Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4665
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 21 مرداد 1399 - 12:27 |

فال روزانه: ۲۱ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۱ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و اجازه نمی‌دهید مشکلات راه شما را سد کند، این روحیه را ادامه دهید و در سالی که باتولدتان آغاز کرده‌اید راه را برای رسیده به دستاورد‌های بیشتر، هموار کنید. در ماه آبان با کار‌های زیادی روبرو خواهید شد و اگر مواظب وقت خود نباشید، دوستان و رفقا بیش‌از‌حد شما را مشغول می‌کنند. در اواخر پاییز یکی از بزرگ‌تر‌های فامیل به کمک شما نیاز پیدا می‌کند. بهمن امسال زمان عاشقی شما است و در این ماه طعم عشقی خاطره‌انگیز را خواهید چشید. اسفند و ماه فروردینی که از راه می‌رسد، زمان موفقیت شما است و در این ماه‌ها تا می‌توانید بدرخشید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را تلاش بیشتری در پیش بگیرید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که در این سال می‌کشید، چراغ راه را برای ادامه زندگی‌تان روشن نگه می‌دارد.

متولدین فروردین

امروز فردی که علاقه خاصی به شما دارد پیشنهادی را برای افزایش درآمد مطرح می‌کند، این پیشنهاد را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که اجرای آن، شرایط مالی شما را بهبود می‌دهد. توانایی‌های خودتان را باور کنید و لحظه‌ای است از کار و تلاش نکشید. شرایطی که در منزل برقرار است امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. چشم‌تان به جمال یاری خوش‌قدوبالا روشن می‌شود. امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، این تجربه‌ها را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین اردیبهشت

قرار است به دیدن یکی از فامیل‌های نزدیک بروید، در این مهمانی به شما خوش می‌گذرد و فرصتی پیدا می‌کنید تا دیداری با اعضای فامیل تازه کنید. عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است. رقابتی تنگاتنگ را در تجارت و حرفه خود تجربه خواهید کرد. به فردی بدهکار هستید و امروز موعد پرداخت بدهی‌تان سررسیده‌است، این بدهی را پرداخت نمایید و به این فرد ثابت نمایید که انسان خوش‌حسابی هستید.

متولدین خرداد

امروز خنده و شادی از لب‌های شما محو نمی‌شود. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع‌های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. شرایطی مهیا می‌شود تا به انجام کار موردعلاقه‌تان مشغول شوید. مهمان ناخوانده‌ای از راه می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دردسر بزرگی برای شما درست می‌کند.

متولدین تیر

امروز قرار است پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان شود، اما از پول خبری نیست و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. عشقی آتشین انتظار شما را می‌کشد. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. خبرپراکنی را کنار بگذارید و به شایعه‌ها دامن نزنید.

متولدین مرداد

امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما می‌رسد. یکی از آشنایان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، دست این فرد را بگیرید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. اجازه دخالت اطرافیان در امور شخصی خود را ندهید. روز خوبی برای شراکت نیست و احتمال زیادی وجود دارد که شریک‌تان کلاه سرتان بگذارد. از حواس‌پرتی و سهل‌انگاری برحذر باشید و با تمرکز بیشتری کار‌های امروز را انجام دهید.

متولدین شهریور

یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد مهمی خواهد رسید و شما به وی افتخار می‌کنید. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. دست فردی که قصد دخالت در امور شخصی شما دارد را کوتاه کنید. مشکلی که در محل‌کار با آن روبرو هستید را با کمک همکاران پشت‌سر بگذارید. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی کنار بیایید. امروز روی خوشی از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید.

متولدین مهر

دستورات پزشکی را نادیده می‌گیرید و با رفتار‌های پرخطر، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و به خودتان قول بدهید که از امروز به بعد، توجه ویژه‌ای به دستورات پزشکی داشته باشید و به گونه‌ای زندگی کنید که وجود نازنین‌تان نیازمند پزشک و طبیب نباشد. مشکل مالی که امروز سر راه‌تان قرار گرفته را به کمک پس‌اندازی که قبلا کنار گذاشته‌اید، حل نمایید. سفره دل خود را پیش هر کس و ناکسی باز می‌کنید و حرف در دهان شما بند نمی‌شود، قبل از اینکه این رویه شما را به انسان غیرقابل‌اطمینانی در میان اطرافیان تبدیل کند، از امروز به خودتان قول بدهید که رازداری پیشه کنید و هر حرفی را هر جایی نزنید.

متولدین آبان

مشکل مالی بزرگی دارید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به غیر از اینکه برای حل این مشکل از پس‌انداز خود کمک بگیرید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده با پس‌انداز بیشتر، شرایط مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. امروز مجبور می‌شوید قسمتی از وقت خود را به رسیدگی به اعضای خانواده اختصاص دهید. رابطه‌ای پنهانی دارید و نمی‌خواهید به این رابطه پایان دهید، اما ادامه این رابطه آبروی شما را به خطر خواهد انداخت، در نتیجه هر چه سریع‌تر فکری برای این رابطه پنهانی بردارید و به فکر حفظ آبروی‌تان باشید. از شرایط کاری که به آن مشغول هستید، رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می‌گردید، امروز بهترین فرصت است تا سراغ کار جدیدی را بگیرید و مطمئن باشید فرصت مناسبی برای شغل و حرفه‌ای تازه و جدید پیدا خواهید کرد.

متولدین آذر

فکر کسب مال از راه‌های غیرقانونی را کنار بگذارید. دستاورد چندانی در زندگی ندارید و به فکر موفقیت‌های بیشتر هستید، در چنین شرایطی بهتر است با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت نمایید و راه‌و‌چاه موفقیت را از آن‌ها جویا شوید. روحیه‌ای خجالتی دارید و نظرهای‌تان را در میان جمع مطرح نمی‌کنید، این رویکرد نبود اعتمادبه‌نفس را در شما تقویت کرده و باعث شده تا دوستان و اطرافیان آن‌گونه که انتظار دارید روی شما حساب‌باز نکنند. در نتیجه ادامه این رویکرد به صلاح شما نیست و از امروز خجالت را کنار بگذارید و نظر‌های خود را با صدایی بلند و رسا در میان جمع مطرح نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز دست‌گل به آب می‌دهد و نقشه‌های مهمی که کشیده‌اید را نقش برآب می‌کند، این اتفاق را به روی عشق‌زندگی‌تان نیاورید و از این اشتباه چشم‌پوشی کنید.

متولدین دی

لج‌بازی و یک‌دنده بودن را کنار بگذارید و تعامل بهتری با اطرافیان داشته باشید. منفعتی در کار‌های شما ایجاد می‌شود و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. برای رسیدن به درک و تفاهم متقابل با همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیشتر تلاش کنید. قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. وقت خود را با رفاقت‌های بی‌جا تلف نکنید.

متولدین بهمن

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. خبری خوشحال‌کننده امروز به دست شما خواهد رسید. انسان ایده‌آل گرایی هستید و انتظارات زیادی از خودتان دارید، این وضعیت روحیه شما را تضعیف کرده و باعث شده تا احساس کنید که از عهده انجام کار‌های مهم بر نمی‌آیید. به جای ادامه این رویکرد، به خودتان سخت نگیرید و توقع‌های خود را کاهش دهید. به جای وقت‌گذرانی و اتلاف وقت با رفقای ناباب، کمی به فکر افزایش مهارت‌های خود باشید.

متولدین اسفند

احتمال دارد که امروز اختلاف نظر‌های کوچکی میان شما و اطرافیان ایجاد شود و رفتار اطرافیان شما را دلخور کند. پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. سفری غیرمنتظره در پیش دارید و از آنجایی که آماده مسافرت نیستید، مضطرب و نگران شده‌اید. شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اجازه ندهید مسائل پیش‌پاافتاده وقت شما را به خود مشغول کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما محبت می‌کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.