Sunday, 3 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۲ - 21 جماد أول 1445
شناسه خبر : 2671
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 16 فروردین 1399 - 10:58 |

فال روزانه: ۱۶ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۶ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. احساس می‌کنید که حق خود را از زندگی نگرفته‌اید و دستاورد چندانی ندارید، اما در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید، ورق بر می‌گردد و در این سال فرصت‌های زیادی برای موفقیت و پیشرفت پیدا خواهید کرد. تیر ماه امسال زمان شادی و خوشی شما است و فرصتی برای مسافرت و خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. پاییز سالی که در پیش‌رو دارید، فرصت‌های زیادی برای حضور در جمع و پیدا کردن دوستان تازه پیدا می‌کنید. دی ماه امسال زمان موفقیت شما است و در این ماه با پیشنهادی چشمگیر برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر روبرو خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با جسارت و پشتکار ادامه دهید و این سال را به موفقیت‌ترین سال زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. دستی گشاده دارید و انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوء‌استفاده کنند. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که از صمیم‌قلب دوست‌تان دارد و روزی سرشار از عشق و محبت را برای شما رقم خواهد زد. اهمیت بیشتری به رعایت بهداشت بدهید و از پاکیزگی و تمیزی غافل نشوید. رژیم‌غذایی سالمی در پیش بگیرید و خوردن خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید.

متولدین اردیبهشت

ترس و دلهره‌ را کنار بگذارید و با شجاعت زندگی را درپیش بگیرید. امروز احتمال گم‌شدن پول یا کالایی گران‌قیمت وجود دارد، در چنین شرایطی شش‌دانگ حواس‌‌تان را جمع کنید و روز را بدون از دست‌دادن مال و ثروت به پایان برسانید. غم و غصه‌های خود را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و از آنها کمک بخواهید. امروز خبرهای خوشی از یکی از کارهای مهمی که مشغول انجام آن هستید به گوش شما می‌رسد.

متولدین خرداد

برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید و صبر پیشه نمایید. امروز از هرگونه سرمایه‌گذاری پرهیز کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار شده و نیازمند رسیدگی شما است. با احترام و محبت، جای خود را در دل اطرافیان باز کنید. شرایطی مهیا می‌شود تا با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین تیر

برای حل مشکلات از هوش و استعداد سرشار خود کمک بگیرید. زمینه شادی و نشاط اعضای خانواده را فراهم کنید. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کارهای خودتان باشد. امروز ترجیح می‌دهید به جای ملاقات با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید و تنها باشید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که انتظارات خود را از شما کاهش دهد. رویاپردازی را کنار بگذارید و به جای فکر به خیال و رویا، واقعیت‌های زندگی را در نظر داشته باشید.

متولدین مرداد

برای رسیدن به آرامش، قسمتی از روز را با دوستان و آشنایان سپری کنید. احتمال بسیاری وجود دارد که امروز حساب‌و‌کتاب خرج‌ها از دست شما بیرون برود و ولخرجی کنید. یکی از آشنایان در بستر بیماری گرفتار شده و حالش امروز اصلا خود نیست، در اولین فرصت به عیادت این فرد بروید و به ایشان اطمینان خاطر بدهید که لحظه‌‌ای از پرستاری و مراقبت وی دست نخواهید کشید. احتمال ایجاد سوءتفاهمی میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. از شایعه‌پراکنی و گفتن حرف‌های کذب پرهیز کنید.

متولدین شهریور

یکی از بزرگان فامیل در بستر بیماری است و به پرستاری شما نیاز دارد. دشمنی دیرینه‌ای که با فردی دارید را امروز خاتمه دهید و از در صلح و دوستی با ایشان وارد شوید. به اعضای خانواده ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می‌برید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان درخواست کنید که رفتار خودخواهانه را کنار بگذارد و بیشتر به شما توجه کند. روز را با انرژی و نشاط به پایان خواهید رساند و مشکلات شما را خسته و افسرده نخواهد کرد.

متولدین مهر

روز خلوتی را آغاز کرده‌اید و کار زیادی برای انجام دادن ندارید، اجازه ندهید امروز به بطالت به پایان برسد و فرصتی را برای بودن در کنار دوستان و اعضای منزل اختصاص دهید و تا می‌توانید خوش بگذارنید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد. روز را به گونه‌ای به پایان برسانید که آب در دل همسر یا عشق‌زندگی‌تان تکان نخورد. اعضای خانواده امروز برای اینکه وقتی را با آنها سپری نمی‌کنید از شما گله‌مند خواهند شد. احتمال ایجاد دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد. تصمیم مهمی را امروز باید اتخاذ کنید و بهتر است که برای این تصمیم نظر اعضای خانواده را جویا شوید. از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید.

متولدین آبان

اهل خنده و شادی نیستید و این روحیه زمینه افسردگی شما را فراهم کرده است، امروز زمان مناسبی است تا با خنده، درمانی برای افسردگی‌های خود پیدا کنید. یکی از عزیزان شما به کمک و محبت‌تان نیاز دارد و امروز فرصتی را به رسیدگی به ایشان اختصاص دهید. با خرج غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد، از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به فکر پس‌انداز باشید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت و پیشرفت از میان صبر و بردباری می‌گذرد. فرصتی پیدا می‌کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان اثبات نمایید. تا جایی که می‌‌توانید روزی بدون حاشیه را در پیش بگیرید. اختلاف نظرهای بیش‌از‌حد میان خود و همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خاتمه دهید.

متولدین آذر

اهمیت زیادی به رسیدگی به اطرافیان می‌دهید و این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و برای حل مشکلی که با آن روبرو شده‌اید از آشنایان کمک بگیرید. دعواهای پیش‌پاافتاده با همسر یا عشق‌زندگی‌تان را کنار بگذارید. فرصتی دست می‌دهد تا با مسافرت و تفریح، از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار بسیار پسندیده‌ای انجام می‌دهد. برنامه‌ای دقیق و کارآمد برای موفقیت و شادکامی آماده کنید.

متولدین دی

اجازه ندهید ورزش نکردن و کم تحرکی سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیاندازد. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. خبری شاد و مسرت‌بخش از یکی از اعضای خانواده به دست‌تان خواهد رسید. به لحاظ روحی پشتیبان همسر یا عشق‌زندگی‌تان باشید. فرصت فراغت امروز را به انجام کارهای عقب‌افتاده اختصاص دهید. اهمیت بیشتری به سبک‌زندگی‌تان بدهید و رویکردی جدید به زندگی درپیش بگیرید.

متولدین بهمن

امروز زمان مناسبی است که نگاهی جدی به ورزش و تحرک داشته‌باشید. امروز بهترین زمان برای سرمایه‌گذاری و رسیدن به سودی چشمگیر است. دوستان قدیمی خود را کنار گذاشته‌اید و سری به آنها نمی‌زنید، اگر نمی‌خواهید با این رفتار تنها و بی‌کس شوید، امروز حالی از دوستان قدیمی خود بپرسید و رفاقت خود را با آنها محکم کنید. فرصتی در طول روز پیدا می‌کنید تا کمی به خودتان برسید و استراحت کنید. مشاجره‌ای کوچک میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد شده‌است، امروز عشق‌زندگی‌تان با رفتار و گفتارش به شما ثابت می‌کند که از این مشاجره چیزی به دل نگرفته و از شما دلخور نیست. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار اعضای خانواده بنشینید و به حرف‌های‌‌شان گوش فرا دهید.

متولدین اسفند

با انجام کارهای سرگرم‌کننده و نشاط‌آور، اضطراب و نگرانی را خاتمه دهید. یکی از دوستان که صلاح شما را می‌خواهد، پیشنهادی برای افزایش درآمد با شما مطرح می‌کند. برای مشکلی که با آن روبرو شده‌اید روی کمک‌های بی‌چشم‌‌داشت دوستان خود حساب باز کنید. نگرانی‌ها را کنار بگذارید و با بودن در کنار همسر یا عشق‌زندگی‌تان به آرامش خاطر برسید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید.

| منبع خبر : برترین‌ها
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.