Wednesday, 29 November , 2023
امروز : چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲ - 17 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5168
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 19 شهریور 1399 - 8:27 |

فال روزانه: ۱۹ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۹ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی سرشار از اتفاق‌های غیرمنتظره و خوشایند انتظار شما را می‌کشد. در این سال کار‌ها را با تفکر بیشتری انجام دهید و بی‌گدار به آب نزنید. ایده بکری به ذهن شما خواهد رسید، این ایده را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. از شکست‌هایی که در گذشته خورده‌اید درس بگیرید و این شکست‌ها را به الگویی برای موفقیت‌های آینده تبدیل نمایید. دی ماه امسال زمان آن فرا می‌رسد تا بیشتر از همیشه به اعضای خانواده رسیدگی کنید و در بهمن ماه با تصمیمی مهم و سرنوشت‌ساز روبرو خواهید شد. اردیبهشت ماه سال آینده زمانی است که اطرافیان بیش‌از‌حد وقت شما را خواهند گرفت. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی و دستاورد‌های چشمگیر به پایان برسانید؛ و این سال را به سالی سرشار از موفقیت‌های مثال‌زدنی تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

با پس‌انداز و صرفه‌جویی، ثبات مالی‌تان را در آینده ثبات بخشید. به اعضای خانواده انگیزه و روحیه بدهید تا به هدف‌های‌شان برسند، اما آن‌ها را بیش‌ازحد تحت‌فشار قرار ندهید. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و با پیشرفت چشمگیری در کارهای‌تان روبرو خواهید شد. فرصتی برای مسافرت در پیش دارید. یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌کار امروز حسابی شما را به دردسر می‌اندازد.

متولدین اردیبهشت

فرصتی پیدا می‌کنید تا با ورزش و تحرک، سلامت‌تان را تضمین نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. اشتباهی که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مرتکب شده را ببخشید. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود آغاز کرده‌اید و برنامه‌هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید. وقتی برای اعضای خانواده اختصاص نمی‌دهید و این وضعیت زمینه دلخوری آن‌ها را فراهم کرده‌است.

متولدین خرداد

قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران‌قیمتی را دارید، اما برای خرید شک کرده‌اید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید. هیچ جایی برای نگرانی وجود ندارد و امروز باخیال جمع خریدی که مد نظرتان است را انجام دهید و مطمئن باشید از این خرید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. عشقی بی‌حد‌و‌مرز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و از صمیم‌قلب عاشق وی هستید، امروز متوجه می‌شوید که عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را به شما دارد و در عشق به شما از جان مایه می‌گذارد. دقت و وسواس برای انجام کار‌ها به خرج دهید و سهل‌انگاری را کنار بگذارید. امروز فکری برای افزایش درآمد به ذهن‌تان می‌رسد. انسان درون‌گرایی هستید و به جای حضور در میان جمع و مهمانی‌های پرسروصدا، تنهایی را ترجیح می‌دهید. امروز روز شما است چرا که فرصتی پیدا می‌کنید تا دور از اطرافیان با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین تیر

کار‌های زیادی روی سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. پولی که از کسی قرض کرده‌اید را امروز تحت هر شرایطی که شده، بازپس دهید. امروز مواظب باشید که احساساتی نشوید و تصمیم نادرستی نگیرید. به لحاظ روحی پشتیبان همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و بر این باور هستید که از این کار سود و منفعت چشمگیری به جیب می‌زنید. امروز بهترین فرصت برای انجام این کار است و مطمئن باشید که از این کار ضرر نخواهید کرد. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید.

متولدین مرداد

احتمال زیادی وجود دارد که امروز وسوسه شوید و خرید‌های غیرضروری انجام دهید، به این ترتیب حواس‌تان بیشتر از همیشه به خرج‌ها باشد و خریدی انجام ندهید که بعدا از آن پشیمان شوید. امروز زمان مناسبی است تا پرده از عشق خود به معشوق بردارید و راز دل‌تان را عیان نمایید. روحیه‌ای خلاق و مبتکر دارید و فکر‌های نوآورانه‌ای به ذهن‌تان رسیده است، امروز بهترین زمان برای نوآوری است و مطمئن باشید نوآوری که به فکر انجام آن هستید، راه شما را برای موفقیت و پیشرفت فراهم خواهد کرد. امروز حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید.

متولدین شهریور

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. رویکرد بلند‌مدتی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید و عجله نکنید. برای سعادت و شادکامی اعضای خانواده بیشتر از همیشه تلاش کنید. خساست را کنار بگذارید و از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره بگیرید. اهل شوخی و خنده هستید و با این رفتار زمینه نشاط و سرگرمی همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کنید. امروز عشق‌زندگی‌تان دلتنگ شوخی‌های شما است و دلش هوای شما را کرده، در نتیجه فرصتی از روز را به بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید و با شوخی و خنده، شادابی و نشاط را به وی هدیه دهید. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها در منزل امروز هرکاری که دست‌شان بر می‌آید را برای شما انجام می‌دهند. کار‌های روزانه با سرعت بیشتری انجام دهید.

متولدین مهر

بیماری که گرفتار آن هستید امروز رو به بهبود خواهد گذاشت. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. مهمانی ترتیب داده‌اید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای خوشی مهمان‌ها انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله ندارد و بهتر است که ایشان را تنها بگذارید. قرار است تا فرصتی از روز را به انجام کار‌های شخصی مشغول شوید و کمی با خودتان خلوت کنید، اما ممکن است فرد یا افرادی مزاحم شما شوند، در نتیجه شرایط ایجاد هرگونه مزاحمتی را از بین ببرید و اجازه ندهید اطرافیان با درخواست‌های بی‌اهمیت، روز شما را خراب کنند.

متولدین آبان

با مصاحبت با دوستان و آشنایان، کسالت و خستگی را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. حس و‌حال زیادی برای عاشقی دارید و برنامه‌ای عاشقانه برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان کشیده‌اید. این برنامه را عملی کنید و محبت بی‌پایان خود را به پای عشق‌زندگی‌تان بریزید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، امروز زمان آن است که مزد این زحمت‌ها را برداشت کنید و به موفقیت چشمگیری برسید. به‌رغم کار‌های زیادی که دارید، فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین آذر

احساس عاشقانه‌ای که دارید را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان به اشتراک بگذارید. از شرایط کاری که به آن مشغول هستید، رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می‌گردید، امروز بهترین فرصت است تا سراغ کار جدیدی را بگیرید و مطمئن باشید فرصت مناسبی برای شغل و حرفه‌ای تازه و جدید پیدا خواهید کرد. کار‌های امروز را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده کنار بگذارید و از هم‌صحبتی با اهل منزل لذت ببرید.

متولدین دی

انسان شوخ‌طبعی هستید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت می‌برند، این روحیه را ادامه دهید و دوستان تازه‌ای پیدا کنید. امروز هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. فکری ناب در سر دارید، اما این فکر را با کسی در میان نگذاشته‌اید و از شکست ایده‌های‌تان هراس دارید. امروز زمان مناسبی است که به ایده خود جامه عمل بپوشانید. کار مهمی که مشغول انجام آن هستید به بار خواهد نشست و مزد زحمت‌های‌تان را می‌گیرید.

متولدین بهمن

مراقب باشید دشمنی که در لباس دوست پنهان‌شده امروز سر شما کلاه نگذارد. از شکار فرصت‌ها غافل نشوید و اجازه ندهید موقعیت‌های مهم از پیش چشم شما عبور کند. سفری در پیش دارید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت، اما تن به این سفر بدهید و رنج سفر را به جان بخرید، چرا که دستاورد مهمی در این سفر نصیب شما خواهد شد. به لحاظ عاشقی روزی سرشار از عشق و محبت را تجربه خواهید کرد، این فرصت را مغتنم بدانید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که از همیشه بیشتر دوستش دارید.

متولدین اسفند

به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده و مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاورد‌های چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. همسر یا عشق‌زندگی تان امروز شما برای نامه‌های خاصی برای‌تان تدارک دیده تا حسابی شگفت‌زده‌تان کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.