Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2751
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 21 فروردین 1399 - 14:18 |

فال روزانه: ۲۱ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۱ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. آرزوهای محالی در سر دارید و این وضعیت باعث شده تا از عمرتان رضایت کافی نداشته باشید، سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان مناسبی است که نگاهی واقع‌بینانه به دنیا داشته باشید و به رضایت برسید. تابستان امسال کار و تلاش شما به اوج می‌رسد و در این ماه فرصت‌هایی برای انجام کارهای خلاقانه پیدا می‌کنید. در ماه شهریور دوستان به کمک شما می‌آیند و در مهر ماه احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین فروردین

امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های زیادی برای بهبود روحیه‌تان در نظر گرفته‌است. از هرگونه سرمایه‌گذاری به‌خصوص در بازار املاک و مستغلات دوری کنید. متوجه خواهید شد که یکی از اعضای خانواده به موفقیت چشمگیری رسیده و این وضعیت زمینه شادی‌تان را فراهم می‌کند. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان تلاش و کوشش شبانه‌روزی می‌گذرد. وقت خود را بیش‌از‌حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کارهای مهم زندگی غافل نشوید.

متولدین اردیبهشت

با خوردن خوراکی‌های ناسالم سلامتی خود را به خطر نیاندازید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. تماسی با دوستان قدیمی بگیرید و حال‌ رفقای دیرینه خود را جویا شوید. برای افزایش درآمد با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند همکاری کنید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید.

متولدین خرداد

فرصتی پیدا می‌کنید تا با ورزش و تحرک، سلامت‌تان را تضمین نمایید. پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. اختلاف نظر‌های پیش‌پاافتاده با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. مشکلی که در محل‌کار با آن روبرو هستید را با کمک همکاران پشت‌سر بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از لحظه‌های خوش تبدیل خواهد کرد.

متولدین تیر

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. روزی سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید و به لحاظ مالی نیز پولی خوبی به دست‌تان می‌رسد تا نگرانی‌های‌تان خاتمه پیدا کند. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. امروز غرق خاطره روزهای اول عاشقی‌تان می‌شوید و خاطره‌های خوش این روزها ذهن شما را کاملا مشغول می‌کند. یکی از همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها برای شما نقشه‌های شومی کشیده و به نفع شما است که امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است.

متولدین مرداد

برای افزایش درآمد به فکر فراگیری مهارت‌های جدیدی باشید. مواظب سلامتی‌تان باشید و کاری نکنید که سلامت وجود نازنین‌تان به خطر بیافتد. پیشنهادی که یکی از بزرگ‌ترهای فامیل با شما درمیان گذاشته را اجرا کنید. صبر و بردباری بیشتری در کارها پیشه کنید. اجازه ندهید دخالت اطرافیان در زندگی شما کار دست‌تان بدهد. استعداد‌ و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان در بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد.

متولدین شهریور

اعمال‌نظر‌های خودخواهانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه دهید تا طبق میل خودشان زندگی کنند. انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوء‌استفاده کنند. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. روز خوبی برای تجارت در پیش ‌رو دارید و در انجام معاملات و قراردادهای مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. سفری غیرمنتظره برای شما پیش خواهد آمد، اما بهتر است که قید این سفر را بزنید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.

متولدین مهر

تصمیم مهمی گرفته‌اید و مطمئن باشید که این تصمیم صلاح شما و اطرافیان را به دنبال دارد. خرج‌های زندگی شما به مقدار غیرمنتظره‌ای افزایش پیدا می‌کند و امروز شرایط مالی خوبی را تجربه نمی‌کنید. اهل حضور در جمع نیستید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما این رویکرد زمینه گوشه‌گیری و منزوی‌شدن شما را به دنبال دارد. در نتیجه امروز به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه رفتارهای اجتماعی‌تان را گسترش دهید. از اعتمادبه‌نفس سرشاری که دارید نهایت استفاده را ببرید. سریع‌تر از همیشه کار کنید و کارهای روزانه را زودتر به پایان برسانید. امروزوفردا کردن را کنار بگذارید و کارهای مهم را پشت‌گوش نیاندازید.

متولدین آبان

راهی سفری دورودراز هستید و در این سفر خطرهای زیادی سلامت شما را تهدید می‌کند، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این سفر را به آینده موکول نمایید. روزی شلوغ را آغاز کرده‌اید و کارهای زیادی باید انجام دهید. اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. امروز احتمال زیادی وجود دارد که با انجام کار ناپسندی، زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کنید. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که ارزش محبت‌های شما را دارد.

متولدین آذر

میان اعضای خانواده مشاجره‌ای در گرفته و اعصاب تمام اهل منزل به هم ریخته است، در این مشاجره دخالت نکنید و اجازه دهید اعضای خانواده این مشاجره را ختم به خیر کنند. با ورزش و تحرک، انرژی بیشتری بدست آورید و فکرهای ناراحت‌کننده را کنار بگذارید. پولی که مدتی است به کسی قرض داده‌اید، امروز به شما بازپس داده می‌شود. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. فردی که بدخواه شما است از هر فرصتی برای فاصله‌انداختن میان شما و یکی از عزیزان‌تان بهره می‌گیرد. کارهای امروز آن‌گونه که انتظار دارید پیش نمی‌رود و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند، اما بیش‌از‌حد سخت نگیرید و مطمئن باشید در روزهای آینده کارها راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان اشتباه محرزی را انجام داده و امروز از انجام این اشتباه از شما عذرخواهی خواهد کرد.

متولدین دی

فرصت فراغت مناسبی پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان مرخصی بدهید و با استراحت و تفریح، برای روزهای آینده قبراق و سرحال باشید. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید.

متولدین بهمن

با اطرافیان مهربان باشید و برای خودتان دشمن‌تراشی نکنید. پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. یکی از دوستان به کمک شما نیاز دارد و امروز هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد. قصد انجام معامله یا آغاز مشارکتی را دارید، اما روز خوبی را برای تجارت و گسترش کار انتخاب نکرده‌اید و بهتر است روز دیگری را برای تجارت و مشارکت انتخاب نمایید.

متولدین اسفند

در کنار روزمرگی‌های زندگی، امروز فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. بار مشکلات را تنهایی به دوش نکشید و نگرانی‌های خود را با اعضای خانواده درمیان بگذارید. قصد برگزاری مهمانی را دارید، اما در این مهمانی به شما خوش نخواهد گذشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز غصه‌ها را از دل شما پاک خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.