Wednesday, 4 October , 2023
امروز : چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۴۰۲ - 20 ربيع أول 1445
شناسه خبر : 4364
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 01 مرداد 1399 - 8:57 |

فال روزانه: ۱ مردادماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱ مردادماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را سخت و پیچیده می‌گیرید و این روحیه باعث شده تا سال‌های زندگی‌تان را با نگرانی سپری کنید، در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان آن فرا رسیده که با رویکرد تازه‌ای به حل مشکلات داشته باشید و زندگی را به کام خودتان زهر نکنید. در پاییز امسال فرصتی فراهم می‌شود تا بیشتر از همیشه در کنار دوستان و اعضای خانواده باشید و حسابی خوش بگذرانید. اردیبهشت سال آینده سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و به موفقیتی چشمگیر دست پیدا می‌کنید. سال تولدتان را با رویکردی تازه آغاز کنید و این سال را به بهترین سال زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

تلاش‌های یکی از اعضای خانواده امروز به بار می‌نشیند و به موفقیتی چشم‌گیر دست پیدا می‌کند. از آنجایی که به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، ثبات مالی ندارید و این وضعیت امروز شما را به دردسر می‌اندازد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از اطرافیان وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیاید و خودتان را ناراحت نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به شما محبت خواهد کرد. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین اردیبهشت

همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را در مشکلات مالی تنها نخواهد گذاشت. دل به دریا بزنید و کار مهمی که به آن فکر می‌کنید را آغاز نمایید. امروز اگر مواظب نباشید، کار‌ها سرموقع انجام نمی‌شود و از کارهای‌تان حسابی عقب می‌افتید. هرگز فراموش نکنید که اعضای منزل چشم‌به‌راه شما هستند و بیشتر از همیشه مواظب سلامتی‌تان باشید. روز را با عشق و محبت آغاز کرده‌اید و به غیر از رنگ عشق، رنگ دیگری نمی‌بینید. این احساس را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و خاطره عاشقانه امروز را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین خرداد

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. امروز با خرجی غیرمنتظره روبرو می‌شوید. به مهمانی یا جلسه کاری مهمی دعوت هستید و در این مراسم با افراد سرشناسی ملاقات می‌کنید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا از کار فاصله بگیرید و سیاحتی در طبیعت داشته باشید. زحمت‌های زیادی کشیده‌اید، اما آن‌گونه که باید و شاید مزد خود را نگرفته‌اید، از تلاش و کوشش مایوس نشوید و مطمئن باشید که زحمت‌های‌تان به بار می‌نشیند. برای گسترش کسب و کار خود با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید. در اولین فرصت وقتی برای هم‌صحبتی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان کنار بگذارید.

متولدین تیر

نگرانی‌ها را کنار بگذارید و روز را بدون اضطراب ادامه دهید. یکی از اعضای خانواده امروز روش سودمندی را برای افزایش درآمد با شما درمیان می‌گذارد. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید و فکر‌های نوآورانه‌ای به ذهن‌تان رسیده است، امروز بهترین زمان برای نوآوری است و مطمئن باشید نوآوری که به فکر انجام آن هستید، راه شما را برای موفقیت و پیشرفت فراهم خواهد کرد. امروز روی خوشی از همسر یا عشق‌زندگی‌تان نخواهید دید.

متولدین مرداد

انسان لج‌بازی هستید و می‌خواهید همیشه حرف خود را به کرسی بنشانید، با این روحیه دوستان صمیمی خود را از دست خواهید داد. از مشکلات مالی که گرفتار آن‌ها هستید درس بگیرید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بردارید. رهسپار سفری تفریحی یا کاری هستید، این سفر راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید به پایان می‌رسد و در حین سفر فرصت‌هایی دست می‌دهد تا تجربه‌های مفیدی را به کوله‌بار تجربه‌های زندگی‌تان اضافه کنید. یکی از اعضای خانواده امروز اصرار می‌کند که قسمتی از وقت خود را به ایشان اختصاص دهید.

متولدین شهریور

انسان آرامی هستید و همیشه از حاشیه‌ها دوری می‌گیرید، این رویکرد امروز به کمک شما می‌آید و به رغم اینکه مشکلات زیادی در اطراف‌تان وجود دارد، آرامش‌تان را حفظ خواهید کرد. قرار است تغییراتی در منزل انجام دهید، اما مواظب باشید این تغییرات هزینه هنگفتی روی دست شما قرار ندهد. همیشه سرتان را به کار بند می‌کنید و وقتی برای همسر یا زندگی‌تان نمی‌گذارید، ادامه این رویکرد فاصله‌ای عمیق میان شما ایجاد خواهد کرد. بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید در کار‌های امروز موفق خواهید بود. امروز فرصتی دست می‌دهد تا تفریح و سرگرمی جدیدی را امتحان کنید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید.

متولدین مهر

با مشکلات مالی زیادی روبرو خواهید شد. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید و قسمتی از زمان خود را به پذیرایی از این مهمان اختصاص خواهید داد. شرایطی مهیا می‌شود تا توانایی‌های خود را به اطرافیان ثابت نمایید و حسابی هنرنمایی کنید. کار‌ها را جدی بگیرید و اجازه ندهید کسی اشتباه‌های شما را گوشزد کند. از اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین آبان

ترس‌های بی‌جا را کنار بگذارید و جویای موفقیت و پیشرفت باشید. به فکر سرمایه‌گذاری در انجام کاری هستید، اما بهتر است این کار را با دقت بیشتری انجام دهید. روزی که با انرژی شروع کرده‌اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. علاقه‌ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را به مهمانی‌های شلوغ ترجیح می‌دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حوصله‌تان را ندارد و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد.

متولدین آذر

دوست قدیمی که مدت‌های زیادی است خبری از او نبود، امروز به دیدارتان می‌آید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. روز خوبی برای آشنایی با افراد جدید و پیدا کردن دوستان تازه است. کار مهمی که مشغول انجام آن هستید به بار خواهد نشست و مزد زحمت‌های‌تان را می‌گیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ای برای شما گرفته تا امروز حسابی خوشحال‌تان کند.

متولدین دی

روز سختی را در پیش دارید و کار‌های زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کار‌ها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. برای افزایش درآمد خلاقیت بیشتری در کار‌ها داشته باشید. انسان مردم‌داری هستید و اطرافیان را به خود جذب می‌کنید، امروز از این روحیه برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر استفاده کنید. دلتنگ و بی‌حوصله هستید و می‌خواهید فرصت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از همکاران یا اعضای خانواده کمک بگیرید.

متولدین بهمن

دست اطرافیان را از اداره امور زندگی‌تان را کوتاه کنید. احتمال بسیاری وجود دارد که امروز حساب‌و‌کتاب خرج‌ها از دست شما بیرون برود و ولخرجی کنید. وسیله‌ای در منزل یا محل کار شما خراب شده و مجبور هستید که وقت و هزینه زیادی را به تعمیر این وسیله اختصاص دهید. فردی بدخواه شما است و می‌خواهد امروز آبروی‌تان را ببرد.

متولدین اسفند

کار و تلاش شما را از رسیدگی به وضعیت سلامتی خود غافل کرده و مواظب خودتان نیستید. از آنجایی که ادامه این رفتار چیزی به غیر از بیماری و مریضی به دنبال ندارد، از امروز بیشتر به فکر سلامتی خود باشید و میان کار و سلامت وجود نازنین‌تان تعادل برقرار کنید. پولی که از کسی قرض کرده‌اید را امروز تحت هر شرایطی که شده، بازپس دهید. اهل حضور در جمع نیستید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما این رویکرد زمینه گوشه‌گیری و منزوی‌شدن شما را به دنبال دارد. در نتیجه امروز به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه رفتار‌های اجتماعی‌تان را گسترش دهید. یکی از دوستان صمیمی متوجه مشکلات شما می‌شود و دست یاری به سمت‌تان دراز خواهد کرد. با انجام کار‌های غیرضروری و پیش‌پاافتاده زندگی خود را هدر ندهید و کار‌های مهم را در اولویت قرار دهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.