Saturday, 10 December , 2022
امروز : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ - 17 جماد أول 1444
شناسه خبر : 2658
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 15 فروردین 1399 - 12:59 |

فال روزانه: ۱۵ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید
فال روزانه: ۱۵ فروردین‌ماه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید دوستان تازه‌ای پیدا خواهید کرد و در این سال با موقعیت‌های جدیدی برای موفقیت روبرو می‌شوید. اردیبهشت و خرداد امسال زمان تفریح و شادمانی شما است و در این ماه‌ها فرصتی برای عاشقی پیدا می‌کنید. در ماه آبان امسال تصمیم حساسی باید اتخاذ کنید و مسئولیت‌های مهمی به گردن شما واگذار می‌شود، اما نگران نباشید چرا که از عهده مشکلات بر خواهید آمد. فرصتی ایده‌آل برای موفقیت و پیشرفت در دی‌ ماه امسال انتظار شما را می‌کشد، این فرصت را شکار کنید و سال تولدتان را موفقیت‌آمیز‌ترین سال زندگی‌تان تبدیل نمایید.

متولدین فروردین

تصمیم مهمی را در پیش‌رو دارید اما عجله نکنید. ولخرجی را کنار بگذارید و راه پس‌انداز و صرفه‌جویی را در پیش بگیرید. یکی از دوستان یا آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای غیرمنتظره، شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. دیدگاه خود نسبت به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را تغییر دهید و به ایشان سخت‌نگیرید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش‌رو دارید. با افرادی که اهمیتی به وقت و زمان نمی‌دهند رفاقت نکنید، چرا که دوستی با این افراد، زمینه اتلاف وقت را برای شما به دنبال دارد.

متولدین اردیبهشت

در آینده‌ای نزدیک رهسپار سفری خواهید شد و در این سفر حسابی به شما خوش می‌گذرد. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. اعضای خانواده را از پندواندرزهای خود محروم نکنید. فردی که وی را دشمن خود تصور می‌کنید، امروز از در دوستی با شما وارد می‌شود. به خودتان وعده داده‌اید که فرصتی از امروز را به خودتان اختصاص دهید و استراحت کنید، اما سرتان شلوغ می‌شود و شرایطی برای استراحت پیدا نمی‌کنید. روزی سرشار از لحظه‌های ناب عاشقی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین خرداد

برای جلوگیری از اضافه‌ وزن از ورزش و تحرک کمک بگیرید. فردی امروز از شما درخواست پول دارد اما اگر به ایشان پول بدهید، خودتان به مشکل مالی برخورد خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که بار کج به منزل نمی‌رسد و فکر کارهای غیرقانونی را از سر بیرون کنید. اگر نمی‌خواهید آبروی‌تان برود، رابطه پنهانی که دارید را خاتمه دهید. با ارتباط با افراد خلاق و نوآور، درهای تازه‌ای از موفقیت را به روی خود باز کنید. اجازه ندهید کسالت و خستگی به شما غلبه کند و روز را با انرژی و نشاط به پایان برسانید. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. فردی صحبت‌های ناروایی را درباره شما با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان گذاشته، به همین دلیل امروز عشق‌زندگی‌تان رفتار خوبی با شما نخواهد داشت.

متولدین تیر

روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید. مشکل مالی که با آن روبرو هستید را با کمک پس‌انداز خود پشت‌سر بگذارید. دوستان بسیار خوبی دارید و لحظه‌ای شما را برای رسیدن به هدف‌های‌تان تنها نگذاشته‌اند، قدر این دوستان را بدانید و به آنها ثابت کنید که هرگز محبت‌های‌شان را فراموش نمی‌کنید. شرایطی برای افزایش مهارت و توانایی‌های‌تان فراهم می‌شود. امروز شرایطی مهیا می‌شود تا سری به دوستان قدیمی بزنید و از آنها دلجویی نمایید. هیجان بیشتری به زندگی خود بدهید و اجازه ندهید رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به سردی بگراید.

متولدین مرداد

امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب‌ خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید. به مشکل مالی برخورد خواهید کرد و این وضعیت روزتان را خراب می‌کند. احتمال زیادی وجود دارد که حرف ناراحت‌کننده‌ای به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بزنید. دل به دریا بزنید و کار مهمی که به آن فکر می‌کنید را آغاز نمایید. سفری در راه دارید، اما به نفع‌ شما است که این سفر را به آینده موکول نمایید.

متولدین شهریور

کارهای امروز را به تنهایی انجام ندهید و از اعضای خانواده کمک بگیرید. کار مهمی که انجام داده‌اید امروز در نظر اطرافیان جلوه خواهد کرد. انسان شوخ‌طبعی هستید، این روحیه را ادامه دهید و به لطف آن دوستان تازه‌ای پیدا کنید. اجازه ندهید توقع‌های بی‌جای همسر یا عشق‌زندگی‌تان شما را ناراحت و مضطرب کند.

متولدین مهر

امروز بیشتر از همیشه هوای سلامتی‌تان را داشته باشید. اندوخته‌ای ندارید و تاکنون به فکر پس‌انداز نبوده‌اید، امروز به این نتیجه می‌رسید که این رویکرد را تغییر دهید. به نظرهای اطرافیان احترام بگذارید. روز خوبی برای عاشقی در پیش‌روی شما است. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. ایده‌ جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن‌تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سودسرشاری را روانه حساب‌های بانکی‌ شما می‌کند. همیشه نگران حل مشکلات دوستان و آشنایان هستید و قلب‌تان برای اطرافیان می‌تپد، به خاطر داشته باشید که زحمت‌های شما ‌بی‌نتیجه نخواهد ماند و اطرافیان نیز در مشکلات دست شما را خواهند گرفت.

متولدین آبان

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. امروز از هرگونه سرمایه‌گذاری به‌خصوص در بازار املاک و مستغلات دوری کنید. اهل منزل امروز به کمک شما می‌آیند و بار غصه‌های‌تان را به دوش می‌کشند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. شرایطی پیدا می‌کنید تا با انجام کارهای دلخواه، به آرامش برسید.

متولدین آذر

دستی به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید. امروز اگر حواس‌تان را جمع نکنید، ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. توانایی چشمگیری در جلب‌نظر اطرافیان دارید، از این توانایی بهترین استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آنها روبرو می‌شوید را به لطف این روحیه پشت‌سر بگذارید. عشق و محبت سرشاری که دارید را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید. اعضای خانواده در منزل یا همکاران در محل‌کار امروز به شما ثابت می‌کنند که قصد زحمت‌های‌تان را می‌دانند. برای اتخاذ تصمیم‌های مهم عجله نکنید و حواس‌تان را بیشتر از همیشه جمع‌کنید. قرار است کار هیجان‌انگیز و جذابی را برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان انجام دهید، مطمئن باشید عشق‌زندگی‌تان از انجام این کار در کنار شما لذت می‌برد و لحظه‌های شادی را تجربه خواهد کرد.

متولدین دی

خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از همیشه مهربان‌تر خواهد بود. شرایطی مهیا می‌شود تا دانش و مهارت خود را افزایش دهید و یک‌سروگردن بالاتر از رقبا قرار بگیرید. روحیه‌ای رقابت‌جو دارید و اهل باخت و شکست نیستید، این روحیه را مغتنم بدانید و پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی از آن خود کنید. بر خلاف روزهای گذشته که ایام به کام شما نبود، امروز کارها بر وفق مرادتان پیش می‌رود.

متولدین بهمن

از شخصیت جذابی که دارید نهایت استفاده را ببرید. فرصتی چشمگیر برای سرمایه‌گذاری و افزایش درآمد پیدا می‌کنید. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. فردی که دشمن شما است نقشه‌های شومی برای شما کشیده‌. دوستی قدیمی امروز به شما سر می‌زند و دیدارها را تازه می‌کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین اسفند

امروز فردی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارد، تجربه‌های گران‌بهایی را با شما درمیان خواهد گذاشت. دور رفقای ناباب را خط بکشید و اهمیت بیشتری به انتخاب دوستان بدهید. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. قصد خرید دارید و مجبور می‌شوید وقت و هزینه زیادی را امروز به خرید اختصاص دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز صحبتی به غیر از عشق با شما درمیان نمی‌گذارد و روزی عاشقانه را پشت‌سر خواهید گذاشت.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.