Sunday, 1 October , 2023
امروز : یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲ - 17 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4638
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 20 مرداد 1399 - 10:29 |

فال روزانه: ۲۰ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۲۰ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. هوش سرشاری دارید و انسان زیرکی هستید، از این روحیه در سال تولدتان بیشتر بهره بگیرید و موفقیت‌های‌تان را دوچندان کنید. در پاییز امسال رفاقت خود را با دوستانی که اهمیت بیشتری به شما می‌دهند را افزایش دهید. در اردیبهشت و خرداد سال آینده با اتفاق غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد، از این اتفاق هراسی نداشته باشید و آن را به موقعیتی برای موفقیت‌های بیشتر تبدیل نمایید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به سالی سرشار از تجربه‌های به‌یادماندنی تبدیل نمایید و در این سال رابطه خود با دوستان و آشنایان را تقویت کنید.

متولدین فروردین

اتفاق ناگواری در پیش‌روی شما قرار دارد و به صلاح است که امروز بیشتر از همیشه حواس تان را جمع کنید. سفری در پیش دارید، اما احتمال دارد که کالای باارزشی را در این سفر گم کنید. خبر ناخوشایندی به دست شما می‌رسد و زمینه ناراحتی‌تان را فراهم می‌کند. صبح را با خستگی و کسالت شروع کرده‌اید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که با ادامه روز، انرژی بیشتری پیدا می‌کنید و شادی و نشاط، جایگزین خستگی و کسالت خواهد شد. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که انتظارات خود را از شما کاهش دهد.

متولدین اردیبهشت

موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌کشد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را محرم‌راز خود بدانید و غصه‌های‌تان را با ایشان در میان بگذارید. با مشکلی در منزل یا محل‌کار روبرو نمی‌شوید و همه‌چیز روبه‌راه خواهد شد. مهمان ناخوانده‌ای در راه منزل شما است.

متولدین خرداد

مشکل مالی پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، این مشکل را با تدبیر و درایت حل کنید. اهل منزل امروز به کمک شما می‌آیند و بار غصه‌های‌تان را به دوش می‌کشند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد. در محل‌کار یا منزل با مشکل خاصی روبرو نخواهید شد و روز را با احساس رضایتمندی به پایان خواهید رساند. کار مهمی انجام داده اید و امروز پاداش این کار مهم را دریافت خواهید کرد.

متولدین تیر

روزی شلوغ و پرمشغله را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی روی سرتان آوار شده‌است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که انرژی لازم را برای انجام این کار‌ها بدست خواهید آورد و به‌رغم کار‌های زیادی که برای انجام‌دادن دارید، کار نیمه تمامی به فردا موکول نخواهد شد. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. روز خوبی را در پیش دارید و از جانب خانواده همسر یا عشق‌زندگی‌تان با فرصتی برای افزایش درآمد روبرو خواهید شد. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین مرداد

به خاطر داشته باشید که گذشته‌ها گذشته است و با ناراحتی چیزی درست نمی‌شود. روحیه صرفه‌جویانه‌ای که دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی تاکنون از پس‌انداز و صرفه‌جویی ضرر نکرده‌است. غصه‌ای که به جان شما نشسته، زودتر از چیزی که فکرش را بکنید از بین می‌رود. انسان هنرمندی هستید، اما تاکنون کسی به هنر شما پی‌نبرده است، امروز شرایط تغییر می‌کند و فرصتی پیدا می‌کنید تا هنر خود را به رخ دیگران بکشید. فردی چشم دیدن خوشی شما را ندارد و می‌خواهد رابطه عاشقانه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید را خراب کند.

متولدین شهریور

یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. عشقی که در سینه دارید را نهان نکنید و به عشق‌زندگی‌تان بگویید که از همیشه بیشتر عاشقش هستید. از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که می‌کشید از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کار‌های خودتان باشد.

متولدین مهر

دید مثبتی به زندگی ندارید و به جای اینکه به خوبی‌های زندگی فکر کنید، همیشه بدی‌ها را در نظر می‌گیرید و انسان منفی‌بافی هستید. قبل از اینکه این روحیه زمینه افسردگی و ناراحتی شما را فراهم کند، از امروز به خودتان قول بدهید که منفی‌بافی را کنار بگذارید و با عینک خوش‌بینی به دنیا نگاه کنید. یکی از دوستان به کمک شما نیاز دارد و امروز هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید. برای رسیدن به موفقیت بیشتر از اعتمادبه‌نفس و اراده پولادین خود کمک بگیرید.

متولدین آبان

اهمیتی به سلامتی خود نمی‌دهید و به‌رغم اینکه در بستر بیماری افتاده‌اید، نمی‌خواهید سری به پزشک خانوادگی‌تان بزنید و فکری به حال درمان خود بردارید. این وضعیت به غیر از ناخوشی بیشتر، چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید و به فکر درمان باشید. امروز مجبور می‌شوید برای افزایش مهارت‌های خود یا یکی از اعضای خانواده، هزینه هنگفتی را خرج کنید. گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات اعضای خانواده داشته باشید. عشقی آتشین انتظار شما را می‌کشد. اوضاع در محل کار یا منزل بر وفق مراد پیش می‌رود.

متولدین آذر

بر این باور هستید که اعضای خانواده پشتیبان شما نیستند و هوای‌تان را ندارند، اما امروز به مشکلی بر می‌خورید و اهل منزل همه‌جانبه از شما برای حل این مشکل پشتیبانی می‌کنند، از اتفاق امروز درس بگیرید و در آینده شما نیز از هر فرصتی برای حمایت و پشتیبانی از اعضای خانواده استفاده کنید. فردی عاشق شما شده و امروز عشق بی‌پایانش را به شما ابراز خواهد کرد. دستاورد چندانی در زندگی ندارید و این وضعیت شما را حسابی افسرده کرده‌است. رفاقت با دوستان ناباب را کنار بگذارید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید.

متولدین دی

دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز ملاقات خواهید کرد. قدر زمان را نمی‌دانید و این وضعیت جلوی پیشرفت شما را گرفته است، از امروز اهمیت بیشتری به گذر زمان بدهید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان و آشنایان حسابی خوش‌بگذرانید، اما در تفریح و شادی زیاد‌ه‌روی نکنید. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز خاطره‌ای عاشقانه را در ذهن شما ماندگار خواهد کرد.

متولدین بهمن

نشاط و انرژی که دارید را تلف نکنید و کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت را فراموش کنید و پول خود را برای انجام کاری بلندمدت، سرمایه‌گذاری کنید. اعضای خانواده را از پندواندرز‌های خود محروم نکنید. کار‌های زیادی دارید، اما وقت کافی برای انجام این کار‌ها فراهم نمی‌شود. احساس می‌کنید از همیشه بیشتر عاشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان هستید و دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را با عشق‌زندگی‌تان در میان بگذارید و امروز را به خاطره‌ای عاشقانه و ماندگار تبدیل کنید.

متولدین اسفند

اجازه ندهید کار‌های زیاد امروز شما را خسته کند. یکی از اعضای خانواده برای حل مشکلی مالی که شما را نگران کرده، پیش قدم می‌شود و بدهی‌ها را پرداخت می‌کند. فرصت مناسبی دست می‌دهد تا مهمانی ترتیب دهید و دوستان و آشنایان را دعوت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان نیازمند کمک و حمایت شما است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.