Friday, 8 December , 2023
امروز : جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ - 26 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6665
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 17 آذر 1399 - 9:10 |

فال روزانه: ۱۷ آذرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۷ آذرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول سال‌های زندگی‌تان با اتفاق مهمی روبرو نشده‌اید و زندگی معمولی را پشت‌سر گذاشته‌اید. این وضعیت در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود تغییر خواهد کرد و در این سال با اتفاق بسیار مهمی روبرو می‌شوید. از آنجایی که این اتفاق زندگی شما را دگرگون می‌کند، بهتر است حواس خود را جمع کنید و در سال تولدتان به فکر شکار لحظه‌ها باشید. دی ماه امسال به لحاظ مالی زمان بسیار مهمی برای شما است و در این ماه از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید پولی چشمگیری روانه جیب شما خواهد شد. به نفع شما است که تمام این پول را خرج نکنید و هزینه‌های خود را مدیریت نمایید. در بهمن امسال دوستان و آشنایان برنامه‌های خاصی برای شما خواهند ریخت و حسابی شگفت‌زده‌تان می‌کنند. فروردین سالی که از راه می‌رسد با موقعیتی برای تغییر منزل روبرو می‌شوید. این موقعیت به نفع شما است و از آن نهایت استفاده را ببرید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید تا این سال به سالی سرشار از خاطره‌های خوش و دستاورد‌های چشمگیر در کارنامه زندگی‌تان تبدیل شود.

متولدین فروردین

منفعتی در کار‌های شما ایجاد می‌شود و مشکلات مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. به وضعیت محل‌کار یا منزل خود اهمیت نمی‌دهید و مدت زیادی است که دستی به سروروی خانه یا محل‌کار خود نکشیده‌اید، این وضعیت باعث ناراحتی اهل منزل یا همکاران شما در محل‌کار شده و اطرافیان بر این باور هستند که اهمیتی به محل‌کار یا زندگی خود نمی‌دهید. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری به حال بهبود شرایط منزل یا محل کار خود بردارید. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و یاد ایام قدیم افتا‌ده‌اید، از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و روز را با خوشی و شادکامی ادامه دهید. اتفاق فرخنده‌ای در محل‌کار انتظار شما را می‌کشد. فرصتی پیدا می‌کنید تا گشتی در پارک و خیابان بزنید و به آرامش برسید. روز را با آرامش به پایان برسانید و اجازه ندهید نگرانی‌ها شما را مضطرب کند. اهمیت زیادی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید و لحظه‌ای از محبت و عشق‌ورزی به ایشان غافل نمی‌شوید، امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به شما ثابت می‌کند که ایشان نیز علاقه بی‌پایانی به شما دارد و از بودن در کنار شما راضی و خوشنود است.

متولدین اردیبهشت

حال خوشی ندارید و احساس کسالت می‌کنید، قبل از اینکه حال‌تان وخیم‌تر شود فکری به حال سلامتی‌تان بردارید. فرصتی برای افزایش درآمد در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. کاری که به آن مشغول هستید را گسترش دهید و فاصله‌تان را با موفقیت کمتر کنید. انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهن‌ربا به خود جذب می‌کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و روزی شاد و سرشار از موفقیت‌های عالی را رقم بزنید. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است. قول‌های پوشالی را کنار بگذارید و سر حرف‌تان بمانید. فرصتی دست می‌دهد تا با حضور در کنار دوستان و آشنایان، اضطراب و نگرانی‌ها را فراموش کنید. اطرافیان امروز با انجام کاری، زمینه شادی و دلخوشی شما را فراهم می‌کنند. به افراد ناشناس اطمینان نکنید و بیشتر مواظب باشید.

متولدین خرداد

سفری در پیش دارید، اما به صلاح شما است که این سفر را به تعویق بیاندازید. روزی شلوغ را آغاز کرده‌اید و کار‌های زیادی باید انجام دهید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. خبر فرخنده‌ای از جانب یکی از دوستان به دست شما خواهد رسید. لحظه‌ای از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. وقت با ارزش خود را با خوش‌گذرانی با دوستان و رفقا تلف نکنید.

متولدین تیر

فکر‌های ناراحت‌کننده‌ای امروز به ذهن شما خطور می‌کند. یکی از بزرگ‌تر‌های خانواده امروز پیشنهادی را با شما درمیان می‌گذارد و به نفع‌تان است که این پیشنهاد را هرچه‌سریع‌تر اجرا کنید. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کار‌های منزل کنار بگذارید. انسان عاشق‌پیشه‌ای هستید و تاکنون عشق‌های زیادی را تجربه کرده‌اید، ادامه این رویکرد چیزی به غیر از تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز عاشق‌پیشگی را کنار بگذارید و به فکر عشقی ماندگار و همیشگی باشید. امروز در محل‌کار با فرد بسیار با نفوذی ملاقات خواهید کرد. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آن‌ها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد. یکی از اطرافیان از رفتار شما سوءبرداشت می‌کند، در نتیجه بیشتر از همیشه مواظب رفتار و گفتار خود باشید.

متولدین مرداد

اعضای خانواده توقع‌های زیادی از شما دارند و این قضیه شما را حسابی ناراحت کرده‌است. سفری در پیش دارید و در این سفر نه تنها به شما خوش نمی‌گذرد، بلکه با نگرانی‌های زیادی روبرو خواهید شد. قرار است به همراه دوستان قدیمی دور هم بنشینید و حسابی خوش بگذرانید، از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید. تمرکز بیشتری به کار‌ها بدهید و نگذارید حواس‌تان پرت شود. یکی از اعضای منزل امروز در بستر بیماری افتاده و تمام تلاش خود را برای سلامتی ایشان انجام دهید.

متولدین شهریور

انسان سخت‌کوش و پرتلاشی هستید، امروز زمان آن فرا رسیده که کمی استراحت کنید و خستگی‌ها را از تن بیرون نمایید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما بهتر است روی این فرد را زمین بیاندازید، چرا که اگر به ایشان پولی قرض دهید، هرگز روی پول‌تان را نخواهید دید. وقت بیشتری را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتر از همیشه به فکر آن‌ها هستید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را درک نمی‌کند و این وضعیت فاصله‌ای عمیق بین شما ایجاد کرده‌است. نظر‌های خود را با صدای بلند اعلام کنید و بی‌پرده سخن بگویید. احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آن‌ها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. مهمان ناخوانده‌ای به دیدارتان می‌آید.

متولدین مهر

اهل منزل امروز حسابی هوای تان را دارند و کاری می‌کنند که به شما بد نگذرد. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دست اهل منزل را بگیرید و آن‌ها را برای شام بیرون دعوت کنید و در کنار یکدیگر حسابی خوش بگذرانید. یکی از اعضای خانواده امروز موفقیت چشمگیری را تجربه خواهد کرد. به لحاظ کاری روز خوبی را آغاز کرده‌اید و کار سخت‌و‌دشواری در پیش‌روی شما قرار نمی‌گیرد. ایده‌های خلاقانه‌ای به ذهن شما رسیده و مطمئن باشید که اجرای این ایده‌ها دستاورد‌های چشمگیری را برای شما به دنبال خواهد داشت. کار‌های امروز بر وفق مرادتان انجام نمی‌شود و کار‌های روزانه دیرتر از چیزی که انتظارش را دارید به پایان خواهد رسید.

متولدین آبان

نگاهی مثبت به زندگی دارید و این روحیه شما را به فردی با نشاط و انرژی تبدیل کرده و اجازه نمی‌دهید مشکلات سد راه شما شوند. این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید که اطرافیان از این رفتار شما درس خواهند گرفت. برای سرمایه‌گذاری با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و پول‌تان را برای کاری سرمایه‌گذاری کنید که ضرری به دنبال نداشته باشد. نظر اعضای خانواده را برای انجام تغییرات مهم جویا شوید. عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. کار‌های امروز راحت‌تر از چیزی که انتظارش را دارید انجام می‌شود. در محل‌کار یا منزل مشکلی سر راه شما قرار می‌گیرد و این مشکل زمینه ناراحتی و نگرانی‌تان را فراهم می‌کند، اما نگذارید که این مشکل روزتان را خراب کند و به هر قیمتی که شده این مشکل را پشت‌سر بگذارید و روز را با خوبی و خوشی به پایان برسانید.

متولدین آذر

انسان آرامی هستید و همیشه از حاشیه‌ها دوری می‌گیرید، این رویکرد امروز به کمک شما می‌آید و به رغم اینکه مشکلات زیادی در اطراف‌تان وجود دارد، آرامش‌تان را حفظ خواهید کرد. دست‌و‌دلبازی بیش‌ازحد را کنار بگذارید و بیشتر به فکر صرفه‌جویی باشید. خبر خوشی از جانب یکی از اعضای نزدیک خانواده به دست شما خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. زحمات شما امروز به بار می‌نشیند و شاهد پیشرفتی در کار خواهید بود. تا جایی که می‌توانید روزی بدون حاشیه را در پیش بگیرید.

متولدین دی

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. مشکل مالی بزرگی دارید و چاره‌ای پیدا نمی‌کنید به غیر از اینکه برای حل این مشکل از پس‌انداز خود کمک بگیرید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که در آینده با پس‌انداز بیشتر، شرایط مالی‌تان ثبات پیدا می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هرکاری که از دستش بر می‌آید را برای شادی شما انجام خواهد داد. بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید.

متولدین بهمن

یکی از دوستان برای بهبود سلامتی‌تان به شما کمک خواهد کرد. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. زندگی را جدی نمی‌گیرید و کار‌های مهم را با سهل‌انگاری انجام می‌دهید، ادامه این رویکرد چیزی غیر از شکست و سرخوردگی برای شما به دنبال نخواهد داشت. در نتیجه از امروز رویکردی جدی به زندگی داشته باشید و به اطرافیان ثابت نمایید که با زندگی شوخی ندارید. به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که قدردان زحمت‌های ایشان هستید. مشکلی در محل کار یا منزل سد راه شما شده و این وضعیت زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده است. در نتیجه امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و ممکن است که با چیز‌های کوچک و پیش‌پاافتاده دعوا راه بیاندازید. در چنین شرایطی بیشتر از همیشه مواظب رفتار خود باشید و روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که کسی از شما دلخور نشود. اعضای خانواده مشکلات زیادی دارند، اما امروز فرصتی برای رسیدگی به مشکلات خانوادگی پیدا نمی‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان هدیه‌ای برای شما گرفته تا امروز حسابی خوشحال‌تان کند.

متولدین اسفند

اهل انجام به‌موقع کار‌ها نیستید و این روحیه باعث شده تا سبک‌زندگی شما اطرافیان را ناراحت کند. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و از جایی که حتی فکرش را نمی‌کردید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این پول نگرانی‌های مالی شما را خاتمه می‌دهد و زمینه ثبات مالی‌تان را در آینده فراهم خواهد کرد. رازی در دل دارید و می‌خواهید این راز را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای برملاکردن این راز انتخاب نکرده‌اید. در محل‌کار یا منزل امروز به مشکلی بر می‌خورید، اما این مشکل برای شما دردسر زیادی درست نمی‌کند و اعضای خانواده یا همکاران برای حل این مشکل به شما کمک می‌کنند. قصد انجام کار‌های مذهبی یا انسان‌دوستانه را دارید، امروز بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر است و با انجام این کار‌ها به لحاظ فکری به آرامش برسید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.