Sunday, 10 December , 2023
امروز : یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲ - 28 جماد أول 1445
شناسه خبر : 7191
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 15 دی 1399 - 9:00 |

فال روزانه: ۱۵ دی‌ماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۵ دی‌ماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در طول سال‌های زندگی‌تان با اعضای خانواده از در جنگ و ستیز وارد شده‌اید و اهل منزل از دست شما به تنگ آمده‌اند. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید این روحیه را تغییر دهید و با صلح و سازش با اعضای خانواده، محبت خود را به آنها ثابت نمایید. در ماه‌های بهمن و اسفند امسال به کمک دوستان و آشنایان نیاز پیدا می‌‌کنید، به خاطر داشته باشید که کمک گرفتن هیچ اشکالی ندارد و محبت اطرافیان را از خود دریغ نکنید. فروردین سال آینده مهم‌ترین ماه در میان ماه‌های سال تولدتان است و در این ماه با افراد سرشناسی آشنا می‌شوید و موقعیت‌های چشمگیری برای پیشرفت و موفقیت در پیش‌روی شما قرار می‌گیرد. از این موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرید و یک سروگردن بالاتر از دیگران قرار بگیرید. مرداد سالی که از راه می‌رسد با اتفاق فرخنده‌ای روبرو خواهید شد. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و دوستان و آشنایان را در شادی خود سهیم کنید. مهر ماه سال آینده زمان عاشقی شماست و در این ماه به دام عشقی سوزان و آتشین گرفتار خواهید شد. به خاطر داشته باشید زبانه‌ شعله‌های این عشق به هر اندازه هم که پرحرارت باشد، باز هم خاموش می‌شود و با عشقی ماندگار طرف نیستید. به نفع شما است که این رابطه را با احتیاط آغاز کنید و ضربه عاطفی نخورید. آذر ماه سالی که از راه می‌رسد زمان تلاش و کار شما است و در این ماه بیشتر از همیشه کار کنید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شادکامی به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای زندگی کنید تا خاطره‌‌های خوش آن برای همیشه در ذهن‌ شما و اطرافیان ماندگار شود.

متولدین فروردین

امروز با فرد مهم و سرشناسی ملاقات خواهید کرد، در این دیدار بر اعصاب‌ خود مسلط باشید و اعتماد‌به‌نفس‌تان را حفظ کنید.  اندوخته خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه‌گذاری به دست‌تان می‌رسد. فردی که بدخواه شما است، امروز نقشه‌ای شوم برای‌تان کشیده. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. سفری غیرمنتظره در پیش دارید و از آنجایی که آماده مسافرت نیستید، مضطرب و نگران شده‌اید.  شایعه‌پراکنی را کنار بگذارید و اجازه ندهید مسائل پیش‌پاافتاده وقت شما را به خود مشغول کند. دوستان خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید و رفقای ناباب را کنار بگذارید. مهمان‌‌ناخوانده‌ای در راه منزل شما است.

متولدین اردیبهشت

امروز از همیشه سرحال‌تر به نظر می‌رسید و خطری وجود نازنین‌تان را تهدید نمی‌کند.  بعدازظهر امروز فرصتی فراهم می‌شود تا به همراه دوستان یا اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و حسابی تفریح کنید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز حرف ناشایستی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان بگویید.  فردی عابد و سالک امروز از در نصیحت با شما وارد می‌شود و پندواندرزهای مهمی را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. یکی از همسایه‌ها یا همکاران در محل‌کار امروز حسابی شما را به دردسر می‌اندازد.

متولدین خرداد

به کمک دوستان و اطرافیان با فرد سرشناسی آشنا خواهید شد، از این آشنایی نهایت استفاده را ببرید. قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، نظر افرادی که به آنها اعتماد دارید را جویا شوید. برای سعادت و شادکامی اعضای خانواده بیشتر از همیشه تلاش کنید. خساست را کنار بگذارید و از هر فرصتی برای کمک به اطرافیان بهره بگیرید. روزی عاشقانه را در پیش دارید و بوی خوش عشق را در هوا احساس می‌کنید، این احساس را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل کنید و امروز را با عشق و محبت به پایان برسانید.  رقابتی تنگاتنگ را در تجارت و حرفه‌ خود تجربه خواهید کرد. اطرافیان علاقه زیادی به بودن در کنار شما دارند و بودن شما در کنار آنها زمینه خوشی و شادی اطرافیان را فراهم می‌کند. از این وضعیت نهایت استفاده را ببرید و امروز خاطره‌های خوشی را در کنار اطرافیان ماندگار کنید.

متولدین تیر

مطمئن باشید که به لحاظ سلامت و شادابی در طول روز چیزی کم‌و‌کسر نخواهید داشت. فرصتی دست می‌دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره‌های خوش گذشته بگویید. برای افزایش درآمد به فکر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت باشید. شادی و نشاط خود را با اعضای خانواده و پدر و مادر به اشتراک بگذارید.  زندگی را به اطرافیان سخت‌ نگیرید و به دوستان و آشنایان ثابت کنید که هوای‌شان را دارید. فرصتی برای عاشقی دارید و امروز گرفتار عشقی سوزان و آتشین خواهید شد. روز مناسبی را برای گسترش دامنه کار و تجارت خود آغاز کرده‌اید و برنامه‌هایی که برای گسترش کار در نظر دارید را امروز انجام دهید. اگر مواظب گذر زمان نباشید، امروز زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد. یکی از دوستان قدیمی امروز به دیدار شما می‌آید و لحظه‌های خوشی را در کنار وی تجربه خواهید کرد.

متولدین مرداد

فرصتی را برای بودن در کنار اعضای خانواده اختصاص دهید. احساس بی‌ارادگی می‌کنید و در این فکر هستید که کنترل اوضاع از اختیار شما خارج شده است، به هر قیمتی که شده به این احساس خاتمه دهید و نبض زندگی را در دست بگیرید.   هزینه‌ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز بیشتر از همیشه دلتنگ شما است و به محبت‌تان نیاز دارد. قصد دارید یکی از دوستان‌تان را شگفت‌زده کنید و با تقدیم هدیه‌ای به ایشان ثابت نمایید که همیشه به فکرش هستید، این کار را در اولین فرصت انجام دهید و رابطه دوستی خود با این فرد را تقویت کنید. از شکار فرصت‌ها غافل نشوید و اجازه ندهید موقعیت‌های مهم از پیش چشم شما عبور کند. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت.

متولدین شهریور

غصه گذشته‌ را نخورید و به آینده فکر کنید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید. شرایطی برای عاشقی در پیش دارید و عشقی جگر‌سوز را تجربه خواهید کرد. سردرگم‌ هستید و احساس می‌کنید خلاقیت خود را از دست داده‌اید، اما به خودتان سخت‌ نگیرید و با کمی استراحت، روحیه بهتری پیدا کنید. توجه بیشتری به نصیحت اطرافیان داشته باشید و پند و اندرز افرادی که خیر و صلاح شما را می‌خواهند، آویزه گوش کنید.

متولدین مهر

نیروی امید را دست‌کم نگیرید و افسردگی‌ها را کنار بگذارید. مدتی است که از کسی پول قرض کرده‌اید یا وامی گرفته‌اید، امروز موعد پرداخت این پول فرا رسیده و کسی که از ایشان پول گرفته‌اید انتظار بازپرداخت این قرض را دارد. این پول را حتی اگر از زیر سنگ‌ هم شده فراهم کنید و دِین خود را ادا نمایید.   مشاجره‌ای میان اعضای خانواده بر سر چیزهای کوچک و پیش‌پا‌افتاده ایجاد شده و اهل منزل روز پر تنشی را تجربه می‌کنند. برای حل این مشاجره پا درمیانی کنید و اجازه ندهید مشکلات کوچک و بی‌اهمیت، زمینه ناراحتی و دلخوری اعضای خانواده را فراهم کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز اصلا حوصله شما را ندارد. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، اما دست از تلاش نکشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. روز خوبی را برای معاشرت با مردم آغاز نکرده‌اید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به جای وقت‌گذرانی با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید.  در انجام کارهای منزل کوتاهی می‌کنید و این وضعیت زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم کرده است. اجازه ندهید این دلخوری به کدورتی عمیق تبدیل شود و در اولین فرصت به اهل منزل ثابت نمایید که از هر فرصتی برای رسیدگی به کارهای خانه بهره می‌گیرید.

متولدین آبان

روز حساسی را آغاز کرده‌اید و حادثه‌ای در کمین شما است. مشکلات مالی زیادی دارید و این وضعیت باعث شده تا تمرکزتان را از دست بدهید. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد منزوی تبدیل کند، گوشه‌گیری را کنار بگذارید و با حضور در میان جمع، روحیه‌ای مردمی و اجتماعی پیدا کنید.  از هرگونه تجارت و معامله برحذر باشید، چرا که ضرر هنگفتی در انتظار شما است.  حتی برای لحظه‌ای از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید زحمت‌هایی که امروز می‌کشید در آینده به بار خواهد نشست. به خودتان قول داده‌اید که امروز فرصتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید، اما کارهای زیادی در پیش دارید و چنین زمانی فراهم نمی‌شود. این قضیه زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد، اما جایی برای ناراحتی وجود ندارد چرا که در چند روز آینده فرصت فراغت بیشتری خواهید داشت تا لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده سپری نمایید.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان وفاداری خودش را به شما ثابت کرده و از هر فرصتی برای کمک به شما بهره می‌گیرد، این رفتار را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که در روزهای سخت و دشوار، همیشه کنار وی خواهید بود.

متولدین آذر

امروز ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی غیرمنطقی بگیرید.  رویکرد بلند‌مدتی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید و عجله نکنید. اجازه ندهید عصبانیت و ناراحتی روز شما را خراب کند. ایده‌ای تازه و پرمنفعت‌ به ذهن‌تان خطور می‌کند. امروز یک لحظه از هم فکر به همسر یا عشق‌زندگی‌تان غافل نخواهید شد. انسان پرتلاشی هستید اما تعادل میان کار و زندگی را رعایت نمی‌‌کنید، اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد میان شما و خانواده‌تان فاصله بیاندازد. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد.  غصه‌ای که مدت‌ها است شما را ناراحت کرده امروز از بین می‌رود.

متولدین دی

احتمال سرقت اموال‌و‌دارایی‌های شما وجود دارد.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان ثابت کرده که همیشه پشتوانه شما در حل مشکلات است، در اولین فرصت بابت این روحیه از ایشان تشکر کنید و شما نیز پشت و پناه ایشان در رویارویی با مشکلات باشید.  فرصت‌هایی که امروز پیش‌روی شما قرار می‌گیرد را از دست ندهید. عمر خود را بیهوده تلف نکنید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

متولدین بهمن

اراده‌ای از پولاد دارید و در مقابل مشکلات خم به ابروی خود نمی‌آورید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید تا مشکلی که امروز با آن برخورد خواهید کرد را بدون کمک دیگران از سر راه بردارید. گاهی اوقات احساساتی می‌شوید و عقل و منطق را در تصمیم‌های مهم کنار می‌‌گذارید، امروز بیشتر از همیشه مواظب این رفتار باشید چرا که با تصمیم مهمی روبرو می‌شوید و احساساتی‌شدن شما برای اتخاذ این تصمیم، کار دست‌تان خواهد داد. احساس سردرگمی می‌کنید و مدت زیادی است که روی شادی و لبخند را ندیده‌اید، اجازه ندهید این وضعیت زمینه افسردگی و ناراحتی شما را فراهم کند و از امروز تصمیم بگیرید که به جای فکر کردن به چیزهای منفی و ناراحت‌کننده، خوشی‌های زندگی را ببینید و تا می‌توانید از حاشیه‌های منفی و ناراحت‌کننده دور بمانید. یکی از آشنایان امروز با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. مواظب باشید که در دام هوا و هوس گرفتار نشوید. کارهای زیادی دارید و امروز فرصت سر خاراندن پیدا نخواهید کرد. فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می‌کنید. حرف‌های ناگفته زیادی برای بازگوکردن به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، امروز این فرصت فراهم می‌شود تا سفره دل را پیش عشق‌زندگی‌تان باز کنید.

متولدین اسفند

عازم سفری هستید اما در این سفر به شما خوش نمی‌گذرد و بهتر است که مسافرت را به آینده موکول نمایید. برای رسیدن به ثبات مالی، از امروز ولخرجی را کنار بگذارید. خبری خوشحال‌کننده‌ امروز به دست شما خواهد رسید. قصد انجام کار مهمی دارید، اما در این فکر هستید که این کار دیر شده و فایده‌ای ندارد. چنین فکرهایی را کنار بگذارید و امروز این کار را آغاز نمایید. مطمئن باشید در آینده از انجام چنین کاری پشیمان نخواهید شد. به فکر مشارکت برای انجام کار جدیدی افتاده‌اید و می‌خواهید سرمایه‌تان را در کار جدیدی با فردی شریک شوید، امروز بهترین زمان برای آغاز این مشارکت است و مطمئن باشید از شراکتی که امروز آغاز می‌کنید، متحمل ضرری نخواهید شد. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی پیدا می‌کنید تا به استراحت یا تفریح موردعلاقه‌تان مشغول شوید.  همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.