Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2719
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 18 فروردین 1399 - 12:03 |

فال روزانه: ۱۸ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۸ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید زمان آن است که از لاک تنهایی خود بیرون بیایید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در ماه فروردین و اردیبهشت با مشکلات خانوادگی روبرو خواهید شد، اما این مشکلات را از سر راه برخواهید داشت و جلوی پیشرفت شما را نمی‌گیرند. تیر ماه امسال زمان شادی و نشاط شما است و مهر ماهی که از راه می‌رسد، فرصتی برای عاشقی پیدا می‌کنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فرصت‌های زیادی برای موفقیت روبرو خواهید شد، این فرصت‌ها را به موقعیت‌های چشمگیری تبدیل کنید و سال تولدتان را به چراغ راهی برای سال‌های دیگر زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

با انجام کارهای خلاقانه ذهن خود را تقویت کنید. با خرج غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد. فرصتی پیدا می‌کنید تا با همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای گردش و تفریح بیرون بروید و لحظه‌های عاشقانه‌ای را تجربه نمایید. انسان درست‌کار و با صداقتی هستید، این روحیه‌ها را ادامه دهید و مطمئن باشید که درست‌کاری شما از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. زحمتی که کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. اهمیتی به نظر دیگران ندهید و راه خودتان را بروید. امروز ترجیح می‌دهید به جای ملاقات با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید و تنها باشید.

متولدین اردیبهشت

فضولی‌های بیش‌ا‌ز‌حد و نابجا را کنار بگذارید. ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از بزرگان فامیل کمک بگیرید. احساس می‌‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان درک درستی از شما ندارد و این وضعیت زمینه ناراحتی و افسردگی شما را فراهم کرده‌است. مسئولیت مهمی به شما واگذار خواهد شد و باید این مسئولیت را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اجازه ندهید اطرافیان در تصمیم‌های مهم زندگی‌ شما دخالت کنند.

متولدین خرداد

انسان مردم‌داری هستید و قدر دوستان و آشنایان را می‌دانید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از دوستان و آشنایان کمک بگیرید. فردی که اطمینان زیادی به وی دارید امروز پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما مطرح خواهد کرد. مهارت و توانایی‌های خود را دست‌کم نگیرید. به خاطر داشته باشید که با یک دست نمی‌توانید چندین هندوانه بردارید و برای حل مشکلات از دوستان کمک بگیرید. احتمال دارد که امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان از حرف‌های شما سوء‌برداشت کند. دیدگاهی که به کار و موفقیت دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با پیشرفت ندارید. عازم سفر هستید و در این سفر نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه خطری مهلک نیز در کمین شما است. اجازه ندهید کارهای عقب‌افتاده زمینه ناراحتی و نگرانی شما را فراهم کند.

متولدین تیر

زندگی در خواب و رویا را کنار بگذارید نگاهی واقع‌گرا به زندگی داشته باشید. وقت خود را با انجام کارهای پیش‌پاافتاده تلف نکنید و فکری به حال گذر عمر با ارزش خود بردارید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را در مشکلات مالی تنها نخواهد گذاشت. احتمال برخورد ناپسند یکی از اعضای خانواده با شما وجود دارد. فردی که دشمن‌تان است می‌خواهد میان شما و عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کنند. امروز کارهای زیادی در پیش‌رو دارید، اما این کارها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شوند و فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید.

متولدین مرداد

روزی همراه با سلامت و شادکامی را به پایان خواهید رساند. ایده بکری که به ذهن‌تان رسیده را انجام دهید و مطمئن باشید که راه درستی را انتخاب کرده‌اید. فرصت بیشتری را برای بودن در کنار اهل منزل کنار بگذارید. تغییر در محل‌کار یا منزل شما صورت می‌گیرد و این تغییر فایده‌های زیادی را برای‌تان به دنبال خواهد داشت. مدتی است که دستی به سروروی‌تان نکشیده‌اید و خوش‌تیپ نکرده‌اید. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

متولدین شهریور

فرصتی برای خرید پیدا می‌کنید تا با خرید کالاهای موردعلاقه‌تان، ورحیه‌ بهتری پیدا کنید. عشقی بی‌حد‌و‌مرز به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید و از صمیم‌قلب عاشق وی هستید، امروز متوجه می‌شوید که عشق‌زندگی‌تان نیز همین احساس را به شما دارد و در عشق به شما از جان مایه می‌گذارد. فرصتی برای انجام کاری خلاقانه‌ در محل‌کار پیش‌روی شما قرار خواهد گرفت. مدتی است که همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما توجه کافی ندارد، امروز با ایشان صحبت کنید و اجازه ندهید فاصله‌ای میان‌ شما ایجاد شود.

متولدین مهر

امروز باید تصمیم مهمی را اتخاذ کنید، اما جایی برای نگرانی نیست و از این تصمیم پشیمان نخواهید شد. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. روز خوبی را در محل‌‌کار تجربه خواهید کرد و همکاران به کمک‌تان می‌آیند. بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان امروز با انجام کاری به شما ثابت می‌کند که یک فرشته تمام‌عیار است.

متولدین آبان

امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید. فکر افزایش درآمد از راه‌های غیرقانونی را از سرتان بیرون کنید. روز خوبی را برای انجام کارها در پیش دارید و به مشکل خاصی بر نخواهید خورد. مسافر هستید و بار سفر بسته‌اید، اما بهتر است عطای مسافرت را به لقایش ببخشید و سفر را به آینده موکول نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به غیر از عشق و محبت، حرف دیگری به شما نخواهد زد.

متولدین آذر

فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و حسابی استراحت کنید. امروز احتمال زیادی وجود دارد که پول‌تان را خرج خرید کالاهای غیرضروری کنید. استعداد و ذکاوت همسر یا عشق‌زندگی‌تان را دست‌کم نگیرید و برای حل مشکلات مالی با ایشان مشورت کنید. گوش شنوایی برای شنیدن مشکلات اعضای خانواده داشته باشید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان رفتار سخت‌گیرانه‌ای دارد و زندگی را به شما تنگ کرده‌است، در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و از ایشان درخواست نمایید که سخت‌گیری‌های بی‌دلیل را کنار بگذارد.

متولدین دی

روز را با احتیاط تمام به پایان برسانید چرا که امروز حادثه‌ای در کمین است. اجازه ندهید سهل‌‌انگاری اطرافیان شما را دچار دردسر کند. پولی به دست می‌آورید و قسمتی از این پول را برای آینده کنار بگذارید. یکی از اطرافیان شما امروز اصلا حوصله ندارد و ممکن است که رفتاری ناشایست با شما داشته باشد. احتمال زیادی وجود دارد که در عشق ناکام بمانید و دلدارتان امروز دست رد به سینه شما بزند.

متولدین بهمن

با استراحت و تفریح خودتان را برای روزهای آینده آماده کنید. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. رابطه خود را با دوستانی که علم و آگاهی بیشتری نسبت به شما دارند نزدیک‌تر کنید. چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌قدوبالا روشن خواهد شد. همکاران امروز در محل‌کار ثابت می‌کنند که از هر فرصتی برای کمک به شما بهره ‌می‌گیرند.

متولدین اسفند

فراموش نکنید که کلید موفقیت در صبر و بردباری نهفته است. سفری در پیش دارید، اما احتمال دارد که کالای با ارزشی را در این سفر گم کنید. اگر نمی‌خواهید ضرر کنید یا صدمه‌ای به شما وارد شود، امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان را جمع نمایید. قول‌هایی می‌دهید که از انجام این قول‌ها ناتوان هستید، در نتیجه بیشتر به فکر حفظ اعتبارتان باشید و وعده‌های پوشالی ندهید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.