Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3786
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 01 تیر 1399 - 11:50 |

فال روزانه: ۱ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در چنین روزی انتظار هر چیز غیر منتظر‌های را داشته باشید. شاید برای روز تولدتان برنامه خاصی نریخته باشید، اما دیگران این کار را برای شما خواهند کرد پس آماده سورپرایز توسط دوستان و اقوم تان باشید. در ماه مرداد برخی از هدف‌هایی که در سر دارید نتیجه خواهند داد. سعی کنید انگیزه خود را همچنان از دست ندهید و با اراده‌ای فولادین به راه خود ادامه دهید. چیزی که شما تحت هر شراط به آن احتیاج دارید، تمرکز است. اگر مجرد هستید، گزینه‌های زیادی برای ازدواج پیش پای شما قرار می‌گیرد، سعی کند شتاب زده عمل نکنید. شما فردی توانا و قدرتمند هستید که لیاقت بهترین‌ها را دارید پس نگران نباشید و با کمک ندای قلبت تان به جلو روید.

متولدین فروردین

امروز کار‌های زیادی برای انجام دادن دارید. باید به اقوام و دوستان خود سری بزنید، اما از آنجا وقت زیادی ندارید، دیدارتان کوتاه می‌شود و نیمی از حرف هایتان نیمه تمام می‌ماند. کار مهمی را در گذشته نصفه رها کرده اید، اما حال دوست دارید به آن بازدید گردید و به اتمام برسانید. اگر چه ممکن است برنامه هایتان در ابتدا با کندی پیش روند، اما نگران نباشید، زیرا این کندی تاثیری بر نتیجه نهایی مطلوب شما نخواهد داشت. از خودخوری دست بردارید و خودتان را دست موج‌ها بسپارید تا شما را به هر کجا که به صلاحتان است، ببرند.

متولدین اردیبهشت

مسئولیت‌های زیادی گردن تان است که باعث می‌شود برخی از کارهایتان به تعویق افتند و حتی مجبور شوید پروژه‌هایی را که برایتان اهمیت زیادی دارند، نیمه رها کنید. احتمال دارد که این موضوع کمی شما را عصبانی کند، اما بهتر است بر احساسات خود کنترل داشته باشید، زیرا تنها در صورت آرامش است که می‌توانید عاقلانه فکر کنید و تصمیم درست را بگیرید. اگر به فکر ایحاد تغییراتی در رابطه عاطفی خود هستید، اکنون بهترین زمان ممکن برای آن است.

متولدین خرداد

اضافه کاری‌های اخیر، خسته و ضعیف تان کرده است، به همین دلیل شاید بخواهید که به جای بیرون رفتن، در خانه بمانید و کمی استراحت کنید تا دوباره انرژی لازم را برای ادامه کارهایتان به دست آورید. تصمیم خوبی گرفته اید، زیرا در غیر این صورت تمرکز کافی را نخواهید داشت. اگر هم نمی‌توانید در خانه کارهایتان را انجام دهید، سعی کنید در محل کارتان این آرامش و تنهایی را به دست آورید. دوستی امروز به دیدار شما خواهد آمد، حتی اگر از دست او ناراحت هستید، همه چیز را فراموش و با او به خوبی برخورد کنید.

متولدین تیر

امروز کمی احساس دلتنگی می‌کنید که البته دلیل آن هم نمی‌دانید. بد نیست به جای حرکت کردن به جلو، کمی به عقب باز گردید و به اتفاقات اطرافتان با دقت بیشتری نگاه کنید. شاید خاطره‌ای در گذشته به طور ناخودآگاه ذهن شما را درگیر کرده و تاثیر منفی بر شما گذاشته است. دلیل آن هر چه هست سعی کنید حلش کنید، آن وقت خواهید دید که چقدر حالتان بهتر می‌شود و احساس سبکی می‌کنید. اخیرا در محیط کار تنش‌هایی رخ داده، بهتر است خودتان را درگیر نکنید تا آتش آن دامن شما را هم نگیرد.

متولدین مرداد

یکی از دوستان صمیمی تان امروز کمی دلگیر و ناراحت است طوری که تنهایی را به برقراری ارتباط با دیگران ترجیح می‌دهد. این حالت او را به حساب خودتان نگذارید، مشکل او شخصی و البته کوچک است و به زودی حل خواهد شد. بهترین کاری که در حال حاضر می‌توانید برای او انجام دهید این است که تنهایش بگذارید تا به حال خود باشد. در این روز‌ها بیشتر به فکر سلامتی جسمانی خود باشید. غذا‌های ارگانیک بیشتری را به برنامه غذایی خود راه دهید. تحرک بدنی را نیز فراموش نکنید.

متولدین شهریور

کاری که مدت‌ها انتظار آن را می‌کشیدید، امروز نتیجه می‌دهد و شما را شگفت زده خواهد کرد. گاهی احساس می‌کنید که دیوار‌های اطراف تان بلند و بلندتر می‌شوند طوری که هیچ راه خلاصی ندارید، اما این را بدانید که این اوضاع موقتی است. سعی کنید از این فرصت برای تمرکز بیشتر روی کارهایتان استفاده کنید. استراحت بین کار‌ها را نیز از یاد نبرید. مطمئن باشید که در انتهای مسیر همه چیز بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت. به زودی یک مسافرت غیر منتظره در راه دارید که تو روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

متولدین مهر

آیا اخیرا از بدن تان بیش از توانش کار کشیده اید؟ اگر جواب تان مثبت است، امروز نتایج آن را خواهید دید. درد عضلانی، خستگی و کوفتکی به سراغ تان می‌آیند و شما را کلافه و عصبی می‌کنند. بهتر است در چنین روزی دور کار‌های اضافی را خط بکشید و تنها به خود و سلامت بدن تان بیاندیشید. استراحت برای شما واجب است. نگران نباشید فردا دوباره به روال عادی زندگی خود باز خواهید گشت. اگر مجرد هستید، به زودی فردی به شما درخواست خواهد داد. شاید در نگاه اول به دلتان ننشیند، اما عجولانه تصمیم نگیرید.

متولدین آبان

بد خوابی دیشب تان شما را عصبی کرده طوری که حوصله هیچ کسی را ندارید. اگر می‌توانید کارهایتان را در خانه و در تنهایی انجام دهید، این کار را بکنید. با این روش قادر خواهید بود آن‌ها را زودتر به اتمام برسانید و پس از آن چرتی کوتاه بزنید. از طرف دیگر تمرکز لازم را نیز خواهید داشت. در این شرایط عشق زندگی تان نیز می‌تواند در بهبود حال شما موثر باشد. سعی کنید با او حرف بزنید، اما نه در مورد مسائل مهم بلکه موضوعاتی که شما را به هیجان می‌آورند. سلامت جسمانی خود را نیز از یاد نبرید.

متولدین آذر

امروز با افراد زیادی در تماس خواهید بود، اما دیدن آن‌ها در چنین روزی شما را خوشحال نمی‌کند، زیرا کار‌های زیادی روی سرتان ریخته و برای به اتمام رساندن آن‌ها استرس دارید. اگر چه دوست دارید تنها باشید، اما این ارتباطات می‌توانند کمک حال شما باشد و گره از مشکلات تان بگشایند. اگر پذیرایی از میهمان‌ها برایتان دشوار است، از دیگر اعضای خانواده تان بخواهید تا به شما کمک کنند. تلفنی به شما می‌شود که حاوی خبر خوبی است. این خبر زندگی عاطفی شما را دگرگون خواهد کرد.

متولدین دی

امروی خیلی حوصله شلوغی را ندارید. دوست دارید در تنهایی به کارهایتان سرو سامان دهید. این کار خوب است، زیرا در غیر این صورت تمرکز لازم را نخواهید داشت. اگر چه برای پیش بردن کارهایتان مجبورید از دیگران کمک بخواهید و با آن‌ها در تماس باشید، اما این کار خللی به روند شما وارد نخواهد کرد. شریک زندگی تان دوست دارد که با شما در مورد موضوع مهمی صحبت کند، بهتر است میان کارهایتان وقتی برای او باز کنید تا دلخوری پیش نیاید. این طوری شما هم کمی استراحت خواهید کرد.

متولدین بهمن

به نظر می‌رسد که هیچ چیز امروز شما را راضی نمی‌کند. نه بیرون رفتن با دوستان و نه تنها ماندن و به اتمام رساندن کار‌های عقب مانده. بهتر است کمی مدیتیشن کنید، زیرا ممکن است حالت عصبی شما موجب بگومگو با همکاران یا دوستان تان شود. ورزش و تحرک هم می‌تواند در حال شما موثر باشد. سعی کنید از خوردن غذا‌های ناسالم خودداری کنید. از آنجا که تابستان در راه است، از همین حالا برای یک مسافرت برنامه ریزی کنید. این سفر نه تنها در روحیه شما بلکه در گسترش روابط عاطفی تان نیز تاثیر به خصوصی خواهد گذاشت.

متولدین اسفند

مجبورید روی موضوعی تحقیق کنید که به آن هیچ علاقه‌ای ندارید، اما اشکالی ندارید، زیرا شما آنقدر این کار را استادانه انجام می‌دهید که نظر خیلی‌ها را به خود جلب خواهید کرد. این پروژه در زمینه شغلی نیز فواید بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت پس کار‌های دیگر خود رها و تمام تمرکز تان را بر آن بگذارید. در خانواده شما مشکلی بوجود آمده که به نظر غیر قابل حل می‌آید، اما در واقعیت این گونه نیست. با صبر کردن می‌بینید و چطور زمان همه چیز را به بهترین شکل حل خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.