Wednesday, 6 December , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ - 24 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5654
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 20 مهر 1399 - 8:34 |

فال روزانه: ۲۰ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۰ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های عمرتان از کسب مهارت‌های جدید غافل بوده‌اید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصتی پیدا می‌کنید تا با فراگیری مهارت‌های جدید، یک سرورگردن بالاتر از اطرافیان قرار بگیرید. تلاش‌های زیادی در زندگی داشته‌اید، اما از دستاورد‌های خود راضی نیستید، دست از تلاش برندارید چرا که در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید مزد زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را دریافت خواهید کرد. ماه آبان را با مشکلات مالی آغاز خواهید کرد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکلات به پایان می‌رسد و اوضاع مالی‌تان بهبود می‌یابد. آذر ماه امسال زمان خوش‌گذرانی شما است و در این ماه فرصت‌های زیادی برای تفریح و بودن در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید. اریبهشت سال آینده بیشتر از همیشه باید مواظب سلامتی‌تان باشید چرا که خطری در کمین شما است. خرداد سالی که از راه می‌رسد زمان مسافرت شما است و در این ماه شرایطی برای مسافرتی خاطره‌انگیز فراهم خواهد شد. در تابستان سال آینده با اتفاق‌های فرخنده‌ای روبرو می‌شوید و لحظه‌های شادی را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز شده را با تمام فراز و فرودهایش به پایان خواهید رساند و این سال به چراغ راهی برای سال‌های بعدی عمرتان تبدیل خواهد شد.

متولدین فروردین

بیش‌از‌حد کار می‌کنید و این وضعیت سلامت شما را به خطر انداخته است. برای افزایش درآمد به نصیحت افراد خلاق و نوآور توجه کنید. اهل منزل شرایطی آرامش‌بخش را برای شما در خانه فراهم کرده‌اند، از این شرایط استفاده کنید و به آرامش برسید. بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. قصد دارید به فردی پیشنهاد ازدواج بدهید و امروز اگر این پیشنهاد را مطرح کنید، جواب مثبت خواهید گرفت.

متولدین اردیبهشت

به خاطر داشته باشید که با کینه‌توزی و تنفر راه به جایی نخواهید برد. فرصتی برای افزایش درآمد دارید، اما قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، جوانب این کار را حسابی بررسی نمایید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما از اعتماد‌به‌نفس لازم برای اجرای این کار برخوردار نیستید و از انجام این کار مهم هراس دارید. امروز برنامه‌های خود را از این کار مهم با بزرگان فامیل درمیان بگذارید و مطمئن باشید که اعضای خانواده شما را در رسیدن به اهداف‌تان تنها نمی‌گذارند. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطراف‌تان باشید. امروز به ناگاه احساس خواهید کرد که حوصله کارکردن ندارید و می‌خواهید در کنار اعضای خانواده باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از همیشه بیشتر به فکر شما است.

متولدین خرداد

احوال‌پرس پدر و مادر یا بزرگان فامیل نیستید و ادامه این وضعیت شما را از چشم ایشان خواهد انداخت. قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید و تا می‌توانید عاشقی کنید. کار‌های خیر بیشتری انجام دهید و به خاطر داشته باشید که هر چیزی که بکارید، همان را برداشت خواهید کرد. کاری که نباید انجام دهید را انجام داده‌اید و خلافی را مرتکب شده‌اید، اما از انجام این کار خلاف پشیمان هستید و به دنبال فرصتی برای جبران این کار می‌گردید، امروز این فرصت مهیا می‌شود تا این کار ناپسند را جبران نمایید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به خودتان قول بدهید که در آینده هرگز مشکلات گذشته را تکرار نکنید. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال خوشی ندارد و باید از ایشان پرستاری کنید.

متولدین تیر

کینه‌توزی را کنار بگذارید و قلب‌تان را پذیرای عشق و محبت کنید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. برای تغییر مهمی که قصد انجام آن را دارید، نظر اعضای خانواده را جویا شوید. خبری خوش و فرخنده به دست‌تان خواهد رسید و این خبر زمینه شادی شما و اطرافیان را فراهم می‌کند. عازم سفر هستید، اما در آخرین لحظه این سفر به آینده موکول می‌شود. در محبت و علاقه عشق‌زندگی‌تان شک دارید و فکر می‌کنید که مانند گذشته شما را دوست ندارد، اما امروز اتفاقی می‌افتد و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که بیشتر از همیشه دوست‌تان دارد.

متولدین مرداد

به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان و آشنایان دور هم جمع شوید. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. کار‌های امروز بر وفق مرادتان انجام نمی‌شود و کار‌های روزانه دیرتر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید. اهمیت زیادی به اعضای خانواده می‌دهید، اما اجازه ندهید این وضعیت شما را از سلامت خودتان غافل کند.

متولدین شهریور

یکی از دوستان نزدیک امروز درخواستی از شما دارد تا با دیدگاه‌های شما بیشتر آشنا شود و روشنفکری‌تان را امتحان کند. به هر قیمتی که شده اخلاقیات را زیر پا نگذارید و تصمیم‌های منطقی بگیرید. احتمال زیادی وجود دارد که وقت‌کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. خبری شاد و خوشحال‌کننده به دست شما می‌رسد. عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید، اما حجم زیاد کار‌ها شما را از خلاقیت و کار‌های نوآورانه دور کرده و فرصتی برای ابراز خلاقیت پیدا نمی‌کنید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصت فراغتی پیدا می‌کنید تا پس از مدت‌ها به کار‌های دلخواه بپردازید و به خلاقیت خود پر و بال بیشتری دهید.

متولدین مهر

روزی بسیار خوبی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی تفریح کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، خودتان را آماده روز‌های آینده کنید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید روزتان هدر رود. توجه خود را از اعضای خانواده دریغ نکنید و به آن‌ها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید.

متولدین آبان

انسان نامنظم و شلوغی هستید و ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست. احتمال ضرر شما در معامله‌ها و قرارداد‌های کاری وجود دارد. هزینه بیشتری برای رسیدگی به منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید.

متولدین آذر

زودرنج نباشید و استقامت بیشتری در حل مشکلات به خرج دهید. امروز با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. قصد دارید راز مگویی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما بهتر است بعضی از راز‌ها برای همیشه پنهان بماند. تصمیم‌های عجولانه نگیرید و به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است. عادت ناپسندی دارید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، در اولین فرصت این عادت ناپسند را کنار بگذارید.

متولدین دی

اراده و عزم راسخی ندارید و این روحیه زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده است. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید. غصه‌ای که مدت‌ها است شما را ناراحت کرده امروز از بین می‌رود. حرف‌های ناگفته زیادی دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سفره دل‌تان را پیش فردی که سنگ‌صبور شما است، باز کنید.

متولدین بهمن

روز شلوغی را در پیش دارید، اما انرژی لازم را پیدا می‌کنید و خسته نخواهید شد. امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما می‌رسد. به اعضای منزل یا همکاران برای انجام کار‌ها کمک کنید. به محبوب خوش‌قدوبالایی نرد عشق باخته‌ا‌ید، اما شهامت ندارید تا پا پیش بگذارید و عشق خود را به دلدار عیان سازید. امروز شهامت لازم را پیدا می‌کنید تا راز عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید و خودتان را مهمان عشقی سوزان و آتشین کنید. احساسات خود را با اطرافیان درمیان نگذارید و رازداری پیشه کنید.

متولدین اسفند

منفی‌بافی را کنار بگذارید و نیمه پر لیوان را ببینید. روحیه‌ای آرام و متین دارید و زود از کوره در نمی‌روید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که در سر راه‌تان قرار می‌گیرد را با آرامش و متانت حل کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا با انجام کار‌های عقب‌افتاده، نگرانی‌های‌تان را کاهش دهید. امروز از بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان احساس رضایت کامل خواهید داشت. قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. کار‌های ناتمام را به پایان برسانید و تنبلی را کنار بگذارید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.