Tuesday, 28 November , 2023
امروز : سه شنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۲ - 16 جماد أول 1445
شناسه خبر : 8859
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 15 فروردین 1400 - 8:48 |

فال روزانه: ۱۵ فروردین‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۵ فروردین‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های زندگی‌تان به اطرافیان ثابت کرده‌اید که اهمیت چندانی به آنها نمی‌دهید و حوصله رسیدگی به مشکلات دوستان و آشنایان را ندارید. قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را به تنهایی و انزوا بکشد، در سال تولدتان به دوستان و آشنایان ثابت نمایید که همیشه به فکر آنها هستید و هر کاری که از دستتان بر می‌آید را از آنها دریغ ندارید. در ماه‌های آغازین سال تولدتان به زندگی نظم و ترتیب بدهید و انجام کارهای مهم را در اولویت قرار دهید. خرداد ماه امسال بخت به شما رو می‌کند و پولی به دستتان می‌رسد. به صلاح شماست که تمامی این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده پس‌انداز کنید. تابستان امسال فرصتی برای استراحت پیدا می‌‌کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید در کنار دوستان و آشنایان خوش بگذرانید. در ماه آبان امسال با مشکل بزرگی روبرو می‌شوید. از آنجایی که به تنهایی کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی‌آید، از دوستان و آشنایان کمک بگیرید و به هر قیمتی که شده این مشکل را از سر راه بردارید. احتمال زیادی وجود دارد که در تیر ماه امسال خطایی از شما سر بزند، مسئولیت انجام این اشتباه را به گردن بگیرید و به اطرافیان ثابت کنید که انسان مسئولیت‌پذیری هستید. در زمستان سال آینده با عشقی گرم و آتشین روبرو خواهید شد. با گرمای این عشق، سرمای زمستان را پشت‌سر بگذارید و لحظه‌هایی سرشار از عاشقی را تجربه کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با تلاش و پشتکار به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای زندگی کنید تا به الگوی درخشانی برای سال‌های آینده عمر شما تبدیل شود.

متولدین فروردین

روزی شلوغ و پرمشغله را آغاز کرده‌اید و کارهای زیادی روی سرتان آوار شده‌است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که انرژی لازم را برای انجام این کارها بدست خواهید آورد و به‌رغم کارهای زیادی که برای انجام‌دادن دارید، کار نیمه تمامی به فردا موکول نخواهد شد. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامتی خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. با ادامه ولخرجی راه به جایی نخواهید برد و از امروز راه پس‌انداز و صرفه‌جویی در پیش بگیرید.  تحت‌فشار کارهای عقب‌مانده قرار دارید و از عهده‌ کارها بر نمی‌آیید. از همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای رفتار ناپسندی که داشته‌اید عذرخواهی کنید. زندگی را جدی‌ بگیرید و اجازه ندهید کارهای عقب افتاده روی هم تلنبار شود.   به خاطر داشته باشید که کار و تلاش هم اندازه‌ای دارد و با کار بیش‌از‌حد سلامت خود را به خطر نیاندازید.

متولدین اردیبهشت

نگرانی‌های بی‌مورد و کم‌اهمیت را کنار بگذارید.  از جایی که فکرش را نمی‌کردید پولی به دست‌تان می‌رسد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و اعضای خانواده را در داشته‌های خود سهیم کنید. کالای گران‌بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. مطمئن باشید خرید این کالا به لحاظ روحی زمینه دلخوشی‌تان را فراهم خواهد کرد. اختلاف نظری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد.  روزمرگی‌های زندگی شما را حسابی خسته و افسرده کرده و به اندازه‌ای درگیر کارهای روزانه می‌شوید که فرصتی برای خودتان پیدا نمی‌کنید. قبل از اینکه این شرایط زمینه افسردگی بیشتر شما را فراهم کند، امروز مهارت‌های مدیریت‌زمان را فرا بگیرید و با اولویت‌‌بندی کارها، در میان حجم زیاد کارها و روزمرگی‌های زندگی، وقتی برای خودتان پیدا کنید.   غمی به جان‌تان نشسته و حسابی ناراحت هستید، اجازه ندهید غصه‌ها شما را بیش‌از‌حد تحت‌فشار قرار دهد و در اولین فرصت فکری به حال این وضعیت بردارید.

متولدین خرداد

تصمیم مهمی گرفته‌اید و مطمئن باشید که این تصمیم  صلاح شما و اطرافیان را به دنبال دارد. دست‌تان را روی زانوی خود بگذارید و فکری برای افزایش درآمد بردارید. اهمیت بیشتری به سرگرمی و تفریح اعضای خانواده بدهید. امروز چشم‌تان به جمال دلبری پری‌چهره روشن خواهد شد. فرصتی دست می‌دهد تا با مسافرت و تفریح، از روزمرگی‌های زندگی فاصله بگیرید.  از شلوغی خسته شده‌‌اید و می‌خواهید مدتی از جمع فاصله بگیرید، این رویکرد هیچ اشکالی ندارد و بهتر است در اولین فرصت کمی به خودتان مرخصی بدهید و از تنهایی لذت ببرید.

متولدین تیر

به کمک ورزش و تحرک، نشاط و سلامتی خود را تضمین نمایید. روز خوبی برای کار و تجارت نیست و ضرری را در معامله‌ها تجربه خواهید کرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را عاشقانه دوست دارید و امروز می‌خواهید با خرید هدیه‌ای، عشق بی‌پایان خود را نثار ایشان کنید. مطمئن باشید که عشق‌زندگی‌تان این رفتار شما را فراموش نخواهد کرد و در آینده ایشان نیز به شما ثابت می‌کند که از صمیم‌قلب دوست‌تان دارد. یکی از دوستان قدیمی امروز برنامه‌ای خاص تدارک دیده تا به شما ثابت کند که همیشه به فکرتان است. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کارهای خودتان باشد. حوصله اطرافیان را ندارید و امروز می‌خواهید به خلوت پناه ببرید.

متولدین مرداد

کارهای زیادی روی‌ سرتان تلنبار شده و فرصت استراحت پیدا نمی‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز نیازمند پرستاری و مراقبت شما است. با مشکل مالی روبرو می‌شوید و برای حل این مشکل چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه از پس‌انداز خود کمک بگیرید. اجازه ندهید قضاوت‌های عجولانه شما زمینه دلخوری اطرافیان را فراهم کند. قصد انجام کار مهمی دارید، اما در این فکر هستید که این کار دیر شده و فایده‌ای ندارد. چنین فکرهایی را کنار بگذارید و امروز این کار را آغاز نمایید. مطمئن باشید در آینده از انجام چنین کاری پشیمان نخواهید شد. در کنار اعضای خانواده جمع خواهید شد و لحظه‌هایی سرشار از شادی انتظار شما را می‌کشد.

متولدین شهریور

عزم‌و‌اراده بیشتری برای رسیدن به موفقیت در پیش بگیرید.    کارها را پشت‌گوش نیاندازید و کارهای عقب‌مانده را در اولویت قرار دهید. روز عاشقانه‌ای را در پیش‌رو دارید و همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز مانند پروانه دور شما می‌چرخد، از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و به همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت نمایید که شما نیز در تب عشق ایشان می‌سوزید. لحن گفتار خود را تغییر دهید و با صحبت‌های خودخواهانه اطرافیان را ناراحت نکنید. در غیر این صورت دوستان و آشنایان شما را کنار می‌گذراند و به فرد منزوی تبدیل خواهید شد.

متولدین مهر

به موفقیتی چشمگیر دست پیدا خواهید کرد. شادی‌های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. روز خوبی برای معامله و تجارت نیست و به صلاح‌ شما است که هرگونه کار مالی را به آینده موکول کنید. خبر شاد و خوشحال‌کننده‌ای امروز به دست‌تان می‌رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه‌های شادی را در کنار دوستان و آشنایان تجربه کنید.  سری به دوستان قدیمی بزنید و از هم‌صحبتی با آنها لذت ببرید. اجازه ندهید علاقه‌ای که به تنهایی و خلوت دارید، شما را به فرد منزوی تبدیل کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز کار ناشایستی انجام می‌دهد و آبروی شما را به خطر می‌اندازد. برای انجام این کار به ایشان تذکر دهید و از وی درخواست کنید در آینده بیشتر مواظب رفتار خود باشد. کار جدیدی که مدت‌ها به فکر آن هستید را امروز شروع کنید و مطمئن باشید که از انجام این کار ضرر نخواهید کرد.

متولدین آبان

کارهای زیادی در پیش دارید اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و انرژی لازم را پیدا خواهید کرد. اهمیت زیادی به سلامت خود می‌دهید و مواظب جسم و جان خود هستید، این روحیه را ادامه دهید و به خطر داشته باشید که سلامتی سلطنت ناپیدا است. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش‌ گرفته‌اید از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پول چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. کدورت‌های زیادی میان اعضای خانواده وجود دارد، اجازه ندهید این کدورت‌ها شما را از هدف‌های‌تان دور کند.  خودتان را سرزنش نکنید و به‌خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. تاکنون عاشق نشده‌اید اما امروز زندگی‌تان تغییر می‌کند و عشقی ماندگار و پرحرارت را تجربه خواهید کرد. از اعتماد‌به‌نفس سرشاری که دارید، نهایت استفاده را ببرید.

متولدین آذر

روحیه‌ حساسی دارید و اجازه می‌هید مشکلات کوچک و پیش‌پاافتاده شما را ناراحت و عصبانی کند. این وضعیت نه تنها سلامت روحی شما را به خطر می‌اندازد، بلکه اطرافیان نیز از عصبانیت‌‌های بی‌مورد شما در امان نیستند. در نتیجه از امروز به بعد تسلط بیشتری بر اعصاب خود داشته‌ باشید و با چیزهای معمولی و پیش‌پاافتاده ناراحت و عصبانی نشوید. اعصاب خود را کنترل کنید و زود از کوره در نروید.  مدتی است که به کسی پول قرض داده‌اید، امروز این فرد پولی که به وی قرض داده‌اید را باز می‌گرداند.  احتمال زیادی وجود دارد که امروز حرف ناشایستی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بگویید. مسافرتی را در پیش‌رو دارید و در این مسافرت تجربه‌های زیادی بدست می‌آورید و دید بهتری نسبت به زندگی پیدا خواهید کرد.  امروز به اعضای خانواده قول داد‌ه‌اید که برای خرید و تفریح بیرون بروید و فرصتی را در کنار اهل منزل سپری کنید، به این قول وفا کنید و از این فرصت برای برقراری ارتباط نزدیک‌تری با اعضای خانواده بهره بگیرید.

متولدین دی

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهای‌تان برسید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید. پولی که با هزار و یک زحمت به دست‌ آورده‌اید را ولخرجی نکنید. زندگی را سخت نگیرید و فرصتی را با دوستان و آشنایان بگذرانید و ناراحتی‌ها را فراموش کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان امروز درخواست‌های بی‌جایی از شما دارد و شما را حسابی تحت‌فشار قرار می‌دهد. خیال‌پردازی را کنار بگذارید و با واقعیت های زندگی کنار بیایید.  اجازه ندهید غصه و نگرانی به شما غلبه کند و به هر قیمتی که شده راهی برای شادی و آرامش پیدا کنید.

متولدین بهمن

فرصت فراغتی پیدا می‌‌کنید تا دستی‌ به سروروی‌تان بکشید و حسابی خوش‌تیپ کنید.   فکرهای خلاقانه‌ای در ذهن دارید،‌ اما از اجرای این ایده‌ها می‌ترسید و نگران هستید که شکست بخورد. امروز زمان مناسبی است تا دل‌تان را به دریا بزنید و ایده‌هایی که مدت‌ زیادی است در سر دارید را اجرا کنید. مطمئن باشید انجام این ایده‌ها هیچ ضرری برای شما به دنبال نخواهد داشت.  خبری فرخنده به دست شما می‌رسد و این خبر زمینه شادی شما و اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد. اهمیت بیشتری به خودتان بدهید و فرصت‌های فراغت را به انجام کارهای موردعلاقه‌تان مشغول شوید.

متولدین اسفند

امروز فکرهای نگران‌کننده‌‌ای به سراغ شما می‌آید، به این افکار بها ندهید و تفکرات منفی را از ذهن خود دور کنید.  اهل عمل نیستید و با مشکلات روبرو نمی‌شوید، این روحیه را کنار بگذارید و از مواجهه با مشکلات هراسی نداشته باشید. به لحاظ مالی روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است که مواظب خرج‌های‌تان باشید.  احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر مشکلات مالی وجود دارد.   فرصتی پیدا می‌کنید تا به تفریح یا ورزش دلخواه‌تان بپردازید. پدر یا مادر یا بزرگ‌ترهای فامیل در معرض بیماری قرار دارند و بیشتر از همیشه مواظب‌ آنها باشید. احساس می‌‌کنید همسر یا عشق‌زندگی‌تان قدر زحمت‌های شما را نمی‌داند، اما امروز اوضاع تغییر می‌کند و عشق‌زندگی‌تان با انجام کاری محبت‌آمیز به شما ثابت می‌کند که از جان و دل دوستتان دارد و قدر زحمت‌هایی که برای ایشان کشیده‌اید را می‌داند. خبر ناخوشایندی از طرف یکی از آشنایان دور به دست شما می‌رسد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.