Tuesday, 6 December , 2022
امروز : سه شنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۱ - 13 جماد أول 1444
شناسه خبر : 5091
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 15 شهریور 1399 - 8:18 |

فال روزانه: ۱۵ شهریورماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۵ شهریورماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سال‌های عمرتان اعتماد اطرافیان را بدست آورده‌اید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصتی پیدا می‌کنید تا به آن‌ها ثابت کنید که شایستگی اعتمادشان را دارید. در شهریور ماه امسال صداقت بیشتری داشته باشید و به کسی دروغ نگویید. آبان ماه شرایطی فراهم می‌شود تا رفقای بیشتری پیدا کنید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در دی ماه مشکلی میان شما و اعضای خانواده ایجاد خواهد شد، این مشکل را جدی نگیرید و با آرامش و خویشتن‌داری آن را پشت سر بگذارید. در ماه بهمن با تصمیم مهمی روبرو می‌شوید و این تصمیم شما را به شک خواهد انداخت، به نفع شما است که با اطرافیان مشورت کنید و تصمیمی بگیرید که به نفع شما و اعضای خانواده باشد. تابستان سال آینده زمان تفریح و استراحت شما است و لحظه‌هایی سرشار از خوشی و شادکامی را تجربه خواهید کرد. سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید را با پشتکار و تلاش به پایان برسانید و خاطره‌های این سال را برای همیشه در ذهن خود ماندگار کنید.

متولدین فروردین

کودک درون‌تان امروز زنده شده و یاد خاطره‌های قدیمی می‌افتید. روحیه صرفه‌جویانه‌ای که دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی تاکنون از پس‌انداز و صرفه‌جویی ضرر نکرده‌است. دوستان و آشنایان برای حل مشکلی که امروز با آن روبرو هستید به کمک‌تان می‌آیند. ممکن است میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین اردیبهشت

یکی از آشنایان امروز نیازمند پول است و برای حل مشکلات مالی که با آن‌ها دست به گریبان شده از شما درخواست کمک دارد، اما ایشان فرد بدحسابی است و اگر پولی به وی بدهید، بعید به‌نظر می‌رسد که روی پول‌تان را ببینید. در نتیجه اگر قصد کمک به این فرد دارید، حتما تضمین کافی را در قبال پرداخت پول از ایشان دریافت نمایید. دوستان یا اعضای فامیل امروز به دیدارتان می‌آیند. انسان مهربان و ساده‌دلی هستید و حرف‌دل‌تان را رک و بی‌پرده به زبان می‌آورید، این روحیه امروز کار دست‌تان می‌دهد و فردی از صحبت‌های بی‌پرده شما ناراحت خواهد شد. این رویکرد را تغییر دهید و از امروز به خودتان قول بدهید که در کنار صداقت، حرف‌های خود را بی‌پرده و رک مطرح نکنید تا کسی از لحن گفتار شما ناراحت نشود. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.

متولدین خرداد

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و امروز به فردی برخورد خواهید کرد و رفتار و گفتار این فرد شما را ناراحت و آزرده می‌کند، نگذارید رفتار این فرد روز شما را خراب کند و از کنار این رفتار ناپسند بگذرید و روز را به خوبی به پایان برسانید. نگرانی‌های بی‌دلیلی دارید و لحظه‌ای آرام و قرار ندارید، قبل از اینکه این روحیه شما را از پا در بیارود رو روانه بستر بیماری کند، امروز به خودتان قول بدهید که نگرانی‌های بی‌مورد را کنار بگذارید و جلوی اضطراب و ناراحتی را بگیرید. احتمال زیادی وجود دارد که میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان بر سر مشکلات مالی مشاجره‌ای ایجاد شود. رویکردی همراه با آرامش و متانت به حل مشکلات در پیش بگیرید. اجازه ندهید عصبانیت و ناراحتی روز شما را خراب کند. به کمک هوش و ذکاوت سرشاری که دارید، یک سروگردن بالاتر از دیگران قرار بگیرید.

متولدین تیر

عادت‌های ناپسندی دارید و این رفتار سلامت شما را به خطر انداخته، امروز زمان خوبی است که تصمیم بگیرید این عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و سلامت و نشاط خود را تضمین نمایید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش دارید و پولی به دست‌تان می‌رسد، اما از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، بهتر است پولی که امروز روانه حساب‌های بانکی‌تان شده را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای آینده کنار بگذارید. نسبت به گذشته بیشتر در کنار اعضای خانواده بمانید. امروز بیشتر از همیشه دل‌تان هوای همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خواهد کرد. تغییری در زندگی شما صورت می‌گیرد، به نفع شما است که از این تغییر استقبال کنید و مطمئن باشید که از این تغییر سودی به شما می‌رسد.

متولدین مرداد

به فکر سلامت‌تان نیستید و با خوردن خوراکی‌های مضر و سبک‌زندگی ناسالم، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های‌تان باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند. فرصتی پیدا می‌کنید تا گشتی در پارک و خیابان بزنید و به آرامش برسید. روز را با آرامش به پایان برسانید و اجازه ندهید نگرانی‌ها شما را مضطرب کند. میان اعضای خانواده مشاجره‌ای ایجاد خواهد شد و این مشاجره زمینه ناراحتی شما را فراهم می‌کند.

متولدین شهریور

خطری امروز سلامت وجود نازنین شما یا یکی از اطرافیان را تهدید می‌کند. به همراه دوستان و قدیمی دور هم جمع خواهید شد و حسابی خوش می‌گذرانید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز از همیشه مهربان‌تر خواهد بود. از معاشرت با افرادی که آشنایی کاملی از آن‌ها ندارید برحذر باشید. رابطه خود با دوستان صمیمی را گسترش دهید.

متولدین مهر

احساس اعتماد‌به‌نفس سرشاری را تجربه خواهید کرد و مشکلات را کوچک و ناچیز خواهید دید. روز خوبی را به لحاظ مالی آغاز کرده‌اید و امروز پولی به دست شما خواهد رسید. نظر خود را به اطرافیان اعمال می‌کنید و با زورگویی حرف خود را به کرسی می‌نشانید. این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از شما دل خوشی ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و از امروز زورگویی را کنار بگذارید و پذیرای نظر اطرافیان باشید. دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید. به دلیل کار پسندیده‌ای که در گذشته انجام داده‌اید امروز مورد توجه دوستان و آشنایان قرار می‌گیرید.

متولدین آبان

اهمیت بیشتری به رژیم‌غذایی‌تان بدهید و خوراکی‌های ناسالم را کنار بگذارید. وضعیت مالی خوبی دارید، اما فراموش نکنید که دنیا فراز و فرود‌های زیادی دارد و از امروز مبلغی را برای روز‌های گرفتاری کنار بگذارید. بیش‌از‌حد به مشکلات فکر نکنید و با حضور در کنار اعضای خانواده به آرامش برسید. برای از بین‌بردن نگرانی‌های امروز دست همسر یا عشق‌زندگی‌تان را بگیرید و کمی تفریح کنید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روزی سرشار از عاشقی را برای شما در نظر دارد و عشقی ناب و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

متولدین آذر

بی‌پرده سخن می‌گویید و حرف‌های‌تان را رک و پوست‌کنده به زبان می‌آورید، امروز این رویکرد را کنار بگذارید، در غیر این صورت حرفی از دهان شما بیرون می‌آید و زمینه ناراحتی فردی را فراهم خواهید کرد. پولی به دست‌تان می‌رسد تا به کمک آن، هزینه‌های زندگی را پوشش دهید. لحظه‌ای از پشتیبانی اعضای خانواده غافل نشوید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز توقع‌های زیادی از شما دارد و این روحیه دلخوری شما را به دنبال خواهد داشت. کمی از کار و تلاش فاصله بگیرید و فرصتی از روز را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید.

متولدین دی

روز را با انرژی و نشاط شروع کرده‌اید و تا پایان روز شاداب و سرزنده خواهید بود. قرار است برای خرید بیرون بروید، اما مواظب باشید که تنها لوازم ضروری را خریداری نمایید و ولخرجی نکنید. فرد محبوبی در میان اعضای خانواده هستید و اهل منزل از بودن در کنار شما لذت می‌برند. احساس دلتنگی می‌کنید و دل‌تان برای یکی از دوستان یا آشنایان حسابی تنگ شده‌است. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری نمایید. امروز متوجه خواهید شد که همسر یا عشق‌زندگی‌تان از چیزی که فکرش را می‌کنید بیشتر دوست‌تان دارد.

متولدین بهمن

با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. شک و تردید بی‌پایه و اساس به همسر یا عشق‌زندگی‌تان را خاتمه دهید. اجازه ندهید تجربه‌های ناراحت‌کننده‌ای که در گذشته داشته‌اید، روز شما را خراب کند. وقتی را برای حضور بیشتر در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید.

متولدین اسفند

امروز فردی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد، نصیحت‌های مهمی را با شما درمیان می‌گذارد. حواس‌تان به دخل‌وخرج‌تان باشد. یکی از اعضای خانواده امروز موفقیت چشمگیری را تجربه خواهد کرد. امروز غرق خاطره روز‌های اول عاشقی‌تان می‌شوید و خاطره‌های خوش این روز‌ها ذهن شما را کاملا مشغول می‌کند. به‌رغم کار‌های زیادی که دارید، فرصتی برای استراحت و تنهایی پیدا می‌کنید. فرصت فراغتی دست می‌دهد تا حسابی به خودتان برسید و خوش‌تیپ کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.