Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 4125
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 17 تیر 1399 - 12:09 |

فال روزانه: ۱۷ تیرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۷ تیرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. انسان پرانرژی و برون‌گرایی هستید و امسال فرصتی پیدا می‌کنید تا از این روحیه نهایت استفاده را ببرید، اما مواظب باشید که در خوش‌گذرانی زیاده‌روی نکنید. در ماه مهر مشکلی برای یکی از اعضای خانواده شما پیش می‌آید و روزگار در ماه آبان امسال به شما سخت می‌گیرد و در فروردین ماه سال آینده سرتان حسابی شلوغ می‌شود، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در نهایت ایام به کام‌تان خواهد بود. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با کار و تلاش به پایان برسانید و به اطرافیان ثابت نمایید که در برابر مشکلات کمر خم نمی‌کنید.

متولدین فروردین

انسان احساساتی هستید و زود تحت‌تاثیر قرار می‌گیرید، این روحیه را کنار بگذارید و واقعیت‌های زندگی را بپذیرید. پولی که با هزار و یک زحمت بدست آورده‌اید را بدون مشورت سرمایه‌گذاری نکنید. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناشایستی از دهان‌تان بیرون آید و زمینه ناراحتی اطرافیان را فراهم کند، در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب حرف‌های‌تان باشید و چیزی نگویید که اطرافیان را دلخور کند. شرایط برای کار و تلاش مهیا است و امروز بیشتر از همیشه کار کنید. به خاطر داشته باشید که با سبک زندگی ناسالم، نه تنها خود را به خطر می‌اندازید، بلکه سلامت افراد خانواده شما نیز به خطر می‌افتد. فردی صحبت‌های ناروایی را درباره شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان گذاشته، به همین دلیل امروز عشق‌زندگی‌تان رفتار خوبی با شما نخواهد داشت.

متولدین اردیبهشت

بیشتر از همیشه حواس‌تان را به انجام کار‌ها جمع کنید چرا که احتمال سهل‌انگاری شما وجود دارد. روز خوبی را در پیش دارید و به رغم‌اینکه انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان می‌رسد. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا در کنار اعضای خانواده خوش بگذرانید. رویا و خیال را کنار بگذارید و با واقعیت‌های زندگی روبرو شوید. اختلاف‌نظر‌های زیادی میان شما و اطرافیان ایجاد خواهد شد.

متولدین خرداد

امروز با حجم زیادی از کار‌ها روبرو خواهید شد، اما انرژی لازم را بدست می‌آورید و خسته نخواهید شد. پولی که با هزار و یک زحمت به دست آورده‌اید را ولخرجی نکنید. انسان محبوبی هستید و امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جذب می‌کنید. مشغله‌های کاری زیادی دارید و از رسیدگی به اعضای خانواده و همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل می‌شوید. فردی که خاطرش برای شما عزیز است قولی به شما داده، اما امروز مشخص می‌شود که توان وفای به عهد را ندارد و قادر به انجام این قول نیست. به این فرد سخت نگیرید و بد قولی که در حق شما روا داشته را به روی ایشان نیاورید.

متولدین تیر

ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی و اضطراب ذهن‌تان را فلج کرده و قادر به فکرکردن به امور مهم زندگی نیستید، قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد و سلامت‌تان را به‌خطر بیاندازد، به هر قیمتی که شده اضطراب و نگرانی را از ذهن و جسم خود دور کنید و دغدغه‌ها را کنار بگذارید. امروز قرار است پولی روانه حساب‌های بانکی‌تان شود، اما از پول خبری نیست و این وضعیت زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین مرداد

بدرفتاری با همسر یا عشق‌زندگی تان را کنار بگذارید. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. روزی رمانتیک و سرشار از عشق و محبت را تجربه می‌کنید. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه‌تان قرار خواهد گرفت. امروز با فردی ملاقات می‌کنید که مدت‌ها پیش میان شما و این فرد دلخوری وجود داشته است، این دلخوری را فراموش کنید و با این فرد از در دوستی وارد شوید.

متولدین شهریور

انسان صبوری نیستید و زود ناراحت می‌شوید، این روحیه به غیر از اضطراب و نگرانی چیزی برای شما به دنبال ندارد. به لحاظ کاری با رقبای زیادی طرف هستید، اما به این رقبا میدان ندهید و برای موفقیت از هوش سرشار خود کمک بگیرید. ایده‌های زیادی در ذهن دارید، اما تاکنون برای انجام این ایده‌ها آستین بالا نزد‌ه‌اید، امروز زمان مناسبی است که به ایده‌های خود جامه عمل بپوشانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی شما را تحویل می‌گیرد و جام وجودتان را از عشق لبریز می‌کند.

متولدین مهر

فردی از آشنایان به دستاورد‌های شما حسادت می‌کند و چشم دیدن موفقیت‌های‌تان را ندارد. نگرانی‌های بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و به خاطر داشته باشید که کاری از دست شما برای حل تمام مشکلات دنیا بر‌نمی‌آید. امروز یکی از دوستان نزدیک پیشنهاد وسوسه انگیزی را برای افزایش درآمد مطرح می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و مطمئن باشید عملی‌کردن آن، سود سرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌کند. فرصتی دست می‌دهد تا به کار‌های عقب‌افتاده رسیدگی کنید. روز خوبی برای عاشقی نیست و همسر یا عشق‌زندگی‌تان حوصله شما را ندارد. انسان درون‌گرایی هستید و امروز فرصتی برای خلوت و تنهایی پیدا می‌کنید.

متولدین آبان

بیش‌ازحد به خواسته‌های دل‌تان اهمیت می‌دهید و انسان هوس‌بازی هستید، اگر مواظب این روحیه نباشید، امروز کار دست خودتان می‌دهید. فردی به شما پیشنهاد سرمایه‌گذاری می‌کند، این پیشنهاد را جدی بگیرید و زمینه افزایش درآمدتان را فراهم کنید. غم و غصه‌های زندگی را با حضور در کنار اعضای خانواده فراموش کنید. در محل‌کار یا منزل به موفقیت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. وقت خود را با رفاقت‌های بی‌جا تلف نکنید. احتمال ایجاد سوء‌تفاهمی میان شما و آشنایان وجود دارد.

متولدین آذر

سری به بزرگ‌تر‌ها بزنید و از آن‌ها دلجویی کنید. قدر لحظه‌های زندگی خود را بدانید و تا می‌توانید عاشقی کنید. مسئولیت‌های که بردوش دارید را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و تنبلی را کنار بگذارید. به فکر روز مبادا باشید و امروز پولی را برای آینده پس‌انداز کنید. حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع کنید و مواظب اتفاق‌های اطراف‌تان باشید. اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید، اما از این روحیه استفاده کافی را نمی‌برید، از امروز خودتان را دست‌کم نگیرید و به موفقیت‌های بیشتری فکر کنید.

متولدین دی

برای جلوگیری از اضافه وزن از ورزش و تحرک کمک بگیرید. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و احتمال زیادی وجود دارد که ولخرجی کنید، در نتیجه امروز بیشتر از همیشه حواس‌تان به حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشد و روز را بدون ولخرجی و خرید‌های غیرضروری به پایان برسانید. به مشکلی بر می‌خورید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که اعضای خانواده شما را تنها نمی‌گذارند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را در پیش ندارد و احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار بستر بیماری شود. زندگی را جدی بگیرید و اجازه ندهید کار‌های عقب افتاده روی هم تلنبار شود.

متولدین بهمن

با نگرانی‌های زیادی در زندگی روبرو هستید و شبی نیست که خواب راحتی داشته باشید، قبل از اینکه ادامه این وضعیت کار شما را به بستر بیماری بیاندازد، امروز به خودتان مرخصی بدهید و با یکی از اعضای خانواده یا دوستان صمیمی که رابطه خوبی با ایشان دارید، گفتگو کنید و بار نگرانی‌های‌تان را زمین بگذارید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را در مشکلات تنها نگذارید و پشتیبان ایشان باشید. اتفاق ناخوشایندی در محل کار یا منزل انتظار شما را می‌کشد. امروز ناخواسته اشتباهی را مرتکب می‌شوید، مسئولیت این اشتباه را بر عهده بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید.

متولدین اسفند

دست‌تان را به زانوی خودتان بگیرید و مشکلات را حل کنید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش روی شما قرار دارد، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. نظر خود را به اطرافیان اعمال می‌کنید و با زورگویی حرف خود را به کرسی می‌نشانید. این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از شما دل خوشی ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زورگویی را کنار بگذارید و پذیرای نظر اطرافیان باشید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید و از عشق بی‌پایان همسر یا عشق‌زندگی‌تان بهره خواهید برد. خستگی نمی‌شناسید و امروز احساس می‌کنید که شکست‌ناپذیر شده‌اید، این روحیه را تا انتهای شب حفظ کنید و کار دشواری که مدتی است مشغول انجام آن هستید را به پایان برسانید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.