌های امروز را تا انتهای روز به پایان خواهید رساند. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. فکر بکری به ذهن شما خطور کرده و بر این باور هستید که انجام این فکر شما را به سود و ثروت چشمگیری خواهد رساند. این باور کاملا درست است و به هر قیمتی که شده زمینه اجرای این فکر بکر را فراهم کنید و مطمئن باشید که با موفقیت و پیشرفت فاصله چندانی ندارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی تحویل‌تان می‌گیرد و لحظه‌های عاشقانه‌ای در انتظار شما است. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید. مهمانی خودمانی و کوچکی ترتیب‌داده‌اید و در این مهمانی حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

متولدین تیر

امروز ممکن است زود عصبانی شوید و از کوره در بروید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که اصلا انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به لطف پولی که به دست‌تان رسیده، روزی سرشار از خوشی را ادامه دهید. به اعضای منزل یا همکاران برای انجام کار‌ها کمک کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. در برابر مشکلات کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما شود. یکی از آشنایان با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به یاد‌تان است. در اولین فرصت سری به پدر و مادر یا بزرگان فامیل بزنید.

متولدین مرداد

اخبار ناخوشایندی به دست شما رسیده و امروز حسابی نگران و آشفته هستید. از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی‌تان باشید. از منبعی که فکرش را نمی‌کردید، سود چشمگیری بدست می‌آورید و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. سفری کوتاه در پیش دارید و در این سفر لحظه‌های شادی را تجربه خواهید کرد. این فرصت را مغتنم بدانید و برای مدتی هم که شده از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید و به جسم و ذهن‌تان استراحت بدهید. اطرافیان شما را به‌عنوان فرد مسئولیت پذیری می‌شناسند که از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرد. به همین دلیل امروز یکی از آشنایان که گرفتار مشکلی است، از شما درخواست کمک می‌کند. دست رد به سینه این فرد نزنید و هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را برای حل مشکل ایشان انجام دهید. کدورت و دلخوری که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد امروز از بین می‌رود. امروز فردی که علاقه چندانی به وی ندارید سر راه شما قرار می‌گیرد و مجبور می‌شوید وقت زیادی را با ایشان سپری کنید.

متولدین شهریور

روز حساسی را در پیش دارید و به صلاح‌تان است که بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. احتمال زیادی وجود دارد که مرتکب اشتباه بزرگی شوید. یکی از اعضای منزل در بستر بیماری است و برای سلامتی ایشان هر کاری که از دست‌تان برمی‌آید را انجام دهید. انسان حساس و زودرنجی هستید و از رفتار و گفتار اطرافیان بی‌دلیل ناراحت می‌شوید. ادامه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل می‌کند که کسی علاقه‌ای به رابطه با شما ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که این رفتار را کنار بگذارید و به راحتی از برخورد اطرافیان آزرده‌خاطر نشوید. بیشتر از همیشه مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید لحظه‌های‌تان هدر رود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه نگران سلامتی‌تان است.

متولدین مهر

اهل ورزش و تفریح هستید و امروز فرصت لازم برای کار‌های موردعلاقه‌تان را پیدا می‌کنید. امروز یکی از آشنایان پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد، این پیشنهاد را به جان و دل گوش کنید. برای حل مشکلات از بزرگان فامیل کمک بگیرید. به‌رغم کار‌های زیادی که دارید، فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید. زندگی عاشقانه‌ای دارید و از بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان لذت می‌برید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و به گونه‌ای رفتار کنید تا عشق‌زندگی‌تان نیز از بودن در کنار شما راضی و خوشنود باشد. به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است و اگر به موفقیت‌های بیشتر فکر می‌کنید، فکری به حال سلامت جسم و جان خود بردارید و با حفظ آرامش در محیط منزل، شرایط را برای موفقیت‌های بیشتر مهیا نمایید.

متولدین آبان

خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند و روز را بدون هرگونه حادثه به پایان می‌رسانید. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. اوقات فراغت امروز را به استراحت اختصاص دهید و آرامش پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز مرتکب اشتباهی می‌شود و اصلاح این اشتباه نه تنها شما را به دردسر خواهد انداخت، بلکه زمینه نگرانی و اضطراب شما را فراهم می‌کند. اجازه ندهید این اضطراب زمینه دلخوری میان شما و عشق‌زندگی‌تان را فراهم کند و امروز از عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که از این اشتباه درس بگیرید و در آینده مرتکب چنین اشتباهی نشود. پس از مدت‌ها امروز فرصت پیدا می‌کنید تا حسابی بخوابید و استراحت کنید.

متولدین آذر

با اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار اختلاف نظری پیدا می‌کنید. امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما می‌رسد. زمینه شادی و نشاط اعضای خانواده را فراهم کنید. عاشق شده‌اید و دل و دین خود را به معشوق باخته‌اید، اما عشقی کورکورانه را دنبال نکنید و و اجازه ندهید قلب‌تان جلوی عقل شما را بگیرد و به دام عشقی یک‌طرفه و بی‌سرانجام بیافتید. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد. سبک زندگی کم‌تحرکی دارید و ادامه این رویکرد سلامت شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه از امروز به فکر ورزش و تحرک باشید و فکری به حال سلامت خود بردارید.

متولدین دی

انسان خوش‌گذرانی هستید و از هر فرصتی برای تفریح و ولخرجی استفاده می‌کنید، ادامه این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ مالی به مخمصه می‌اندازد، بلکه دستاوردی در زندگی نیز نخواهید داشت. در نتیجه خوش‌گذارنی را کنار بگذارید و از امروز زندگی را جدی‌تر بگیرید و بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی، جوانب کار را حسابی بررسی نمایید. مشغله‌های کاری زیادی دارید و از رسیدگی به اعضای خانواده و همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل می‌شوید. ضعف‌های خود را تشخیص دهید و به فکر تقویت این ضعف‌ها باشید. اجازه ندهید کسالت و افسردگی به وجود نازنین شما راه پیدا کند و در اولین فرصت با انجام کار‌های موردعلاقه، انرژی و نشاط بیشتری پیدا کنید.

متولدین بهمن

تسلط بیشتری بر رفتار خود داشته باشید و احساساتی نشوید. دوستی قدیمی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز نصحیت‌هایی را برای افزایش درآمد در اختیار شما می‌گذارد، این نصیحت‌ها را انجام دهید و به لطف توصیه‌های این دوست، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا سازید. شرایطی مهیا می‌شود تا کمی از کار فاصله بگیرید و گشتی در طبیعت بزنید. قصد دارید کار‌ها را زودتر از همیشه انجام دهید و پیش اعضای خانواده بروید، اما کار‌های غیرمنتظره برنامه‌تان را خراب خواهد کرد. امروز اگر مواظب گذر زمان نباشید، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام هیچ کار مهمی به پایان خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

متولدین اسفند

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. پولی که برای انجام کار مهمی نیاز دارید امروز فراهم می‌شود. احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد. درک متقابلی میان همسر یا عشق زندگی‌تان ایجاد نمایید. کار‌های عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. رویاپردازی را کنار بگذارید و رویکردی واقع‌گرایانه به زندگی داشته باشید و با برنامه‌ریزی و نظم، آینده‌ای درخشان را پیش‌روی خود قرار دهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.