Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6192
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 21 آبان 1399 - 8:25 |

فال روزانه: ۲۱ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۱ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز می‌شود را با برنامه‌های دقیق و منظم در پیش بگیرید و در این سال لحظه‌ای از شکار فرصت‌ها غافل نشوید. برای رسیدن به موفقیت جسارت بیشتری به‌خرج دهید و به خاطر داشته باشید که پول و ثروت پشت ترس و هراس مخفی شده است. در ماه دی امسال موقعیتی برای افزایش درآمد پیش‌روی شما قرار می‌گیرید، از این موقعیت به بهترین شکل ممکن بهره بگیرید و مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد. اسفند امسال شرایطی مهیا می‌شود تا به یکی از رویا‌های دیرینه‌تان جامه عمل بپوشانید. فروردین سال آینده زمان موفقیت شما است و در این ماه به دستاوردی چشمگیر خواهید رسید. تیر و مرداد سالی که از راه می‌رسد زمان بودن شما در کنار اعضای خانواده و دوستان است و در این ماه‌ها با فرصت‌های زیادی برای خوش‌گذرانی و تفریح روبرو می‌شوید. در ماه مهر سال تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید، این تصمیم را سرسری نگیرید و جوانب کار را با دقت تمام بررسی نمایید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید یکی از بهترین سال‌های زندگی‌تان خواهد بود به شرط اینکه در این سال لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش نکشید و همیشه به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

متولدین فروردین

روز خوبی را به لحاظ مالی در پیش دارید و سود سرشاری روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. امروز بخت با شما یار است، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. از مهارت‌های خود نهایت استفاده را برای پیشرفت در کار‌ها ببرید. تلاش و جدیدت بیشتری در انجام کار‌ها داشته باشید. اعضای خانواده انتظار دارند امروز فرصتی را به آن‌ها اختصاص دهید و با اهل منزل باشید، اما کار‌های زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آن‌ها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آن‌ها خواهید گذراند. از صبح که بیدار شده‌اید احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما توجه نمی‌کند و مورد بی‌مهری ایشان قرارگرفته‌اید، اما این احساس کاملا اشتباه است و عشق‌زندگی‌تان بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما علاقه دارد.

متولدین اردیبهشت

امروز فردی قصد آزار و اذیت شما را دارد، اجازه ندهید این فرد به نیت شوم خودش برسد. روحیه پرخاشگرانه‌ای که دارید را کنار بگذارید و مطمئن باشید که کنار گذاشتن این روحیه زمینه سود و منفعت شما را فراهم می‌کند. عجله را کنار بگذارید و کار‌ها را با وسواس بیشتری انجام دهید. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین خرداد

امروز صبح با خستگی و کسالت از رختخواب بلند شده‌اید و حوصله‌ای برای انجام کار‌های روزانه ندارید، در چنین شرایطی نیازی نیست بیش‌از‌حد به خودتان سخت بگیرید و امروز را به خودتان مرخصی بدهید و حسابی استراحت کنید. معامله‌ای سودآور انتظار شما را می‌کشد. شناخت کافی از توانایی‌های خود ندارید و نقاط ضعف و قدرت خود را نمی‌شناسید. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت وقتی را برای بررسی توانایی‌های خود کنار بگذارید و نقاط ضعف‌تان را تقویت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوش گذشته را در ذهن شما زنده خواهد کرد.

متولدین تیر

احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از آشنایان وجود دارد، اگر نمی‌خواهید این مشاجره بالا بگیرد و کار شما به جا‌های باریک بکشد، هر چه سریع‌تر این مشاجره را صلح و صفا دهید و نگذارید آبرو و احترام شما توسط این فرد ضایع شود. به مشکلی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید پولی که با زحمت زیادی بدست آورده‌اید را برای حل این مشکل هزینه کنید، اما نگران نباشید چرا که حل این مشکل شرایط زندگی را برای شما مساعد می‌کند و در آینده فرصتی برای پس‌انداز و پر کردن جای خالی این پول پیدا خواهید کرد. از علاقه خود به کسب علم و دانش، نهایت استفاده را ببرید. احساسات خود را کنترل کنید و از روابط پنهانی و بی‌ثمر دوری بگیرید. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین مرداد

خبر شاد و مسرت‌بخشی به دست‌تان می‌رسد. معامله‌ای سودآور انتظار شما را می‌کشد. برای از بین‌بردن نگرانی‌های امروز دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و کمی تفریح کنید. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. اعضای خانواده مشکلات زیادی دارند، اما امروز فرصتی برای رسیدگی به مشکلات خانوادگی پیدا نمی‌کنید.

متولدین شهریور

امروز فکر‌های نگران‌کننده‌ای به سراغ شما می‌آید، به این افکار بها ندهید و تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنید. اهل عمل نیستید و با مشکلات روبرو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. شرایطی که در منزل برقرار است امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. اهل محبت به اطرافیان نیستید و از هر فرصتی برای آزرده‌کردن دیگران بهره می‌گیرید، امروز اتفاقی می‌افتد و به قدرت محبت پی خواهید برد، در نتیجه از امروز به بعد به جای دلخورکردن اطرافیان، راه عشق و محبت را در پیش بگیرید و برای حل مشکلات از جادوی محبت استفاده کنید. مرتکب اشتباهی شده‌اید و نمی‌خواهید این اشتباه را به گردن بگیرید، اما این رفتار اصلا به نفع شما نیست و باعث می‌شود تا اطرافیان شما را به عنوان فرد بی‌مسئولیتی بشناسند. در نتیجه در اولین فرصت پای اشتباهات خود بایستید و به اطرافیان ثابت کنید که از این اشتباه درس گرفته‌اید. محبت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم گرفته‌اید و عشق متقابلی به ایشان ندارید، امروز عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید شما را دوست دارد و عشق‌بی‌پایانش را نثارتان خواهد کرد.

متولدین مهر

به رغم اینکه کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده، انرژی زیادی دارید و خسته نخواهید شد. از طرف یکی از بزرگ‌تر‌های فامیل پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید و در این مراسم با افراد سرشناسی ملاقات می‌کنید. امروز دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید از همیشه بیشتر عاشق شده‌اید. تلاش‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان را نادیده نگیرید. یکی از اعضای منزل یا آشنایان نزدیک شما در خطر است و اگر امروز مواظب ایشان نباشید، صدمه‌ای به وی وارد خواهد شد. در نتیجه امروز را تا می‌توانید بیشتر از همیشه در کنار اعضای خانواده باشید و شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید تا کسی آسیب نبیند.

متولدین آبان

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. به خاطر داشته باشید که راه پول و ثروت از میان تلاش و کوشش می‌گذرد. حضور بیشتری در کار‌های خیر و انسان‌دوستانه داشته باشید. امروز فردی در محل کار یا همسایه‌ها نقشه شومی برای شما کشیده و می‌خواهد آبرو و اعتبار‌تان را زیر سوال ببرد، اجازه چنین کاری را به این فرد ندهید و به ایشان ثابت کنید که آبروی‌تان را از سر راه گیر نیاورده‌اید. مدتی است که به خودتان قول داده‌اید پس از انجام کار‌های روزانه، استراحت کنید و به تفریح موردعلاقه‌تان بپردازید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود و کار غیرمنتظره‌ای پیش‌می آید که مجبور می‌شوید وقت زیادی به انجام این کار اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به یکی از عاشقانه‌ترین روز‌های زندگی شما تبدیل کند، این وضعیت را مغتنم بدانید و به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که شما نیز از بودن در کنار وی و هم‌صحبتی با ایشان لذت می‌برید.

متولدین آذر

انسان مردم‌داری هستید و قدر دوستان و آشنایان را می‌دانید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. از کار‌های خلاف و ناپسند دوری کنید. ثبات نظر ندارید و هر لحظه نظرهای‌تان را تغییر می‌دهید، با این روحیه اطرافیان حسابی از شما ناراحت شده‌اند. کینه‌توزی را کنار بگذارید و از در بخشش و گذشت با اطرافیان وارد شوید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. دوستی که مدتی است از وی خبر ندارید، امروز سرزده به دیدن شما می‌آید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان خواهش کنید که انتظاراتش را کاهش دهد.

متولدین دی

نگرانی‌های فکری را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که عقل سالم در بدن سالم است. همفکری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات با وی مشورت کنید. اعضای خانواده امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کنند. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آن‌ها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید.

متولدین بهمن

برای کاهش نگرانی و اضطراب به انجام کار‌های خلاقانه مشغول شوید. امروز مهمان ناخوانده‌ای به شما سر می‌زند. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. قصد انجام کار بسیار مهمی را دارید، اما از آنجایی که حرف در دهان شما بند نمی‌شود و انسان راز‌نگه‌داری نیستید، احتمال زیادی وجود دارد که راز این کار مهم را با رقبا درمیان بگذارید، در نتیجه برای اینکه از رقبا یک سروگردن جلوتر باشید، راز کار خود را به کسی نگویید و اجازه ندهید کسی از اسرار کاری شما سر در بیاورد. رویکردی جسورانه‌ای به زندگی داشته باشید و از ریسک و خطر نترسید.

متولدین اسفند

انسان حسودی هستید و چشم دیدن پیشرفت اطرافیان را ندارید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد چشم‌تنگ و بدخواهی تبدیل کند، حسادت را کنار بگذارید و با رفتار و گفتار خود به اطرافیان ثابت نمایید که از موفقیت‌های آن‌ها لذت می‌برید. امروز از جانب فامیل همسر یا عشق‌زندگی‌تان فرصتی برای افزایش درآمد برای شما فراهم می‌شود. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر مشکلات مالی وجود دارد. اجازه دخالت اطرافیان در امور شخصی خود را ندهید. کار‌های عقب‌افتاده را انجام دهید و کاری را به فردا موکول نکنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.