Tuesday, 9 August , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱ - 12 محرم 1444
شناسه خبر : 4852
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 01 شهریور 1399 - 17:18 |

فال روزانه: ۱ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را سخت گرفته‌اید و همیشه خودتان را سرزنش می‌کنید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و دست از سرزنش خودتان بردارید. در این سال با فردی آشنا می‌شوید و این فرد مسیر زندگی‌تان را تغییر می‌دهد. ایده‌های جدیدی به ذهن‌تان خواهد رسید، این ایده‌ها در نگاه اول ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما به ایده‌های خود بها دهید و به هر قیمتی که شده به آن‌ها جامه عمل بپوشانید. یکی از آشنایان در ماه آبان به دستاورد‌های شما حسادت می‌کند، رفتار این فرد را جدی نگیرید و اجازه دهید گذر زمان این مشکل را حل کند. ماه‌های اسفند و فروردینی که از راه می‌رسد، بهترین ماه‌های سال تولد شما است و در این ماه‌ها انرژی لازم برای کار و تلاش را پیدا خواهید کرد. زحمت‌هایی که کشیده‌اید در ماه مرداد سال آینده به بار می‌نشیند و در این ماه با دستاورد چشمگیری روبرو می‌شوید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید رابه بهانه‌ای برای تغییر و بهبود تبدیل کنید و این سال را به یکی ازبهترین سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

نشاط و انرژی که دارید را تلف نکنید و کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. امروز سرمایه‌ای که برای انجام کاری نیاز دارید از جایی که فکرش را نمی‌کردید مهیا می‌شود. ناراحتی‌های خود را با هم‌صحبتی با اعضای خانواده فراموش کنید. یکی از دوستان که غم‌خوار شما است امروز به دیدارتان می‌آید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

متولدین اردیبهشت

فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی ناراحت و عصبانی است. فرصتی از روز را به پیاده‌روی و تفکر اختصاص دهید. یکی از همکاران یا اعضای منزل سفره دلش را پیش شما باز می‌کند و مجبور می‌شوید زمان زیادی را به صحبت‌های این فرد گوش فرا دهید. لحن گفتار خود را تغییر دهید و با صحبت‌های خودخواهانه اطرافیان را ناراحت نکنید.

متولدین خرداد

با اعضای خانواده یا همکاران در محل‌کار اختلاف نظری پیدا می‌کنید. یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود، پندواندرز‌های ایشان را به کار ببندید. از شخصیت جذاب و مردم‌دار خود برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر بهره بگیرید. کار‌های عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد. برنامه دارید تا به همراه اعضای خانواده گشتی در بازار و خیابان بزنید، این برنامه را حتما عملی کنید و لحظه‌های خوشی را در کنار اهل منزل سپری نمایید.

متولدین تیر

بیشتر از همیشه به زندگی امید داشته باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را از دست ندهید. عازم سفری هستید، اما سفر پرخرجی را در پیش‌رو دارید و اگر مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان نباشید، در این سفر حسابی ولخرجی خواهید کرد. با این حساب در این سفر بیشتر از همیشه مواظب خرج‌های‌تان باشید و به گونه‌ای خرج کنید که در انتهای سفر از هزینه‌های سرسام‌آور آن پشیمان نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد.

متولدین مرداد

همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی عاشق شده و شما را در این احساس شریک خواهد کرد. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. تا جایی که می‌توانید روزی بدون حاشیه را در پیش بگیرید.

متولدین شهریور

بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران‌های‌تان را فراموش کنید. با کمک روحیه‌ای شوخ و خوش‌مشربی که دارید، به اطرافیان روحیه بدهید. یکی از دوستان نزدیک شما امروز به شما بی‌احترامی می‌کند، اما پس از گذشت مدتی بابت این رفتار از شما عذرخواهی خواهد کرد. ورزش و تفریح را به برنامه روزانه خود اضافه کنید و با ورزش سلامت ذهن و جسم خود را تضمین نمایید.

متولدین مهر

فراموش نکنید که سلامتی سلطنت ناپیدا است و بیشتر مواظب سلامتی‌تان باشید. زحمت زیادی در زندگی کشیده‌اید و شبانه‌روز کار کرده‌اید، امروز بخت با شما یار است و مزد زحمت‌های شبانه‌روزی خود را دریافت خواهید کرد. از این شرایط درس بگیرید و هرگز از تلاش و کوشش دست برندارید. اعضای خانواده امروز شما را ناراحت و دلخور خواهند کرد. امروز بیشتر از همیشه دل‌تان هوای همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خواهد کرد. تغییری در زندگی شما صورت می‌گیرد، به نفع شما است که از این تغییر استقبال کنید و مطمئن باشید که از این تغییر سودی به شما می‌رسد. وقت گران‌بهای خود را به بطالت هدر ندهید و به فکر فراگیری مهارت‌های جدید باشید.

متولدین آبان

خطری شما را تهدید می‌کند و بهتر است که امروز در حد امکان منزل را ترک نکنید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز وسوسه شوید و خرید‌های غیرضروری انجام دهید، به این ترتیب حواس‌تان بیشتر از همیشه به خرج‌ها باشد و خریدی انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید. احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و یکی از همکاران یا همسایه‌ها وجود دارد.

متولدین آذر

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. امروز به مشکلی مالی برخورد خواهید کرد و مجبور می‌شوید قسمتی از اندوخته خود را برای حل این مشکل خرج کنید. برای حل مشکلات یکی از اعضای خانواده پا پیش بگذارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کنید قدر‌تان را می‌داند و از لحظه‌لحظه بودن در کنارتان لذت می‌برد. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. پدر یا مادر یا سایر اعضای خانواده احترام زیادی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌گذارند و امروز به شما و عشق‌زندگی‌تان ثابت می‌کنند که جای خاصی در دل آن‌ها دارد.

متولدین دی

امروز بیشتر از همیشه احساس شادابی و نشاط خواهید کرد. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره‌های خوش گذشته بگویید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. احترام بیشتری به اطرافیان قائل شوید و محبت آن‌ها را بدست آورید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رازی مگو را با شما درمیان می‌گذارد.

متولدین بهمن

از احترام به دیگران غافل نشوید و با اطرافیان مهربان باشید. کار پسنیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز پیش اطرافیان جلوه می‌کند و تعریف و تمجید آشنایان را به دنبال دارد. اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، امروز حسابی ضرر می‌کنید. از اعضای خانواده حمایت کنید و مواظب کوچک‌تر‌ها باشید. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تنها بگذارید وبیش‌از‌حد به ایشان سخت نگیرید. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین اسفند

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. از انجام هرگونه معامله و عقدقرارداد کاری پرهیز کنید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. مشکلی کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد و امروز این مشکل زمینه دلخوری عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند، اجازه ندهید این مشکل فاصله‌ای عمیق میان شما بیاندازد و در اولین فرصت چاره‌ای برای حل مشکل بردارید. فکری به حال مشکلات روحی خود بردارید و به پزشک متخصص مراجعه کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.