Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5636
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 19 مهر 1399 - 9:25 |

فال روزانه: ۱۹ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۹ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی تان همیشه حرف دل خود را پنهان کرده‌اید، اما در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود فرصتی پیدا می‌کنید تا این رویکرد را تغییر دهید و حرف‌های دل خود را با صراحت به اطرافیان بگویید. آذر ماه امسال شرایطی مهیا می‌شود تا در کنار دوستان و آشنایان حسابی خوش بگذرانید و لحظه‌های خوشی را سپری نمایید. در ماه بهمن به یکی از آرزوهای‌تان می‌رسید و با موفقیتی چشمگیر روبرو می‌شوید. اردیبهشت ماه سال آینده را با احتیاط پشت سر بگذارید چرا که در این ماه خطری وجود نازنین‌تان را تهدید می‌کند. در ماه خرداد سال آینده یکی از دوستان از شما درخواست کمک دارد، به این درخواست پاسخ مثبت بدهید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای این دوست انجام دهید. سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید را جدی بگیرید و با کار و تلاش این سال را به الگویی درخشان برای سال‌های آینده عمر خود تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

روز سرشار از انرژی را آغاز کرده‌اید، از این انرژی برای کمک به دوستان و آشنایان بهره بگیرید. خودخواهی را کنار بگذارید و از امروز به بعد بیشتر به فکر فرودستان باشید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار شده و نیازمند رسیدگی شما است. مهمانی از راه دور به دیدار شما می‌آید و مجبور می‌شوید فرصت زیادی را به پذیرایی به این مهمان اختصاص دهید.

متولدین اردیبهشت

روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز بخت با شما یار است و این پول بازپرداخت خواهد شد. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. اجازه ندهید که همسر یا عشق زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق به وی توجه نمی‌کنید. احتمال ضرر شما در کار‌های مالی بسیار است. فرصتی برای استراحت و خستگی‌درکردن پیدا می‌کنید. مدتی است که وقتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی سپری نکرده‌اید، امروز زمان مناسبی فراهم می‌شود تا فرصتی را در کنار دوستان قدیمی سپری نمایید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید.

متولدین خرداد

غمگین و ناراحت هستید و حوصله کار کردن ندارید، اما نگذارید روزتان با کسالت و خستگی به پایان برسد و با انجام کار‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید، انرژی لازم را برای ادامه روز پیدا کنید و غم و غصه را کنار بگذارید. پولی که قرض کرده‌اید را امروز به هر قیمتی که شده پرداخت کنید. به همسر یا عشق‌زندگی‌تان احترام بیشتری بگذارید. یکی از دوستان که مدتی است دلتنگ او هستید، امروز سرزده به دیدارتان می‌آید. حرف‌های ناگفته زیادی دارید و امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سفره دل‌تان را پیش فردی که سنگ‌صبور شما است، باز کنید.

متولدین تیر

برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید و صبر پیشه نمایید. کار‌ها را جدی نمی‌گیرید و در انجام کار‌های مهم سهل‌انگاری می‌کنید، اجازه ندهید این روحیه کار دست‌تان بدهد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را با معنای عشق واقعی آشنا می‌کند. روز را با انرژی و نشاط به پایان خواهید رساند و مشکلات شما را خسته و افسرده نخواهد کرد.

متولدین مرداد

امروز فقط به نکته‌های مثبت زندگی نگاه کنید و منفی بافی را کنار بگذارید. هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از دنده چپ بلند شده و اصلا حوصله شما را ندارد. کار مهمی که آغاز کرده‌اید را به هر قیمتی که شده به پایان برسانید. احتمال اختلاف نظر شما با فردی وجود دارد. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد و این مشاجره زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین شهریور

کار‌های عقب‌افتاده زیادی دارید و این وضعیت زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کرده‌است. پدر یا مادر یا یکی از بزرگان فامیل امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. در برابر مشکلات کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما شود. زندگی را سخت‌نگیرد و غصه دنیا را نخورید.

متولدین مهر

اجازه ندهید ورزش نکردن و کم تحرکی سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. بیشتر از همیشه به فکر صرفه‌جویی و پس‌انداز باشید. محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این رفتار باعث شده تا اعضای خانواده احساس کنند آن‌گونه که باید و شاید آن‌ها را دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت با رفتار و گفتار خود به اهل منزل ثابت کنید که دوستان‌شان دارید و اهمیت زیادی برای آن‌ها قائل هستید. روزی عاشقانه را سپری خواهید کرد و خاطره‌های خوش امروز برای همیشه در ذهن‌تان ماندگار خواهد شد. با دعوتی غیرمنتظره روبرو خواهید شد.

متولدین آبان

فکر می‌کنید که برای فراگیری مهارت‌های جدید پیر شده‌اید، اما این طرزفکر را کنار بگذارید و با یادگیری مهارت‌های جدید، سری در میان سر‌ها در بیاورید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. فرصتی از روز را به بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید. فردی که بدخواه شما است از هر فرصتی برای فاصله انداختن میان شما و یکی از عزیزان‌تان بهره می‌گیرد، اجازه ندهید این فرد به نقشه‌های شوم‌اش برسد و امروز دست ایشان را رو کنید و وی را به سزای عملش برسانید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید.

متولدین آذر

به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده را در اولویت کار‌های خود قرار دهید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و به کار‌های عقب‌افتاده رسیدگی نمایید، از این فرصت نهایت بهره را بگیرید و اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای به فردا موکول شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق شما است و روزی سرشار از محبت را در کنار عشق‌زندگی‌تان تجربه خواهید کرد. با یکی از دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد.

متولدین دی

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. به تنهایی از حل مشکلات مالی بر نمی‌آیید و بهتر است از اعضای فامیل کمک بگیرید. اهل منزل شرایطی آرامش‌بخش را برای شما در خانه فراهم کرده‌اند، از این شرایط استفاده کنید و به آرامش برسید. از رسیدگی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل‌شده‌اید و این وضعیت باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان به این فکر بیافتد که شما ایشان را مانند گذشته دوست ندارید، ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و در اولین فرصت، وقت بیشتری را در کنار عشق‌زندگی‌تان سپری کنید و از امروز به بعد، بیشتر از همیشه به عشق‌زندگی‌تان محبت نمایید. حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، امروز این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید.

متولدین بهمن

فرصت فراغتی دست می‌دهد تا به انجام کار‌های موردعلاقه‌تان مشغول شوید. روز خوبی را برای سرمایه‌گذاری آغاز نکرده‌اید و امروز به نفع شما است که از هرگونه سرمایه‌گذاری و تجارت دوری کنید. از تغییرات مهم هراسی نداشته باشید. عزم و اراده راسخ خود را به اطرافیان ثابت کنید و به الگویی از موفقیت و خودساختگی برای دیگران تبدیل شوید. وقت خود را بیش‌از‌حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کار‌های مهم زندگی غافل نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه به شما رسیدگی می‌کند.

متولدین اسفند

انسان مردم‌داری هستید و قدر دوستان و آشنایان را می‌دانید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. روز حساسی را آغاز کرده‌اید و اگر حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. در نتیجه تا می‌توانید مواظب باشید و روز را بدون هرگونه ضرر و زیان به پایان برسانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید و زندگی را به ایشان سخت نگیرید. امروز فرصتی برای تنهایی پیدا می‌کنید، اما از تنهایی دوری بگیرید چرا که فکر‌های ناراحت‌کننده‌ای به ذهن شما خطور می‌کند و تنهایی غصه‌های‌تان را افزایش می‌دهد. به مشکلی برخورد خواهید کرد، به تنهایی برای حل این مشکل اقدام نکنید و از افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند کمک بگیرید. امروز به اعضای خانواده قول داد‌ه‌اید که برای خرید و تفریح بیرون بروید و فرصتی را در کنار اهل منزل سپری کنید، به این قول وفا کنید و از این فرصت برای برقراری ارتباط نزدیک‌تری با اعضای خانواده بهره بگیرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.