Thursday, 7 December , 2023
امروز : پنج شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۲ - 25 جماد أول 1445
شناسه خبر : 5544
  پرینتخانه » آخرین اخبار تاریخ انتشار : 14 مهر 1399 - 8:40 |

فال روزانه: ۱۴ مهرماه

فال روزانه خود را در پایگاه خبری اورمیه بخوانید.
فال روزانه: ۱۴ مهرماه

این مطلب صرفا سرگرمی و تفریح است .

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید لحظه‌ای چشم از سلامت خود برندارید و حسابی مواظب سلامتی‌تان باشید. در ماه‌های مهر و آبان امسال با مشکلاتی روبرو می‌شوید و برای حل این مشکلات از هوش سرشار خود کمک بگیرید. آذر ماه امسال را با انرژی و نشاط پشت‌سر خواهید گذاشت، این شرایط را به فال نیک بگیرید و در این ماه لحظه‌ای دست از کار و تلاش نکشید. یکی از دوستان شما در ماه دی برنامه‌ای خاص برای‌تان تدارک خواهد دید و با تقدیم هدیه‌ای به شما ثابت می‌کند که همیشه به فکرتان است. بهمن و اسفند ماه امسال با وسوسه‌هایی روبرو خواهید شد، در نتیجه به نفع شما است که به این وسوسه‌ها پاسخ منفی بدهید. رابطه عاشقانه‌ای که با همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید در ماه فروردین سال آینده به اوج می‌رسد و در این ماه بیشتر از همیشه عاشق یکدیگر خواهید شد. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با فرازوفرود‌هایی روبرو خواهید شد، اما در نهایت این سال را با خوشی و موفقیت به پایان می‌رسانید و زحمت‌هایی که در این سال می‌کشید مسیر موفقیت‌های بیشتر شما را در آینده هموار می‌کند.

متولدین فروردین

روز حساسی را در پیش دارید و بهتر است که بیشتر از همیشه مواظب سلامت وجود نازنین‌تان باشید. دوستی قدیمی که تجربه‌های بیشتری نسبت به شما دارد امروز نصحیت‌هایی را برای افزایش درآمد در اختیار شما می‌گذارد، این نصیحت‌ها را انجام دهید و به لطف توصیه‌های این دوست، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا سازید. اعضای فامیل به دیدار شما می‌آیند و لحظه‌های خوشی را سپری خواهید کرد. اسرار دل‌تان را پیش هر کسی افشا نکنید و رازدار باشید. در برابر مشکلات کمر خم نکنید و اجازه ندهید چیزی سد راه شما شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان روز خوبی را آغاز نکرده و امروز حسابی بهانه می‌گیرد.

متولدین اردیبهشت

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. برای افزایش درآمد دست‌روی‌دست نگذارید و آستین بالا بزنید. مهمان‌های ناخوانده‌ای در راه منزل شما هستند، در نتیجه شرایط را برای پذیرایی از این مهمان‌ها آماده کنید و میزبان خوبی باشید. احساس می‌کنید که بیشتر از همیشه اعتماد‌به‌نفس دارید و مشکلات را کوچک و پی‌پاافتاده می‌بینید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید و مشکلاتی که امروز با آن‌ها روبرو می‌شوید را بدون اینکه خم به ابروی خود بیاورید از سر راه بردارید. فرصتی مهیا می‌شود تا کمی با خود خلوت کنید و با اصلاح نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، مسیر پیشرفت و موفقیت را هموار کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز تحت‌تاثیر صحبت‌های فردی قرار گرفته و رفتار خوبی با شما نخواهد داشت.

متولدین خرداد

به فکر سلامت‌تان نیستید و با خوردن خوراکی‌های مضر و سبک‌زندگی ناسالم، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر نیاندازید. پیشنهادی که یکی از دوستان برای افزایش درآمد با شما در میان گذاشته را اجرا کنید و به سود سرشاری برسید. به مهمانی یا مراسم مهمی دعوت هستید و در این مراسم زمینه آشنایی شما با فرد سرشناسی مهیا می‌شود. توجه بیشتری به توقع‌های همسر یا عشق‌زندگی‌تان اختصاص دهید. امروز بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت‌های خود را دریافت خواهید کرد. در انتهای روز فرصتی برای استراحت پیدا می‌کنید.

متولدین تیر

به لحاظ سلامتی روز خوبی را درپیش دارید. شرایطی مهیا می‌شود تا کالای گران‌قیمتی که مدتی است به فکر خرید آن هستید را امروز خریداری نمایید. مهمان‌های زیادی به منزل شما می‌آیند و روز خوشی را تجربه می‌کنید. غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. روز خوبی را برای آغاز تجارت و کسب‌و‌کاری جدید آغاز کرده‌اید. روزی عاشقانه را آغاز کرده‌اید و همه‌چیز را به رنگ عشق و محبت می‌بینید، این احساس را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و روز را با خاطره‌های خوش عاشقی به پایان برسانید.

متولدین مرداد

امروز فرصتی فراهم می‌شود تا کار مهمی که مدت‌ها به فکر انجام آن هستید را آغاز کنید. نگرانی‌های مالی‌تان به پایان می‌رسد و امروز پولی به دست شما خواهد رسید. اشتباهی که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مرتکب شده را ببخشید. زحمت‌های زیادی در زندگی کشیده‌اید، اما دست از تلاش نکشید و مطمئن باشید که با موفقیت فاصله چندانی ندارید. مهمانی از راه دور به دیدار شما می‌آید و مجبور می‌شوید فرصت زیادی را به پذیرایی به این مهمان اختصاص دهید.

متولدین شهریور

یکی از اعضای خانواده به موقعیت اجتماعی شما حسادت می‌کند و این وضعیت امروز زمینه ناراحتی شما را فراهم خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که تمام مشکلات دنیا را نمی‌توانید حل کنید و غصه بیش‌از‌حد فایده‌ای ندارد. یکی از اعضای فامیل امروز سبب خیر می‌شود و سودی از ایشان به شما می‌رسد. قرار است در کنار اعضای خانواده دور هم جمع شوید و حسابی خوش بگذرانید. امروز در مرکز توجه اعضای خانواده قرار می‌گیرید. اخلاق نیکو و پسندیده را در پیش بگیرید و نظر اطرافیان را با رفتار محترمانه به خود جلب کنید.

متولدین مهر

خلاقیت و استعداد خود را دست‌کم نگیرید و از این توانایی‌ها نهایت استفاده را ببرید. اعضای خانواده امروز شرایطی آرامش‌بخش را برای شما فراهم می‌کنند. سوءتفاهم‌های زیادی با همسر یا عشق‌زندگی دارید و ایشان از هر بهانه‌ای برای مخالفت با شما بهره می‌گیرد، ادامه این وضعیت چیزی به غیر از دوری و دلخوری به دنبال ندارد، در نتیجه در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و دلیل اینکه ایشان ساز مخالف با کارهای‌تان می‌زند را جویا شوید. امروز فکری برای افزایش درآمد به ذهن شما می‌رسد، این فکر را جدی بگیرید و به هر قیمتی که شده به آن جامه عمل بپوشانید. اجازه ندهید کار بیش‌از‌حد، فاصله‌ای میان شما و اعضای خانواده بیاندازد. برنامه‌های مهمی برای امروز کشیده‌اید، اما کار ضروری برای همسر یا عشق‌زندگی‌تان پیش می‌آید و نقشه‌های‌تان نقش بر آب خواهد شد.

متولدین آبان

ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی و اضطراب ذهن‌تان را فلج کرده و قادر به فکرکردن به امور مهم زندگی نیستید، قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد و سلامت‌تان را به‌خطر بیاندازد، به هر قیمتی که شده اضطراب و نگرانی را از ذهن و جسم خود دور کنید و دغدغه‌ها را کنار بگذارید. احتمال زیادی وجود دارد که وقت‌کشی کنید و زمان زیادی از روز را به بطالت بگذرانید. قصد دارید راز مگویی را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید، اما بهتر است بعضی از راز‌ها برای همیشه پنهان بماند. روز خوبی برای تجارت در پیش رو دارید و در انجام معاملات و قرارداد‌های مالی ضرری را تجربه نخواهید کرد. عازم سفری غیرمنتظره و ناگهانی خواهید شد. احتمال دارد میان شما و فردی که وی را چندان نمی‌شناسید، مشاجره‌ای ایجاد شود.

متولدین آذر

زحمت‌هایی که در گذشته کشیده‌اید امروز به بار می‌نشیند. به لحاظ مالی روز خوبی را آغاز کرده‌اید و از جایی که انتظارش را نداشتید، سودی روانه حساب‌های بانکی‌تان خواهد شد. یکی از اعضای خانواده امروز به دستاورد و موفقیت مهمی می‌رسد. فردی قصد دارد کار پسندیده‌ای که انجام داده‌اید را به نفع خودش تمام کند. شادی و نشاط را جایگزین خستگی و کسالت کنید و نگذارید روزتان به بطالت سپری شود. یکی از دوستان که مدتی است خبری از وی ندارید، امروز به دیدارتان می‌آید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان عشقی گرم و آتشین را نثار شما خواهد کرد.

متولدین دی

قدرت عشق را در زندگی دست‌کم نگیرید و تا می‌توانید به اطرافیان عشق بورزید. قصد انجام معامله‌ای را دارید و نقشه‌های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده‌اید، اما بهتر است این معامله را با چشم‌بسته انجام ندهید و یک‌بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی‌های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله‌ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. حادثه ناگواری در کمین شما است و بهتر است که شش‌دانگ حواس‌تان را جمع کنید.

متولدین بهمن

اجازه ندهید اضطراب و نگرانی شما را از پا در بیاورد و اختیار امور را در دست بگیرید. آینده خود را با پس‌انداز و صرفه‌جویی تضمین کنید. به سینه فردی که می‌خواهد از شما پول قرض کند، دست رد بزنید. انسان حق‌به‌جانبی هستید و فکر می‌کنید که همیشه حق با شما است، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد مستبد و زورگویی تبدیل کند، تغییر روحیه دهید و به نظرات دیگران احترام بیشتری بگذارید. با فرد مهم و سرشناسی ملاقات می‌کنید و این فرد پندواندرز‌های ارزشمندی را در اختیار‌تان قرار می‌دهد. حوصله کسی را ندارید و می‌خواهید تنها باشید، امروز این فرصت مهیا می‌شود تا حسابی از تنهایی لذت ببرید.

متولدین اسفند

مشکل بزرگی که با آن دست به گریبان هستید امروز از سر راه‌تان برداشته می‌شود. سبک‌زندگی خود را تغییر دهید و زندگی سالمی را در پیش بگیرید. به پند و اندرز بزرگ‌تر‌های فامیل گوش فرا دهید. امروز از صبح که از خواب بلند شده‌اید احساس می‌کنید از همیشه عاشق‌تر هستید، این احساس را به فال نیک بگیرید و شب و روزی عاشقانه را پشت سر بگذارید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید از همکاران یا اعضای خانواده کمک بگیرید. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان ایجاد کند و در اولین فرصت دلخوری که برای عشق زندگی‌تان ایجاد کرده‌اید را از دل ایشان بیرون کنید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.