Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 6043
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 17 آبان 1399 - 9:02 |

فال روزانه: ۱۷ آبان‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۷ آبان‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. مشکلات زیادی در زندگی دارید و زمان پایان این مشکلات با آغاز سال تولدتان فرا رسیده و در این سال مشکلات یکی پس از دیگری از پیش پای شما برداشته می‌شود. در بهمن ماه امسال با مشکل مالی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که این مشکل راحت‌تر از چیزی که فکر کنید حل می‌شود. در اسفند امسال فرصت‌های زیادی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا می‌کنید. فروردین سالی که از راه می‌رسد زمان خوشی و شادکامی شما است و ایام بهار را برای تفریح و خوش‌گذرانی به فال نیک بگیرید. زحمت‌هایی که در زندگی کشیده‌اید در مرداد ماه سال آینده به بار می‌نشیند و در این ماه توجه اطرافیان به شما جلب خواهد شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را به خوبی به پایان خواهید رساند و این سال به سالی درخشان در زندگی‌تان تبدیل می‌شود.

متولدین فروردین

به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که اصلا انتظارش را نداشتید، پولی به دست‌تان می‌رسد. این موقعیت را به فال نیک بگیرید و به لطف پولی که به دست‌تان رسیده، روزی سرشار از خوشی را ادامه دهید. تعهدی که به اعضای خانواده دارید را فراموش نکنید و به اهل منزل اهمیت بدهید. از یکی از دوستان صمیمی خود خبر ندارید و حسابی دلتنگ‌اش شده‌اید. کارهای زیادی روی سر شما آوار می‌شود و فرصت چندانی برای استراحت دست نمی‌دهد. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را حسابی غافلگیر می‌کند.

متولدین اردیبهشت

از حاشیه‌های زندگی دوری بگیرید و به فکر آرامش باشید. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. اهمیتی به نیازهای اعضای منزل نمی‌دهید و مدتی است که خبری از اعضای خانواده نمی‌‌گیرید، این وضعیت باعث شده تا اهل منزل امروز بیشتر از همیشه به کمک شما نیاز داشته باشند، در چنین شرایطی کمک به اعضای خانواده را در اولویت کارهای خود قرار دهید و از امروز به بعد بیشتر هوای اعضای خانواده را داشته باشید. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد و برای حل این مشاجره باید پادرمیانی کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قصد دارد امروز را به روز عاشقانه‌ای برای شما تبدیل کند و با تقدیم هدیه‌ای شما را حسابی شگفت‌زده و خوشحال نماید. محبتی که عشق‌زندگی‌تان به شما ابراز می‌کند را به خاطر داشته باشید و در آینده شما نیز عشق و محبت ایشان را جبران نمایید.

متولدین خرداد

روز سختی را در پیش دارید و کارهای زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کارها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌کشد. اطلاعات شخصی خود را با هر کس و ناکسی درمیان نگذارید. عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدردان عشق بی‌پایان شما است. در اوقات فراغت به کار خلاقانه‌ای که علاقه‌ زیادی به آن دارید مشغول شوید. کار مهمی را باید انجام دهید، اما به‌رغم اینکه نقشه‌های زیادی برای انجام این کار کشیده‌اید، این کار امروز به سرانجام نخواهد رسید.

متولدین تیر

به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی‌درمانی دوا است. یکی از دوستان نزدیک شما امروز نیازمند کمک مالی‌تان است. به اعضای خانواده ثابت کنید که همیشه آماده شنیدن مشکلات آنها هستید. روز خوبی را برای عاشقی در پیش‌رو ندارید. برنامه‌های دقیق و حساب‌شده‌ای برای موفقیت ترسیم نمایید. مهمان ناخوانده‌ای از راه خواهد رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان ناخوش‌احوال است و به پرستاری شما نیاز دارد.

متولدین مرداد

انسان کینه‌جویی هستید و اجازه داده‌اید نفرت و تنفر جای عشق و محبت را در دل شما بگیرد، ادامه این رویکرد شما را به فرد انتقام‌جویی تبدیل خواهد کرد و کسی به نشست‌‌و‌برخاست با شما علاقه نشان نخواهد داد، در نتیجه از امروز کینه‌جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند. امروز پولی به دست شما می‌رسد، اما ولخرجی نکنید و این پول را برای آینده پس‌انداز نمایید. انزوا و دوری از اجتماع را کنار بگذارید و با حضور در میان دوستان و آشنایان روحیه پیدا کنید. دوستی که مدت زیادی است خبری از او ندارید را امروز ملاقات خواهید کرد. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر دوست‌تان دارد. وقت خود را با انجام کارهای غیرضروری و پیش‌پاافتاده سپری نکنید.

متولدین شهریور

روز حساسی را در پیش دارید و بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. برای حل مشکلات امروز از افراد با تجربه کمک بگیرید. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی، جوانب کار را حسابی بررسی نمایید. روزی سرشار از عشق و محبت را آغاز کرده‌اید و جوانه عشق در دل‌تان شکوفه زده‌است، این احساس را غنیمت بدانید و لحظه‌هایی سرشار از عشق و شادی را در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان تجربه نمایید. انسان کم‌حرفی هستید و علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید، اجازه ندهید این روحیه کار شما را به انزوا بکشاند. کار شایسته‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند.

متولدین مهر

نگرانی‌ سلامت خود هستید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که سالم و سلامت روز را به پایان می‌رسانید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نخواهد کرد. امروز احتمال گم‌شدن پول یا کالایی گران‌قیمت وجود دارد، در چنین شرایطی شش‌دانگ حواس‌‌تان را جمع کنید و روز را بدون از دست‌دادن مال و ثروت به پایان برسانید. نظرهای خود را به دیگران تحمیل می‌کنید و اجازه نمی‌دهید اعضای خانواده برای زندگی خودشان تصمیم بگیرند، امروز زمان مناسبی است تا این روحیه را کنار بگذارید. عشق یک‌طرفه‌ای به محبوبی دارید و لحظه‌ای از فکر به دلدار غافل نمی‌شوید، اما این عشق سرانجامی ندارد و ادامه عشق یک‌طرفه چیزی به غیر از غم و تنهایی برای شما به دنبال نخواهد داشت. قصد دارید تا فرصتی از روز را به خودتان اختصاص دهید و به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید، اما با حجم زیادی از کارهای غیرمنتظره روبرو هستید، در نتیجه تا می‌توانید سریع‌تر از همیشه کارهای روزانه را پشت سر بگذارید تا فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا کنید.

متولدین آبان

به خاطر داشته باشید که با کینه‌توزی و تنفر راه به جایی نخواهید برد. منفعتی در کارهای شما ایجاد می‌شود و مشکلات‌ مالی‌تان خاتمه پیدا می‌کند. لجبازی را کنار بگذارید. به خودتان قول داده‌اید فرصتی برای انجام کارهای موردعلاقه‌تان اختصاص دهید، اما امروز چنین شرایطی فراهم نمی‌شود. از محبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نشوید. از شلوغی خسته شده‌‌اید و می‌خواهید مدتی از جمع فاصله بگیرید، این رویکرد هیچ اشکالی ندارد و بهتر است کمی به خودتان مرخصی بدهید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین آذر

غمگین و ناراحت هستید و حوصله کار کردن ندارید، اما نگذارید روزتان با کسالت و خستگی به پایان برسد و با انجام کارهایی که به آنها علاقه دارید، انرژی لازم را برای ادامه روز پیدا کنید و غم و غصه را کنار بگذارید. آینده مالی خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین نمایید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید از همیشه عاشق‌تر هستید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را پشت‌‌سر بگذارید. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت. رابطه‌ میان شما و عشق‌زندگی‌تان مانند سابق نیست و آتش عشق‌تان رو به سردی گذاشته است، قبل از اینکه این احساس فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند، فکری به حال این وضعیت بردارید و آتش عشق مشترکی که دارید را گرم‌تر از همیشه کنید.

متولدین دی

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. دزدی در کمین مال شما نشسته و امروز اگر چشم چپ کنید، اموال‌تان به سرقت می‌رود. احتمال ایجاد مشاجره‌ای درمیان اعضای خانواده وجود دارد. سفری تفریحی در پیش دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش می‌گذرد. مدتی است که مشغله‌های زندگی و روزمرگی‌ها اجازه نداده تا دمی در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان بنشینید و عاشقی کنید. امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای حضور در کنار عشق‌زندگی‌تان پیدا خواهید کرد. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید عاشقی کنید.

متولدین بهمن

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و بیشتر از همیشه به فکر سلامتی‌تان باشید. روز خوبی برای سرمایه‌گذاری نیست و اگر شش‌دانگ حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. شرایطی که در منزل برقرار است امروز زمینه ناراحتی‌ شما را فراهم می‌کند. اجازه ندهید انجام کارهای غیرضروری، وقت‌ باارزش‌تان را هدر بدهد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز رفتار ناپسندی را با شما در پیش می‌گیرد. فرصت فراغتی که دست می‌دهد را به رسیدگی به منزل اختصاص دهید.

متولدین اسفند

امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب‌ خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید. قدر پس‌انداز و صرفه‌جویی را می‌دانید و این رویکرد باعث شده تا از ثبات مالی قابل‌اطمینانی برخوردار باشید. به این رویکرد ادامه دهید و امروز پولی را برای آینده کنار بگذارید و لحظه‌ای از پس‌انداز غافل نشوید. دوستان بسیار خوب و مهربانی دارید و به شما ثابت کرده‌اند که در لحظه‌های دشوار زندگی، همیشه کنارتان بوده‌اند. این دوستان را برای خود حفظ کنید و به آنها ثابت نمایید که شما نیز هرکاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای حمایت از آنها انجام خواهید داد. امروز احساس خواهید کرد که بیشتر از همیشه عاشق همسر یا عشق‌زندگی‌تان شده‌اید. علاقه زیادی به نشست‌و‌برخاست با اطرافیان دارید، اما امروز ترجیح می‌دهید که تنها باشید و کسی مزاحم‌تان نشود، این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای تنهایی و استراحت پیدا می‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان پشتیبان شما در سختی‌ها نیست، این وضعیت را با ایشان درمیان بگذارید و دلایل وی برای عدم پشتیبانی از شما را جویا شوید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.