Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5139
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 17 شهریور 1399 - 8:36 |

فال روزانه: ۱۷ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۷ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی عاشقانه و سرشار از محبتی دارید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود فرصتی پیدا می‌کنید تا رابطه محبت‌آمیز خود را با اطرافیان عمیق‌تر کنید. در شهریور ماه امسال فکری بکر به ذهن شما می‌رسد، این فکر را جدی بگیرید و زمینه موفقیت‌های بیشتر خود را فراهم کنید. در ماه‌های آبان و آذر فرصتی دست می‌دهد تا به مسافرتی کوتاه بروید و حسابی تفریح کنید. بهمن ماه امسال زمان آن فرا می‌رسد که کمی به خودتان توجه کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با محبت و تلاش به پایان برسانید و خاطره‌های خوش این سال را برای همیشه ماندگار کنید.

متولدین فروردین

دغدغه‌های زیادی در زندگی دارید و اجازه داده‌اید که این دغدغه‌ها آرام و قرار شما را از بین ببرد، ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و رویکردی همراه با آرامش به زندگی داشته باشید. یکی از اعضای خانواده امروز رفتار ناپسندی را با شما خواهد داشت. امروز با فرد مهمی ملاقات می‌کنید و این ملاقات زمینه موفقیت شما را فراهم می‌کند. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین اردیبهشت

به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است. احتمال زیادی وجود دارد که بیماری مزمنی سراغ‌تان بیاید. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. روز خوبی را برای تجارت و معامله‌های کاری آغاز کرده‌اید. خبرپراکنی را کنار بگذارید و به شایعه‌ها دامن نزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که حسابی دلتنگ‌تان است.

متولدین خرداد

پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. دوستی قدیمی امروز به دیدارتان می‌آید و لحظه‌های خوشی را در کنار هم سپری می‌کنید. به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که قدردان زحمت‌های ایشان هستید. قصد انجام کار جدید یا مشارکتی را دارید، اما شرط عقل این است که بی‌گدار به آب نزنید و قبل از هرگونه مشارکتی، جوانب کار را بررسی کنید و جلوی ضرر‌های احتمالی را بگیرید. کار‌های امروز بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

متولدین تیر

برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو می‌شوید آرامش خود را حفظ کنید. از مشکلات فرار نکنید و به خاطر داشته باشید که زندگی فراز‌وفرود‌های زیادی دارد. امروز پولی که انتظارش را نداشتید به دست شما می‌رسد. فرصتی پیدا می‌کنید تا کاری سرگرم‌کننده را به همراه دوستان و آشنایان انجام دهید. بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد.

متولدین مرداد

با کمک بیش‌ا‌ز‌حد به اطرافیان خودتان را خسته و افسرده نکنید. روی کمک دوستان و آشنایان حساب باز نمی‌کنید و همیشه می‌خواهید یک‌تنه مشکلات را از سر راه بردارید، اما امروز با مشکلی روبرو خواهید شد که یک‌تنه از عهده حل آن بر نمی‌آیید. در نتیجه به خاطر داشته باشید که یک دست صدایی ندارد و با کمک گرفتن از دوستان و آشنایان، این مشکل را بدون هیچ دردسری پشت سر بگذارید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر مشکلات مالی وجود دارد. کینه‌توزی را کنار بگذارید و از در بخشش و گذشت با اطرافیان وارد شوید.

متولدین شهریور

یکی از آرزو‌های دیرینه تان امروز برآورده می‌شود. قصد خرید کالایی گران‌بها را دارید و امروز زمان مناسبی برای خرید است. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز زمان عاشقی شما فرا می‌رسد و چشم شما به محبوبی خوش قدوبالا خواهد افتاد، این عشق را به فال نیک بگیرید و مطمئن باشید که با عشقی ماندگار و آتشین سروکار دارید. امروز با افراد مهمی ملاقات خواهید کرد، در این ملاقات چشم و گوش خود را بیشتر از همیشه باز کنید و نکته‌هایی که این افراد با شما در میان می‌گذارند را برای پیشرفت و موفقیت بیشتر به خدمت بگیرید. علاقه زیادی به تنهایی دارید و امروز شرایطی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین مهر

احتمال زیادی وجود دارد که وقت‌کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. دوستان قدیمی خود را کنار گذاشته‌اید و سری به آن‌ها نمی‌زنید، اگر نمی‌خواهید با این رفتار تنها و بی‌کس شوید، امروز حالی از دوستان قدیمی خود بپرسید و رفاقت خود را با آن‌ها محکم کنید. عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد. پیشرفت چشمگیری را در کار‌ها شاهد خواهید بود. کار‌های مهم را پشت‌گوش نیاندازید و به اطرافیان ثابت کنید که در کار‌ها وقت‌شناس و مصمم هستید. خبر خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد و زمینه شادی شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را فراهم می‌کند.

متولدین آبان

روزی سرشار از خوشی و نشاط را آغاز کرده‌اید و از شادی در پوست خود نمی‌گنجید، این نشاط و شادی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و خاطره خوشی‌های امروز را در ذهن اطرافیان ماندگار کنید. چند وقتی است که برای درخواست وام ثبت‌نام کرده‌اید، اما تاکنون خبری از این وام به دست شما نرسیده و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارید. این وضعیت امروز به پایان می‌رسد و بخت با شما یار خواهد بود، چرا که قرعه این وام به نام‌تان می‌افتد و مشکلات مالی شما خاتمه می‌یابد. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. احترام بیشتری در رفتار خود با همسر یا عشق‌زندگی‌تان قائل شوید.

متولدین آذر

سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. پول چشمگیری به دست‌تان می‌رسد و بهتر است که قسمتی از آن را برای آینده پس‌انداز کنید. به فکر افتاده‌اید که وضعیت کاری‌تان را بهبود بخشید و کار جدید یا شراکتی را آغاز کنید، اما بهتر است قبل از انجام هرگونه کاری، یک‌بار دیگر شرایط این کار یا شراکت را بررسی نمایید و پس از مشورت با افرادی که نبض بازار را در اختیار دارند، این کار جدید را آغاز نمایید. فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرید و جام وجودتان را از عشق لبریز می‌کند.

متولدین دی

امروز از جانب فامیل همسر یا عشق‌زندگی‌تان فرصتی برای افزایش درآمد برای شما فراهم می‌شود. نظر خود را به اطرافیان اعمال می‌کنید و با زورگویی حرف خود را به کرسی می‌نشانید. این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از شما دل خوشی ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زورگویی را کنار بگذارید و پذیرای نظر اطرافیان باشید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. به درک و تفاهم بیشتری با همسر یا عشق‌زندگی‌تان می‌رسید و عشقی بی‌پرده و خاطره‌انگیز را تجربه می‌کنید. احساسات خود را با اطرافیان درمیان نگذارید و رازداری پیشه کنید.

متولدین بهمن

انسان رازنگه‌داری نیستید و اسرار کاری و حرفه‌ای خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارید، این وضعیت نه تنها جلوی پیشرفت شما را گرفته است، بلکه به فردی غیرقابل‌اطمینان در میان دوستان و آشنایان تبدیل شده‌اید. ادامه این رویکرد اصلا به صلاح شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که راز‌های کاری و تجاری خود را با کسی در میان نگذارید و بیشتر از همیشه راز‌نگه‌دار باشید. یکی از اعضای خانواده امروز موفقیت چشمگیری را تجربه خواهد کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان با انجام کار پسندیده‌ای، زمینه رضایت و خوشنودی شما را فراهم خواهد کرد. یکی از همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها نقشه‌های شومی برای شما کشیده و امروز دست این فرد پیش شما رو می‌شود. روز خوبی را آغاز کرده‌اید و اگر دست به خاک بزنید، طلا خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به یاد خاطره‌های دوران قدیم افتاده و امروز برای شما از خاطره‌های اوایل آشنایای‌تان می‌گوید، این احساس را به فال نیک بگیرید و خاطره‌های خوش عاشقی را زنده کنید.

متولدین اسفند

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. یکی از اطرافیان احترام زیادی برای شما قائل است و اهمیت زیادی به رفتار و گفتار شما می‌دهد، این وضعیت شما را در نزد ایشان به الگویی از صفات پسندیده تبدیل کرده است. اجازه ندهید این فرد ناامید شود و با ادامه کار‌های پسندیده، به الگوی شایسته‌ای برای دیگران تبدیل شوید. با عشق و محبت زندگی را به کام خود و اطرافیان شیرین نمایید. موقعیتی برای پیشرفت در پیش‌روی شما قرار دارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.