Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3621
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 21 خرداد 1399 - 16:01 |

فال روزانه: ۲۱ خردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۱ خردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۱ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! درست همزمان با تولدتان موقعیت‌های بسیاری برای شما فراهم خواهند شد و زیاد بودن گزینه‌هایی که در دسترس دارید انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. بهتر است انتظارات غیر منطقی نداشته باشید و کمی به خودتان فرصت بدهید تا ببینید این موقعیت‌ها چه اثراتی روی زندگی شما می‌توانند داشته باشند. اگر بتوانید تا اوایل مرداد ماه صبر کنید تا آن زمان به این که کدام یک از این فرصت‌ها به رشد و پیشرفت واقعی شما خواهند انجامید پی خواهید برد. کمی بیشتر برای خودتان و علایق شخصیتان وقت بگذارید و چیز‌هایی را یاد بگیرید که همیشه آرزوی آن‌ها را در سر می‌پرورانده اید. این کار میتواند زمینه ساز رشد حرفه‌ای قابل توجهی در زندگی شما شود. در مرداد ماه رابطه عاطفه جدیدی را آغاز خواهید کرد که اثرات بسیاری روی شما و شخصیت و باورهایتان خواهد گذاشت و می‌تواند به نقطه عطفی در زندگی شما بدل شود.

متولدین فروردین

شما به خوبی می‌دانید چطور باید جذابیت خود را به کار بگیرید تا به آنچه می‌خواهید برسید، ولی امروز دارید با آتش بازی می‌کنید و خودتان را در وضعیتی گیر می‌اندازید که مقابله با آن فراتر از حد توان شماست. ممکن است احساسات یک نفر را به گونه‌ای برانگیزید که آمادگی روبرو شدن با آن را ندارید یا خودتان را درگیر بحث‌هایی کنید که نمی‌توانید در آن‌ها موفق باشید. کمی احتیاط به شما کمک می‌کند خودتان را در مخمصه نیندازید و روز بی دردسری را پشت سر بگذارید. سعی کنید تمام حرف‌هایی که چند وقت گذشته باعث ایجاد دلخوری بین شما و همسرتان شده اند را فراموش کنید. زمان نزدیکی و صمیمیت دوباره شما فرا رسیده است، حرف هایتان را همراه با نشان دادن احساساتتان به او بزنید.

متولدین اردیبهشت

شاید نقشه‌ها و برنام هایتان کاملا مشخص باشند و بدانید چه می‌خواهید و چه کار می‌خواهید بکنید، ولی ممکن است یک نفر با زیر سوال بردن ارزش هایتان اعتماد به نفس شما را از بین ببرد. دفاع از افکار و عقایدتان امروز برای شما کار ساده‌ای نخواهد بود و موفقیت چندانی در انجام این کار به دست نخواهید آورد؛ پس خودتان را درگیر این بحث‌ها نکنید و روی هدفتان متمرکز شوید و انرژی خودتان را صرف رسیدن به آن بکنید. حالا که قصد ازدواج با عشقتان را دارید دیگر تأمل جایز نیست و وقت آن رسیده است که دست به کار شده و در مورد این مسئله تصمیم گیری کنید. این کار به رشد رابطه شما کمک زیادی خواهد کرد.

متولدین خرداد

نسبت به خطا‌ها و کمبود‌ها و نقص‌هایی که دارید بیش از اندازه سخت گیرانه برخورد نکنید، هیچ انسانی کامل نیست و همه ما نواقصی داریم. ممکن است چند هفته گذشته را به بررسی باور‌ها و اعتقاداتتان گذرانده باشید، اما به زودی وضعتان خیلی بهتر خواهد شد و تکلیفتان را با خودتان معلوم خواهید کرد و خواهید فهمید که از زندگی چه می‌خواهید و باید چکار کنید. رابطه عاطفی شما حالت راکد به خود گرفته است؟ دارید نقش کسی را بازی می‌کنید که خود واقعی شما نیست؟ حرف بزنید! سکوت نکنید، اینطوری هیچ چیزی حل نخواهد شد. اگر احساس می‌کنید این گونه می‌توانید عمر رابطه تان را طولانی‌تر کنید و یا از بحث‌ها و درگیری‌ها در امان بمانید اشتباه می‌کنید.

متولدین تیر

امروز عقاید و باورهایتان ممکن است باعث شوند بین شما و دیگران تنش‌های بیهوده‌ای به وجود بیایند. اطرافیانتان یا افکار و ایده‌های شما را درک نمی‌کنند و یا می‌خواهند شما را وادار به پذیرش افکار و عقاید خودشان کنند، ولی شما علاقه‌ای به بحث در مورد اسرار جهان ندارید و نسبت به عقاید معنوی خود اعتقادی راسخ و تغییر ناپذیر دارید. شما تا وقتی که خودتان نخواهید مجبور نیستید در مورد مسائل شخصیتان با هیچ کسی صحبت کنید. اگر فکر می‌کنید باید وقت بیشتری را در کنار عشقتان باشید حالا که آخر هفته رسیده است چرا یک سفر کوتاه مدت و یا یک پیک نیک عاشقانه ترتیب نمی‌دهید؟ اگر امکان هیچ کدام وجود ندارد یک شام رمانتیک دونفره هم کفایت می‌کند.

متولدین مرداد

فشاری که این اواخر روی خود احساس می‌کرده اید کم کم دارد برطرف می‌شود و دیگران انتظارات کمتری از شما دارند و ذهنتان به آرامش رسیده است. همین باعث شده است که کنترل احساساتتان برای شما راحت‌تر شده و بتوانید بهتر با دیگران کنار بیایید. سعی نکنید مسائلی که هنوز پابرجا هستند را به زور حل کنید، گذشت زمان این مشکلات را برطرف خواهد کرد. اگر بین شما و عشقتان سوءتفاهمی ایجاد ناراحتی کرده است اکنون بهترین زمان برای حرف زدن راجع به آن و حل کردن مشکل است. این آخر هفته را همراه با عشقتان در خانه بمانید و پس از یک هفته شلوغ کاری حسابی استراحت کنید و خودتان را برای روز‌هایی شلوغ و پر کار آماده کنید.

متولدین شهریور

شما می‌خواهید که همه بدانند چقدر باهوش هستید و چقدر می‌توانید برای اطرافیانتان سودمند باشید. ولی افکارتان آنقدر درگیر هستند که نمی‌توانید حتی روی یکی از آن‌ها متمرکز شوید و همین باعث می‌شود که به خودتان و افکارتان شک کنید. به جای این که به فکر تحت تاثیر قرار دادن دیگران باشید سعی کنید افکار بیهوده را از خودتان دور کنید تا بتوانید با ذهنی باز روی مسائل مهم تمرکز کنید. وقت آن رسیده است که از بین تمام موقعیت‌هایی که دارید یک نفر که دوست دارید را انتخاب کنید و نسبت به او متعهد شوید، نمی‌شود تا همیشه همینطور بلاتکلیف بمانید. اصلا خجالت نکشید و احساسات خود را با شجاعت تمام با او در میان بگذارید.

متولدین مهر

اوضاع ناگهان و بی آن که انتظارش را داشته باشید تغییر کرده است و تصمیماتی که تا دیروز خیلی راحت به نظر می‌آمدند حالا برایتان به سختی فتح کردن قله اورست شده اند. با این حال سیستم راهنمای درونتان خیلی بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می‌کنید می‌تواند کار کند. اگر عقل و منطقتان در حال حاضر آن طوری که لازم است شما را یاری نمی‌کنند نگران نباشید، قدرت درونتان شما را به راه درست هدایت خواهد کرد. اگر نسبت به تغییرات ذهنی باز و پذیرنده داشته باشید اثرات مثبتی روی آینده خود خواهید گذاشت. شما به اطرافیان خود توجه زیادی دارید، ولی گاهی بیش از اندازه خودتان را درگیر کار‌ها و زندگی آن‌ها می‌کنید؛ بگذارید هر کسی سرش به کار خودش باشد.

متولدین آبان

امروز شما توانایی فوق العاده‌ای در جذب ثروت، قدرت و عشق دارید. مواظب آرزو‌هایی که می‌کنید باشید، چرا که به احتمال خیلی زیاد این آرزو‌ها به زودی برآورده خواهند شد. البته فکر نکنید قرار است معجزه‌ای اتفاق بیفتد، فقط اگر شما تلاش و کوشش لازم را انجام دهید کیهان نیز برای به دست آوردن خواسته هایتان با شما همکاری خواهد. تا جای ممکن خودتان را از روابط عاطفی مسموم که تنها برای شما تنش و چالش به همراه دارند دور نگه دارید. در خانواده ممکن است بحث‌هایی به وجود بیایند که شما نمی‌دانید باید در آن‌ها با کدام جبهه همراه شوید، سعی کنید بی طرف باقی مانده و خودتان را از این بحث‌ها دور نگه دارید.

متولدین آذر

کار‌هایی که این اواخر کرده اید و زحمت‌هایی که کشیده اید امروز دیده خواهند شد و بخاطر آن‌ها مورد تشویق و تحسین دیگران قرار خواهید گرفت. این موضوع به شما انگیزه‌ای بیشتر برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان خواهد بخشید و شما را آماده خواهد کرد که هفته آینده را با توان و انرژی بیشتری آغاز کنید. به صحت حرف‌های مثبتی که دیگران در مورد شما می‌زنند شک نکنید و به تلاش خود ادامه داده و الگویی موفق برای سایرین باشید. شما دارید بیهوده خودتان را برای مسائل کوچک ناراحت می‌کنید. در کنار کسی که دوست دارید کمی تفریح کرده و میزان فشار و استرسی که به خودتان وارد می‌کنید را کاهش داده و به خودتان کمی استراحت بدهید.

متولدین دی

امروز ممکن است سعی کنید کار‌های بسیاری را در زمانی محدود انجام دهید. این کار باعث می‌شود ندانید از کجا باید شروع کنید و هر لحظه سراغ یکی از این کار‌ها رفته و در نهایت هم بیشتر آن‌ها را نیمه کاره بگذارید. از ابتدای روز سعی کنید برنامه‌ای منطقی برای روزتان داشته باشید و قدم به قدم و بر اساس اولویت هایتان پیش بروید. اگر کسی از شما تقاضایی داشت که مستلزم ایجاد تغییر در برنامه هایتان بود، به ویژه اگر کار‌های خودتان برایتان اهمیت و فوریت بیشتری دارند، بهتر است کمی «نه» گفتن را تمرین کنید. حذف کردن کار‌های اضافه و غیرضروری به شما کمک می‌کند کار‌های اصلیتان را انجام داده و در پایان روز احساس رضایت و آرامش داشته باشید.

متولدین بهمن

امروز به هر جا که نگاه می‌کنید فقط زیبایی را می‌بینید و خوبی‌ها و توانایی‌های کسانی که می‌بینید را درک می‌کنید. شاید به نظر بعضی‌ها نگرش فعلی شما بیش از اندازه ساده انگارانه باشد، ولی آن‌ها سخت در اشتباهند و شما در حال حاضر این توانایی را دارید که از طریق حس درونی خود چیز‌هایی را ببینید که از آن‌ها پوشیده هستند. شما فرصت‌ها و احتمال‌های موجود در هر موقعیتی را دیده و می‌توانید از میان آن‌ها راهی برای پیشرفت پیدا کنید. اجازه ندهید دیگران با حرف هایشان شما را از رویا‌ها و اهدافتان منصرف کنند و تا زمان رسیدن به خواسته هایتان دست از تلاش برندارید؛ شما چیز‌هایی را می‌بینید که دیگران بصیرت کافی برای دیدن آن‌ها را ندارند!

متولدین اسفند

اگر امروز را در کنار خانواده و جمع‌های کوچک دوستانه بگذرانید حس خیلی خوبی خواهید داشت، ولی شرکت کردن در جمع‌های شلوغ که غریبه‌ها هم در آن‌ها حضور دارند در حال حاضر اصلا برایتان خوشایند نیست و احساس خجالت و غریبگی می‌کنید. نسبت به انتقاد‌هایی که از شما می‌شود خیلی حساس هستید، زیرا تفکر منفی به سرعت و به شدت روحیه تان را بهم می‌ریزد. همین یکی از دلایلی است که سعی می‌کنید از دیگران فاصله بگیرید و برای آرامش ذهنتان روابط خود را محدود کنید. بهتر است به جای این کار کمی انتقادپذیرتر باشید و سعی کنید نسبت به انتقادات سازنده انعطاف پذیر و نسبت به انتقادات مغرضانه و بیهوده بی تفاوت باشید.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.