Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5684
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 21 مهر 1399 - 8:24 |

فال روزانه: ۲۱ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۱ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول سال‌های زندگی‌تان اهمیت چندانی به دوستان و اطرافیان نداده‌اید، اما در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود زمان آن است که دل دوستان و آشنایان را بدست آورید و دوستی خود را با آن‌ها محکم کنید. در ماه آبان حسابی دلتنگ می‌شوید و بهتر است برای دوری از این احساس روی کمک اعضای خانواده حساب‌باز کنید. بهمن ماه امسال شرایطی مهیا می‌شود تا دوستان بیشتری پیدا کنید و دامنه رفقای‌تان را گسترش دهید. اردیبهشت سالی که از راه می‌رسد را با وسواس و احتیاط پشت‌سر بگذارید و از همیشه بیشتر مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. کار و تلاش شما در تابستان سال آینده به اوج می‌رسد و در این فصل بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید مزد زحمت‌های‌تان را دریافت خواهید کرد. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید به فکر دوستان و آشنایان باشید و این سال را به کمک اطرافیان به خوبی و شادکامی به پایان برسانید.

متولدین فروردین

امروز بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. پولی به دست‌تان می‌رسد، اما بهتر است قسمتی از آن را برای کار‌های خیریه کنار بگذارید. هدیه‌ای برای عشق‌زندگی‌تان بخرید و محبت خود را به ایشان ابراز کنید. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و بیش‌ازحد وقت‌تان را به هدر ندهید. خبر خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند.

متولدین اردیبهشت

اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، پولی که از کسی قرض کرده‌اید را در اولین فرصت باز پس دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و قدر لحظه‌های زندگی تان را بدانید. با انجام کار‌های خلاقانه به آرامش برسید.

متولدین خرداد

از اعتمادبه‌نفس و انرژی سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید. با فرصت مناسبی برای افزایش درآمد و سود بیشتر روبرو خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کرده که همیشه پشتوانه شما در حل مشکلات است، در اولین فرصت بابت این روحیه از ایشان تشکر کنید و شما نیز پشت و پناه ایشان در رویارویی با مشکلات باشید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از بزرگ‌تر‌های فامیل کمک بگیرید. روز خوبی است تا ایده‌هایی که در سر دارید را به مرحله اجرا بگذارید.

متولدین تیر

پرخوری را کنار بگذارید و رژیم‌غذایی سالمی را در پیش بگیرید. یکی از نزدیکان نیازمند کمک مالی شما است، اما احتمال دارد که با کمک به ایشان گرفتاری‌های مالی‌تان افزایش پیدا کند. محبت میان خود و عشق‌زندگی‌تان را تقویت کنید و بیشتر به فکر گرم‌کردن کانون خانواده باشید. امروز شرایطی دست می‌دهد تا پای صحبت یکی از همکاران یا همسایه‌ها بنشینید. سفری تفریحی در پیش دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش می‌گذرد.

متولدین مرداد

انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت اطرافیان را ندارید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد چشم‌تنگ و بدخواهی تبدیل کند، حسادت را کنار بگذارید و با رفتار و گفتار خود به اطرافیان ثابت نمایید که از موفقیت‌های آن‌ها لذت می‌برید. با پس‌انداز و صرفه‌جویی، ثبات مالی‌تان را در آینده ثبات بخشید. برای انجام کار مهمی حسابی تلاش کرده‌اید و بی‌خوابی‌های زیادی کشیده‌اید، امروز زحمت‌های شما به بار خواهد نشست و مزد تلاش‌های شبانه‌روزی خود را دریافت می‌کنید. این موفقیت را با اعضای خانواده که همیشه پشتیبان شما بوده‌اند در میان بگذارید و روزی سرشار از خوشی و شادکامی را تجربه کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی ناراحت و عصبانی است. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. اوضاع در محل‌کار یا منزل بر وفق مراد شما خواهد بود.

متولدین شهریور

برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرود‌های زیادی دارد. حضور بیشتری در جمع داشته باشید و از انزوا دوری کنید. امروز اگر حواس‌تان را حسابی جمع نکنید، احتمال زیادی وجود دارد که با خرید کالا‌های غیرضروری، حسابی ولخرجی کنید و ثبات مالی‌تان به خطر بیافتد. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آن‌ها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. یکی از دوستان که مدتی است دلتنگ او هستید، امروز سرزده به دیدارتان می‌آید.

متولدین مهر

به موفقیتی چشمگیر دست پیدا خواهید کرد. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. امروز از شر مشکلات مالی خلاص می‌شوید و پولی که انتظارش را نداشتید، روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. انسان پرتلاشی هستید، اما تعادل میان کار و زندگی را رعایت نمی‌کنید، اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد میان شما و خانواده‌تان فاصله بیاندازد. وقت خود را با بحث و مشاجره‌های بی‌دلیل تلف نکنید. اختلاف‌نظر جزئی میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد، اما جای نگرانی وجود ندارد و این اختلاف‌نظر ختم به خیر می‌شود.

متولدین آبان

بدرفتاری با همسر یا عشق‌زندگی تان را کنار بگذارید. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید. در چند روز آینده با موقعیتی چشمگیر روبرو خواهید شد، در نتیجه به نفع شما است که در روز‌های آتی به فکر شکار فرصت‌ها باشید. مشکلی در انجام کار‌های روزانه پیش نمی‌آید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریحات موردعلاقه‌تان برسید.

متولدین آذر

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. یکی از بزرگ‌تر‌های خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. روز شلوغی را آغاز کرده‌اید، اما کار‌ها راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید به پایان می‌رسد و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. فرصت فراغت امروز را به انجام کار‌های خلاقانه اختصاص دهید. حواس‌تان را حسابی جمع کنید چرا که احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین دی

انسان دمدمی‌مزاجی هستید و نظرهای‌تان را دائم تغییر می‌دهید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان روی شما حساب‌باز نکنند و کسی حرف‌های‌تان را جدی نگیرد. امروز زمان مناسبی است که این روحیه را کنار بگذارید و به اطرافیان ثابت نمایید که در گفتار و رفتار ثابت‌قدم هستید. فکر بکری به ذهن شما خطور کرده و بر این باور هستید که انجام این فکر شما را به سود و ثروت چشمگیری خواهد رساند. این باور کاملا درست است و به هر قیمتی که شده زمینه اجرای این فکر بکر را فراهم کنید و مطمئن باشید که با موفقیت و پیشرفت فاصله چندانی ندارید. سری به بزرگان فامیل بزنید و از آن‌ها دلجویی کنید. تمرکز حواس لازم را برای انجام کار‌ها ندارید و همیشه با حواس‌پرتی کار می‌کنید، این وضعیت باعث شده تا اطرافیان شما را جدی نگیرند و کار‌های مهم را به شما واگذار نکنند، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز به خودتان قول بدهید که تمرکز بیشتری در انجام کار‌ها داشته باشید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند و در اولین فرصت دلخوری که برای عشق زندگی‌تان ایجاد کرده‌اید را از دل ایشان بیرون کنید.

متولدین بهمن

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. احتمال زیادی وجود دارد که دزد به اموال‌تان بزند. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی رسیده و به ایشان افتخار می‌کنید. در رویارویی با مشکلات، آرامش خود را از دست ندهید و سختی‌های زندگی را با استقامت پشت‌سر بگذارید. نقاط ضعف خود را بشناسید و تقویت کنید. عاشق شده‌اید و قصد دارید امروز عشق خود را با محبوب‌تان درمیان بگذارید.

متولدین اسفند

نسبت به روز‌های گذشته امروز احساس بهتری دارید و از نشاط و شادابی زیادی برخوردار هستید. امروز بخت با شما یار است و پولی به دست‌تان می‌رسد. قول‌هایی می‌دهید که از انجام این قول‌ها ناتوان هستید، در نتیجه بیشتر به فکر حفظ اعتبارتان باشید و وعده‌های پوشالی ندهید. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. بار سفر بسته‌اید و عازم مسافرت هستید، از خطر‌های احتمالی این سفر هراسی نداشته باشید و خاطرتان جمع باشد که سفری پرسود و فایده را تجربه خواهید کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.