Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 3095
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1399 - 11:56 |

فال روزانه: ۱۹ اردیبهشت‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۹ اردیبهشت‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۹ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شاید دلتان بخواهد برای تولد امسالتان جشن بزرگی بگیرید و سالی متفاوت را آغاز کنید. ولی اگر بلافاصله به خواسته هایتان نرسیدید امیدتان را از دست ندهید، تمام سال را برای به دست آوردن آنچه می خواهید وقت خواهید داشت. امسال سالی فوق العاده برای داشتن روابط اجتماعی و شرکت در جشن ها و مهمانی ها خواهد بود. چه میزبان باشید و چه مهمان، فرصت هایی فوق العاده برای درخشیدن در انتظارتان هستند. تا اوایل شهریور ماه با کسی آشنا خواهید شد که فرصت های بسیاری را برای شما فراهم خواهد کرد و یکی از شانس های اصلی امسال شما است. البته باید کمی صبوری داشته باشید تا این رابطه به مرحله مورد نظرتان برسد. در زمینه روابط عاطفی باید بگوییم که امسال فرصت این را خواهید داشت که رابطه رو به شکستی که دارید را رو به بهبود پیش ببرید و پیش از فرا رسیدن تابستان با حرف زدن با یکدیگر و یا حتی دریافت مشاوره حرفه ای مشکلاتتان را حل کنید.

متولدین فروردین

این اخلاق شما که بی آن که کاری که در دست انجام دارید را به پایان رسانده باشید به سراغ پروژه بعدی می روید می تواند در حال حاضر به ضرر شما تمام شود. پس کاری که هنوز به توجه شما نیاز دارد را نیمه کاره رها نکنید و حتی اگر سرعت پیشرفت کارها آن گونه ای که انتظار داشته اید نیست، تمام توانتان را روی به پایان رساندن آن متمرکز کنید. بلوغ و درک کامل خود را با پذیرفتن تأخیرها و موانع به عنوان بخشی طبیعی از کارهایتان نشان دهید تا با رسیدن به رضایت شخصی پاداش زحماتتان را بگیرید. اگر وقتی طرف مقابلتان به شما جواب منفی می دهد به حرف خودتان پافشاری کنید احتمال این وجود دارد که در آینده با هم به مشکل بخورید، قبل از هر اقدامی به عواقب رفتارتان خوب فکر کنید.

متولدین اردیبهشت

با داشتن نگرشی مثبت خواهید توانست هر کاری که شما را به چالش می کشد را با موفقیت به انجام برساند. ولی داشتن اعتماد به نفس موفقیت شما را تضمین نخواهد کرد. قبل از هر کاری به نقشه اولیه تان رجوع کرده و فرضیات اولیه تان را مورد بررسی مجدد قرار دهید تا برای مقابله با هر مانعی که ممکن است در مسیرتان قرار بگیرد آمادگی کامل پیدا کنید. فقط حواستان باشد که خیلی زود دست به کار شده و نگذارید فرصت خوبی که در دسترستان است را از دست ندهید. اگر در رابطه عاطفیتان با مشکلاتی روبرو هستید به جای جنگیدن با یکدیگر سعی کنید روی نقاط مشترکتان تمرکز کنید تا به نتایجی رضایت بخش برسید.

متولدین خرداد

شاید فکر کنید که محدود کردن روابط اجتماعیتان می تواند به شما کمک کند بی آن که تحت تأثیر احساسات غیر منطقی خود قرار بگیرید و با خیال راحت به مسائل مهمی فکر کنید که به توجه شما نیاز دارند. با این حال مخفی کردن احساستان کاری بسیار دشوار خواهد بود. قبل از انتخاب مسیرتان همه گزینه هایی که دارید را به دقت در نظر بگیرید و در نهایت از قلبتان بخواهید شما را به مسیر درست هدایت کند. شما امروز عشق زیادی نسبت به شریک زندگیتان احساس می کنید ولی کلمه های کافی برای بیان احساس خود پیدا نمی کنید، برای نشان دادن احساستان به او هدیه ای خریده و دلش را به دست بیاورید.

متولدین تیر

با فکر کردن به فراز و نشیب هایی که چند سال گذشته در رابطه عاطفیتان پشت سر گذاشته اید یک لحظه خنده به لب هایتان می نشیند و لحظه ای دیگر غم و غصه قلبتان را پر می کند. حالا دیگر شما آماده اید تا به مسیرتان ادامه دهید و آنچه هنوز در رابطه با گذشته شما را آزار می دهد و روی قلبتان سنگینی می کند را برای همیشه کنار بگذارید. داشتن نگرشی فارغ از سرزنش و ناراحتی نسبت به گذشته به شما کمک می کند درس های بزرگی از گذشته تان بگیرید. اگر به فعالیت های هنری علاقه دارید امروز روز خوبی برای انجام کارهای هنری و خلاقانه می تواند باشد و ذهنتان در این زمینه خوب کار می کند. عشق زیادی که در وجودتان احساس می کنید را به تمام اطرافیانتان ببخشید.

متولدین مرداد

امروز ممکن است در ارتباطاتی که با دیگران دارید به برخی موانع برخورد کنید. دلخوری هایی که این اواخر به وجود آمده اند شاید به نظر شما مسائلی بزرگ بیایند، ولی اگر به دقت آنها را مورد بررسی قرار دهید خواهید دید که اینطور نیست و با پرداختن به جزئیاتی که وضعیت حاضر را به وجود آورده اند متوجه می شوید که موانع موجود تا حدود زیادی تحت تأثیر احساسات خودتان قرار دارند. اگر بتوانید نقش خودتان را در به وجود آمدن آنچه پیش آمده درک کنید خواهید توانست مشکلات را حل کنید. خبر خوبی برایتان داریم و آن هم این است که پول زیادی در انتظارتان است! این پول می تواند یک هدیه و یا طلبی باشد که مدت هاست از کسی دارید و امیدی نداشته اید که به این زودی به شما بازگردانده شود.

متولدین شهریور

به نظر می رسد که در حال حاضر توجه همه روی شما متمرکز شده است، ولی خودتان دلتان می خواهد خود را کنار کشیده و از نگاه دیگران مخفی شوید. شما احساس می کنید که قرار گرفتن در محیط های اجتماعی مانع رسیدگی به مسئولیت های جدیدتان خواهد شد. ولی این را به یاد داشته باشید که پیش روی کردن به صورت گروهی به نفع شما خواهد بود و لزومی ندارد که همه کارها را به تنهایی انجام بدهید. فعالیت گروهی یکی از کلیدهای اساسی رسیدن شما به موفقیت خواهد بود. اگر کمی جلوی زبانتان را بگیرید و روی حرف هایی که می زنید کنترل داشته باشید و قبل از حرف زدن فکر کنید به حفظ روابط خود در دراز مدت کمک بیشتری خواهید کرد.

متولدین مهر

امروز دیدگاه ها و نگرشی که نسبت به زندگی دارید را خیلی جدی می گیرید و اگر مجبور به گرفتن تصمیماتی باشید که در تضاد با آنها هستند احساس آسیب پذیری و ناراحتی خواهید کرد. افراد زیادی در زندگیتان هستند که دوست دارید به آنها نزدیکتر شده و ارتباط جدی تری با آنها برقرار کنید، ولی ترس هایتان جلوی راهتان را گرفته اند و نگران هستید که مبادا این روابط چیزی نباشند که انتظارش را داشته اید. این قانون طلایی را به یاد داشته باشید که باید با دیگران همان طوری رفتار کنید که انتظار دارید با شما رفتار شود. وسواس هایی که در رابطه عاطفیتان دارید را باید کنار بگذارید تا بتوانید رابطه سالمی داشته باشید و در طرف مقابلتان حساسیت ایجاد نکنید.

متولدین آبان

شما بین این دو گزینه گرفتار شده اید و نمی دانید که آنچه در سرتان می گذرد را با طرف مقابلتان در میان بگذارید یا اجازه دهید نگرانی هایتان بی آن که آنها را به زبان آورده باشید به آزارتان ادامه دهند. نسبت به اشتیاقی که به کمک کردن به دیگران احساس می کنید احتیاط بیشتری داشته باشید به ویژه اگر خود آنها از شما تقاضای کمک نکرده باشند. مهربانی یک هدیه الهی است ولی نباید مانع احساس خوشبختی و شادی شما شود. امروز ممکن است با مخالفت دیگران مواجه شوید، دلیل آن هم این است که سعی دارید آنها را راضی به انجام کارهایی بکنید که تا به حال نکرده اند. درست کردن مشکلات و مسائل دیگران وظیفه شما نیست، آنها را به حال خودشان بگذارید.

متولدین آذر

بروی پاهایتان ایستاده و بال هایتان را باز کنید، حالا زمان آن رسیده است که قدرتتان را به همه ثابت کنید. با این حال اگر دیدید در موقعیتی گرفتار شده اید که کنترل آن از عهده شما خارج است خودتان را کنار بکشید و تنعا مسئولیت کارهایی را بپذیرید که به خودتان مربوط هستند. امروز سعی کنید وارد بحث و جدال با دیگران نشوید زیرا مجبور خواهید شد بهای سنگینی را بابت آن پرداخت کنید. امروز هر چقدر هم تلاش کنید همه چیز عالی و بدون نقص باشد نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید و روی جزئیات بی اهمیت بیهوده تمرکز نکنید، این طوری هم خودتان و هم دیگران خوشحال تر خواهید بود.

متولدین دی

شاید امروز برای خیلی از اطرافیانتان روزی آرام و بی دردسر باشد، ولی برای شما دی ماهی های جاه طلب که مدام همچون زنبور عسل در حال زحمت کشیدن هستید. چیزهای بسیار زیادی هستند که به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. با تمام توانتان به کار و تلاشتان ادامه دهید، ولی این نکته را هم به یاد داشته باشید که برای رسیدن به هدفتان باید راهی طولانی را طی کنید، رم یک شبه ساخته نشد. با وجود این که ممکن است دیگران زیاد قدر همکاری ها و کمک هایتان را ندانند ، ولی شما همیشه سعی کنید بی آن که اجازه دهید از شما سوء استفاده شود، از در عشق و دوست داشتن وارد شوید.

متولدین بهمن

شاید اینطور به نظر برسد که زندگی عاطفیتان دارد بهبود پیدا می کند، ولی شما هنوز هم نگران این هستید که مبادا کنترل اوضاع از دستتان در برود و دوباره به مانع بربخورید. اگر در انتقال منظورتان به طرف مقابل با مشکل مواجه شدید و سوء تفاهمی پیش آمد، سعی کنید خونسردیتان را حفظ کرده و به توانایی های خودتان برای رسیدن به موفقیت شک نکنید. این تنها نشانه ای است برای این که به شما یادآوری کند رابطه تان هنوز به رسیدگی نیاز دارد. شاید دیگران در زندگیتان نقشی رقابت آمیز و همراه با مخالفت داشته باشند، ولی در دراز مدت این رفتار آنها باعث قویتر شدن شما خواهد شد. هرچقدر موانع و مخالفت ها بیشتر باشند، وقتی به هدفتان می رسید احساس بیشتری خواهید داشت.

متولدین اسفند

اکنون زمانی فوق العاده برای پرداختن به روابط عاطفیتان و بررسی مجدد خواسته هایی که از رابطه تان دارید می تواند باشد، زیرا در حال حاضر قادر هستید بیهودگی تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل و احساساتش را درک کنید. تنها چیزی که تحت کنترل شما قرار دارد رفتارهای خودتان است که می تواند با صداقت و روراستی شما الهام بخش طرف مقابلتان نیز باشد. بهتر است فعلا ذهنتان را از مسائل حرفه ای خالی کنید و به مسائل شخصی و خانوادگیتان بپردازید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پراختن به مسائل مادی نیست، از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.